Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 158

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Adamcová Andrea Atletika VlašimženyH (ženy 45 - 54)ano
Auersvald Miloš Spartak Praha 4mužiA (muži do 39)ano
Auersvaldová Eliška Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Bečka Miloslav Ústí nad LabemmužiD (muži 60 - 69)ano
Bittnerova Radana GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Bubeníček Jiří PrahamužiC (muži 50 - 59)ano
Buřičová Marcela GP KolínženyH (ženy 45 - 54)ano
Čech Martin ŘíčanymužiA (muži do 39)ano
Daubner Petr PirátimužiB (muži 40 - 49)ano
Dovičín Michal BBB team - Báječní Bratři Běží teammužiA (muži do 39)ne
Dovičín Pavel BBB team - Báječní Bratři Běží teammužiB (muži 40 - 49)ne
Elzner Petr Jablonec Nas NisoumužiA (muži do 39)ano
Fiala Jan KolínmužiD (muži 60 - 69)ano
Flídrová Jana Kanoistika PoděbradyženyF (ženy do 34)ano
Franc Petr Triatlon Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)ano
Franek Jan HořátevmužiB (muži 40 - 49)ano
Fučík Pavel Milovičtí BežcimužiA (muži do 39)ano
Grundman Vojtěch KOB ChoceňmužiA (muži do 39)ne
Hampejsová Martina ŠNECI na MAXženyH (ženy 45 - 54)ano
Haník Zdeněk NymburkmužiA (muži do 39)ano
Havlín Jan mužiC (muži 50 - 59)ano
Heczko Robert LiberecmužiB (muži 40 - 49)ano
Hejdrych Ladislav StruhymužiA (muži do 39)ano
Hejzlar Pavel LitolmužiB (muži 40 - 49)ano
Herda Jan SKP NymburkmužiA (muži do 39)ano
Herel Luboš LESK KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Hodboď Radko AC Slovan LiberecmužiD (muži 60 - 69)ano
Hodboďová Jiřina LiberecženyI (ženy 55 plus)ano
Hodečková Iveta Aeroklub KolínženyH (ženy 45 - 54)ne
Horák Martin KSB LiberecmužiB (muži 40 - 49)ano
Horáková Michaela LoučeňženyF (ženy do 34)ano
Hrabánek Vojtěch Velký OsekmužiB (muži 40 - 49)ano
Hrdina Vilém BOHNICEmužiD (muži 60 - 69)ne
Hrdinka Čestmír TTC Český BrodmužiC (muži 50 - 59)ne
Chmelik Martin Quattro FormaggimužiC (muži 50 - 59)ano
Janata Pavel VlkavamužiA (muži do 39)ne
Javorský Adam Fotři v TrikumužiA (muži do 39)ano
Jeník Martin Barton - NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Jirásková Kateřina Praha 9ženyG (ženy 35 - 44)ano
Jisl Václav ASB - ZŠ KounicemužiA (muži do 39)ano
Kabelka Jiří T.J. Sokol Praha Královské VinohradymužiB (muži 40 - 49)ano
Kafka Leoš Český běžecký klubmužiA (muži do 39)ano
Kára Vladimír AC-PatřínmužiC (muži 50 - 59)ano
Keil Jaroslav PRAHA 4mužiD (muži 60 - 69)ano
Kletečka Petr Odolena Voda - DolínekmužiB (muži 40 - 49)ano
Klíma Martin KolínmužiA (muži do 39)ano
Klvaň Norbert Sokol KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Kočová Vlasta PoděbradyženyI (ženy 55 plus)ano
Kohout Michael Praha 3mužiA (muži do 39)ano
Kroužilová Iva PoděbradyženyG (ženy 35 - 44)ano
Kubišta Petr Sokol KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Kučerová Štěpánka TJ Sokol Hradec KrálovéženyF (ženy do 34)ano
Kysilka Vratislav GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Lencova Jana AC TJ JičínženyF (ženy do 34)ano
Michl Pavel Kanoistika PoděbradymužiA (muži do 39)ano
Michovský Marek BerounmužiB (muži 40 - 49)ano
Mocek Jakub MocínomužiA (muži do 39)ano
Nenadál Jaroslav Praha 1mužiD (muži 60 - 69)ano
Nepovímová Pavlína GP KolínženyG (ženy 35 - 44)ano
Novák Josef NOVAKART.czmužiD (muži 60 - 69)ano
Olmr Miloš PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Paroulek Jaroslav SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Pěcha Tomáš VTJ Běhoun PoděbradymužiC (muži 50 - 59)ano
Pícha Tomáš GP KolinmužiD (muži 60 - 69)ano
Podoláková Pavla NymburkženyH (ženy 45 - 54)ano
Pohl Miloslav TJ Lokomotiva NymburkmužiA (muži do 39)ano
Polan Miroslav Spartak Praha 4mužiC (muži 50 - 59)ano
Pondělíček Michal HořovicemužiA (muži do 39)ano
Prchal Pavel GP KolínmužiC (muži 50 - 59)ano
Prokopová Lenka Rungo pro ženyženyG (ženy 35 - 44)ano
Raulová Radka Rungo pro ženyženyG (ženy 35 - 44)ano
Jiránková Jana Mladá BoleslavženyH (ženy 45 - 54)ano
Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhuženyF (ženy do 34)ano
Rejholec Josef GP KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Rosenberger Luboš Lonza CZKOmužiC (muži 50 - 59)ano
Říha Miroslav Sokol SadskámužiE (nad 70)ano
Římal Milan Sokol kolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Schoval František Atletika Stará BoleslavmužiA (muži do 39)ano
Schovánek Milan Krčský les BmužiC (muži 50 - 59)ano
Skalinová Kamila SK BabiceženyG (ženy 35 - 44)ano
Sotona Petr KolínmužiB (muži 40 - 49)ano
Sotonová Petra Extreme Obstacle RunnersženyF (ženy do 34)ano
Staněk Milan Kenast PečkymužiC (muži 50 - 59)ano
Staněk Oldřich Tomáš mužiA (muži do 39)ne
Stewartová Moira Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Svoboda Cristian Kostelec nad LabemmužiA (muži do 39)ano
Sýkora Vladimír Lysá nad LabemmužiB (muži 40 - 49)ano
Šmerhová Petra RadimženyG (ženy 35 - 44)ne
Šofr Petr NymburkmužiA (muži do 39)ano
Šťástková Lenka Sokol Kolín - atletikaženyH (ženy 45 - 54)ano
Šťastný Tomáš PSK Olymp Praha - KERTEAMmužiA (muži do 39)ano
Tall Pavel Pivovar MouchamužiB (muži 40 - 49)ano
Tampír Václav Fotři v TrikumužiA (muži do 39)ano
Truhlářová Elena Sokol KobylisyženyH (ženy 45 - 54)ano
Třísková Katarína Praha 6ženyH (ženy 45 - 54)ano
Uhlířová Miroslava Spartak Praha 4ženyF (ženy do 34)ano
Uchytil Milan KPA PardubicemužiB (muži 40 - 49)ano
Urban Jaroslav ASB - ZŠ KounicemužiD (muži 60 - 69)ano
Urx Radek TřebotovmužiB (muži 40 - 49)ano
Vaněk Petr Šneci v běhumužiC (muži 50 - 59)ano
Vaněk Petr Fitness & Relax LEV Nový BydžovmužiC (muži 50 - 59)ano
Vávrová Markéta MITAS CYKLOHELIOSženyF (ženy do 34)ano
Vejtruba Milan PoděbradymužiB (muži 40 - 49)ano
Vinš Pavel mužiA (muži do 39)ano
Vltavská Kristýna Ostrava!!!ženyF (ženy do 34)ano
Vojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia BrnomužiB (muži 40 - 49)ano
Zelenka Petr NymburkmužiB (muži 40 - 49)ano
Zeman Vladimír Sokol Kolín-atletikamužiC (muži 50 - 59)ano
Letko Zbyněk KopidlnomužiA (muži do 39)
Černý Vladimír mužiA (muži do 39)
Veigertová Gabriela SK Slavia JičínženyF (ženy do 34)
Hrubeš Jiří SK SRCHmužiC (muži 50 - 59)
Sutterová Dana SKP NBženyI (ženy 55 plus)
Rolencová Dagmar ženyH (ženy 45 - 54)
Švarcová Martina Olfin car ski team TurnovženyH (ženy 45 - 54)
Bouřil Vojtěch ASB -Stará BoleslavmužiA (muži do 39)
Kalášek Daniel SCMCmužiA (muži do 39)
Pokorný Pavel VšechlapymužiB (muži 40 - 49)
Tůma Jan SKP NymburkmužiA (muži do 39)
Svěcený Pavel SKP NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Matoušek Jaroslav mužiA (muži do 39)
Holas Jaromír Tragéd team PrahamužiD (muži 60 - 69)
Pokorný Miroslav Benešov žije sportemmužiC (muži 50 - 59)
Hloušek Adam ASK SlaviamužiA (muži do 39)
Hloušková Monika AC Mariánské lázněženyF (ženy do 34)
Novotný Petr GP KolínmužiB (muži 40 - 49)
Novotný Marek mužiA (muži do 39)
Pavlů Dušan E triatlon teammužiB (muži 40 - 49)
Suchá Barbora PrahaženyF (ženy do 34)
Horáček Václav Sop KolínmužiC (muži 50 - 59)
Štefanová Jana ÚvalyženyG (ženy 35 - 44)
Vogl Jan PěčicemužiB (muži 40 - 49)
Pešl Josef TT Loko BerounmužiA (muži do 39)
Králová Bohumila GP KolínženyH (ženy 45 - 54)
Bláha Kamil AB sped PardubicemužiB (muži 40 - 49)
Vodehnal Jan Pardubice OMTmužiB (muži 40 - 49)
Doležal Jan PoděbradymužiD (muži 60 - 69)
Šimák Radek SKP NymburkmužiA (muži do 39)
Hejna Pavel TJ VšechlapymužiA (muži do 39)
Fryšarová Eva Bejky tým - zaběhnu.czženyF (ženy do 34)
Podroužek Dušan SC Slovan LiberecmužiB (muži 40 - 49)
Soukoup Martin TriklubmužiB (muži 40 - 49)
Müllerová Petra Mattoni FreerunženyG (ženy 35 - 44)
Koupilek Jiří KolovratymužiC (muži 50 - 59)
Šimek Petr GP KolínmužiA (muži do 39)
Novontý Radek AméliemužiB (muži 40 - 49)
Sádlo Josef TJ Cyklistika NymburkmužiB (muži 40 - 49)
Jiránek Jan Mladá BoleslavmužiA (muži do 39)
Schütz Petr OrlovámužiC (muži 50 - 59)
Fučíková Renáta Sokol MiloviceženyG (ženy 35 - 44)
Horák Petr Mladá BoleslavmužiB (muži 40 - 49)
Stehlík Jiří KosořicemužiB (muži 40 - 49)
Hradecký Jaromír SkutečmužiA (muži do 39)
Kovář Michal TJ Sokol UnhošťmužiB (muži 40 - 49)
Scheu Harald LMBmužiB (muži 40 - 49)
Čížek Petr Petr a JirkamužiA (muži do 39)
Katsiedl Michal AC Praha 1890mužiA (muži do 39)
Borecký Ladislav mužiA (muži do 39)