Startovní listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka

muži

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 117

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Auersvald Miloš Spartak Praha 4A (muži do 39)ano
Bečka Miloslav Ústí nad LabemD (muži 60 - 69)ano
Bubeníček Jiří PrahaC (muži 50 - 59)ano
Čech Martin ŘíčanyA (muži do 39)ano
Daubner Petr PirátiB (muži 40 - 49)ano
Dovičín Michal BBB team - Báječní Bratři Běží teamA (muži do 39)ne
Dovičín Pavel BBB team - Báječní Bratři Běží teamB (muži 40 - 49)ne
Elzner Petr Jablonec Nas NisouA (muži do 39)ano
Fiala Jan KolínD (muži 60 - 69)ano
Franc Petr Triatlon Mladá BoleslavB (muži 40 - 49)ano
Franek Jan HořátevB (muži 40 - 49)ano
Fučík Pavel Milovičtí BežciA (muži do 39)ano
Grundman Vojtěch KOB ChoceňA (muži do 39)ne
Haník Zdeněk NymburkA (muži do 39)ano
Havlín Jan C (muži 50 - 59)ano
Heczko Robert LiberecB (muži 40 - 49)ano
Hejdrych Ladislav StruhyA (muži do 39)ano
Hejzlar Pavel LitolB (muži 40 - 49)ano
Herda Jan SKP NymburkA (muži do 39)ano
Herel Luboš LESK KolínB (muži 40 - 49)ano
Hodboď Radko AC Slovan LiberecD (muži 60 - 69)ano
Horák Martin KSB LiberecB (muži 40 - 49)ano
Hrabánek Vojtěch Velký OsekB (muži 40 - 49)ano
Hrdina Vilém BOHNICED (muži 60 - 69)ne
Hrdinka Čestmír TTC Český BrodC (muži 50 - 59)ne
Chmelik Martin Quattro FormaggiC (muži 50 - 59)ano
Janata Pavel VlkavaA (muži do 39)ne
Javorský Adam Fotři v TrikuA (muži do 39)ano
Jeník Martin Barton - NymburkB (muži 40 - 49)ano
Jisl Václav ASB - ZŠ KouniceA (muži do 39)ano
Kabelka Jiří T.J. Sokol Praha Královské VinohradyB (muži 40 - 49)ano
Kafka Leoš Český běžecký klubA (muži do 39)ano
Kára Vladimír AC-PatřínC (muži 50 - 59)ano
Keil Jaroslav PRAHA 4D (muži 60 - 69)ano
Kletečka Petr Odolena Voda - DolínekB (muži 40 - 49)ano
Klíma Martin KolínA (muži do 39)ano
Klvaň Norbert Sokol KolínB (muži 40 - 49)ano
Kohout Michael Praha 3A (muži do 39)ano
Kubišta Petr Sokol KolínC (muži 50 - 59)ano
Kysilka Vratislav GP KolínB (muži 40 - 49)ano
Michl Pavel Kanoistika PoděbradyA (muži do 39)ano
Michovský Marek BerounB (muži 40 - 49)ano
Mocek Jakub MocínoA (muži do 39)ano
Nenadál Jaroslav Praha 1D (muži 60 - 69)ano
Novák Josef NOVAKART.czD (muži 60 - 69)ano
Olmr Miloš PoděbradyB (muži 40 - 49)ano
Paroulek Jaroslav SKP NymburkB (muži 40 - 49)ano
Pěcha Tomáš VTJ Běhoun PoděbradyC (muži 50 - 59)ano
Pícha Tomáš GP KolinD (muži 60 - 69)ano
Pohl Miloslav TJ Lokomotiva NymburkA (muži do 39)ano
Polan Miroslav Spartak Praha 4C (muži 50 - 59)ano
Pondělíček Michal HořoviceA (muži do 39)ano
Prchal Pavel GP KolínC (muži 50 - 59)ano
Rejholec Josef GP KolínB (muži 40 - 49)ano
Rosenberger Luboš Lonza CZKOC (muži 50 - 59)ano
Říha Miroslav Sokol SadskáE (nad 70)ano
Římal Milan Sokol kolínB (muži 40 - 49)ano
Schoval František Atletika Stará BoleslavA (muži do 39)ano
Schovánek Milan Krčský les BC (muži 50 - 59)ano
Sotona Petr KolínB (muži 40 - 49)ano
Staněk Milan Kenast PečkyC (muži 50 - 59)ano
Staněk Oldřich Tomáš A (muži do 39)ne
Svoboda Cristian Kostelec nad LabemA (muži do 39)ano
Sýkora Vladimír Lysá nad LabemB (muži 40 - 49)ano
Šofr Petr NymburkA (muži do 39)ano
Šťastný Tomáš PSK Olymp Praha - KERTEAMA (muži do 39)ano
Tall Pavel Pivovar MouchaB (muži 40 - 49)ano
Tampír Václav Fotři v TrikuA (muži do 39)ano
Uchytil Milan KPA PardubiceB (muži 40 - 49)ano
Urban Jaroslav ASB - ZŠ KouniceD (muži 60 - 69)ano
Urx Radek TřebotovB (muži 40 - 49)ano
Vaněk Petr Šneci v běhuC (muži 50 - 59)ano
Vaněk Petr Fitness & Relax LEV Nový BydžovC (muži 50 - 59)ano
Vejtruba Milan PoděbradyB (muži 40 - 49)ano
Vinš Pavel A (muži do 39)ano
Vojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia BrnoB (muži 40 - 49)ano
Zelenka Petr NymburkB (muži 40 - 49)ano
Zeman Vladimír Sokol Kolín-atletikaC (muži 50 - 59)ano
Letko Zbyněk KopidlnoA (muži do 39)
Černý Vladimír A (muži do 39)
Hrubeš Jiří SK SRCHC (muži 50 - 59)
Bouřil Vojtěch ASB -Stará BoleslavA (muži do 39)
Kalášek Daniel SCMCA (muži do 39)
Pokorný Pavel VšechlapyB (muži 40 - 49)
Tůma Jan SKP NymburkA (muži do 39)
Svěcený Pavel SKP NymburkB (muži 40 - 49)
Matoušek Jaroslav A (muži do 39)
Holas Jaromír Tragéd team PrahaD (muži 60 - 69)
Pokorný Miroslav Benešov žije sportemC (muži 50 - 59)
Hloušek Adam ASK SlaviaA (muži do 39)
Novotný Petr GP KolínB (muži 40 - 49)
Novotný Marek A (muži do 39)
Pavlů Dušan E triatlon teamB (muži 40 - 49)
Horáček Václav Sop KolínC (muži 50 - 59)
Vogl Jan PěčiceB (muži 40 - 49)
Pešl Josef TT Loko BerounA (muži do 39)
Bláha Kamil AB sped PardubiceB (muži 40 - 49)
Vodehnal Jan Pardubice OMTB (muži 40 - 49)
Doležal Jan PoděbradyD (muži 60 - 69)
Šimák Radek SKP NymburkA (muži do 39)
Hejna Pavel TJ VšechlapyA (muži do 39)
Podroužek Dušan SC Slovan LiberecB (muži 40 - 49)
Soukoup Martin TriklubB (muži 40 - 49)
Koupilek Jiří KolovratyC (muži 50 - 59)
Šimek Petr GP KolínA (muži do 39)
Novontý Radek AmélieB (muži 40 - 49)
Sádlo Josef TJ Cyklistika NymburkB (muži 40 - 49)
Jiránek Jan Mladá BoleslavA (muži do 39)
Schütz Petr OrlováC (muži 50 - 59)
Horák Petr Mladá BoleslavB (muži 40 - 49)
Stehlík Jiří KosořiceB (muži 40 - 49)
Hradecký Jaromír SkutečA (muži do 39)
Kovář Michal TJ Sokol UnhošťB (muži 40 - 49)
Scheu Harald LMBB (muži 40 - 49)
Čížek Petr Petr a JirkaA (muži do 39)
Katsiedl Michal AC Praha 1890A (muži do 39)
Borecký Ladislav A (muži do 39)