Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
17. 1. 2015

5 km (Rungo.cz Uklouzaná pětka)

Prosím, zkontrolujte si svůj neoficiální výsledek. Protest je možné podat do 5 dnů od skončení závodu, tedy do pátku 23. ledna 2015. Poté jsou výsledky považovány za oficiální.


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Foltín TomášNA KREV#830#MA1.00:18:19.70Detail
2. Janů KamilaKH Tour Liv Cycling Team#1048#ZA1.00:18:26.94+00:00:07.24Detail
3. Pecinová LucieRungo.cz#822#ZA2.00:19:03.09+00:00:43.39Detail
4. Pecina ViktorHradec Králové#821#MA2.00:19:17.85+00:00:58.15Detail
5. Mareš JiříRMX#847#MA3.00:20:09.19+00:01:49.49Detail
6. Bubník OndrejRungo.cz#837#MB1.00:20:10.31+00:01:50.61Detail
7. Vrzala Tomášjoyrun#835#MA4.00:20:24.47+00:02:04.77Detail
8. Procházka LuděkBenešovský běžecký klub#828#MB2.00:20:39.85+00:02:20.15Detail
9. Hronová MarkétaUHK#805#ZA3.00:20:48.93+00:02:29.23Detail
10. Novotný RadekSázava#834#MA5.00:20:51.69+00:02:31.99Detail
11. Karafiat RomanRehabilitační ústav Kladruby#808#MB3.00:20:59.72+00:02:40.02Detail
12. Bartůněk VojtěchTJ Tatran Sedlčany#1028#MA6.00:22:17.94+00:03:58.24Detail
13. Jirásková NikolaTým Kondrac#2529#ZA4.00:22:30.09+00:04:10.39Detail
14. Zelingr KarelKondrac#2525#MB4.00:22:31.15+00:04:11.45Detail
15. Bubníková MichaelaRungo.cz#840#ZA5.00:23:41.40+00:05:21.70Detail
16. Jentschková RadkaNový Knín#846#ZA6.00:23:43.42+00:05:23.72Detail
17. Srnová TerezieSDH Turkovice#2528#ZA7.00:24:05.29+00:05:45.59Detail
18. Bártová AnnaBBK#851#ZA8.00:24:28.26+00:06:08.56Detail
19. Hudečková HelenaBáječné ženy v běhu#412#ZC1.00:24:41.05+00:06:21.35Detail
20. Janoutova MarcelaRunGo hobík#806#ZA9.00:24:43.06+00:06:23.36Detail
21. Vilímek StanislavBenešov#819#MC1.00:24:56.19+00:06:36.49Detail
22. Faltejsek JakubVatěkov#853#MA7.00:25:08.22+00:06:48.52Detail
23. Starostová KláraChotýšany#829#ZA10.00:25:27.03+00:07:07.33Detail
24. Mercelová HanaVlašim#825#ZA11.00:25:33.96+00:07:14.26Detail
25. Hodrová EliškaPraha#810#ZB1.00:25:37.12+00:07:17.42Detail
26. Hajíček PavelTábor#841#MA8.00:25:56.72+00:07:37.02Detail
27. Jelínková VěraK.O. Poděbrady#809#ZC2.00:26:14.95+00:07:55.25Detail
28. Blažek PetrNačeradec#1012#MA9.00:26:25.96+00:08:06.26Detail
29. Gruber JanPostupice#831#MA10.00:26:36.97+00:08:17.27Detail
30. Pitelková HanaPostupice#832#ZA12.00:26:37.28+00:08:17.58Detail
31. Pavelková PavlínaVlašim#820#ZA13.00:26:38.80+00:08:19.10Detail
32. Bubníková KristýnaRungo.cz#839#ZA14.00:26:41.99+00:08:22.29Detail
33. Tulachová JohanaTJ Tatran Sedlčany#1027#ZA15.00:26:48.46+00:08:28.76Detail
34. Krátká HanaPetrovice#1025#ZC3.00:26:49.60+00:08:29.90Detail
35. Bubníková JanaRungo.cz#838#ZC4.00:26:50.19+00:08:30.49Detail
36. Jiroušková VeronikaBáječné ženy v běhu#842#ZC5.00:27:35.87+00:09:16.17Detail
37. Topinková BarboraRungo.cz#1003#ZB2.00:27:45.22+00:09:25.52Detail
38. Dittrichová AnnaJankov#852#ZA16.00:27:57.06+00:09:37.36Detail
39. Hrubý PavelJankov#849#MA11.00:28:09.89+00:09:50.19Detail
40. Hrdlička LiborHrob#823#MA12.00:28:45.90+00:10:26.20Detail
41. Kluková RomanaBáječné ženy v běhu#813#ZA17.00:29:08.78+00:10:49.08Detail
42. Kiršner FilipSk Lhysov#812#MA13.00:29:22.16+00:11:02.46Detail
43. Hulmáková IvanaVlašim#854#ZB3.00:29:41.52+00:11:21.82Detail
44. Hulmáková ŠárkaSpartak Vlašim#855#ZA18.00:29:41.68+00:11:21.98Detail
45. Karbusová MiroslavaPolepy#816#ZA19.00:29:46.61+00:11:26.91Detail
46. Píchová VerčaBajecne ženy v behu#817#ZA20.00:29:47.39+00:11:27.69Detail
47. Šneková JanaSokol Zdešov#1011#ZB4.00:29:55.32+00:11:35.62Detail
48. Peerová ŠárkaPraha#850#ZA21.00:29:55.88+00:11:36.18Detail
49. Červová ZuzanaVlašim#801#ZD1.00:30:27.89+00:12:08.19Detail
50. Formanová VěraPraha#803#ZA22.00:30:43.17+00:12:23.47Detail
51. Forman MichaelPraha#802#MA14.00:30:43.23+00:12:23.53Detail
52. Oddfish Sáraslušnej oddíl#848#ZC6.00:30:49.05+00:12:29.35Detail
53. Zumrová AnetaPardubice#1042#ZA23.00:31:17.53+00:12:57.83Detail
54. Dittrichová HanaJankov#845#ZA24.00:31:58.79+00:13:39.09Detail
55. Šolcová Veronikarunsasan#818#ZB5.00:32:00.67+00:13:40.97Detail
56. Sentenská KateřinaDrahoňovice#1024#ZB6.00:32:02.22+00:13:42.52Detail
57. Švejda RadektNo.cz#844#MA15.00:32:27.25+00:14:07.55Detail
58. Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu#833#ZD2.00:34:07.86+00:15:48.16Detail
59. Paláčková VeronikaHeavy Runner#824#ZA25.00:34:29.19+00:16:09.49Detail
60. Pilátová VeronikaPraha#826#ZA26.00:36:21.54+00:18:01.84Detail
61. Jantačová AndreaVotice#807#ZA27.00:49:33.94+00:31:14.24Detail
62. Procházka LukášBenešovský běžecký klub#827#MA16.00:54:41.82+00:36:22.12Detail
63. Fantová ZuzanaHostivice#843#ZB7.01:17:31.87+00:59:12.17Detail
Grbavčicová TerezaLednice #804#ZADetail
Artusová MonikaVáclavice#1001#ZBDetail
DNS Knoppová AnetkaPraha#815#ZADNS Detail
DNS Knopp TomPraha#814#MBDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz

Prosím, zkontrolujte si svůj neoficiální výsledek. Protest je možné podat do 5 dnů od skončení závodu, tedy do pátku 23. ledna 2015. Poté jsou výsledky považovány za oficiální.