Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
17. 1. 2015

10 km (Vlašimská desítka)

Prosím, zkontrolujte si svůj neoficiální výsledek. Protest je možné podat do 5 dnů od skončení závodu, tedy do pátku 23. ledna 2015. Poté jsou výsledky považovány za oficiální.


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Stolárik PetrBenešovský běžecký klub#1047#MB1.00:40:18.46Detail
2. Vodička PavelBěžecký kroužek Varnsdorf#489#MA1.00:40:52.43+00:00:33.97Detail
3. Singr MartinSKP Nymburk#433#MA2.00:41:00.05+00:00:41.59Detail
4. Kinl KryštofNelahozeves-Lešany#474#MA3.00:44:07.63+00:03:49.17Detail
5. Veleba MichalTábor#443#MA4.00:44:39.52+00:04:21.06Detail
6. Maršík MichalMalovidy-Pacov#425#MA5.00:45:24.37+00:05:05.91Detail
7. Šolar MatějTJ Kavalier Sázava#439#MA6.00:45:49.66+00:05:31.20Detail
8. Vlasák OttoKřesetice#1034#MC1.00:45:59.88+00:05:41.42Detail
9. Štemberk JáchymTJ Tatran Sedlčany#1026#MA7.00:46:25.31+00:06:06.85Detail
10. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#408#MB2.00:46:47.35+00:06:28.89Detail
11. Suchánková PetraBáječné ženy v běhu#459#ZB1.00:46:58.09+00:06:39.63Detail
12. Šmejkal ŠtěpánZápas- Slavoj Vyšehrad#449#MA8.00:47:24.69+00:07:06.23Detail
13. Heráň JiříLouňovice pod Bl.#410#MA9.00:49:32.56+00:09:14.10Detail
14. Čoček TomášSFDI#1020#MA10.00:50:54.57+00:10:36.11Detail
15. Ježek JanBenešov#413#MA11.00:50:55.42+00:10:36.96Detail
16. Adamec JosefSpartak Vlašim#401#MA12.00:51:01.42+00:10:42.96Detail
17. Fejtek VáclavLouňovice pod Blaníkem#407#MA13.00:51:29.86+00:11:11.40Detail
18. Skalák ZdeněkVotice#432#MA14.00:51:33.18+00:11:14.72Detail
19. Šíma JanSTRUHAŘOV#437#MA15.00:51:42.27+00:11:23.81Detail
20. Krausová LucieBáječné ženy v běhu#417#ZA1.00:51:49.03+00:11:30.57Detail
21. Polanecký JanNike Praha#455#MA16.00:52:09.84+00:11:51.38Detail
22. Žák JakubPraha 6 Hanspaulka#1031#MA17.00:52:26.96+00:12:08.50Detail
23. Růžičková LuciePraha#431#ZA2.00:52:31.71+00:12:13.25Detail
24. Procházka MatějTJ Tatran Sedlčany#1029#MA18.00:52:38.83+00:12:20.37Detail
25. Gbelec PetrPyšely#409#MB3.00:52:42.98+00:12:24.52Detail
26. Lunga PetrDivišov#423#MB4.00:52:52.18+00:12:33.72Detail
27. Martínková MonikaVlašim#404#ZB2.00:53:28.24+00:13:09.78Detail
28. Zoulová DominikaKávasvět.cz#447#ZA3.00:53:30.29+00:13:11.83Detail
29. Šeflová AdélaPraha 6#1032#ZA4.00:53:36.61+00:13:18.15Detail
30. Kováč KarelRacek#477#MA19.00:53:36.98+00:13:18.52Detail
31. Vejvodová KristýnaTJ Tatran Sedlčany#1030#ZA5.00:53:42.01+00:13:23.55Detail
32. Foxová SimonaVlašim#1008#ZA6.00:53:56.96+00:13:38.50Detail
33. Vlková MartinaPraha - SFDI#1021#ZA7.00:54:35.43+00:14:16.97Detail
34. Vyhnálková BarboraOB Říčany#445#ZA8.00:54:59.02+00:14:40.56Detail
35. Houdek KarelVlašim#1018#MA20.00:55:04.67+00:14:46.21Detail
36. Lukeš FilipJ a J Vlašim#421#MA21.00:55:11.75+00:14:53.29Detail
37. Bartáková LucieSFDI#1019#ZA9.00:55:12.80+00:14:54.34Detail
38. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#450#ZA10.00:55:17.29+00:14:58.83Detail
39. Křikavová AlenaSOLI-MMO#420#ZB3.00:55:30.83+00:15:12.37Detail
40. Coufal JiříPyšely#405#MA22.00:55:58.15+00:15:39.69Detail
41. Bezouška VáclavPraha 8#492#MA23.00:56:08.21+00:15:49.75Detail
42. Bína FrntišekVotice#1035#MA24.00:56:14.29+00:15:55.83Detail
43. Fleming Brian#1038#MB5.00:56:26.59+00:16:08.13Detail
44. Koktavá ŠárkaSezimovo Ústí#416#ZA11.00:56:27.92+00:16:09.46Detail
45. Nácovská MagdalenaPyšely#428#ZA12.00:56:29.49+00:16:11.03Detail
46. Zárubová JitkaBílkovice#446#ZA13.00:56:29.72+00:16:11.26Detail
47. Pokorný JakubPostřižín#458#MA25.00:56:44.51+00:16:26.05Detail
48. Oddfish PavelSlušnej Oddíl#483#MC2.00:56:45.22+00:16:26.76Detail
49. Mrázková DitaŠA AVU Praha#1046#ZA14.00:56:50.35+00:16:31.89Detail
50. Košvancová RenataKonárovice#476#ZB4.00:57:00.96+00:16:42.50Detail
51. Alexa PetrPraha#402#MA26.00:57:06.80+00:16:48.34Detail
52. Klusák LukášBenešov#491#MA27.00:57:07.03+00:16:48.57Detail
53. Růžičková Kristýna#427#ZA15.00:57:13.02+00:16:54.56Detail
54. Trpišovský VladimírTrhový Štěpánov#441#MA28.00:57:14.74+00:16:56.28Detail
55. Dlasková VeronikaStřeštiprdla#406#ZA16.00:57:19.85+00:17:01.39Detail
56. Hřebíček Jakub#1033#MA29.00:57:50.04+00:17:31.58Detail
57. Valová EliškaKutná Hora#442#ZB5.00:58:00.67+00:17:42.21Detail
58. Kavale JiříBěžecký klub České spořitelny#414#MA30.00:58:24.71+00:18:06.25Detail
59. Všetičková SimonaPraha#487#ZA17.00:58:31.38+00:18:12.92Detail
60. Procházková AlenaTuchoraz#2523#ZA18.00:58:33.12+00:18:14.66Detail
61. Kamarádová DanielaBáječné ženy v běhu#467#ZB6.00:58:38.85+00:18:20.39Detail
62. Svejkovský MatějBenešovský běžecký klub#435#MA31.00:59:12.86+00:18:54.40Detail
63. Toupalová BlankaZnosim#466#ZB7.00:59:19.02+00:19:00.56Detail
64. Žebráková TáňaGP Kolín#479#ZB8.00:59:21.46+00:19:03.00Detail
65. Heřmanová JanaJdu Běhat#2522#ZA19.01:00:16.74+00:19:58.28Detail
66. Švec MichalHlinsko v Č.#424#MA32.01:00:31.51+00:20:13.05Detail
67. Kiršner JakubSK Lhýšov#475#MA33.01:00:50.64+00:20:32.18Detail
68. Šulc JiříZruč nad Sázavou#484#MB6.01:01:33.24+00:21:14.78Detail
69. Andrisani MattDolní Břežany#1039#MA34.01:01:54.15+00:21:35.69Detail
70. Růžičková EliškaHOUMR RUN#454#ZA20.01:01:59.11+00:21:40.65Detail
71. Pecháčková Emmakancelář blaník#469#ZA21.01:02:01.74+00:21:43.28Detail
72. Janoušková VeronikaVlašim#488#ZA22.01:02:32.57+00:22:14.11Detail
73. Lukešová JanaJ a J Vlašim#422#ZC1.01:02:39.99+00:22:21.53Detail
74. Kiršnerova KristynaSk Lhysov#415#ZA23.01:03:17.04+00:22:58.58Detail
75. Dolejšová LenkaPraha 5#471#ZB9.01:03:42.75+00:23:24.29Detail
76. Střelbová LenkaJuuL#451#ZB10.01:04:08.23+00:23:49.77Detail
77. Srbová Jana#434#ZB11.01:05:25.85+00:25:07.39Detail
78. Červenková KateřinaBolinka#461#ZB12.01:05:51.50+00:25:33.04Detail
79. Borek AlexandrMnichovice#481#MA35.01:06:03.34+00:25:44.88Detail
80. Blecha VladislavLíbeznice#403#MC3.01:06:10.91+00:25:52.45Detail
81. Raulová RadkaNymburk#464#ZA24.01:06:55.83+00:26:37.37Detail
82. Vaňková LucieBajecne ženy v behu#453#ZA25.01:06:55.93+00:26:37.47Detail
83. Šafránková LenkaPostřižín#457#ZA26.01:07:11.54+00:26:53.08Detail
84. Fajmonová JanaPraha Vokovice#472#ZA27.01:07:30.06+00:27:11.60Detail
85. Trhlík JiříPlzeň#440#MC4.01:07:40.10+00:27:21.64Detail
86. Setržinková Monika#429#ZA28.01:08:09.53+00:27:51.07Detail
87. Šneberger VáclavPraha#438#MB7.01:08:34.70+00:28:16.24Detail
88. Krečman DavidVlašim#418#MA36.01:08:38.05+00:28:19.59Detail
89. Pavlíčková PatricieKufrujsnámi.cz - BŽB#490#ZC2.01:08:40.87+00:28:22.41Detail
90. Houžvičková LucieČeský Šternberk#411#ZA29.01:08:41.71+00:28:23.25Detail
91. Rezková RenataVlašim#430#ZA30.01:09:44.71+00:29:26.25Detail
92. Kocsisová MonikaBáječné ženy v běhu Česká Lípa#462#ZB13.01:09:45.47+00:29:27.01Detail
93. Macháčková MonikaSDH Heřmaničky#486#ZA31.01:10:34.10+00:30:15.64Detail
94. Loužecký MilošOlymp Praha#468#ME1.01:10:54.06+00:30:35.60Detail
95. Staňková Adéla#1004#ZA32.01:11:04.81+00:30:46.35Detail
96. Podroužková NikolaPavlovice#478#ZA33.01:11:04.96+00:30:46.50Detail
97. Králová VandaBáječné ženy v běhu#456#ZA34.01:11:18.37+00:30:59.91Detail
98. Králová VandaBáječné ženy v běhu#485#ZA35.01:11:20.85+00:31:02.39Detail
99. Marinković RenátaBáječné ženy v běhu#460#ZB14.01:11:27.12+00:31:08.66Detail
100. Mazourková IlonaPraha#426#ZB15.01:13:05.20+00:32:46.74Detail
101. Varga MarekChlum#448#MB8.01:13:27.95+00:33:09.49Detail
102. Bulíř MarekLiberec#452#MA37.01:18:46.72+00:38:28.26Detail
103. Mareš JanBenešov#482#ME2.01:19:41.46+00:39:23.00Detail
104. Bojko KarolínaMessenger#436#ZA36.01:28:02.85+00:47:44.39Detail
Prokopová JitkaBáječné ženy v běhu#465#ZBDetail
Müllerová BarboraKerteam#473#ZADetail
Průšová MartinaBŽB#470#ZBDetail
Ševecová ZuzanaÉSL Humpolec#480#ZADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz

Prosím, zkontrolujte si svůj neoficiální výsledek. Protest je možné podat do 5 dnů od skončení závodu, tedy do pátku 23. ledna 2015. Poté jsou výsledky považovány za oficiální.