Startovní listina Prague Park Race - Průhonický park

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 464

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Nováková Lucie 14 kmZ30
Vodička Josef TJ Zentiva14 kmM30
Mark Haskins 14 kmM30
Tučáková Olga Plzeň14 kmZ40
Vecková Hana Báječné ženy v běhu14 kmZ30
Malir Richard Praha 10 - Benice14 kmM40
Domalípová Eva Mladá Boleslav14 kmZ30
Almasy Michael 14 kmM30
Berkova Hana 14 kmZ30
Diblikova Petra 14 kmZ40
Pavlica Marek Praha14 kmM30
Kulhánek Miroslav Praha14 kmM30
Pekárková Blanka Baječné ženy v běhu14 kmZ40
Kovář Myro BT14 kmM30
Švagr Lukáš Mukačevo14 kmM20
Valouch Viktor Praha 514 kmM30
Stránský Michal Kometa Bethlehem14 kmM20
Brenišin Ivan Praha 414 kmM50
Ježek Michal Bjež Racing Team14 kmM40
Vaněk Petr Šneci v běhu14 kmM50
Dogaru Vasil Rungo.cz14 kmM30
Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota14 kmM40
Tajdusova Martina 14 kmZ40
Roštík Patrik Pivo a Myslivec14 kmM30
Krontorad Vitezslav Jesenice14 kmM30
Sazonova Anna 14 kmZ30
Ševčík David Vltava Fund Craft Team14 kmM40
Remešová Kristýna 14 kmZ30
Špaček Martin Praha14 kmM20
Štěpánková Veronika SRTG Praha14 kmZ40
Marek Rudolf 14 kmM60
Šamberger Karel Gerlov14 kmM60
Šambergerová Anna PSK Olymp Praha14 kmZ20
Švejdová Anna 14 kmZ20
Šambergerová Barbora PSK Olymp Praha14 kmZ20
Hampejsová Martina ŠNECI na MAX14 kmZ40
Navrátil Jan 14 kmM60
Mlčkovský Jiří Trailpoint14 kmM30
Smrčková Petra Báječné ženy v běhu14 kmZ40
Šantrůček Martin 14 kmM30
Cernakova Lenka Praha14 kmZ20
Baštová Hana Báječné ženy v běhu14 kmZ40
Kukač Petr Ho V. N. O.14 kmM50
Erben Ondřej Průhonice14 kmM30
Matlocha Martin Jesenice14 kmM40
Ivančáková Sabina Kubánkov14 kmZ30
Junová Lenka Kladno14 kmZ40
Šromovský Vojtěch Kladno14 kmM30
Karbulková Alice MÁKNISI14 kmZ40
Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely14 kmM40
Krejčí Jaroslav SILVINI MADSHUS team14 kmM50
Halířová Eva KVK Nový Bor14 kmZ50
Dubovský Petr SK Rapid Psáry14 kmM40
Chvátalová Markéta SDH Dolní Jirčany14 kmZ40
Eichler Ivo USK Praha14 kmM50
Janku Ondrej Liboc14 kmM40
Rada Jan Báječné Ženy v Běhu - Sportisimo Hvězdy14 kmM40
Szilvásová Michaela 14 kmZ20
Hlava Milan Praha 1214 kmM60
Hanuš Petr Hanušovi Pankáči14 kmM40
Štrunc Marek Nučice14 kmM30
Váňa Marek 14 kmM30
Novakova Lucia 14 kmZ40
Bečvář Josef Plzeň14 kmM30
Kalina Milan Plzeň14 kmM40
Čermák Pavel Jilemnice14 kmM50
Čermák Petr Pocemkamdeš14 kmM30
Šimek David Pivo a Myslivec14 kmM20
Vaníček Martin Pocemkamdeš14 kmM30
Limberková Monika Praha 1014 kmZ40
Matouš Vítězslav Praha-Karlín14 kmM40
Šmídová Petra Bobši14 kmZ40
Honzáková Jiřina Břevnov14 kmZ50
Márová Klára Adidas Runners Prague14 kmZ30
Hálek Jaroslav Je to v hlavě!14 kmM40
Koška Tomáš Praha14 kmM40
Vališ Radek 14 kmM30
Jankovič Radoslav Praha14 kmM30
Jankovič Alexandra Praha14 kmZ30
Gurnik Stanislav Praha14 kmM30
Martinová Jitka Kamýk14 kmZ40
Matthews Doug Prague14 kmM50
Kačírková Zdeňka Babky z Lužických hor14 kmZ50
Zelenka Petr Praha14 kmM30
Plešingerová Renata Babky z Lužických hor14 kmZ50
Zapletal Ondřej Praha14 kmM20
Krátká Lucie 14 kmZ40
Smetana Lukáš 14 kmM20
Šrámková Zdeňka 14 kmZ40
Krausová Lucie Báječné ženy v běhu14 kmZ30
Taddei Valerio 14 kmM30
Kejla Jakub Káťa a Škubánek14 kmM20
Lopez Yankoa 14 kmZ30
Child Markéta Jdu běhat14 kmZ40
Pechová Eliška Hlinsko v Čechách14 kmZ30
Hubená Eliška Rokytnice v Orlických horách14 kmZ30
Jarošová Zuzana Rungo pro ženy14 kmZ50
Polohová Renáta Rungo pro ženy14 kmZ30
Machalická Lubica Praha14 kmZ50
Fialová Lucie Tačmud Run14 kmZ20
Valtrová Kateřina Praha14 kmZ30
Rychlá Linda Joudrs Praha14 kmZ40
Kudlíková Petra Rungo pro ženy14 kmZ30
Čelikovská Petra Rungo pro ženy14 kmZ30
Janda Petr 14 kmM30
Suková Petra Báječné ženy v běhu14 kmZ30
Marková Veronika Jíloviště14 kmZ20
Lédlová Sylva Říčany14 kmZ30
Jandíková Barbora Praha14 kmZ50
Kosanová Hana Praha 2, Vinohrady14 kmZ30
Daňková Pavla Ahsoka team14 kmZ30
Jelínek Roman Praha14 kmM40
Tondlová Kateřina TTeam14 kmZ20
Ježek Jiří 14 kmM40
Toman Peter Hatatitla Bradlec14 kmM40
Švomová Veronika Mukačevo14 kmZ20
Nižník Jiří Mukačevo14 kmM20
Balson James Beroun Runkeeper Challenge14 kmM40
Brabec Jiří Ukaž Šárce záda ;)14 kmM40
Liška Samuel 14 kmM20
Jirošová Barbora 14 kmZ20
Zugar Robert 14 kmM40
Štumpf Anna Těhu v běhu14 kmZ30
Štumpf Ondřej Praha14 kmM30
Klusák Lukáš Lu & Lu14 kmM30
Klusáková Lucie Lu & Lu14 kmZ30
Samseli Veronika Lovosice14 kmZ30
Pospíchalová Renata 14 kmZ30
Bittner Miroslav TTT14 kmM40
Haller Marek Praha14 kmM30
Šup Radek Praha14 kmM40
Černá Jana Humpolec14 kmZ40
Kratochvílová Helena Humpolec14 kmZ40
Urbanová Jana Mníšek pod Brdy14 kmZ30
Šimečková Barbora 14 kmZ30
Malý Ondra Siko koupelny14 kmM30
Reindl Aleš SIKO Koupelny14 kmM40
Ginzel Petr Praha 9 - Letňany14 kmM40
Krofta Jiří Liga 100 Praha14 kmM60
Jelínek Jan Běh Kladno14 kmM40
Krejčí Václav ZAPOMNĚNKA MODŘANY14 kmM60
Kálal Kučerová Kateřina Praha 1314 kmZ30
Kálal Jan Praha14 kmM30
Bouchnerová Alena Česká Lípa14 kmZ40
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 95614 kmM60
Šembera Jan Praha 414 kmM30
Páralová Markéta PRAHA 514 kmZ40
Šteffek František Stupava14 kmM40
Pěkná Jitka CS Praha14 kmZ30
Gilányi Jan Křivý Nohy14 kmM30
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou14 kmZ30
Trková Marie Praha14 kmZ40
Brabcová Radmila 14 kmZ40
Oulehlová Jana Nadace na ochranu zvířat14 kmZ30
Oulehla Michal Beroun14 kmM30
Havlíčková Petra 14 kmZ20
Klima Tomáš 14 kmM30
Holcmanová Miroslava BK jeleni14 kmZ40
Holcman Aleš BK jeleni14 kmM40
Zemková Helena BŽB14 kmZ40
Kyselová Sylva 14 kmZ40
Smítková Karolína Chomutov14 kmZ20
Linhart Václav 14 kmM30
Hanusová Alena Vestec14 kmZ30
Jungová Lucie Praha 214 kmZ40
Jankůjová Lenka Praha 314 kmZ30
Pultarová Adriena SRTG PRAHA14 kmZ30
Bíza Jaroslav Hradec Králové14 kmM60
Zachova Dagmar Uhrineves14 kmZ30
Gazda Vítězslav Divišov14 kmM40
Matějka Josef Praha 914 kmM40
Celba Jiří Náchod14 kmM60
Hejduk Ondřej 14 kmM30
Hejduk Ondřej 14 kmM20
Steiner Michal Kostecké panství14 kmM40
Říha Jan Praha 414 kmM30
Mahajan Vineet DHL ITS Running Club14 kmM30
Benda Ondřej Rousinov14 kmM30
Ondracek Adam Prague14 kmM20
Bartáková Eva Praha14 kmZ30
Vrba Martin RUN magazine team14 kmM40
Ješátková Lucie 14 kmZ20
Košata Rudolf Kounice14 kmM50
Macháček Jiří #DigiZombie14 kmM30
Brůček Jiří 14 kmM20
Zemánek Miroslav KBBS Turčianske Teplice14 kmM60
Jech Robert Borci od Botiče14 kmM40
Kostka Petr Praha 514 kmM40
Zemánek Marián Praha14 kmM30
Levý Miroslav Praha14 kmM40
Tajzlerova Nikola 14 kmZ20
Konečná Marcela EKP14 kmZ40
Králik Petr Praha14 kmM30
Adamík René RPR14 kmM40
Mixa Vladislav Uhrineves14 kmM40
Cholenský David #běhnyjaxviňa14 kmM20
Černý Jaroslav TT3 Sport Česká Lípa14 kmM30
Pelichovská Nikola Praha14 kmZ20
Antoš Jan Střížkov14 kmM40
Patek Zdenek 14 kmM30
Correa Lorenzo Rocío Tuli14 kmZ20
Bulantová Klára 14 kmZ20
Knap Jan Průhonice14 kmM30
Ficová Radka STS Chvojkovice-Brod B14 kmZ40
Fic Martin STS Chvojkovice-Brod B14 kmM40
Muras Petr MK Seitl Ostrava14 kmM20
Sandecki Mark Biko Adventures14 kmM30
Verstraeten Frank Praha14 kmM20
Krajčová Veronika Prague14 kmZ30
Spurný Jiří MotoDesná14 kmM20
Třešňák Petr SlanyKobylky14 kmM30
Andrade Telmo Terronská UTD14 kmM40
Hotovy Ivo Fakeer14 kmM30
Chovancová Martina Praha, Horní Počernice14 kmZ40
Stoklasa Ondřej Opava14 kmM30
Wendl Jan Kostelec nad Černými lesy14 kmM30
Zanozina Ekaterina Kerteam14 kmZ30
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice14 kmM60
Lacyk David 14 kmM40
Hradickova Jana Praha14 kmZ30
Horňáková Markéta 14 kmZ30
Evans Glyn Praha14 kmM40
Urban Lukáš Rungo.cz14 kmM30
Basel Miroslav Kralupy nad Vltavou14 kmM50
Koudelka Drahomir Meixner Consulting14 kmM40
Girlová Kristýna Brno14 kmZ20
Pruša Michal Třebíč14 kmM20
Fabianová Ivana Praha 1314 kmZ20
Šíp Ondřej ASK Slavia Praha14 kmM20
Bartoňová Gabriela Jílové u Prahy14 kmZ40
Grasl Karel Postoloprty14 kmM40
Graslová Kristýna Postoloprty14 kmZ20
Graslová Kateřina Postoloprty14 kmZ20
Vraný Lukáš Praha14 kmM20
Hruška Karel Differentsize14 kmM30
Pulchart Roman Differentsize14 kmM40
Šrámek Petr Differentsize14 kmM30
Pospíšil Marek Kobeřice u Brna14 kmM30
Patočková Lucie Black squirrels squad14 kmZ20
Vaněk Pavel Praha14 kmM50
Zvolankova Tereza Praha14 kmZ20
Chvátal Marek Horoměřice14 kmM40
Trn Miroslav Natur life14 kmM30
Dvořakova Lucie 14 kmZ30
Dvořák Jiří 14 kmM20
Fejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí14 kmM40
Beran Martin 14 kmM30
Paszyc Matouš Čerčany14 kmM20
De Burca Diarmaid 14 kmM40
Fiedler Adam 14 kmM40
Münich Lukáš 14 kmM20
Šarochová Petra Kladno14 kmZ40
Sečkár Alois Svobodní14 kmM30
Zamuda Slavko Klanjec14 kmM30
Maric Marina Klanjec14 kmZ30
Tichý Stanislav Červenobílá bojová síla14 kmM50
Papp Jozef Dobřejovice14 kmM40
Karas Milan HB14 kmM50
Karas Adam bkhb14 kmM20
Vecka Michal Báječné ženy v běhu14 kmM30
Kalfusová Anna Praha14 kmZ20
Routová Tereza 14 kmZ20
Synkule Martin 14 kmM30
Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu14 kmZ50
Sláma Honza 14 kmM40
Hradil Vašek 14 kmM40
Jelínek Lukáš Praha 514 kmM30
Rádr Jan Blatná14 kmM30
Hulínský Roman Spartan gym14 kmM40
Vorlíček Petr Small Eagles club14 kmM30
Hulínská Renáta Spartan gym14 kmZ50
Svoboda Miroslav Running Lions14 kmM40
Culos Stefano Running Lions14 kmM40
Scohier François PRAHA14 kmM20
Glaros Anastasios One Step Beyond - Endurance Team14 kmM30
Tesarek Michal 14 kmM40
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa14 kmM60
Janousek Martin Cernosice14 kmM20
Ocariz Urtzi Vitoria14 kmM20
Kovarikova Tereza Praha14 kmZ20
Bártová Hana Havlíčkův Brod14 kmZ20
Kukačka Zdeněk Chýně14 kmM30
Mendez Lucie Praha14 kmZ30
Lukáč Petr Praha 514 kmM40
Mendez Leoncio Praha14 kmM30
Lambert Jaroslav Sadská14 kmM30
Novotná Jitka 14 kmZ20
Fait Tomas Praha 414 kmM30
Barochovská Andrea 14 kmZ40
Vlachova Eliska Praha14 kmZ30
Jahodová Marie Jihlava14 kmZ50
Náhlík Jan Total Vital14 kmM30
Rutrle Josef 14 kmM40
Hrubý Richard Praha 914 kmM30
Vrsovska Marketa Praha 614 kmZ40
Slancova Dita Praha 614 kmZ40
Kocian David Leopard team14 kmM40
Palušeková Katarína 14 kmZ20
Šemberová Ivana Šneci v běhu14 kmZ50
Brasseur Francois Praha14 kmM20
Rapcanova Anna Praha14 kmZ20
Staňková Pavla Krakov14 kmZ40
Málek Josef Zvole14 kmM50
Málek Josef umčo.cz14 kmM20
Pacalová Eva umčo.cz14 kmZ20
Patolánova Michaela Báječné ženy v běhu14 kmZ40
Jenčík Petr PRAHA14 kmM40
Nováček Jakub Praha14 kmM30
Omasta Matyas DEATH OR GLORY14 kmM30
Hasa Martin Praha14 kmM30
Fandelova Pavla Praha 714 kmZ30
Bogač Jaroslav Hájek u Uhříněvsi14 kmM40
Prager Karel TJ Sokol Sojovice14 kmM20
Trešlová Hana Baláž Extreme-Team14 kmZ20
Baran Richard Praha14 kmM40
Kříž Tomáš Praha 614 kmM20
Kočí Petra Světice14 kmZ30
Dohnalová Renáta Praha 1214 kmZ40
Bartošová Kateřina 14 kmZ40
Janovský Filip ATEX 00714 kmM30
Klesal Tomáš Adidas Runners Prague14 kmM20
Kudrnovská Zuzana SRTG Praha14 kmZ30
Ondrůšek Libor Morové Šlehy14 kmM50
Kříž Zlatomír SK Kačleh14 kmM60
Dankó Nándor Praha14 kmM20
Urban Luboš Mnisek pod Brdy14 kmM30
Holá Barbora 14 kmZ20
Volf Martin 14 kmM30
Smotlacha Pavel 14 kmM30
Marek Ondřej Brandýs nad Labem14 kmM40
Holan Petr Praha 414 kmM30
Banďouch Tomáš Praha14 kmM30
Harrison Alexander Zvole14 kmM30
Addicott Elspeth Old Town Square Running14 kmZ30
Oumrtová Barbora 14 kmZ20
Janů Jan Hvězda Pardubice/Mizuno team14 kmM20
Gregorová Kamila Mizuno team/PSK Olymp14 kmZ30
Schorná Pavla Mizuno team14 kmZ30
Tóthová Eva 3D FITNESS Žamberk14 kmZ20
Dolejšková Jana 14 kmZ50
Baxa Simona 14 kmZ30
Ráček Zbyněk 14 kmM40
Ozorovsky Marian Nupaky14 kmM40
Tichá Věra Tábor14 kmZ40
Hák Jakub Kutná Hora14 kmM30
Motlová Tereza 14 kmZ30
Mazáčová Zora Adventní běhání14 kmZ40
Vorlíčková Alena 14 kmZ30
Žďárský Ondřej Městec Králové14 kmM30
Vejmelka Daniel Corinthia hotel Prague14 kmM30
Langšádl Jan HISPORT14 kmM40
Polakova Kateřina praha1014 kmZ30
Tvrdy Dušan 14 kmM30
Navrátilová Iveta Praha14 kmZ20
Zbihlejová Alice Jesenice u Prahy14 kmZ30
Vokůrková Pavlína Slaný14 kmZ40
Rott Pavel Total Vital14 kmM40
Hanousek Miroslav Veltrusy14 kmM40
Srb Jindřich Night Run Team14 kmM30
Diňa Dominik Dobřejovice14 kmM20
Kohout Michael Praha 314 kmM30
Hanousková Martina Veltrusy14 kmZ40
Zaremba Jan REEBOK RUN CREW PRAHA14 kmM30
Divišová Kristýna 14 kmZ20
Jurová Dagmar Třebíč14 kmZ20
Krajčinovič Simona 14 kmZ40
Vávrová Barbora Praha14 kmZ30
Kobylkina Natalia Praha14 kmZ20
Krasnoshchekova Ksenia Praha14 kmZ30
Čihařová Jana 14 kmZ30
Franěk Petr To rozchodíš!14 kmM50
Soldánová Michaela MTM Crew14 kmZ30
Soldán Martin MTM Crew14 kmM30
Svoboda Tomáš MTM Crew14 kmM30
Nava Olivier Cesky Maraton Klub14 kmM40
Kváč Jan Barrandov14 kmM40
Alacam Tolga Praha14 kmM40
Lounkova Jana Praha 614 kmZ30
Adamík Jan Adamík cze14 kmM30
Langova Marketa 14 kmZ40
Havlík Marek Rudolf Jemnice14 kmM20
Zoulová Radka 14 kmZ40
Kučerová Blanka 14 kmZ40
Kašpar Jan Messer Runners14 kmM40
Šidlo Martin 14 kmM30
Fraňková Tereza To rozchodíš!14 kmZ20
Gebrlínová Veronika Kamenice14 kmZ30
Gaisl Luboš ELEVEN RUN TEAM14 kmM30
Svoboda Petr RSáci14 kmM30
Zelenková Kateřina Plzeň14 kmZ20
Svoboda Robert Praha14 kmM40
Princ Aleš Praha14 kmM40
Krajhanzlová Martina Run For Fun14 kmZ30
Adamec Leonard ARTMEDICA CENTRUM14 kmM40
Koudelka David Praha 514 kmM40
Svobodova Veronika Revnice14 kmZ30
Gremlicová Lucie Olomouc14 kmZ40
Vavrochová Jaroslava Praha 414 kmZ40
Herrman Marek 14 kmM20
Lhota Robert 14 kmM40
Heisig Jan Adidas Runners Prague14 kmM40
Fryčová Lenka Psáry14 kmZ40
Stiles Jitka Sunny and14 kmZ40
Čech Martin Říčany14 kmM20
Mašek Jiří Hořín14 kmM30
Rektor Antonín Praha 414 kmM40
Kochová Barbora adidas runners Prague14 kmZ20
Sedlák František Praha14 kmM50
Klásek Jan Reebok Run Crew14 kmM20
Dušek Tomáš 14 kmM30
Libovický Vít Praha 514 kmM50
Langer Stefan Vienna14 kmM50
Crkva František TriKva14 kmM40
Crkvová Dana TriKva14 kmZ40
Porkert Adam THUNDERBIRDS14 kmM30
Šedivý Michal 14 kmM50
Havlínová Dana Dangoogla14 kmZ30
Mičkal Martin Praha 1314 kmM40
Křivánek Martin Dolní Břežany14 kmM30
Smiková Jana Dolní Břežany14 kmZ20
Hildprandtová Simona SC Radotín14 kmZ20
Adamus Roman Praha14 kmM50
Mojžišová Jana 14 kmZ30
Candel Manuel PRAGUE14 kmM40
Špirk Karel Bobši14 kmM50
Shvets Ievgeniia Old Town Running Prague14 kmZ30
Launder Enys Old Town Running Club14 kmM30
Jonasova Blanka BK Jelení14 kmZ40
Korecká Blanka Šneci v běhu14 kmZ40
Bednář Petr Rezidence Vyšehrad14 kmM30
Šilhan Jiří Radimovice14 kmM40
Oberholzer Johan 14 kmM50
Koutina Electra 14 kmZ40
Ncongwane Vivian 14 kmM40
Kopřiva Radim SK Lacrosse Jižní Město14 kmM30
Drotárová Zuzana 14 kmZ40
Krajicek Martin Sokol Veltez14 kmM30
Sicard Olivier 14 kmM30
Vilímová Sabina Praha14 kmZ20
Závorka Milan SDH Chabeřice14 kmM20
Himl Marek Stará Boleslav14 kmM20
Drbal Luboš SDH Zruč nad Sázavou14 kmM30
Kábrtová Jana Prague Social Runners14 kmZ30
Horák Jaroslav Běhám od zítra...14 kmM30
Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou14 kmM40
Henych Martin SK Lacrosse Jižní Město14 kmM30
Lhotáková Kamila 14 kmZ40
Benešová Kristýna Krakov14 kmZ30
Jancarek Tomas 14 kmM30
Kubelková Marcela Běhám od zítra14 kmZ30
Schimper Inge 14 kmZ40
Samková Magdaléna 14 kmZ20
Cretaro Davide DHL ITS Running Club14 kmM30
Watkins Ivana Praha14 kmZ30
Watkins Stuart Praha14 kmM40
Bláhovec Tomáš 14 kmM30
Petrusek Lukáš Sanasport team14 kmM20
Šinágl Viktor Kerteam / PSK Olymp Praha14 kmM20
Kmentová Olga 14 kmZ40
Migdau Jan HUDY14 kmM30
Migdauová Alena HUDY14 kmZ30
Blahutová Barbora SVVAT14 kmZ20ne
Linhart Václav 14 kmM30ne
starek pavel prague14 kmM30ne