Startovní listina Borecký půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 86

PříjmeníJménoKlub nebo městoZeměZávodKategorieSkupina 2Platba
Beránková Hana Run the WorldCZEpůlmaratonŽeny B
Blecha Vladislav Run the WorldCZEpůlmaratonMuži C
Feix Ivo Run the WorldCZEpůlmaratonMuži B
Fidler Jan Run the WorldCZEpůlmaratonMuži B
Frey Eduard Run the WorldCZEpůlmaratonMuži D
Ježek Michal Run the WorldCZEpůlmaratonMuži B
Kozlík Otakar Run the WorldCZEpůlmaratonMuži C
Kůna Jan Run the WorldCZEpůlmaratonMuži D
Malý Ondřej Run the WorldCZEpůlmaratonMuži A
Šiklová Edita Run the WorldCZEpůlmaratonŽeny B
Zámečník Ondřej Run the WorldCZEpůlmaratonMuži A
Danko Marian borci z Prahé a ŠtatluCZEpůlmaratonMuži A
Poláček Kamil borci z Prahé a ŠtatluCZEpůlmaratonMuži A
Poláček Lukáš borci z Prahé a ŠtatluCZEpůlmaratonMuži A
Duda Miroslav SKOB Roudnice nad LabemCZEpůlmaratonMuži A
Lukes David Zub ČasuCZEpůlmaratonMuži B
Smejkal Michal Zub ČasuCZEpůlmaratonMuži B
Drahošová Michala SRTG ČelákoviceCZEpůlmaratonŽeny A
Gramel Peter SRTG ČelákoviceCZEpůlmaratonMuži A
Vlčková Ivana SRTG ČelákoviceCZEpůlmaratonŽeny A
Horská Vlasta Spartan Race Team VrátnoCZEpůlmaratonŽeny B
Petříkov Daniel Spartan Race Team VrátnoCZEpůlmaratonMuži B
Vízner Luděk Spartan Race Team VrátnoCZEpůlmaratonMuži B
Gazdík Jan SK Box MělníkCZEpůlmaratonJunioři
Kočí Vojtěch SK Box MělníkCZEpůlmaratonMuži B
Kopřiva Petr SK Box MělníkCZEpůlmaratonMuži A
Blažková Eva Rungo pro ženyCZEpůlmaratonŽeny B
Stránská Petra Rungo pro ženyCZEpůlmaratonŽeny C
Vaňková Anna Rungo pro ženyCZEpůlmaratonŽeny B
Jiráňová Tamara Run The WorldCZEpůlmaratonŽeny B
Kačer Ctibor Run The WorldCZEpůlmaratonMuži A
Štefan Radim Run The WorldCZEpůlmaratonMuži B
Zikmund Jiří Run The WorldCZEpůlmaratonMuži B
Dobešová Jana SK LivecrossCZEpůlmaratonŽeny C
Kliment Libor SK LivecrossCZEpůlmaraton canicross
Laryšová Radka SK LivecrossCZEpůlmaratonŽeny B
Wiesner Richard SK LivecrossCZEpůlmaratonMuži A
Filinger Zbyněk SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži C
Fix Jiří SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži B
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonŽeny D
Rygál Libor SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži C
Vykoukal Jaroslav SK MAXTRI LIBERECCZEpůlmaratonMuži C
Cejpkova Petra Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonŽeny B
Fučík Pavel Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonMuži A
Janda Jiří Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonMuži B
Kos Jan Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonMuži A
Maláčová Monika Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonŽeny B
Sedláčková Martina Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonŽeny B
Štikar Josef Milovičtí běžčiCZEpůlmaratonMuži D
Filip Martin FilipoviCZEpůlmaratonMuži B
Filip Martin FilipoviCZEpůlmaratonJunioři
Chlebovský Eduard ChlebovskýchCZEpůlmaratonMuži B
Chlebovský Jan ChlebovskýchCZEpůlmaratonJunioři
Slavík Miroslav Luigi CocottiCZEpůlmaratonMuži A
Šnajdr Filip Luigi CocottiCZEpůlmaratonMuži B
Veselý Jiří Luigi CocottiCZEpůlmaratonMuži A
Hájek Ondřej Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži A
Jakoubek Aleš Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži B
Šebesta Václav Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži A
Trochta Pavel Klub na hřišti Velký BorekCZEpůlmaratonMuži B
Albrecht Jan HO BoryšCZEpůlmaratonMuži A
Janda Martin HO BoryšCZEpůlmaratonMuži A
Vavřinová Zuzana HO BoryšCZEpůlmaratonŽeny A
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAMCZEpůlmaratonMuži B
Beránková Jitka Běžci SlanýCZEpůlmaratonŽeny B
Miluničová Rita Běžci SlanýCZEpůlmaratonŽeny B
Pelán Stanislav Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži C
Rosenkranz David Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži A
Řenč Tomáš Běžci SlanýCZEpůlmaraton canicross
Štreba Jaroslav Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži B
Urbánek Michal Běžci SlanýCZEpůlmaratonMuži A
Barnetová Kamila Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny B
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny A
Svítilová Pavla Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny B
Večlová Alexandra Báječné ženy v běhuCZEpůlmaratonŽeny D
Fajgl Luboš CítováciCZEpůlmaratonMuži B
Šusta David CítováciCZEpůlmaratonMuži A
Vabroušek Pavel CítováciCZEpůlmaratonMuži B
Stránský Jiří StránskýchCZEpůlmaratonMuži C
Stránský Michal StránskýchCZEpůlmaratonMuži A
Kopecka Jaroslava KopeckýchCZEpůlmaratonŽeny C
Kopecká Magda KopeckýchCZEpůlmaratonŽeny A
Kanta Milan KantoviCZEpůlmaratonMuži C
Kanta Petr KantoviCZEpůlmaratonMuži A
Šulc Vojtěch šulcoviCZEpůlmaratonMuži A
Šulcová Jitka šulcoviCZEpůlmaratonŽeny B