Startovní listina Borecký půlmaraton

půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 79

PříjmeníJménoKlub nebo městoZeměKategorieSkupina 2Platba
Barnetová Kamila Báječné ženy v běhuCZEŽeny B
Beránková Hana Havlíčkův BrodCZEŽeny B
Beránková Jitka Běžci SlanýCZEŽeny B
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 PrahaCZEŽeny B
Blažková Eva Rungo pro ženyCZEŽeny B
Burianová Jana K.O. PoděbradyCZEŽeny B
Cejpkova Petra Milovičtí běžčiCZEŽeny B
Čakrtová Michaela Česká asociace létajícího diskuCZEŽeny A
Červenková Pavlína ŠtětíCZEŽeny C
Dobešová Jana SK LivecrossCZEŽeny C
Drahošová Michala SRTG ČelákoviceCZEŽeny A
Eliášková Klára ČernošiceCZEŽeny B
Faltysová Simona MiloviceCZEŽeny B
Flídrová Kateřina CZEŽeny A
Folková Soňa Roudnice nad LabemCZEŽeny B
Frydl Saito Tomoko PrahaCZEŽeny B
Hampejsová Martina ŠNECI na MAXCZEŽeny C
Hanousková Veronika SVVATCZEŽeny A
Hofmanová Markéta CZEŽeny A
Horská Vlasta Spartan Race Team VrátnoCZEŽeny B
Hrbková Marie PrahaCZEJuniorky
Hřídelová Terezie Světlo pro světCZEŽeny A
Jiráňová Tamara Run The WorldCZEŽeny B
Karbulková Alice ŠAKAL KbelyCZEŽeny C
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBERECCZEŽeny D
Kopecka Jaroslava VeletínCZEŽeny C
Kopecká Magda VeletínCZEŽeny A
Kořínková Nikola HořínCZEJuniorky
Králová Jana Bohušovice nad OhříCZEŽeny B
Křižanová Kristýna PrahaCZEŽeny A
Kupková Marta M+M KupkoviCZEŽeny B
Laryšová Radka SK LivecrossCZEŽeny B
Macháčková Tereza AO DoksyCZEŽeny B
Maláčová Monika Milovičtí běžciCZEŽeny B
Marounková Jaroslava iThinkBeerCZEŽeny D
Miluničová Rita Běžci SlanýCZEŽeny B
Moravcová Petra MělníkCZEŽeny B
Myslíková Karolína CZEŽeny B
Nádherová Hana Hradec KrálovéCZEŽeny C
Náměstková Eliška Behejsepsem.czCZEŽeny A
Palírová Tereza NeratoviceCZEŽeny A
Pěknicová Jana Mexická vlnaCZEŽeny A
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhuCZEŽeny A
Podmelova Vilma AC Moravska SlaviaCZEŽeny D
Povalová Eva ----CZEŽeny A
Procházková Dana BřízaCZEŽeny B
Ptáčková Kateřina LiberecCZEJuniorky
Rejdová Kateřina MUVKO - kruhové tréninkyCZEŽeny A
Růžičková Karolína Terry FoxCZEŽeny A
Sedláčková Martina Milovičtí běžciCZEŽeny B
Sixtová Ivana CZEŽeny A
Šťastná Radka SK ZákupyCZEŽeny B
Straková Anna Czech Skyrunning TeamCZEŽeny C
Stránská Petra Rungo pro ženyCZEŽeny C
Strnadová Veronika Česká KameniceCZEŽeny A
Svítilová Pavla Báječné ženy v běhuCZEŽeny B
Šiklová Edita Malý UjezdCZEŽeny B
Šulcová Jitka Maraton klub KladnoCZEŽeny B
Tesaříková Jindřiška OleškaCZEŽeny C
Tichovská Hana SK PRAGACZEŽeny B
Tomečková Alena PrahaCZEŽeny B
Třísková Katarína Praha 6CZEŽeny C
Tumova Monika PlzeňCZEŽeny B
Václavíková Hana Konverzační výběh na KlíčCZEŽeny C
Vaňková Anna Rungo pro ženyCZEŽeny B
Váňová Andrea Kralupy nad VltavouCZEŽeny B
Vavřinová Zuzana HO BoryšCZEŽeny A
Večlová Alexandra Báječné ženy v běhuCZEŽeny D
Vejvodová Monika PrahaCZEJuniorky
Veselá Denisa Roudnice nad LabemCZEŽeny A
Vítová Kamila Šneci v běhuCZEŽeny B
Vlčková Ivana SRTG ČelákoviceCZEŽeny A
Zappova Sylva MelnikCZEŽeny B
Žižková Tereza HořínCZEŽeny A
Čapková Barbora TJ Sokol ValečCZEŽeny A
Šulcová Eliška CZEŽeny A
Vyšínová Markéta CZEŽeny B
Jirků Petra CZEŽeny A
Štruplová Eva CZEŽeny B