Startovní listina Borecký půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 312

PříjmeníJménoKlub nebo městoZeměZávodKategorieSkupina 2Platba
Albrecht Jan HO BoryšCZEpůlmaratonMuži A
Antoš Jan PrahaCZEpůlmaratonMuži B
Aron Michal PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Babický Jan MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Bajo Andrej Quentin na OkořSVKpůlmaraton canicross
Baláž Ondřej CZEpůlmaratonMuži A
Baránek Jan NeratoviceCZEpůlmaratonMuži B
Barnetová Kamila Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny B
Beck Zdeněk BACKCZEpůlmaratonMuži B
Běhounek Rostislav Tragéd Team DřínovCZEpůlmaratonMuži C
Beneš Marek SlackersCZEpůlmaratonMuži A
Beránková Hana Havlíčkův BrodCZEpůlmaratonŽeny B
Beránková Jitka Běžci SlanýCZEpůlmaratonŽeny B
Bílek Ondřej PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 PrahaCZEpůlmaratonŽeny B
Bláha Martin LK MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Blažková Eva Rungo pro ženyCZEpůlmaratonŽeny B
Blecha Vladislav Liga 100 PrahaCZEpůlmaratonMuži C
Brodský Michal PlzeňCZEpůlmaratonMuži A
Brodský Vladimír CZEpůlmaratonMuži C
Bulíř Radoslav Český BrodCZEpůlmaratonMuži B
Burianová Jana K.O. PoděbradyCZEpůlmaratonŽeny B
Bušil Michal LedčiceCZEpůlmaratonMuži B
Cejpkova Petra Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonŽeny B
Cmunt Petr SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAMCZEpůlmaratonMuži A
Čakrtová Michaela Česká asociace létajícího diskuCZEpůlmaratonŽeny A
Čapek Jan TJ Sokol ValečCZEpůlmaratonMuži A
Čapková Barbora TJ Sokol ValečCZEpůlmaratonŽeny A
Čermák Michal CZEpůlmaratonMuži A
Černý Jaroslav CZEpůlmaratonMuži A
Černý Michal MAGNA TeamCZEpůlmaratonMuži C
Červenková Pavlína ŠtětíCZEpůlmaratonŽeny C
Danko Marian PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Demčák Dávid PrahaSVKpůlmaratonMuži A
Dobešová Jana SK LivecrossCZEpůlmaratonŽeny C
Dočekal František Kladno - RozdělovCZEpůlmaratonMuži B
Dolejš Martin MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Doupník Jaromír CZEpůlmaratonMuži A
Drahošová Michala SRTG ČelákoviceCZEpůlmaratonŽeny A
Dubský Dalibor TřemošnáCZEpůlmaratonMuži B
Duda Miroslav SKOB Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonMuži A
Dvořák Aleš Mexická vlnaCZEpůlmaratonMuži A
Eliášek Petr SolopiskyCZEpůlmaratonMuži B
Eliášková Klára ČernošiceCZEpůlmaratonŽeny B
Fajgl Luboš CítováciCZEpůlmaratonMuži B
Faltysová Simona MiloviceCZEpůlmaratonŽeny B
Fara Jan Triatlon Mladá BoleslavCZEpůlmaratonMuži A
Feix Ivo TepliceCZEpůlmaratonMuži B
Fidler Jan VšetatyCZEpůlmaratonMuži B
Filinger Zbyněk SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži C
Filip Marek H.O.U.M.CZEpůlmaratonMuži B
Filip Martin MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Filip Martin MělníkCZEpůlmaratonJunioři
Fix Jiří SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži B
Flídrová Kateřina CZEpůlmaratonŽeny A
Folková Soňa Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonŽeny B
Forejt Lubomír PRAHACZEpůlmaratonMuži B
Frey Eduard KČT Kralupy nad VltavouCZEpůlmaratonMuži D
Frydl Saito Tomoko PrahaCZEpůlmaratonŽeny B
Fučík Pavel Milovičtí běžciCZEpůlmaratonMuži A
Funda Radek 25ACZEpůlmaratonMuži B
Gabko Petr MostCZEpůlmaratonMuži B
Gazdík Jan SK box MělníkCZEpůlmaratonJunioři
Gebert Martin Nová VesCZEpůlmaratonMuži B
Gramel Peter SRTG ČelakoviceCZEpůlmaratonMuži A
Grbavcic David Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonMuži A
Griffith Jeff Český marotonský KlubCZEpůlmaratonMuži D
Grusz Filip PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Hach Lukáš ŠTEFKO Running TeamCZEpůlmaratonMuži A
Hájek Ondřej Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži A
Hamáček Vladimír AC Mladá BoleslavCZEpůlmaratonMuži A
Hampejsová Martina ŠNECI na MAXCZEpůlmaratonŽeny C
Hannich Jakub www.freewestpapua.orgCZEpůlmaratonMuži A
Hanousková Veronika SVVATCZEpůlmaratonŽeny A
Harnoš Petr Veselí nad MoravouCZEpůlmaratonMuži A
Hegner Filip CZEpůlmaratonMuži A
Hlava Pavel LibišCZEpůlmaratonMuži B
Hofmanová Markéta CZEpůlmaratonŽeny A
Horská Vlasta Spartan Race Team VrátnoCZEpůlmaratonŽeny B
Hrbková Marie PrahaCZEpůlmaratonJuniorky
Hrdina Vilém BohniceCZEpůlmaratonMuži D
Hruška Tomáš PrahaCZEpůlmaratonMuži B
Hřídelová Terezie Světlo pro světCZEpůlmaratonŽeny A
Hulík Jan SKP NymburkCZEpůlmaratonMuži B
Hunčovský Tomáš CZSACZEpůlmaratonMuži A
Hušek Radek Sportisimo hvězdyCZEpůlmaratonMuži B
Hyža Miroslav Křupavý krabCZEpůlmaratonMuži B
Chlebovský Eduard MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Chlebovský Jan MělníkCZEpůlmaratonJunioři
Jakoubek Aleš Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži B
Janda Jiří Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonMuži B
Janda Martin HO BoryšCZEpůlmaratonMuži A
Ježek Jakub LitoměřiceCZEpůlmaratonMuži B
Ježek Michal Brandýs nad LabemCZEpůlmaratonMuži B
Ježek Vojtěch RoztokyCZEpůlmaratonMuži C
Jiráňová Tamara Run The WorldCZEpůlmaratonŽeny B
Jirásek Tomáš Running Stones PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Jirků Petra CZEpůlmaratonŽeny A
Jon Jan TuchloviceCZEpůlmaratonMuži B
Kačer Ctibor Run the WorldCZEpůlmaratonMuži A
Kaňka Karel Sokol MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Kanta Milan CZEpůlmaratonMuži C
Kanta Petr CZEpůlmaratonMuži A
Kaplan Ondřej ŠumperkCZEpůlmaratonMuži A
Karbulka Pavel ŠAKAL KbelyCZEpůlmaratonMuži B
Karbulková Alice ŠAKAL KbelyCZEpůlmaratonŽeny C
Kauler Martin TJ Sokol MšenoCZEpůlmaratonMuži B
Kinkal Jindřich ObřístvíCZEpůlmaratonMuži B
Klein Petr Český BrodCZEpůlmaratonMuži A
Kliment Libor SK LivecrossCZEpůlmaraton canicross
Klust Bob IronTimeCZEpůlmaratonMuži B
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonŽeny D
Kocian David Praha 6CZEpůlmaraton canicross
Kocík Vojtěch Kamenolomy PrahyCZEpůlmaratonMuži A
Kočí Vojtěch SK Box MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Koláčný Václav ŽelízyCZEpůlmaratonMuži A
Kolář Dalibor MB SaunyCZEpůlmaratonMuži B
Kopecka Jaroslava VeletínCZEpůlmaratonŽeny C
Kopecká Magda VeletínCZEpůlmaratonŽeny A
Kopřiva Petr SK Box MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAMCZEpůlmaratonMuži B
Kořínková Nikola HořínCZEpůlmaratonJuniorky
Kos Jan Milovičtí běžciCZEpůlmaratonMuži A
Kos Matěj Pitbull gym Kralupy nad VltavouCZEpůlmaratonMuži A
Kozlík Lukáš MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Kozlík Otakar Radioklub OK1OMY HostoviceCZEpůlmaratonMuži C
Králová Jana Bohušovice nad OhříCZEpůlmaratonŽeny B
Krejný Kamil Haven team Nový BorCZEpůlmaratonMuži B
Kroc Miloslav BrandýsekCZEpůlmaratonMuži C
Krofta Jan SC LETNÁCZEpůlmaratonMuži B
Křižanová Kristýna PrahaCZEpůlmaratonŽeny A
Kubeš Pavel Rebel RunnersCZEpůlmaratonMuži B
Kubeš Václav CZEpůlmaratonMuži A
Kudrna David SK Slavoj ČáslavCZEpůlmaratonMuži B
Kůna Jan BK MělníkCZEpůlmaratonMuži D
Kupka Miloš M+M KupkoviCZEpůlmaratonMuži B
Kupková Marta M+M KupkoviCZEpůlmaratonŽeny B
Kurc Antonín SDH KlyCZEpůlmaratonMuži B
Kužel Jan óóó ještěCZEpůlmaratonMuži A
Laryšová Radka SK LivecrossCZEpůlmaratonŽeny B
Lešner Jakub Ústí nad LabemCZEpůlmaratonMuži A
Lukášek Jiří Běhej PoděbradyCZEpůlmaratonMuži A
Lukes David Zub ČasuCZEpůlmaratonMuži B
Macháčková Tereza AO DoksyCZEpůlmaratonŽeny B
Maláčová Monika Milovičtí běžciCZEpůlmaratonŽeny B
Malý Jiří CZEpůlmaratonMuži B
Malý Ondřej Siko koupelnyCZEpůlmaratonMuži A
Marounková Jaroslava iThinkBeerCZEpůlmaratonŽeny D
Matějka Josef Praha 9CZEpůlmaratonMuži B
Matys Zbyněk AK PřezleticeCZEpůlmaraton canicross
Melichar Daniel CZEpůlmaratonMuži B
Mikeš Filip CK Vinohradské šlapkyCZEpůlmaratonMuži B
Miler Jaroslav SlackersCZEpůlmaratonMuži A
Miluničová Rita Běžci SlanýCZEpůlmaratonŽeny B
Misler Michal HO Alpici MiloviceCZEpůlmaratonMuži B
Moravcová Petra MělníkCZEpůlmaratonŽeny B
Mraček Jan MělníkCZEpůlmaratonMuži C
Mrázik Martin Plavecký klub MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Myslíková Karolína CZEpůlmaratonŽeny B
Nádhera Petr Hradec KrálovéCZEpůlmaratonMuži C
Nádherová Hana Hradec KrálovéCZEpůlmaratonŽeny C
Náměstek Jan Behejsepsem.czCZEpůlmaratonMuži B
Náměstková Eliška Behejsepsem.czCZEpůlmaratonŽeny A
Nápravník Jan CZEpůlmaratonMuži A
Navrátil Jiří BřístvíCZEpůlmaratonMuži A
Němec Arnošt CZEpůlmaratonMuži C
Němec Ondřej Muay thai sokol MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Nemrava Petr Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonMuži A
Nesládek Martin SK Slavia Velký BorekCZEpůlmaratonMuži B
Nesládek Pavel SK Slavia Velký BorekCZEpůlmaratonMuži A
Nitsche Karel KněžmostCZEpůlmaratonMuži A
Nousek Jan MUVKO - kruhové tréninkyCZEpůlmaraton canicross
Nováček Tomáš SDH KamennáCZEpůlmaratonMuži A
Novák Jan CZEpůlmaratonMuži B
Novák Václav Sokol MilevskoCZEpůlmaratonMuži C
Novák Vojtěch LibišCZEpůlmaratonJunioři
Novotný Michal Dolní PočerniceCZEpůlmaratonMuži B
Nový Pavel Triatlon Mladá BoleslavCZEpůlmaratonMuži B
Oplt Rudolf PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Palan Matyáš Spartak ŽebrákCZEpůlmaratonMuži A
Palír Vojtěch NeratoviceCZEpůlmaratonMuži A
Palírová Tereza NeratoviceCZEpůlmaratonŽeny A
Pařízek Oto Praha 18 LetňanyCZEpůlmaratonMuži B
Pejpal Jirka TJ Liga 100 prahaCZEpůlmaratonMuži E
Pekárek Ondřej H.O.U.M.CZEpůlmaratonMuži B
Pěknicová Jana Mexická vlnaCZEpůlmaratonŽeny A
Pelán Stanislav Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži C
Petříkov Daniel Spartan Race Team VrátnoCZEpůlmaratonMuži B
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny A
Podmelova Vilma AC Moravska SlaviaCZEpůlmaratonŽeny D
Podzemský Jan CK Záluží-tým Mirka ZbuzkaCZEpůlmaratonMuži A
Pochtiol Jan OstravaCZEpůlmaratonMuži A
Poláček Kamil Folksofie, BrnoCZEpůlmaratonMuži A
Poláček Lukáš PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Polanský Jan PrahaCZEpůlmaratonMuži B
Popelka Lukáš CZEpůlmaratonMuži A
Povalová Eva ----CZEpůlmaratonŽeny A
Prinz Jiří PrahaCZEpůlmaratonMuži B
Procházka Kamil KLM C4CZEpůlmaratonMuži C
Procházková Dana BřízaCZEpůlmaratonŽeny B
Prokůpek Luděk CZEpůlmaratonMuži D
Pröller Miroslav Česká LípaCZEpůlmaratonMuži B
Ptáčková Kateřina LiberecCZEpůlmaratonJuniorky
Rajek Lukas TuchloviceCZEpůlmaratonMuži B
Rak Matyáš Rebel RunnersCZEpůlmaratonMuži A
Rejdová Kateřina MUVKO - kruhové tréninkyCZEpůlmaratonŽeny A
Riečičiár Václav ŠtětíCZEpůlmaratonMuži C
Rosenkranz David Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži A
Růžičková Karolína Terry FoxCZEpůlmaratonŽeny A
Rygál Libor SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži C
Rys Jakub Americký burgrCZEpůlmaratonJunioři
Řápek Václav AVC PrahaCZEpůlmaratonMuži E
Řenč Tomáš Běžci SlanýCZEpůlmaraton canicross
Říha Petr SEXY GURUCZEpůlmaratonMuži B
Samek Kamil Kostelni HlavnoCZEpůlmaratonMuži B
Sedláčková Martina Milovičtí běžciCZEpůlmaratonŽeny B
Seidl Jan Siko KoupelnyCZEpůlmaratonMuži A
Schicketanz Marek BK 696 RalskoCZEpůlmaratonMuži A
Schovanec Jan Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonMuži A
Sixtová Ivana CZEpůlmaratonŽeny A
Sláma Ondřej Bohemie Nový BorCZEpůlmaratonMuži B
Slavík Miroslav Luigi CocottiCZEpůlmaratonMuži A
Smejkal Michal Zub ČasuCZEpůlmaratonMuži B
Sommerschuh Albín CC VARNSDORFCZEpůlmaratonMuži C
Sova Jan MP PrahaCZEpůlmaratonMuži C
Staňkovič Ondřej Mladá BoleslavCZEpůlmaratonMuži A
Strachoň Kamil ProstějovCZEpůlmaratonMuži A
Straková Anna Czech Skyrunning TeamCZEpůlmaratonŽeny C
Stránská Petra Rungo pro ženyCZEpůlmaratonŽeny C
Stránský Jiří CvikovCZEpůlmaratonMuži C
Stránský Michal Kometa BethlehemCZEpůlmaratonMuži A
Strnad Petr CZEpůlmaratonJunioři
Strnadová Veronika Česká KameniceCZEpůlmaratonŽeny A
Suske Jan KněžmostCZEpůlmaratonMuži A
Svárovský David HKMBCZEpůlmaratonMuži B
Svítilová Pavla Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny B
Šebesta Václav Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži A
Šelicha Josef CZEpůlmaratonMuži A
Šemotl Robin Mariánské LázněCZEpůlmaratonMuži A
Šenberk Jiří MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Ševcovic Petr PrahaCZEpůlmaraton canicross
Ševčík Adam 1.LFCZEpůlmaratonMuži A
Šifalda Michal Brozany nad OhříCZEpůlmaratonMuži B
Šiklová Edita Malý UjezdCZEpůlmaratonŽeny B
Šíma Zdeněk PrahaCZEpůlmaratonMuži C
Šimon Jakub Loko BerounCZEpůlmaratonMuži A
Šmejkal Milan Velký BorekCZEpůlmaratonMuži C
Šmíd Jiří TJ NeartoviceCZEpůlmaratonMuži A
Šnajdr Filip Luigi CocottiCZEpůlmaratonMuži B
Šnajperk Viktor shimpi_czCZEpůlmaratonMuži B
Šonský Dominik FK NeratoviceCZEpůlmaratonMuži A
Šromovský Vojtěch KladnoCZEpůlmaratonMuži A
Šťastná Radka SK ZákupyCZEpůlmaratonŽeny B
Štefan Radim Run the WorldCZEpůlmaratonMuži B
Štikar Josef Milovičtí běžciCZEpůlmaratonMuži D
Štreba Jaroslav Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži B
Štruplová Eva CZEpůlmaratonŽeny B
Šulc František CZEpůlmaratonMuži A
Šulc Vojtěch TřebusiceCZEpůlmaratonMuži A
Šulcová Eliška CZEpůlmaratonŽeny A
Šulcová Jitka Maraton klub KladnoCZEpůlmaratonŽeny B
Šuma Petr PolepyCZEpůlmaratonMuži B
Šusta David CítovCZEpůlmaratonMuži A
Teplý Ondřej Hisport TeamCZEpůlmaratonMuži B
Terkoš Jakub CZEpůlmaratonMuži A
Tesaříková Jindřiška OleškaCZEpůlmaratonŽeny C
Thorovsky Stanislav MastersCZEpůlmaratonMuži B
Tichovská Hana SK PRAGACZEpůlmaratonŽeny B
Tomečková Alena PrahaCZEpůlmaratonŽeny B
Tomek Martin IronTimeCZEpůlmaratonMuži B
Trhoň Jan SHM Klub NeratoviceCZEpůlmaratonMuži B
Trochta Pavel Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži B
Třísková Katarína Praha 6CZEpůlmaratonŽeny C
Tumova Monika PlzeňCZEpůlmaratonŽeny B
Ungerman Antonin TJ SOKOL PODLÁZKYCZEpůlmaratonMuži B
Urbanec Michal JZD MníšekCZEpůlmaratonMuži A
Urbánek Michal Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži A
Vabroušek Pavel CítováciCZEpůlmaratonMuži B
Vacek Petr CZEpůlmaratonMuži A
Václavíková Hana Konverzační výběh na KlíčCZEpůlmaratonŽeny C
Valda Kamil Janova VesCZEpůlmaratonMuži A
Valda Pavel LiběchovCZEpůlmaratonMuži B
Váňa Zdeněk Kralupy nad VltavouCZEpůlmaratonMuži B
Vaněk Petr Šneci v běhuCZEpůlmaratonMuži C
Vaňková Anna Rungo pro ženyCZEpůlmaratonŽeny B
Váňová Andrea Kralupy nad VltavouCZEpůlmaratonŽeny B
Vavřinová Zuzana HO BoryšCZEpůlmaratonŽeny A
Večlová Alexandra Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny D
Vejvodová Monika PrahaCZEpůlmaratonJuniorky
Veselá Denisa Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonŽeny A
Veselý Jiří Luigi CocottiCZEpůlmaratonMuži A
Vítová Kamila Šneci v běhuCZEpůlmaratonŽeny B
Vízner Luděk Spartan Race Team VrátnoCZEpůlmaratonMuži B
Vlčková Ivana SRTG ČelákoviceCZEpůlmaratonŽeny A
Vohanka Jiří MB SaunyCZEpůlmaratonMuži A
Voltr Vlastimil CZEpůlmaratonMuži A
Vondrák Zbyněk Vinařství Vondrák MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Vošlajer Zdeněk Perun SItnéCZEpůlmaraton canicross
Vykoukal Jaroslav SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži C
Vyšín Stanislav CZEpůlmaratonMuži C
Vyšínová Markéta CZEpůlmaratonŽeny B
Wiesner Richard SK LivecrossCZEpůlmaratonMuži A
Zahálka Tomáš Světlo pro světCZEpůlmaratonMuži B
Zámečník Ondřej Šumík teamCZEpůlmaratonMuži A
Zapletal Petr PrahaCZEpůlmaratonMuži B
Zappova Sylva MelnikCZEpůlmaratonŽeny B
Zemánek Milan Hradové StřimeliceCZEpůlmaratonMuži B
Zikán Václav MiloviceCZEpůlmaratonMuži B
Zikmund Jiří Run the WorldCZEpůlmaratonMuži B
Žebra František PrahaCZEpůlmaratonMuži A
Žižka Jan HořínCZEpůlmaratonMuži B
Žižková Tereza HořínCZEpůlmaratonŽeny A