Startovní listina Noční běh Třebeň

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 73

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Šalátová Renata ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Ballová Marie DospělíZ2 (30-39)ano
Bašus Lubomír KolováDospělíM2 (30-39)ano
Bauerová Štěpánka KV Arena TeamDětiano
Baxa Petr DaloviceDospělíM3 (40-49)ano
Baxová Blanka DaloviceDospělíZ3 (40-49)ano
Bečvářová Marcela ChebDospělíZ3 (40-49)ano
Bechiňský Václav New Roll RunnersDospělíM2 (30-39)ano
Brož Milan DospělíM2 (30-39)ano
Čáp Jakub DHL ELCDospělíM2 (30-39)ano
Čermák Radek KyšiceDospělíM2 (30-39)ano
Čeřovská Iva SRTG Lázně KynžvartDospělíZ3 (40-49)ano
Čiháková Lenka TřebeňDospělíZ2 (30-39)
Dokulilová Šárka DHL ELCDospělíZ4 (50-59)ano
Hamouz Vladimír Kynšperk nad OhříDospělíM5 (60plus)ano
Hron Petr Živé SokolovskoDospělíM1 (16-29)ano
Chlad Miroslav ChebDospělíM3 (40-49)ano
Janík Tomáš HabartovDospělíM1 (16-29)ano
Jirkal Tomáš DospělíM2 (30-39)ano
Kauerová Hana dhl elcDospělíZ2 (30-39)ne
Klesnil Jaroslav Horní PochloviceDospělíM2 (30-39)
Kolář Karel CiticeDospělíM3 (40-49)ne
Korcová Radka DHL ELCDospělíZ1 (16-29)ano
Kostohryzová Lucie DrmoulDospělíZ1 (16-29)ano
Koudelka Drahomir Meixner ConsultingDospělíM3 (40-49)ne
Královec Jiří AK SokolovDospělíM5 (60plus)ano
Krejčová Pavlína DHL ELCDospělíZ1 (16-29)ano
Kristenová Nela triatlet KVDospělíZ2 (30-39)ano
Kučabová Jana DHL ELCDospělíZ3 (40-49)ano
Kulhánek Michal KV Arena TeamDospělíM1 (16-29)ano
Kunciter Lukáš Seals RunDospělíM1 (16-29)ano
Kunzl Tomáš New Roll RunnersDětiJM4 (13-15)ano
Kvasnička Dominik KV Arena TeamDětiJM4 (13-15)ano
Kvasničková Radka KV Arena TeamDospělíZ3 (40-49)ano
Lakomý Pavel ChebDospělíM2 (30-39)ano
Lang Tomáš ŠAK ChodovDospělíM3 (40-49)ano
Lofflerova Marta Velka HledsebeDospělíZ2 (30-39)ano
Matík Robert DospělíM3 (40-49)ne
Maucher Blanka ChodovDospělíZ3 (40-49)ano
Merle Jakub KOME klub KrasliceDospělí
Mika Emil KolováDospělíM5 (60plus)ano
Minářová Ivana DospělíZ4 (50-59)ne
Miženko Petr DHL ELC DospělíM3 (40-49)ano
Molcarová Václava JK Salome KaceřovDospělíZ3 (40-49)ano
Naughton Marcela DospělíZ3 (40-49)ano
Novotný Jiří SokolovDospělíM2 (30-39)ano
Novotný Přemysl DospělíM2 (30-39)ne
Ouřada Michal ChebDospělíM1 (16-29)ne
Pajtašová Jitka SokolovDospělíZ2 (30-39)ne
Pavlinská Jana New Roll RunnersDětiJZ4 (13-15)ano
Petříková Sandra DHL ELCDospělíZ1 (16-29)ano
Polák Filip KV Arena TeamDětiano
Poláková Klára KV Arena TeamDětiJZ4 (13-15)ano
Procházková Patrícia SKPŠ PrahaDospělíZ2 (30-39)ne
Raclavský David ChebDospělíM2 (30-39)ano
Richter Robert BukovanyDospělíM3 (40-49)ano
Roch Marek DrmoulDospělíM1 (16-29)ano
Řepa Vilém RozběhnitoDospělíM4 (50-59)ano
Skala Petr ChebDospělíM3 (40-49)ne
Skalický Pavel DospělíM2 (30-39)ano
Strnad David Tři SekeryDospělíM3 (40-49)ano
Stuchl Jindrich Run team OstrovDospělíM3 (40-49)ne
Svoboda Miroslav Velká HleďsebeDospělíM1 (16-29)ne
Svojtková Martina ChebDospělíZ4 (50-59)ano
Šestáková Tereza DospělíZ2 (30-39)ano
Štrbová Eliška TachovDospělíZ1 (16-29)ano
Štrbová Gabriela Živé SokolovskoDospělíZ3 (40-49)ano
Švejdar Slávek KV Arena TeamDospělíM3 (40-49)ano
Vaňková Klára HazlovDospělíZ1 (16-29)ano
Volfová Lucie SokolovDospělíZ2 (30-39)ano
Závora Ivan Báječní v běhu OstrovDospělíM4 (50-59)ano
Zvoneček Jan DHL ELCDospělíM1 (16-29)ano
Žlůva Radek Karlovy VaryDospělíM2 (30-39)ne