Startovní listina Safariběh ČSOB 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 735

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Andres Zdeněk Holice5 kmMdo40ano
Assoumani Angelo Tachov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Aubrechtova Erika Kolin10 kmZ35plusano
Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice10 kmMdo50ano
Balcar Jaroslav Vysokov10 kmMdo50ano
Balcarová Romana Praha5 kmZ35plusano
Baran Jan Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Baranová Anna Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Barton Bruno 2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Barton Jan 5 kmMdo40ano
Bartošová Alžběta Borohrádek5 kmZdo35ano
Barychar Tomáš Samíci5 kmMdo40ano
Bašková Zuzana TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD15
Baškovská Kateřina Holky z Vršovky10 kmZdo35ano
Baškovská Romana Holky z Vršovky5 kmZ35plusano
Bašová Veronika IB Alcudia5 kmZdo35
Baudyš Robin EDON10 kmMdo40
Bednářová Alžběta Ateltika Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD12
Bellerová Martina Hradec Králové 5 kmZdo35ano
Bělská Lenka Kalimero5 kmZdo35ano
Beneš Martin Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Beránková Eva 10 kmZ35plusano
Beránková Lenka Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Berger Tomáš Náchod5 kmMdo40ano
Bezděková Iveta Hradec Králové10 kmZ35plusano
Bezděková Kristýna Hradec Králové10 kmZdo35ano
Bezděková Natalie Hradec Králové10 kmZdo35ano
Bielčík Jiří G team Lichkov5 kmMdo40ne
Bitnar Jaroslav Náchod5 kmMdo50ano
Bláha Milan AF Křovice10 kmM60plusano
Blaščík Matyáš Dominik AK Škoda Plzeň2 km dětský závod do 15 letCH7
Blaščík Tobiáš Samuel AK Škoda Plzeň2 km dětský závod do 15 letCH7
Blažek Daniel FC Tatran Svoboda n.U.2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Blažek Martin Svoboda n.U.10 kmMdo50ano
Blažek Pavel Jasenná5 kmMdo40ano
Blažková Adriana Jasenná5 kmZ35plusano
Borůvka Tomáš Hořice10 kmMdo50ano
Boruvkova Ivana Šneci v běhu5 kmZ35plusano
Bošák Daniel Vápenná10 kmMdo40ano
Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic10 kmMdo60ano
Bros Roman Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Brožová Sára Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12
Brůžek Michal 5 kmMdo40ano
Bryknerová Ilona Přelouč10 kmZ35plusano
Bryknerová Michaela Přelouč10 kmZdo35ano
Bubeník Martin AFK Semice5 kmMdo40ano
Bucháček Lukáš Úpice5 kmMdo40ano
Bulan Jjri Test10 kmMdo40
Burešová Vendula Trnavka5 kmZdo35ano
Buřil František Vidochov10 kmMdo60ano
Bydžovský Jakub Trutnov10 kmMdo40ano
Cejnar Tobiáš Č.Kostelec2 km dětský závod do 15 letCH12
Cejnarová Alena TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD15
Celarová Tereza Hostinné2 km dětský závod do 15 letD15
Cermanová Veronika Trutnov5 kmZdo35ano
Cogan Jan Nová Paka5 kmMdo40ano
Cogan Ondřej Baník Ostrava2 km dětský závod do 15 letCH15
Cogan Rudolf Nová Paka10 kmMdo50ano
Cogan Rudolf Nová Paka5 kmMdo50
Coganová Eva Nová Paka2 km dětský závod do 15 letD7ano
Čapek Petr Suchovršice5 kmMdo40ano
Čeloud Patrik Přibyslav10 kmMdo40ano
Čeloudová Šárka Přibyslav10 kmZdo35ano
Čepelka Petr Lázně Bělohrad10 kmMdo40ano
Černá Anna 2 km dětský závod do 15 letD7
Černá Marie Horní Černůtky2 km dětský závod do 15 letD12
Černý Karel 2 km dětský závod do 15 letCH7
Černý Martin DknL10 kmMdo40ano
Černý Václav 2 km dětský závod do 15 letCH12
Červený Jakub TJ Lokomotiva Trutnov10 kmMdo40ano
Čiampor Michal Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Čiamporová Vendula Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Čivrný Jiří Semily10 kmMdo40
Čivrný Jiří Semily5 kmMdo40
Danielová Eva Bomby5 kmZdo35ano
Darvašová Monika Dvůr Králové n.L.5 kmZdo35ano
Dekoj Viktor 10 kmMdo40ano
Dlabáčková Miroslava Zdravka team10 kmZ35plusne
Dočkal Tobiáš Náchod 5 kmMdo40ano
Dohnálková Ester MB5 kmZdo35ano
Dohnalová Monika Pecka5 kmZ35plusano
Doležal Martin 5 kmMdo60ano
Doležalová Lada 2 km dětský závod do 15 letano
Doležalová Libuše Nové Město nad Metují10 kmZdo35
Doležalová Thea 2 km dětský závod do 15 letD12ano
Domašínský Robert Praha5 kmMdo50ano
Doubek Ladislav ČSOB Běh pro dobrou věc5 kmMdo40ano
Drábková Simona Stará Paka5 kmZdo35ano
Drahonínská Natalie Lukavec u Hořic2 km dětský závod do 15 letD15ano
Drahonínská Nikola Lukavec u Hořic2 km dětský závod do 15 letD12ano
Drbohlav Jiří Lomnice nad Popelkou5 kmMdo50ano
Drbohlavová Anna LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětský závod do 15 letD12ano
Drbohlavová Eva Rtyně v Podkrkonoší5 kmZ35plusano
Drbohlavová Karolína LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětský závod do 15 letD15ano
Drbohlavová Lenka Lomnice nad Popelkou5 kmZ35plusano
Dumek Luboš Úpice5 kmMdo40ne
Dušková Iveta Knedlíšci10 kmZdo35ano
Dvořáková Denisa Hradec Králové5 kmZdo35ano
Endrlová Pavla Bílá Třemešná5 kmZdo35
Erbenová Denisa Lipovec2 km dětský závod do 15 letD7ne
Etrichová Tereza Dvur Kralove nad Labem5 kmZdo35ano
Farbarová Daruška Morkovice-Slížany5 kmZdo35ano
Felgr Zdeněk Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Fenďová Zuzana Pecka10 kmZdo35
Fiala Milan Kachna a Zelí10 kmMdo40ne
Fialová Karolína Přelouč5 kmZdo35ano
Fialová Simona Přelouč5 kmZ35plusano
Figera Jakub Vlčice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Figera Lukáš Vlčice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Figera Michal Vlčice10 kmMdo40ano
Figerová Petra Vlčice5 kmZ35plusano
Fikarová Lucie Praha5 kmZdo35ano
Fischer Samuel Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo40ano
Fišera Marek Praha5 kmMdo40ano
Flégl Matěj Tj sokol Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Flígrová Petra Holky z Vršovky5 kmZdo35ano
Fojtíková Renáta Samíci5 kmZdo35ano
Fojtová Adéla Praha2 km dětský závod do 15 letD7ano
Foukner David Velká Lečice5 kmMdo40ano
Fouknerová Monika 5 kmZdo35ano
Friebelová Eva 10 kmZ35plusano
Gaisl Luboš Eleven Run Team10 kmMdo40
Gavčíková Alena Hradec Králové5 kmZ35plusano
Geislerová Ester Praha10 kmZdo35ano
Geislerová Sofia Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12ano
Glos Petr Nová Paka10 kmMdo40ano
Groh Stanislav AC Vrchlabí10 kmM60plusano
Grúňová Markéta Safari Park Dvůr Králové10 kmZdo35ano
Guman Tomas Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Gumanova Matylda Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Guniš Ondřej Ludgeřovice10 kmMdo40ano
Habr Martin Kluk holky z veteriny10 kmMdo40ano
Hájek Štěpán Praha2 km dětský závod do 15 letCH12
Hajnyš Tomáš Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Hak Tomáš Vítězná10 kmMdo50ano
Halas Milan Loučka - Lipník nad Bečvou10 kmMdo50ano
Hantschová Adéla Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Hanuš Jiří Vellateam10 kmMdo50
Hanzl Jaroslav Bílá Třemešná2 km dětský závod do 15 letCH15
Harkabuz Ondrej Martin, SR10 kmMdo50ano
Hasíková Lucie Pardubice5 kmZdo35ano
Havlík Jakub Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40
Havlík Lukáš Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Havlíková Iveta Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plus
Havránková Daniela Kerteam10 kmZ35plusano
Havrdová Zuzana Mostek10 kmZdo35ano
Hejtíková Gabriela 10 kmZ35plusano
Hellerová Hana Hradec Králové10 kmZ35plusne
Henclová Petra Třebechovice pod Orebem10 kmZdo35ano
Henneberg Štěpán Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH7
Hladík Josef 10 kmMdo50ano
Hlaváčková Andrea Miskolezy5 kmZdo35ano
Hlaváčková Jana Miskolezy5 kmZ35plusano
Hlavatá Markéta Praha10 kmZdo35
Hlavatá Michaela Praha10 kmZdo35
Hlavatý Filip Vítězná2 km dětský závod do 15 letCH15
Hlavsová Kamila 10 kmZdo35
Hodrová Anežka Trutnov5 kmZdo35ano
Holá Anna Chotěvice2 km dětský závod do 15 letD12ano
Holan Filip MKML2 km dětský závod do 15 letCH15
Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12
Holeček Mirek Nové Město nad Metují10 kmMdo50ano
Holečková Anna Nové Město nad Metují5 kmZdo35ano
Holmanova Olga Prelouc5 kmZ35plusano
Holmerová Michaela Harrachov2 km dětský závod do 15 let
Holubcová Michaela Jičín2 km dětský závod do 15 letne
Holubcová Natálie Jičín2 km dětský závod do 15 letD7ano
Holubec Jan Jičín2 km dětský závod do 15 letano
Holubová Antonie Libotov10 kmZdo35
Holubová Kateřina Hradec Králové5 kmZdo35ano
Holubová Zuzana Hradec Králové5 kmZdo35ano
Holý Jiří Chotěvice5 kmMdo50ano
Homola Prokop Pardubice10 kmMdo40
Horáčková Zuzana Rychnov nad Kněžnou5 kmZdo35ano
Horák Jiří Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Hornych Jakub Mladá Boleslav5 kmMdo40
Hornych Milan Knedlíšci10 kmMdo40ano
Hornychová Jana Mladá Boleslav, Kolomuty5 kmZ35plus
Horváth Marian Horní Branná5 kmMdo40ano
Hořejší Martin Třebechovice pod Orebem10 kmMdo40ano
Hovorka Martin Lhota pod Libčany10 kmMdo40ano
Hovorková Jana fitMAMI10 kmZ35plusano
Hraba Filip Úpice2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Hrabová Eliška Úpice5 kmZdo35ne
Hrabová Eva Úpice5 kmZ35plusne
Hrabová Martina Úpice5 kmZdo35ne
Hrčka Jan Křížlice10 kmMdo40ano
Hrdinka Jirka Run4fun10 kmMdo40ano
Hrneček Jan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Hrneček Pavel Crnci z DKnL10 kmMdo50ano
Hromádková Anna Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Hromádková Ema Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Hřebíček Marek Ústí nad orlici2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Hřebíček Marek Ústí nad Orlicí2 km dětský závod do 15 letCH12
Hřebíčková Dana Ústí nad Orlicí10 kmZ35plusano
Hřebíčková Marie Ústí nad Orlicí2 km dětský závod do 15 letD12ne
Hřebičková Marie Ústí nad Orlicí2 km dětský závod do 15 letD7
Hurdálek Robert Lokomotiva Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH15
Hušek Jaroslav Silvini Madshus team5 kmMdo50ano
Hušková Jana Silvini Madshus team5 kmZ35plusano
Hyjánek Jaroslav Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Hysková Dominika LB Alcudia5 kmZdo35
Chmelař Lukáš www.chaloupkydestne.cz10 kmMdo40ano
Chmelíková Aneta Bílí Třemesná5 kmZdo35
Chrisstoffels Eric 10 kmMdo60ano
Chrisstoffels Floortje Telovychovna Dvůr Králové n/L2 km dětský závod do 15 letD12ano
Christoph David LBC Nové Město nad Metuji10 kmMdo50ne
Christoph David AC Sparta Praha10 kmMdo50ano
Jakl Petr Šneci v běhu10 kmMdo50ano
Jakubský Lukáš Pecka2 km dětský závod do 15 letCH12
Jakubský Tomáš 2 km dětský závod do 15 letCH15
Janáček Bruno Praha2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Janáčková Kateřina TOM team Pardubice5 kmZ35plusano
Janáčková Stella Praha2 km dětský závod do 15 letD12ano
Janatková Eliška Jaroměř5 kmZdo35ano
Janovcová Lucie Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Janovec Jakub Trutnov5 kmMdo40
Jára Daniel JarcekBros10 kmMdo40
Jára Lukáš JarcekBros10 kmMdo40
Jarolím Jan Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo50ano
Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice10 kmM60plusano
Jedlička Jiří Pardubice DL Ponorka10 kmMdo50
Jelínková Simona Hradec Králové5 kmZdo35ano
Jerlingová Lucka 5 kmZ35plusano
Ježek Tomáš Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Jíčínský Ondřej Hradečáci5 kmMdo40ano
Jirák Vojtěch Mostek10 kmMdo40
Jirousková Pavla černožice5 kmZ35plusano
Johan Marek Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Johan Marek Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12
Johan Oldřich Jilemnice5 kmMdo50ano
Johanová Anika Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Judová Petra Běhna z Trauče10 kmZ35plusano
Jungwirth Karel Náchod5 kmMdo40ano
Kacer Miroslav Jumbo Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ne
Kadavý Ondřej Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kadlec Jan Praha2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Kadlecová Mia Praha2 km dětský závod do 15 letD15ano
Kalenska Ilona Mk. Jcc5 kmZdo35ne
Kalenský Štěpán Roztoky u Jilemnice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kalinová Michaela Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Kameníček Michal Cerhýnky10 kmMdo40ano
Kameníková Miroslava Trutnov10 kmZ35plusano
Kaněvová Alexandra Praha 45 kmZdo35ano
Kaněvová Eva Praha 45 kmZ35plusano
Karabinová Petra Vyškov5 kmZdo35ano
Karadzos Michal Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Karek Matyáš Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Karel Matyáš Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kareš Matouš Horní Ředice2 km dětský závod do 15 letCH12
Kasper Jakub Trutnov10 kmMdo40ano
Kasper Jakub Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kasperova Tereza Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Kavka Petr Praha2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kdoulová Mirka Sovětice10 kmZdo35ano
Kejvalová Karolína Hradec Králové5 kmZdo35ano
Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35
Kilianova Dagmar Čistá u Horek 10 kmZ35plusano
Kinclová Andrea Hradec Králové5 kmZdo35ne
Kirnigová Denisa Trutnov5 kmZdo35ano
Kirsch Radomír Triatlon Team Trutnov10 kmMdo50ano
Klaus Kristian Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Klausová Ellen Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Klčí Emily Pardubice2 km dětský závod do 15 letD7
Klička Jaroslav Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50
Klička Jaroslav Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Klimeš Martin Dvůr Kralové n-L10 kmMdo50ano
Klimešová Monika Dvůr Kralové n-L10 kmZ35plusano
Klimešová Monika Dvůr Kralové n-L2 km dětský závod do 15 letD7ne
Klimešová Monika D.K.n.L.2 km dětský závod do 15 letD7
Klimešová Nicol Dvůr Kralové n-L2 km dětský závod do 15 letD12ano
Kmoníčková Lucie Pardubice5 kmZdo35ano
Knap Jan Dvur Kralove nad Labem10 kmMdo50ne
Knap Jan Dvur Kralove nad Labem10 kmMdo50ano
Knapová Vendula Lázně Bělohrad5 kmZdo35
Kněžková Nikola Hradec Králové5 kmZdo35ano
Koberová Andrea Přelouč5 kmZdo35ano
Koblasa David Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Kociánová Lenka Všestary5 kmZdo35ano
Kocková Natálie Česká Lípa10 kmZdo35ne
Kočandrlová Lea Plzeň Lokomotiva2 km dětský závod do 15 letD15
Kodet Aleš Praha5 kmMdo40ano
Kodym Petr Hradec Králové 5 kmMdo50ano
Kohout Michal Vrchlabí2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Kohoutová Tereza Vrchlabí2 km dětský závod do 15 letD12ano
Konečný Tomáš Samíci5 kmMdo40ano
Konopásková Karolína Jičín5 kmZdo35ano
Konvalinová Nela Nový Bydžov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Korečková Michaela Heřmanův Městec5 kmZ35plusne
Kořínková Darina Praha5 kmZdo35ano
Kosáčková Alice Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letD7ano
Kosařová Petra Praha5 kmZ35plusano
Kostková Kristýna Trutnov5 kmZdo35ano
Košín Martin Praha5 kmMdo40ano
Košťál Ondřej Hořice2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Košťálová Olga Hořice10 kmZ35plusano
Košťálová Veronika Hořice2 km dětský závod do 15 letD12ano
Kotrbatý Petr Svoboda nad Úpou10 kmMdo50ano
Koucká Nella Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7
Koucký Oto Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH7
Koudelka Drahomir Meixner Consulting10 kmMdo50ano
Koudelka František Horní Branná 2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Koudelka Tomáš Hradec Králové5 kmMdo40ano
Koudelková Bára Bílsko u Hořic10 kmZdo35ano
Koukol Marek Jaroměř5 kmMdo40ano
Koutková Adéla Nymburk10 kmZ35plusano
Koutník Lumír TJ Spartak Vrchlabí10 kmMdo60ano
Kralertová Kateřina Praha5 kmZ35plus
Králíček Jakub Vlčice2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Králíček Vojtěch Vlčice10 kmMdo40ano
Králová Petra Pardubice5 kmZdo35ano
Krčmář František Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12
Kreiselová Slávka Trutnov5 kmZ35plusano
Krejčová Lucie Sobčice10 kmZdo35ano
Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují10 kmMdo40ano
Krupička František Krupičáci10 kmMdo50ano
Krupička František Krupičáci10 kmMdo40ano
Krupička Jindřich Krupičáci5 kmMdo40ano
Křivánek Tomáš 2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Křivánková Mirka Moravská Třebová5 kmZ35plusano
Kuba Matyáš Sokol Harta2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kubiasová Kateřina 5 kmZ35plus
Kubica Dušan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Kubicová Aneta Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD15ano
Kubíček Matěj TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Kubičková Kateřina TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD15
Kubů Jaroslav Never give up10 kmMdo40ano
Kučerová Kristýna Holice v Čechách5 kmZdo35ano
Kuchta Tomáš 10 kmMdo40ano
Kulhánek Michal Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Kunc Jan Doubravice2 km dětský závod do 15 letCH12
Kunrt Jaroslav TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.5 kmMdo40ano
Kuruc Dominik Praha2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kvapilová Iveta Albrechtice v JH10 kmZ35plusano
Kvoch Jan SKRIPT s.r.o.5 kmMdo40ne
Kvoch Michal SKRIPT s.r.o.2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kvochová Daniela SKRIPT s.r.o.5 kmZ35plusano
Kynská Kateřina Lánov5 kmZdo35ano
Kyselová Markéta Jaroměř 5 kmZ35plusano
Labský Jakub Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Labský Martin Praha5 kmMdo60ano
Lahtinen Michal running Golden Gate CZ10 kmMdo40ano
Langr Michal Bomby5 kmMdo40ano
Laňka Radek EUROlift CZ5 kmMdo50
Laušman Jakub Vřesník10 kmMdo40ano
Lenhartová Adéla AC GoMango Högner10 kmZdo35ano
Leová Monika Praha5 kmZdo35ano
Lhotský Jan Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12
Lhotský Matyáš Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH7
Lhotský Radek Trutnov5 kmMdo50
Linhart Lukáš SK Nové Město nad Metují5 kmMdo40
Luběna Martin Břest10 kmMdo40ano
Lukáčová Šárka Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Lukáš Martin 2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Lukášová Rozalie 2 km dětský závod do 15 letD12ano
Lukes Tomáš Lukes Family10 kmMdo40ano
Lukes Veronika Lukes Family10 kmZdo35ano
Malich Antonín TJ Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH15
Malichová Agata Loko Trutnov2 km dětský závod do 15 letD15ano
Malichová Martina 2 km dětský závod do 15 letano
Malichová Tereza Loko Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Malý Miroslav Mostek2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Mareček Filip 2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Marečková Veronika Chrudim5 kmZ35plusano
Marel Petr Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Markl Matyáš Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH15
Marková Jana 10 kmZdo35ano
Marková Lucie ZŠ a PrŠ Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Marková Veronika Dasice 5 kmZdo35ne
Marynka Jakub Horní Branná2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Marynka Lukáš Horní Branná2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Mašín Šimon Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Mašindová Kateřina KPKT Horní Černůtky5 kmZdo35ano
Mašková Ivana Horní Branná5 kmZdo35ano
Mašková Miroslava Horní Branná5 kmZdo35ano
Matěj Vondra Rudník2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Matušková Veronika Milovice u Hořic 93,5080110 kmZ35plusano
Medikus Štěpán Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Medikusová Julie Nemojov2 km dětský závod do 15 letD15
Medříková Lucie Linhartice5 kmZ35plusano
Medříková Michaela 2 km dětský závod do 15 letD15ano
Medunová Petra 5 kmZ35plusano
Mejsnar Lubor 10 kmMdo40
Melicharová Klára Náchod5 kmZdo35ano
Merhoutová Jarmila Pardubice10 kmZ35plusne
Merhoutová Jarmila Pardubice5 kmZ35plusano
Merhoutová Markéta Pardubice5 kmZdo35ano
Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové10 kmZ35plusano
Mezlík Martin Vídeň5 kmMdo40ano
Mikulecká Hana Hradec Králové5 kmZdo35ano
Milata Filip 2 km dětský závod do 15 letCH12
Milata Petr Bobr team ČSOB Pojišťovny5 kmMdo40ano
Milatová Tereza 2 km dětský závod do 15 letD12
Minář Luboš Náchod5 kmMdo40ano
Mlčáková Michaela Rajhrad10 kmZdo35ano
Mocek Tomáš Pardubice5 kmMdo40ano
Moličová Beáta Hořice2 km dětský závod do 15 letD12ano
Moravec Petr Svoboda nad Úpou10 kmMdo40ano
Mosiurczáková Pavlína 5 kmZdo35ne
Mráček Aleš Hradečáci5 kmMdo40ano
Mráček Jakub Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Mráček Pavel DK-NL10 kmMdo50ano
Mráčková Pavlína DK-NL5 kmZdo35ano
Müllerová Monika Pardubice5 kmZ35plusano
Munzar Jan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Myslivec Jan Pardubice5 kmMdo40ano
Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Nagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Nečas Michal Kutná Hora5 kmMdo40ano
Nedělková Iva Přelouč10 kmZdo35ano
Nejedlá Jolanka Tymákov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Nejedlý Jakub Tymákov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Nejmanová Nikol Praha5 kmZdo35ano
Němcová Adriana Praha2 km dětský závod do 15 letD12ano
Netáhlová Aneta Hradec Králové5 kmZdo35ano
Nová Karolína Hostinné2 km dětský závod do 15 letD7ano
Nová Michaela Hostinné5 kmZ35plusano
Novák Martin Skřivany10 kmMdo50ano
Novák Matyáš Skřivany2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Nováková Alžběta Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Nováková Martina Skřivany5 kmZ35plusano
Novotná Denisa 5 kmZdo35ano
Novotná Kateřina Dvůr Králové n.Labem5 kmZ35plusano
Novotná Lenka Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12ano
Novotná Renata Přerov5 kmZ35plusano
Novotná Tereza Přerov5 kmZdo35ano
Novotný David HK10 kmMdo40ano
Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Novotný Ondřej Pardubice 5 kmMdo50ano
Novotný Ondřej Přerov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Novotný Roman Přerov5 kmMdo60ano
Obdržálek Martin Trutnov5 kmMdo40ano
Obešlo František 5 kmMdo40ano
Odvárková Nikola Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Oralová Petra Kaliméro5 kmZdo35ano
Otta Roman Q Sport Vrchlabí10 kmMdo60ano
Pacholík Max Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Pajer Jan SDH Velký Tebešov10 kmMdo40ano
Palánová Ivana Praha5 kmZ35plusano
Panajotisová Nicole Hradec Králové5 kmZdo35ano
Paschoutová Tereza Trutnov2 km dětský závod do 15 letD15
Paulů Petr Horní Branná5 kmMdo40ano
Páv Michal SVVAT10 kmMdo40ano
Pavel Jiří Sovětice10 kmMdo50ano
Pavelková Anna 10 kmZdo35ano
Pavlík Jan Hradec Králové Dragons5 kmMdo40ano
Pechanová Sandra Trutnov10 kmZdo35ano
Pešek Jiří Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Pešek Michal Atelier technik Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Pešek Milan Carla kup kolo Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo60
Peštuková Ivana Cerhýnky10 kmZdo35ano
Peterka Jiri KRÉŤAN TEAM5 kmMdo50ano
Peterka Jirik KRÉŤAN TEAM5 kmMdo40ano
Peterková Veronika Olomouc5 kmZdo35ano
Pětioký Jan Pardubice5 kmMdo40ano
Petráčková Adéla SVVAT10 kmZdo35ano
Petrak Michal Chotěvice5 kmMdo40ano
Petrová Kateřina Hořice v Podkrkonoší10 kmZ35plusano
Petřina Martin Chlumec nad Cidlinou5 kmMdo40ano
Písař Marek Sobětuchy2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Písař Tomáš Sobětuchy2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Písecký Aleš Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Píšová Věra 5 kmZ35plusano
Plzáková Nelinka Tymákov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Počekajlo Michal Trutnov 2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Podolská Hana Rychnov nad Kněžnou2 km dětský závod do 15 letD12
Pokorná Anežka Vlčice u Trutnova2 km dětský závod do 15 letD7ano
Pokorná Eliška Vlčice u Trutnova2 km dětský závod do 15 letD12ano
Pokorná Nikola Semín5 kmZdo35ano
Pokorný Jiří Praha -Řepy5 kmMdo60ano
Ponikelská Emily Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letD7ano
Ponikelská Rozarie Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letD7ano
Ponikelský Jachym Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Ponikelský Jiři Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letne
Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov10 kmMdo50ano
Potůčková Laura Hradištko u Štěchovic2 km dětský závod do 15 letD7ano
Pražák Radovan Rtyně v Podkrkonoší10 kmMdo60ano
Pražáková Veronika Rtyně v Podkrkonoší10 kmZdo35ano
Pražská Helena Praha5 kmZdo35ano
Prokopová Kateřina 5 kmZdo35ano
Prudič Martin Holice5 kmMdo40ano
Prudič Petr Holice5 kmMdo40ano
Przechowská Anna Hradec Králové5 kmZdo35ano
Příhoda Jiří Hradec Králové5 kmMdo50ano
Příhodová Pavlína Hradec Králové5 kmZ35plusano
Pultarová Veronika Hradec Králové5 kmZdo35ano
Rabas Josef Safari Park Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Rabas Přemysl Safari Park Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Radačovský Lukáš Praha5 kmMdo40ano
Ráliš Tomáš Staré Hradiště5 kmMdo50ano
Ráliš Tomáš Staré Hradiště5 kmMdo40ano
Rálišová Andrea Staré Hradiště5 kmZ35plusano
Rálišová Ida Staré Hradiště5 kmZdo35ano
Rapčan Ladislav 5 kmMdo40ano
Reilová Diana Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Rincon Txema 10 kmMdo40ano
Rohlík Václav Pardubice10 kmMdo40ano
Roll Michal Velké Přílepy10 kmMdo40ano
Roubcová Kristýnka Vlčice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Roubík Jan Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Rudelová Petra Úpice10 kmZ35plusano
Rudolfová Romana Malé Svatoňovice5 kmZ35plusano
Rutrle Josef Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Rychtecká Aneta Choltice5 kmZdo35ano
Řezáčová Petra Čermná5 kmZdo35ano
Říha Albert Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Říha Matyáš Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Říhová Barbora Pardubice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Ságnerová Hana Hradec Králové5 kmZ35plusano
Samek Ondřej Zdobín10 kmMdo40ano
Samek Petr OÚ Zábřeží-Řečice10 kmMdo60
Samková Karolína Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Samková Kristýna Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Samková Lenka Hradec Králové10 kmZ35plusano
Secký Michal Jaroměř5 kmMdo40ano
Sedláčková Angelika Marie Malé Svatoňovice5 kmZdo35ano
Sehnoutková Kateřina Dvůr Králové nad Labem 5 kmZdo35ano
Seifrt Jan 2 km dětský závod do 15 letCH7
Seifrt Ondřej 2 km dětský závod do 15 letCH7
Sekyra David Trutnov5 kmMdo40ano
Selingerová Aneta Veterina5 kmZdo35ne
Semecký Martin Chlumec nad Cidlinou10 kmMdo40ano
Semeráková Denisa Česká Skalice5 kmZdo35ano
Semeráková Nikola Česká Skalice5 kmZdo35ano
Seneta Libor Dvůr Králové10 kmMdo50
Schubertová Monika SK ŘEKA5 kmZ35plusano
Síbrová Barbora Dvůr Králové nad Lebem2 km dětský závod do 15 letD15
Sirová Veronika Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Sitná Amelie Pětihosty2 km dětský závod do 15 letD12
Sitná Rozálie Pětihosty2 km dětský závod do 15 letD12
Sitný Kristián Pětihosty2 km dětský závod do 15 letCH7
Sitný Sebastian Pětihosty2 km dětský závod do 15 letCH12
Skála Jiří Zábřezí - Vorlech2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Skálová Gabriela Jaroměř10 kmZdo35ano
Skořepová Ladislava Vlkov5 kmZ35plusano
Skrbková Beáta Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letD7ano
Skrbková Nela Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letD12ano
Sláma Daniel Česká Třebová5 kmMdo40ano
Sláma Martin Sportvisio Team HK10 kmMdo60
Slavíková Barbora Praha 45 kmZdo35ano
Slovák Jiří CHDP Sport Division10 kmMdo40ano
Smola Josef Náchod5 kmMdo40ano
Smoldasova Jana Praha5 kmZ35plusano
Spěváková Kristýna Praha5 kmZdo35ano
Spíchal Luděk Trutnov10 kmMdo50ne
Spíchal Vojtěch Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Spíchalová Barbora Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Stejskal Filip Harrachov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Stejskal Jan Safari Park Harrachov10 kmMdo50ano
Stejskalová Anna Harrachov2 km dětský závod do 15 letD15ano
Stejskalová Markéta Sněhové plantáže5 kmZdo35ano
Stibor Petr Pupkani KV10 kmMdo50
Stránská Martina Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Střelcová Dagmar Praha5 kmZ35plusano
Suchánek Bohdan ČSOB Praha10 kmMdo50ano
Suchánková Anna ČSOB Praha5 kmZdo35ano
Suchánková Barbora ČSOB Praha5 kmZdo35ano
Suchánková Marcela ČSOB Praha10 kmZ35plusano
Suchardová Kateřina 5 kmZdo35ano
Suchomel Lubos Usti nad orlici10 kmMdo50ne
Suchý Jan Plzeň10 kmMdo40
Suková Zdeňka Nová Paka5 kmZdo35ano
Svatoš Adam Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Svatošová Valerie Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Sviastyn Alena Zdar nad Orlici5 kmZ35plusano
Sviastyn Felix Zdar nad Orlici5 kmMdo50ano
Svoboda Pavel Vrchlabí 5 kmMdo40ne
Svoboda Štěpán Hostinné 10 kmMdo40ano
Svoboda Václav 5 kmMdo50ano
Svobodová Klára 5 kmZdo35ano
Svobodova Leona Vrchlabi10 kmZ35plusano
Svobodová Lucie Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12
Svobodova Monika Vrchlabi10 kmZdo35ano
Svobodová Tereza Trutnov10 kmZdo35ano
Svobodová Tereza Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12
Sýkora Jan Staré Město2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Sýkora Matyáš Staré Město2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Sýkorová Dana Staré Město5 kmZ35plusano
Synek Jan Vrchlabí 10 kmMdo40ano
Syrový Aleš Never give up 5 kmMdo40ano
Syrový Filip Zvičinští mistři5 kmMdo40ne
Syrový Filip Zvičinští mistři5 kmMdo40ano
Šalamon Adam Hradec Králové5 kmMdo40ano
Šamanová Marcela Bílá Třemešná5 kmZ35plusano
Šamanová Tereza Bílá Třemešná5 kmZdo35ano
Šantroch Petr Loko Trutnov5 kmMdo40ne
Šantroch Petr Loko Trutnov5 kmMdo40
Šara Pavel AC Praha 189010 kmMdo50ano
Šara Petr AC Praha 18902 km dětský závod do 15 letCH12ano
Šarova Ema AC Praha 18902 km dětský závod do 15 letD12ano
Šarova Petra AC Praha 18905 kmZ35plusano
Šedivá Veronika Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Šejbl Václav Písek5 kmM60plusne
Ševčík Toník Zdobín2 km dětský závod do 15 letCH12
Ševčík Vojtěch Zdobín2 km dětský závod do 15 letCH7
Ševčíková Markéta Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Šíf Ivo Praha5 kmMdo40ano
Šilar Jan Praha2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Šilar Martin Trutnov 5 kmMdo50ano
Šilar Pavel Praha2 km dětský závod do 15 letano
Šílová Vendula Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35
Šimáková Lada Příbram5 kmZdo35ano
Šimek Milan Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Šimek Štěpán Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Šimková Michaela Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD7ano
Škodová Radka Neratov5 kmZ35plusne
Škopová Denisa Dvůr Králové nad Labem 5 kmZdo35ano
Šlechtová Michaela Úpice5 kmZdo35ano
Šlechtová Pavlína Úpice5 kmZdo35ano
Šperka Vladimír Praha10 kmM60plusano
Šperková Lenka Praha10 kmZdo35ano
Špringr Zdeněk Rtyně v Podkrknoší5 kmM60plusano
Špringrová Ivona Rtyně v Podkrkonoší5 kmZdo35ano
Štastná Eliška Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12
Šťastná Tereza Praha5 kmZdo35ano
Štěpánová Amálie Hořice2 km dětský závod do 15 letD12
Štěpová Adela Hradec Králové5 kmZdo35ano
Štěrbová Lucie Věcov10 kmZdo35ano
Šternerová Hana Hradec Králové10 kmZ35plusano
Šticha Miroslav Jablonné v Podještědí5 kmMdo50ne
Štulíková Markéta Roztoky u Jilemnice5 kmZ35plusano
Šturm Matěj Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ne
Štveráková Amálka Sobčice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Šusrová Sylva Sovolusky10 kmZ35plusano
Švanda Karel Opočno5 kmMdo40ano
Švandová Lenka 5 kmZdo35ano
Švarc Michal Praha5 kmMdo40ano
Švejdarová Gabriela Triatelt Karlovy Vary10 kmZ35plus
Tamchyna Jakub Říčany5 kmMdo40ano
Tamchynová Alexandra 5 kmZdo35ano
Tauchmannová Martina Dolní Branná5 kmZdo35ano
Tesárková Petra 5 kmZ35plus
Tláskalová Sabina Trutnov5 kmZdo35ano
Tobišková Karolína TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD15
Toman Lukáš Carla. Kupkolo DK. n.L.10 kmMdo40ano
Tomancová Andrea Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12ano
Tomancová Barbora Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD15ano
Tomášková Nela Hořice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Tomek Petr DK10 kmMdo50ano
Tomková Veronika DK10 kmZdo35ano
Trejbal Kryštof Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Trejbalová Stela Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Tretyakov Alexey Praha5 kmMdo40
Trnka Milan Kasper- swix team Trutnov10 kmM60plus
Trousil David AC GoMango Högner10 kmMdo40ano
Trousilová Pavlína AC GoMango Hö́gner10 kmZ35plusano
Tuček Jonáš Sněhové plantáže5 kmMdo40ano
Tykalová Majka Jaroměř5 kmZdo35ano
Tylšová Jana Trutnov5 kmZ35plusano
Uher Adam Třebouševes2 km dětský závod do 15 letCH7
Ulrych Viliam Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Ulvr Adam TJ Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12
Urban Michal Červený Kostelec5 kmMdo60
Vacková Hana Sokol Starkoč10 kmZ35plusano
Vagenknecht František Aster Jičín10 kmMdo50ano
Vajsarová Tereza Trutnov5 kmZdo35ano
Valach Michal Česká Třebová5 kmMdo40ano
Valachová Anežka Česká Třebová2 km dětský závod do 15 letD12ano
Valachová Veronika Česká Třebová5 kmZdo35ano
Valenta Martin Nymburk10 kmMdo50ano
Valeš Dominik 2 km dětský závod do 15 letCH7
Valeš Pavel Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Valešová Zuzana 2 km dětský závod do 15 letD12
Vančura Václav Přelouč10 kmMdo50ano
Vančurová Michaela Přelouč10 kmZdo35ano
Vančurová Šárka Přelouč10 kmZ35plusano
Vaněk Lukáš Brno2 km dětský závod do 15 letCH12
Vanta Josef Triclub Dobruška10 kmMdo60ne
Vašata Jan Hradec Králové5 kmMdo40ano
Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice10 kmMdo50ano
Vavrouš Petr 10 kmMdo60
Vecka Michal Báječné ženy v běhu10 kmMdo40ano
Vecková Hana Báječné ženy v běhu10 kmZ35plusano
Věchet Jaroslav Hradec Králové5 kmMdo40ano
Veigertova Gabriela Sobotka10 kmZdo35ne
Veigertová Gabriela SK Slavia Jičín10 kmZdo35
Veigertová Gabriela Sobotka5 kmZdo35ne
Vejrychová Veronika ČSOB Běh pro dobrou věc5 kmZdo35ano
Vejsova Lenka Hradec Kralove5 kmZ35plusano
Vejsova Markéta Hradec Kralove2 km dětský závod do 15 letD7ano
Veselá Dana HRADEC KRÁLOVÉ 5 kmZdo35ano
Veteška Michael Rtyně v Podkrkonoší2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Vetrichová Veronika Praha5 kmZ35plusano
Vik Martin Úpice5 kmMdo40ano
Viková Petra Úpice5 kmZ35plusano
Vít Jiří Tonda Sport Prušánky10 kmMdo40ano
Vítová Alena Trutnov5 kmZ35plusano
Vlachynská Kristýna Stěžery 5 kmZ35plusano
Vlasáková Veronika Hradec Králové5 kmZdo35ano
Vojtíšková Adéla Blato5 kmZdo35ano
Vokalová Patricie 5 kmZdo35ano
Vondra Matěj Rudník2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Vondra Vaclav Rudník10 kmMdo60ano
Vondráčková Sára Borohrádek5 kmZdo35ano
Vondrová Denisa Rudník5 kmZ35plusano
Voňka Tomáš 5 kmMdo40ano
Vošvrdová Vanda Chrudim5 kmZdo35ano
Vrba Martin RUN magazine team10 kmMdo50ano
Vrba Radim Hostinné2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Vrbová Martina Hostinné5 kmZ35plusano
Vydra Josef Rudník u Vrchlabí10 kmMdo40ano
Vydra Josef Rudník u Vrchlabí5 kmMdo50ano
Vydra Tomáš 5 kmMdo40ano
Vydrová Karolína Rudník u Vrchlabí2 km dětský závod do 15 letD12ano
Westfal Lukáš Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Westfalová Klára Pardubice5 kmZdo35ano
Westfalová Ludmila Pardubice5 kmZ35plusano
Zaoralová Anna Jeseník5 kmZdo35ano
Záruba Martin MěÚ Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Zavřel Lukáš Kroměříž2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Zavřel Petr Kroměříž2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Zázvorka Pavel Vidochov5 kmMdo40ano
Zbořil Jan Pardubice 210 kmMdo40ano
Zdražilová Jana Albrechtice nad Orlicí5 kmZdo35ano
Zdražilová Martina Albrechtice nad Orlicí5 kmZdo35ano
Zelenková Markéta Pardubice5 kmZ35plusano
Zelenková Markéta Pardubice5 kmZdo35ano
Zeman Tomáš Jaroměř5 kmMdo40ano
Zemanek Daniel Dvur Kralove nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Zemanová Denisa Jaroměř5 kmZdo35ano
Zemanová Petra Praha5 kmZdo35ano
Zemanova Šárka 10 kmZdo35ano
Zierisová Radomíra Trutnov5 kmZ35plusano
Zitová Hana Pulice 32 Dobruška5 kmZ35plusano
Zumr Ondřej Černilov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Zumr Vojtěch Černilov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Zvoníček Marek Hořice2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Zvoníček Vojta Hořice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Žačok Jakub Lokomotiva Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH15
Žemlička Martin Sopřeč5 kmMdo50ne
Žemlička Martin Sopřeč5 kmMdo50ano
Žemličková Romana Sopřeč5 kmZ35plusano
Žilková Jaroslava Trutnov10 kmZ35plusano
Žižková Eliška Never give up10 kmZdo35ne
Žižková Eliška Never give up10 kmZdo35ano