Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
30. 8. 2015

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilVrchlabí106M18-391.00:31:53Detail
2. RENDL JosefTJ Packa Prague27M18-392.00:34:19+00:02:26Detail
3. ROSOL Jiříloko beroun116M40-491.00:35:02+00:03:09Detail
4. FOŘT MartinELEVERUNTEAM7M40-492.00:36:01+00:04:08Detail
5. KAUFMAN VítGymnázium Botičská122M18-393.00:36:28+00:04:35Detail
6. RABOCH IvanČerník4M40-493.00:36:33+00:04:40Detail
7. FLAKS JanAC Nýřany113M50-591.00:37:55+00:06:02Detail
8. SEMENCHUKOV MaximRunning Cheff123M18-394.00:37:55+00:06:02Detail
9. SOUKUP PetrKovohutě Příbram14M50-592.00:39:06+00:07:13Detail
10. REICHEL JosefValda Race42M40-494.00:39:21+00:07:28Detail
11. KLEPETKO DavidŠutri131M40-495.00:39:49+00:07:56Detail
12. TLÁSKAL LukášChrustenice104M18-395.00:40:23+00:08:30Detail
13. PLOCHOVÁ DominikaOB Kotlářka41Z18-341.00:40:53+00:09:00Detail
14. HOLEČEK MichalKarlštejn103M40-496.00:41:08+00:09:15Detail
15. ŽÁK OndřejTachlovice37M40-497.00:41:14+00:09:21Detail
16. PROUZA MartinBT Severní ledovec 20008M40-498.00:41:21+00:09:28Detail
17. ROUBÍK FrantišekČerčany101M50-593.00:41:40+00:09:47Detail
18. GINZEL PetrCyklo VAPE23M40-499.00:41:47+00:09:54Detail
19. SÝKOROVÁ PetraDobřichovice39Z35-441.00:42:01+00:10:08Detail
20. ČUJAN MiroslavKarlštejn38M18-396.00:42:30+00:10:37Detail
21. ZEMAN JiříLoko Beroun6M60-691.00:42:32+00:10:39Detail
22. PONDĚLÍČEK MichalHořovice28M18-397.00:42:48+00:10:55Detail
23. LUKÁŠOVÁ ZlataPlzeň25Z45-541.00:42:48+00:10:55Detail
24. KAREŠ MartinVižina3M40-4910.00:43:15+00:11:22Detail
25. ŠLOSAR RomanSokol Žebrák126M40-4911.00:43:21+00:11:28Detail
26. HAVLÍN AntonínAC Obora Hvězda Praha17M60-692.00:43:41+00:11:48Detail
27. HRUŠOVSKÁ EvaEasy Go Run36Z18-342.00:43:41+00:11:48Detail
28. HRABÁK PetrSlowrunners Skvrnany125M18-398.00:44:09+00:12:16Detail
29. NOVOSAD JanRožnov pod Radhoštěm107M18-399.00:44:31+00:12:38Detail
30. NEBŘENSKÁ ClaudiaPraha 8118Z18-343.00:44:32+00:12:39Detail
31. KUBEŠ PavelActum Flyers40M18-3910.00:44:39+00:12:46Detail
32. DVOŘÁK PavelBeroun30M18-3911.00:44:48+00:12:55Detail
33. UXA TomášTriatlon Beroun115M50-594.00:45:12+00:13:19Detail
34. VELEHRADSKÝ PetrNučice128M50-595.00:45:21+00:13:28Detail
35. NOVÁK AlešInternet PB137M18-3912.00:45:25+00:13:32Detail
36. FRANTOVÁ AndreaLOKO Beroun109Z18-344.00:45:55+00:14:02Detail
37. BARTONÍČEK LadislavČeská Lípa19M50-596.00:46:05+00:14:12Detail
38. CHUDOŽILOV MichalVita Team11M18-3913.00:46:13+00:14:20Detail
39. VLČKOVÁ LadislavaBiatlon Klub Beroun26Z35-442.00:46:24+00:14:31Detail
40. ŘÍHA ViktorTmaň136M40-4912.00:46:47+00:14:54Detail
41. PURKRÁBEK MartinAC Obora Hvězda Praha33M18-3914.00:46:53+00:15:00Detail
42. VANČÁK OndřejČernošice110M18-3915.00:47:22+00:15:29Detail
43. STRNADOVÁ AlenaHobluj!31Z18-345.00:47:28+00:15:35Detail
44. SVOBODA JanPříbram12M70plus1.00:47:41+00:15:48Detail
45. SZURMAN MichalPraha5M18-3916.00:47:46+00:15:53Detail
46. HODAČ VladimírKrálův Dvůr22M18-3917.00:48:30+00:16:37Detail
47. VENCLÍK DavidRunPORG135M18-3918.00:48:39+00:16:46Detail
48. FÁRA MilanPříbram121M40-4913.00:49:04+00:17:11Detail
49. MORAVEC MichalČernošice111M18-3919.00:49:53+00:18:00Detail
50. HRUŠA ZdeněkJirčany9M60-693.00:50:10+00:18:17Detail
51. ŠEBOVÁ JanaKrálův Dvůr20Z35-443.00:50:10+00:18:17Detail
52. MED VáclavPraha10M50-597.00:50:24+00:18:31Detail
53. PIVOŇKOVÁ EvaRožnov pod Radhoštěm108Z18-346.00:50:33+00:18:40Detail
54. KREMSA Petr134M18-3920.00:50:39+00:18:46Detail
55. HOLEČKOVÁ VeronikaKarlštejn102Z35-444.00:51:05+00:19:12Detail
56. ROCK JanSokol Uhhošť133M60-694.00:52:20+00:20:27Detail
57. MUŽÍK JiříPraha114M18-3921.00:52:33+00:20:40Detail
58. JAHELKOVÁ JanaNové Strašecí117Z18-347.00:52:43+00:20:50Detail
59. ZDVOŘÁČKOVÁ ZuzanaPraha127Z18-348.00:52:46+00:20:53Detail
60. KULDA JanPraha130M18-3922.00:53:41+00:21:48Detail
61. SCHWARZ Marek124M18-3923.00:54:06+00:22:13Detail
62. SVOBODOVÁ DanaPříbram13Z55plus1.00:54:20+00:22:27Detail
63. HOUŠKOVÁ PetraJílové u Prahy32Z18-349.00:54:47+00:22:54Detail
64. KRTEK MartinSK Tetín132M18-3924.00:55:38+00:23:45Detail
65. FOUS KarelMořina105M40-4914.00:55:51+00:23:58Detail
66. ROSOLOVÁ ivanaStašov24Z35-445.00:56:01+00:24:08Detail
67. HENČOVÁ RomanaMalé Přílepy16Z35-446.00:56:04+00:24:11Detail
68. KORYTÁŘ JiříValachiarun.cz139M18-3925.00:56:21+00:24:28Detail
69. ŠTĚPÁNOVÁ HanaPraha 11138Z35-447.00:56:35+00:24:42Detail
70. ERGUVANLI ImreBeroun43M18-3926.00:56:37+00:24:44Detail
71. SAKACOVA StanislavaBeroun119Z18-3410.00:56:45+00:24:52Detail
72. KUKUČOVÁ AnnaChomutov15Z18-3411.00:57:10+00:25:17Detail
73. VERNEROVÁ RadkaLíbeznice29Z35-448.00:57:16+00:25:23Detail
74. FLEKOVÁ LucieKladno129Z18-3412.00:57:40+00:25:47Detail
75. STÝBLOVÁ HanaHlásná Třebáň35Z35-449.00:59:26+00:27:33Detail
76. BLECHA VladislavLíbeznice112M50-598.00:59:28+00:27:35Detail
77. MÜNBERGEROVÁ BlankaSDH Liteň34Z18-3413.00:59:45+00:27:52Detail
78. RŮŽIČKOVÁ MarkétaZdice120Z18-3414.01:01:15+00:29:22Detail
79. MIKOLÁŠ MilanBeroun18M70plus2.01:05:02+00:33:09Detail
80. BLÁHOVÁ BarboraKarlštejn1Z18-3415.01:05:34+00:33:41Detail
81. PÁZLEROVÁ IlonaKarlštejn44Z18-3416.01:05:34+00:33:41Detail
82. BLÁHA JiříKarlštejn2M40-4915.01:05:34+00:33:41Detail
83. JIROUŠKOVÁ VeronikaBáječné ženy v běhu21Z45-542.01:14:47+00:42:54Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz