Startovní listina Borecký půlmaraton

půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 304

PříjmeníJménoKlub nebo městoZeměKategorieSkupina 2Platba
Albrecht Jan HO BoryšCZEMuži A
Antoš Jan PrahaCZEMuži B
Aron Michal PrahaCZEMuži A
Babický Jan MělníkCZEMuži A
Baláž Ondřej CZEMuži A
Baránek Jan NeratoviceCZEMuži B
Barnetová Kamila Báječné ženy v běhuCZEŽeny B
Beck Zdeněk BACKCZEMuži B
Běhounek Rostislav Tragéd Team DřínovCZEMuži C
Beneš Marek SlackersCZEMuži A
Beránková Hana Havlíčkův BrodCZEŽeny B
Beránková Jitka Běžci SlanýCZEŽeny B
Bílek Ondřej PrahaCZEMuži A
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 PrahaCZEŽeny B
Bláha Martin LK MělníkCZEMuži B
Blažková Eva Rungo pro ženyCZEŽeny B
Blecha Vladislav Liga 100 PrahaCZEMuži C
Brodský Michal PlzeňCZEMuži A
Bulíř Radoslav Český BrodCZEMuži B
Burianová Jana K.O. PoděbradyCZEŽeny B
Bušil Michal LedčiceCZEMuži B
Cejpkova Petra Milovičtí běžčiCZEŽeny B
Cmunt Petr SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAMCZEMuži A
Čakrtová Michaela Česká asociace létajícího diskuCZEŽeny A
Černý Jaroslav CZEMuži A
Černý Michal MAGNA TeamCZEMuži C
Červenková Pavlína ŠtětíCZEŽeny C
Danko Marian PrahaCZEMuži A
Demčák Dávid PrahaSVKMuži A
Dobešová Jana SK LivecrossCZEŽeny C
Dočekal František Kladno - RozdělovCZEMuži B
Dolejš Martin MělníkCZEMuži A
Doupník Jaromír CZEMuži A
Drahošová Michala SRTG ČelákoviceCZEŽeny A
Dubský Dalibor TřemošnáCZEMuži B
Duda Miroslav SKOB Roudnice nad LabemCZEMuži A
Dvořák Aleš Mexická vlnaCZEMuži A
Eliášek Petr SolopiskyCZEMuži B
Eliášková Klára ČernošiceCZEŽeny B
Fajgl Luboš CítováciCZEMuži B
Faltysová Simona MiloviceCZEŽeny B
Fara Jan Triatlon Mladá BoleslavCZEMuži A
Feix Ivo TepliceCZEMuži B
Fidler Jan VšetatyCZEMuži B
Filinger Zbyněk SK MAXTRI LIBERECCZEMuži C
Filip Marek H.O.U.M.CZEMuži B
Filip Martin MělníkCZEMuži B
Filip Martin MělníkCZEJunioři
Fix Jiří SK MAXTRI LIBERECCZEMuži B
Flídrová Kateřina CZEŽeny A
Folková Soňa Roudnice nad LabemCZEŽeny B
Forejt Lubomír PRAHACZEMuži B
Frey Eduard KČT Kralupy nad VltavouCZEMuži D
Frydl Saito Tomoko PrahaCZEŽeny B
Fučík Pavel Milovičtí běžciCZEMuži A
Funda Radek 25ACZEMuži B
Gabko Petr MostCZEMuži B
Gazdík Jan SK box MělníkCZEJunioři
Gebert Martin Nová VesCZEMuži B
Gramel Peter SRTG ČelakoviceCZEMuži A
Grbavcic David Roudnice nad LabemCZEMuži A
Griffith Jeff Český marotonský KlubCZEMuži D
Grusz Filip PrahaCZEMuži A
Hach Lukáš ŠTEFKO Running TeamCZEMuži A
Hájek Ondřej Klub na hřišti Velký BorekCZEMuži A
Hampejsová Martina ŠNECI na MAXCZEŽeny C
Hannich Jakub www.freewestpapua.orgCZEMuži A
Hanousková Veronika SVVATCZEŽeny A
Harnoš Petr Veselí nad MoravouCZEMuži A
Šusta David CítovCZEMuži A
Hlava Pavel LibišCZEMuži B
Podzemský Jan CK Záluží-tým Mirka ZbuzkaCZEMuži A
Hofmanová Markéta CZEŽeny A
Horská Vlasta Spartan Race Team VrátnoCZEŽeny B
Hrbková Marie PrahaCZEJuniorky
Hrdina Vilém BohniceCZEMuži D
Hruška Tomáš PrahaCZEMuži B
Hřídelová Terezie Světlo pro světCZEŽeny A
Hulík Jan SKP NymburkCZEMuži B
Hušek Radek Sportisimo hvězdyCZEMuži B
Hyža Miroslav Křupavý krabCZEMuži B
Chlebovský Eduard MělníkCZEMuži B
Chlebovský Jan MělníkCZEJunioři
Jakoubek Aleš Klub na hřišti Velký BorekCZEMuži B
Janda Jiří Milovičtí běžčiCZEMuži B
Janda Martin HO BoryšCZEMuži A
Ježek Jakub LitoměřiceCZEMuži B
Ježek Michal Brandýs nad LabemCZEMuži B
Ježek Vojtěch RoztokyCZEMuži C
Jiráňová Tamara Run The WorldCZEŽeny B
Jirásek Tomáš Running Stones PrahaCZEMuži A
Jon Jan TuchloviceCZEMuži B
Kačer Ctibor Run the WorldCZEMuži A
Kaňka Karel Sokol MělníkCZEMuži B
Kaplan Ondřej ŠumperkCZEMuži A
Karbulka Pavel ŠAKAL KbelyCZEMuži B
Karbulková Alice ŠAKAL KbelyCZEŽeny C
Kauler Martin TJ Sokol MšenoCZEMuži B
Kinkal Jindřich ObřístvíCZEMuži B
Klein Petr Český BrodCZEMuži A
Klust Bob IronTimeCZEMuži B
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBERECCZEŽeny D
Kocík Vojtěch Kamenolomy PrahyCZEMuži A
Kočí Vojtěch SK Box MělníkCZEMuži B
Koláčný Václav ŽelízyCZEMuži A
Kopecka Jaroslava VeletínCZEŽeny C
Kopecká Magda VeletínCZEŽeny A
Kopřiva Petr SK Box MělníkCZEMuži A
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAMCZEMuži B
Kořínková Nikola HořínCZEJuniorky
Kos Jan Milovičtí běžciCZEMuži A
Kos Matěj Pitbull gym Kralupy nad VltavouCZEMuži A
Kozlík Lukáš MělníkCZEMuži A
Kozlík Otakar Radioklub OK1OMY HostoviceCZEMuži C
Králová Jana Bohušovice nad OhříCZEŽeny B
Krejný Kamil Haven team Nový BorCZEMuži B
Kroc Miloslav BrandýsekCZEMuži C
Krofta Jan SC LETNÁCZEMuži B
Křižanová Kristýna PrahaCZEŽeny A
Kubeš Pavel Rebel RunnersCZEMuži B
Kubeš Václav CZEMuži A
Kudrna David SK Slavoj ČáslavCZEMuži B
Kůna Jan BK MělníkCZEMuži D
Kupka Miloš M+M KupkoviCZEMuži B
Kupková Marta M+M KupkoviCZEŽeny B
Kurc Antonín SDH KlyCZEMuži B
Kužel Jan óóó ještěCZEMuži A
Laryšová Radka SK LivecrossCZEŽeny B
Lešner Jakub Ústí nad LabemCZEMuži A
Lukášek Jiří Běhej PoděbradyCZEMuži A
Lukes David Zub ČasuCZEMuži B
Macháčková Tereza AO DoksyCZEŽeny B
Maláčová Monika Milovičtí běžciCZEŽeny B
Malý Jiří CZEMuži B
Malý Ondřej Siko koupelnyCZEMuži A
Marounková Jaroslava iThinkBeerCZEŽeny D
Matějka Josef Praha 9CZEMuži B
Šnajdr Filip Luigi CocottiCZEMuži B
Mikeš Filip CK Vinohradské šlapkyCZEMuži B
Miler Jaroslav SlackersCZEMuži A
Miluničová Rita Běžci SlanýCZEŽeny B
Misler Michal HO Alpici MiloviceCZEMuži B
Moravcová Petra MělníkCZEŽeny B
Mraček Jan MělníkCZEMuži C
Myslíková Karolína CZEŽeny B
Nádhera Petr Hradec KrálovéCZEMuži C
Nádherová Hana Hradec KrálovéCZEŽeny C
Náměstek Jan Behejsepsem.czCZEMuži B
Náměstková Eliška Behejsepsem.czCZEŽeny A
Navrátil Jiří BřístvíCZEMuži A
Němec Arnošt CZEMuži C
Němec Ondřej Muay thai sokol MělníkCZEMuži A
Nemrava Petr Roudnice nad LabemCZEMuži A
Nesládek Martin SK Slavia Velký BorekCZEMuži B
Nesládek Pavel SK Slavia Velký BorekCZEMuži A
Nitsche Karel KněžmostCZEMuži A
Nováček Tomáš SDH KamennáCZEMuži A
Novák Jan CZEMuži B
Novák Václav Sokol MilevskoCZEMuži C
Novák Vojtěch LibišCZEJunioři
Novotný Michal Dolní PočerniceCZEMuži B
Nový Pavel Triatlon Mladá BoleslavCZEMuži B
Oplt Rudolf PrahaCZEMuži A
Palan Matyáš Spartak ŽebrákCZEMuži A
Palír Vojtěch NeratoviceCZEMuži A
Palírová Tereza NeratoviceCZEŽeny A
Pařízek Oto Praha 18 LetňanyCZEMuži B
Pejpal Jirka TJ Liga 100 prahaCZEMuži E
Pekárek Ondřej H.O.U.M.CZEMuži B
Pěknicová Jana Mexická vlnaCZEŽeny A
Pelán Stanislav Běžci SlanýCZEMuži C
Petříkov Daniel Spartan Race Team VrátnoCZEMuži B
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhuCZEŽeny A
Podmelova Vilma AC Moravska SlaviaCZEŽeny D
Pochtiol Jan OstravaCZEMuži A
Poláček Kamil Folksofie, BrnoCZEMuži A
Poláček Lukáš PrahaCZEMuži A
Polanský Jan PrahaCZEMuži B
Vabroušek Pavel CítováciCZEMuži B
Popelka Lukáš CZEMuži A
Povalová Eva ----CZEŽeny A
Prinz Jiří PrahaCZEMuži B
Procházka Kamil KLM C4CZEMuži C
Procházková Dana BřízaCZEŽeny B
Pröller Miroslav Česká LípaCZEMuži B
Ptáčková Kateřina LiberecCZEJuniorky
Rajek Lukas TuchloviceCZEMuži B
Rak Matyáš Rebel RunnersCZEMuži A
Zikmund Jiří Run the WorldCZEMuži B
Rejdová Kateřina MUVKO - kruhové tréninkyCZEŽeny A
Rosenkranz David Běžci SlanýCZEMuži A
Růžičková Karolína Terry FoxCZEŽeny A
Rygál Libor SK MAXTRI LIBERECCZEMuži C
Rys Jakub Americký burgrCZEJunioři
Řápek Václav AVC PrahaCZEMuži E
Říha Petr SEXY GURUCZEMuži B
Samek Kamil Kostelni HlavnoCZEMuži B
Sedláčková Martina Milovičtí běžciCZEŽeny B
Seidl Jan Siko KoupelnyCZEMuži A
Schicketanz Marek BK 696 RalskoCZEMuži A
Schovanec Jan Roudnice nad LabemCZEMuži A
Sixtová Ivana CZEŽeny A
Sláma Ondřej Bohemie Nový BorCZEMuži B
Šťastná Radka SK ZákupyCZEŽeny B
Slavík Miroslav Luigi CocottiCZEMuži A
Smejkal Michal Zub ČasuCZEMuži B
Sommerschuh Albín CC VARNSDORFCZEMuži C
Sova Jan MP PrahaCZEMuži C
Staňkovič Ondřej Mladá BoleslavCZEMuži A
Strachoň Kamil ProstějovCZEMuži A
Straková Anna Czech Skyrunning TeamCZEŽeny C
Stránská Petra Rungo pro ženyCZEŽeny C
Stránský Jiří CvikovCZEMuži C
Stránský Michal Kometa BethlehemCZEMuži A
Strnad Petr CZEJunioři
Strnadová Veronika Česká KameniceCZEŽeny A
Suske Jan KněžmostCZEMuži A
Svárovský David HKMBCZEMuži B
Svítilová Pavla Báječné ženy v běhuCZEŽeny B
Šebesta Václav Klub na hřišti Velký BorekCZEMuži A
Šemotl Robin Mariánské LázněCZEMuži A
Šenberk Jiří MělníkCZEMuži B
Ševčík Adam 1.LFCZEMuži A
Šifalda Michal Brozany nad OhříCZEMuži B
Šiklová Edita Malý UjezdCZEŽeny B
Šíma Zdeněk PrahaCZEMuži C
Šimon Jakub Loko BerounCZEMuži A
Šmejkal Milan Velký BorekCZEMuži C
Šmíd Jiří TJ NeartoviceCZEMuži A
Šnajperk Viktor shimpi_czCZEMuži B
Šonský Dominik FK NeratoviceCZEMuži A
Šromovský Vojtěch KladnoCZEMuži A
Štefan Radim Run the WorldCZEMuži B
Štikar Josef Milovičtí běžciCZEMuži D
Štreba Jaroslav Běžci SlanýCZEMuži B
Šulc František CZEMuži A
Šulc Vojtěch TřebusiceCZEMuži A
Šulcová Jitka Maraton klub KladnoCZEŽeny B
Šuma Petr PolepyCZEMuži B
Teplý Ondřej Hisport TeamCZEMuži B
Tesaříková Jindřiška OleškaCZEŽeny C
Thorovsky Stanislav MastersCZEMuži B
Tichovská Hana SK PRAGACZEŽeny B
Tomečková Alena PrahaCZEŽeny B
Tomek Martin IronTimeCZEMuži B
Trhoň Jan SHM Klub NeratoviceCZEMuži B
Trochta Pavel Klub na hřišti Velký BorekCZEMuži B
Třísková Katarína Praha 6CZEŽeny C
Tumova Monika PlzeňCZEŽeny B
Ungerman Antonin TJ SOKOL PODLÁZKYCZEMuži B
Urbanec Michal JZD MníšekCZEMuži A
Urbánek Michal Běžci SlanýCZEMuži A
Vacek Petr CZEMuži A
Václavíková Hana Konverzační výběh na KlíčCZEŽeny C
Valda Kamil Janova VesCZEMuži A
Valda Pavel LiběchovCZEMuži B
Váňa Zdeněk Kralupy nad VltavouCZEMuži B
Vaněk Petr Šneci v běhuCZEMuži C
Vaňková Anna Rungo pro ženyCZEŽeny B
Váňová Andrea Kralupy nad VltavouCZEŽeny B
Vavřinová Zuzana HO BoryšCZEŽeny A
Večlová Alexandra Báječné ženy v běhuCZEŽeny D
Vejvodová Monika PrahaCZEJuniorky
Veselá Denisa Roudnice nad LabemCZEŽeny A
Veselý Jiří Luigi CocottiCZEMuži A
Vítová Kamila Šneci v běhuCZEŽeny B
Vízner Luděk Spartan Race Team VrátnoCZEMuži B
Vlčková Ivana SRTG ČelákoviceCZEŽeny A
Voltr Vlastimil CZEMuži A
Vondrák Zbyněk Vinařství Vondrák MělníkCZEMuži B
Vykoukal Jaroslav SK MAXTRI LIBERECCZEMuži C
Wiesner Richard SK LivecrossCZEMuži A
Zahálka Tomáš Světlo pro světCZEMuži B
Zámečník Ondřej Šumík teamCZEMuži A
Zapletal Petr PrahaCZEMuži B
Zappova Sylva MelnikCZEŽeny B
Zemánek Milan Hradové StřimeliceCZEMuži B
Zikán Václav MiloviceCZEMuži B
Žebra František PrahaCZEMuži A
Žižka Jan HořínCZEMuži B
Žižková Tereza HořínCZEŽeny A
Hunčovský Tomáš CZSACZEMuži A
Riečičiár Václav ŠtětíCZEMuži C
Čapek Jan TJ Sokol ValečCZEMuži A
Čapková Barbora TJ Sokol ValečCZEŽeny A
Mrázik Martin Plavecký klub MělníkCZEMuži A
Nápravník Jan CZEMuži A
Kanta Milan CZEMuži C
Kanta Petr CZEMuži A
Čermák Michal CZEMuži A
Šulcová Eliška CZEŽeny A
Kolář Dalibor MB SaunyCZEMuži B
Vohanka Jiří MB SaunyCZEMuži A
Hamáček Vladimír AC Mladá BoleslavCZEMuži A
Vyšínová Markéta CZEŽeny B
Vyšín Stanislav CZEMuži C
Jirků Petra CZEŽeny A
Hegner Filip CZEMuži A
Brodský Vladimír CZEMuži C
Terkoš Jakub CZEMuži A
Štruplová Eva CZEŽeny B
Šelicha Josef CZEMuži A
Prokůpek Luděk CZEMuži D
Melichar Daniel CZEMuži B