Startovní listina Safariběh ČSOB 2018

2 km dětský závod do 15 let

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 212

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Assoumani Angelo TachovCH7ano
Baran Jan Hradec KrálovéCH12ano
Baranová Anna Hradec KrálovéD12ano
Barton Bruno CH7ano
Beránková Lenka Hradec KrálovéD12ano
Blažek Daniel FC Tatran Svoboda n.U.CH7ano
Coganová Eva Nová PakaD7ano
Doležalová Lada ano
Doležalová Thea D12ano
Drahonínská Natalie Lukavec u HořicD15ano
Drahonínská Nikola Lukavec u HořicD12ano
Drbohlavová Anna LSK Lomnice nad PopelkouD12ano
Drbohlavová Karolína LSK Lomnice nad PopelkouD15ano
Figera Jakub VlčiceCH12ano
Figera Lukáš VlčiceCH12ano
Flégl Matěj Tj sokol Dvůr KrálovéCH12ano
Geislerová Sofia Dvůr Králové nad LabemD12ano
Guman Tomas TrutnovCH7ano
Gumanova Matylda TrutnovD7ano
Holá Anna ChotěviceD12ano
Holubcová Natálie JičínD7ano
Holubec Jan Jičínano
Hromádková Anna Hradec KrálovéD7ano
Hromádková Ema Hradec KrálovéD7ano
Chrisstoffels Floortje Telovychovna Dvůr Králové n/LD12ano
Janáček Bruno PrahaCH15ano
Janáčková Stella PrahaD12ano
Johanová Anika TrutnovD7ano
Kadlec Jan PrahaCH15ano
Kadlecová Mia PrahaD15ano
Kalenský Štěpán Roztoky u JilemniceCH12ano
Kalinová Michaela Hradec KrálovéD12ano
Kasper Jakub TrutnovCH12ano
Kasperova Tereza TrutnovD7ano
Kavka Petr PrahaCH12ano
Klaus Kristian Hradec KrálovéCH7ano
Klausová Ellen Hradec KrálovéD7ano
Klimešová Nicol Dvůr Kralové n-LD12ano
Kohout Michal VrchlabíCH7ano
Kohoutová Tereza VrchlabíD12ano
Konvalinová Nela Nový BydžovD12ano
Kosáčková Alice Zálesní LhotaD7ano
Košťál Ondřej HořiceCH15ano
Košťálová Veronika HořiceD12ano
Králíček Jakub VlčiceCH7ano
Křivánek Tomáš CH12ano
Kuba Matyáš Sokol HartaCH12ano
Kubicová Aneta Dvůr Králové nad LabemD15ano
Kvoch Michal SKRIPT s.r.o.CH12ano
Lukáš Martin CH15ano
Lukášová Rozalie D12ano
Malichová Agata Loko TrutnovD15ano
Malichová Martina ano
Malichová Tereza Loko TrutnovD12ano
Malý Miroslav MostekCH7ano
Mareček Filip CH12ano
Marynka Jakub Horní BrannáCH7ano
Marynka Lukáš Horní BrannáCH12ano
Matěj Vondra RudníkCH12ano
Medříková Michaela D15ano
Moličová Beáta HořiceD12ano
Nagy Adam TJ Sokol JaroměřCH15ano
Nagy Lukáš TJ Sokol JaroměřCH12ano
Nejedlá Jolanka TymákovD12ano
Nejedlý Jakub TymákovCH12ano
Němcová Adriana PrahaD12ano
Nová Karolína HostinnéD7ano
Novák Matyáš SkřivanyCH12ano
Nováková Alžběta Hradec KrálovéD12ano
Novotná Lenka Dvůr Králové nad LabemD12ano
Novotný Ondřej PřerovCH7ano
Pacholík Max Zálesní LhotaCH12ano
Písař Marek SobětuchyCH7ano
Písař Tomáš SobětuchyCH7ano
Plzáková Nelinka TymákovD12ano
Počekajlo Michal Trutnov CH12ano
Pokorná Anežka Vlčice u TrutnovaD7ano
Pokorná Eliška Vlčice u TrutnovaD12ano
Ponikelská Emily Ponik RacingD7ano
Ponikelská Rozarie Ponik RacingD7ano
Ponikelský Jachym Ponik RacingCH7ano
Potůčková Laura Hradištko u ŠtěchovicD7ano
Rabas Josef Safari Park Dvůr KrálovéCH15ano
Rabas Přemysl Safari Park Dvůr KrálovéCH12ano
Roubcová Kristýnka VlčiceD7ano
Roubík Jan TrutnovCH7ano
Říha Albert PardubiceCH7ano
Říha Matyáš PardubiceCH12ano
Říhová Barbora PardubiceD7ano
Samková Karolína Hradec KrálovéD12ano
Samková Kristýna Hradec KrálovéD7ano
Skála Jiří Zábřezí - VorlechCH7ano
Skrbková Beáta Zálesní LhotaD7ano
Skrbková Nela Zálesní LhotaD12ano
Spíchal Vojtěch TrutnovCH12ano
Spíchalová Barbora TrutnovD12ano
Stejskal Filip HarrachovCH12ano
Stejskalová Anna HarrachovD15ano
Svatoš Adam TrutnovCH12ano
Svatošová Valerie TrutnovD7ano
Sýkora Jan Staré MěstoCH12ano
Sýkora Matyáš Staré MěstoCH15ano
Šara Petr AC Praha 1890CH12ano
Šarova Ema AC Praha 1890D12ano
Šilar Jan PrahaCH15ano
Šilar Pavel Prahaano
Šimek Štěpán Dvůr Králové nad LabemCH7ano
Šimková Michaela Dvůr Králové nad LabemD7ano
Štveráková Amálka SobčiceD7ano
Tomancová Andrea Dvůr Králové nad LabemD12ano
Tomancová Barbora Dvůr Králové nad LabemD15ano
Tomášková Nela HořiceD7ano
Trejbal Kryštof TrutnovCH12ano
Trejbalová Stela TrutnovD7ano
Valachová Anežka Česká TřebováD12ano
Vejsova Markéta Hradec KraloveD7ano
Veteška Michael Rtyně v PodkrkonošíCH12ano
Vondra Matěj RudníkCH12ano
Vrba Radim HostinnéCH12ano
Vydrová Karolína Rudník u VrchlabíD12ano
Westfal Lukáš PardubiceCH15ano
Zavřel Lukáš KroměřížCH12ano
Zavřel Petr KroměřížCH7ano
Zumr Ondřej ČernilovCH7ano
Zumr Vojtěch ČernilovCH7ano
Zvoníček Marek HořiceCH15ano
Zvoníček Vojta HořiceCH12ano
Mašín Šimon Dvůr KrálovéCH12ano
Kunc Jan DoubraviceCH12
Cejnar Tobiáš Č.KostelecCH12
Bednářová Alžběta Ateltika JaroměřD12
Vaněk Lukáš BrnoCH12
Klimešová Monika D.K.n.L.D7
Celarová Tereza HostinnéD15
Síbrová Barbora Dvůr Králové nad LebemD15
Valeš Dominik CH7
Valešová Zuzana D12
Seifrt Jan CH7
Seifrt Ondřej CH7
Milatová Tereza D12
Markl Matyáš Dvůr Králové nad LabemCH15
Milata Filip CH12
Hurdálek Robert Lokomotiva TrutnovCH15
Pešek Jiří Dvůr Králové nad LabemCH12
Hanzl Jaroslav Bílá TřemešnáCH15
Klička Jaroslav Dvůr Králové nad LabemCH12
Brožová Sára Dvůr Králové nad LabemD12
Lhotský Jan TrutnovCH12
Lhotský Matyáš TrutnovCH7
Havlík Lukáš Dvůr Králové nad LabemCH12
Černá Marie Horní ČernůtkyD12
Podolská Hana Rychnov nad KněžnouD12
Svobodová Lucie TrutnovD12
Svobodová Tereza TrutnovD12
Štastná Eliška TrutnovD12
Paschoutová Tereza TrutnovD15
Koucká Nella Hradec KrálovéD7
Koucký Oto Hradec KrálovéCH7
Hlavatý Filip VítěznáCH15
Kubičková Kateřina TJ Sokol Dvůr Králové nad LabemD15
Kubíček Matěj TJ Sokol Dvůr Králové nad LabemCH12
Cejnarová Alena TJ Sokol JaroměřD15
Tobišková Karolína TJ Sokol JaroměřD15
Bašková Zuzana TJ Sokol JaroměřD15
Blaščík Matyáš Dominik AK Škoda PlzeňCH7
Blaščík Tobiáš Samuel AK Škoda PlzeňCH7
Kočandrlová Lea Plzeň LokomotivaD15
Holmerová Michaela Harrachov
Cogan Ondřej Baník OstravaCH15
Sitný Sebastian PětihostyCH12
Sitná Amelie PětihostyD12
Sitná Rozálie PětihostyD12
Sitný Kristián PětihostyCH7
Malich Antonín TJ Dvůr KrálovéCH15
Hájek Štěpán PrahaCH12
Johan Marek TrutnovCH12
Žačok Jakub Lokomotiva TrutnovCH15
Krčmář František TrutnovCH12
Ševčík Vojtěch ZdobínCH7
Mráček Jakub Dvůr Králové nad LabemCH12
Kareš Matouš Horní ŘediceCH12
Uher Adam TřebouševesCH7
Medikusová Julie NemojovD15
Hřebičková Marie Ústí nad OrlicíD7
Hřebíček Marek Ústí nad OrlicíCH12
Ulvr Adam TJ Dvůr KrálovéCH12
Štěpánová Amálie HořiceD12
Černý Karel CH7
Černý Václav CH12
Černá Anna D7
Jakubský Lukáš PeckaCH12
Jakubský Tomáš CH15
Holan Filip MKMLCH15
Holanová Anežka Sokol Dvůr Králové nad LabemD12
Henneberg Štěpán PardubiceCH7
Ševčík Toník ZdobínCH12
Klčí Emily PardubiceD7
Erbenová Denisa LipovecD7ne
Fojtová Adéla PrahaD7ano
Holubcová Michaela Jičínne
Hraba Filip ÚpiceCH12ne
Hřebíček Marek Ústí nad orliciCH12ne
Hřebíčková Marie Ústí nad OrlicíD12ne
Johan Marek TrutnovCH12ne
Kadavý Ondřej Hradec KrálovéCH12ne
Karek Matyáš Hradec KrálovéCH12ne
Karel Matyáš Hradec KrálovéCH12ne
Klimešová Monika Dvůr Kralové n-LD7ne
Koudelka František Horní Branná CH12ne
Kuruc Dominik PrahaCH12ne
Ponikelský Jiři Ponik Racingne
Zemanek Daniel Dvur Kralove nad LabemCH12ne