Počet přihlášených: 458
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Skupina 2 | Skupina 3 | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bébrová | Julie | TJ Sokol Kolín | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Bednářová | Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Borčická | Denisa | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Dostálová | Vendula | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Dvořáková | Daniela | Velichovky | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Fišerová | Beáta | Atletika Dlouhá Třebová | Nejmladší žákyně I | ||||
Hudousková | Sára | TJ Sokol Hradec Králové | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Jindrová | Nela | Atletika Jaroměř | Nejmladší žákyně I | ano | |||
Jodasová | Zuzana | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Netalová | Izabela | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Nováková | Natálie | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Prokopová | Tereza | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | ano | ||
Skálová | Monika | SK Dobruška | Nejmladší žákyně I | ||||
Vrbatová | Terezie | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žákyně I | ||||
Bárt | Bartoloměj | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Bém | Jáchym | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Brůna | Adam | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Brzek | Šimon | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | |||
Černík | Marek | SK Dobruška | Nejmladší žáci I | ||||
Číhák | Matěj | SK Dobruška | Nejmladší žáci I | ||||
Hemelík | Luboš | Tj Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Hemelík | Vítek | Tj Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Holda | Nathan | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Hůzl | Marek | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Kudláček | Milan | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Moravec | Jan | SK Dobruška | Nejmladší žáci I | ||||
Mužíček | Petr | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Novák | Václav | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Procházka | František | TJ Sokol Skuhrov | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Rybička | Dominik | ISCAREX Junior team Česká Třebová | Nejmladší žáci I | ||||
Schmidt | Erik | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žáci I | ||||
Suchý | Adam | AK Herálec | Nejmladší žáci I | ||||
Šmída | Ondřej | Sokol Lhota pod Libčany | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Tomeš | Jiří | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žáci I | ||||
Trchalík | Tomáš | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Vavřín | Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | ano | ||
Bébrová | Sofie | TJ Sokol Kolín | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ne | ||
Benešová | Aneta | TJ Sokol Kolín | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Cilichová | Anna | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Coufalová | Marie | Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Doležalová | Tereza | TJ Sokol Náchod | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Fejfarová | Viktorie | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Frejvaldová | Martina | SK Dobruška | Nejmladší žákyně II | ne | |||
Hejnová | Ema | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Hofmanová | Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Horáková | Karolína | TJ Sokol Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ne | ||
Hronovská | Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ne | ||
Chlupáčová | Anežka | Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ne | ||
Ivaničová | Michaela | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Jakubska | Nela | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ne | ||
Jindřišková | Barbora | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Lžíčařová | Lucie | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Nagyová | Zuzana | TJ Sokol Skuhrov | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Nováková | Kristýna | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Pešková | Adéla | TJ Sokol Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ne | ||
Schederová | Amálie | Sokol Kolín-Atletika | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Skálová | Renata | SK Dobruška | Nejmladší žákyně II | ne | |||
Součková | Tereza | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Stránská | Anežka | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žákyně II | ne | |||
Stránská | Anna | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žákyně II | ne | |||
Štefanová | Karolína | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Tichá | Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Tučková | Barbora | Sokol Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Allmer | Kryštof | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Bažant | Kryštof | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Bezkočka | Marek | TJ Sokol Kolín | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Buryšek | Matyáš | OlfinCar SkiTeam Trutnov | Nejmladší žáci II | ano | |||
Erlebach | Vít | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žáci II | ne | |||
Heger | Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | Nejmladší žáci II | ano | |||
Hofman | Jonáš | HCM Jaroměř | Nejmladší žáci II | ne | |||
Holas | Josef | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Hudousková | Dora | TJ Sokol Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | ano | ||
Jindra | Adam | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žáci II | ne | |||
Kondrát | Adam | Sokol Kolín-Atletika | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Kopecký | Ladislav | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ne | ||
Kozák | Vojtěch | TJ Sokol HK | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Nagy | Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Němec | Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | Nejmladší žáci II | ano | |||
Petera | Tomáš | TJ SOKOL Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ne | ||
Plesl | Josef | TJ Sokol Skuhrov | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Poslt | Adam | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Solom | Jakub | Sokol Kolín-Atletika | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Souček | Šimon | TJ Maratonstav Úpice | Nejmladší žáci II | ano | |||
Stejskal | Matěj | SK Dobruška | Nejmladší žáci II | ne | |||
Svoboda | Jan | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Šmída | Oldřich | Sokol Lhota pod Libčany | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Vítek | Patrik | TJ Sokol HK | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Zolman | Filip | TJ Sokol Jaromer | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ano | ||
Žárský | Jeroným | Jaroměř-Semonice | Nejmladší žáci II | ne | |||
Ducháčová | Ema | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | Ml. žákyně PŘEBOR | ano | |
Dvořáková | Tereza | TJ Sokol Praha Královské Vinohrady | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Exnarová | Vendula | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | Ml. žákyně PŘEBOR | ne | ||
Fejová | Viktorie | SK Dobruška | Mladší žákyně | ne | |||
Frejvaldová | Barbora | SK Dobruška | Mladší žákyně | ne | |||
Hančová | Klára | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Havlíčková | Anna | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | Ml. žákyně PŘEBOR | ano | |
Hejsková | Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Hejzlarová | Aneta | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Hochsteigerová | Aneta | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Hübnerová | Karolína | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Janák | Jan | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žáci | ne | |||
Jindrová | Anna | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Jindřišková | Lucie | Sokol Velké Hamry | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Klimeková | Tereza | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Kondrátová | Natálie | Sokol Kolín-Atletika | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Kopelentová | Adéla | Sokol Kolín-Atletika | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Kudrnáčová | Linda | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Luňáková | Viktorie | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Mrštíková | Aneta | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Pittnerová | Adéla | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Plecháčová | Ilona | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Pokorná | Klára | Sokol Kolín-Atletika | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Pospíšilová | Kateřina | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Pražáková | Daniela | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Součková | Jana | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Stejskalová | Tereza | SK Dobruška | Mladší žákyně | ne | |||
Štefanová | Markéta | Sokol Studenec/SK Studenec | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Štětinová | Kateřina | Atletika Dobruška | Mladší žákyně | ano | |||
Thiele | Ema | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Tynková | Kateřina | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Václavková | Eliška | SK Dobruška | Mladší žákyně | ne | |||
Vendula | Pavelková | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Voborníková | Marie | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ano | ||
Volechová | Klára | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Bezrouk | Matěj | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Bureš | Josef | Iscarex Česká Třebová | Mladší žáci | ano | |||
Čermák | Martin | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Dusil | Jakub | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Gloser | Tomáš | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Halíř | Adam | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Hloušek | Filip | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Horáček | Václav | Sokol kolín atletika | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Klazar | Filip | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žáci | ne | |||
Kopecký | Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ne | ||
Kryčfalušij | Tomáš | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Kubias | Josef | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Kuhn | František | TJ Maratonstav Upice | Mladší žáci | Ml. žáci PŘEBOR | ano | ||
Kutík | Richard | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ne | ||
Lelek | Jan | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žáci | ne | |||
Locker | Ondra | SK Dobruška | Mladší žáci | ne | |||
Málek | Marek | Sokol kolín atletika | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Marek | Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ne | ||
Nagy | Adam | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Petera | Martin | TJ SOKOL Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ne | ||
Petržela | Lukáš | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Postupa | Filip | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Seidl | Lukáš | SK Dobruška | Mladší žáci | Ml. žáci PŘEBOR | ne | ||
Souček | Ondřej | TJ Maratonstav Úpice | Mladší žáci | Ml. žáci PŘEBOR | ano | ||
Štefan | Jan | Sokol Studenec | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Šůstek | Štěpán | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Vavřín | Jaromír | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Veinfurter | Adam | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Zeman | Michal | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ano | ||
Adamcová | Vanessa | TJ Sokol Kolín | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ne | ||
Bašková | Zuzana | Tj Sokol Jaroměř | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Brožková | Kateřina | TJ Sokol Skuhrov | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Dejmková | Marie | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Erlebachová | Aneta | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Erlebachová | Lucie | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Hofmanová | Kristýna | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Kašíková | Kateřina | Sokol kolín atletika | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Kubasová | Leona | TJ Maratonstav Úpice | Starší žákyně | St. žákyně PŘEBOR | ano | ||
Kurfiřtová | Natálie | TJ Sokol Skuhrov | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Minaříková | Eliška | TJ Sokol Jaroměř | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Nováčková | Agáta | Sokol kolín atletika | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Parovinčaková | Oxana | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Serbousková | Sára | Iscarex junior team Česká Třebová | Starší žákyně | ano | |||
Vlková | Andrea | Sokol kolín atletika | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | ano | ||
Zimová | Michaela | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Žišková | Viktorie | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | ne | |||
Brůna | Jakub | Sokol Velké Hamry | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ne | ||
Čáp | Petr | SK Dobruška | Starší žáci | ano | |||
Čech | Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Dítě | Marek | TJ Sokol Jaroměř | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Filandr | Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Horák | Pavel | Sokol Velké Hamry | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Jadrný | Tomáš | Iscarex Junior team ČT | Starší žáci | ano | |||
Jodas | Ondřej | Sokol Velké Hamry | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Kvapil | Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Petržálek | Radek | TJ Sokol Kolin | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Potoček | Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | St. žáci PŘEBOR | ano | |
Preissler | Tomáš | TJ Sokol Skuhrov | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Preissler | Tomáš | TJ Sokol Skuhrov | MUŽI | MUŽI A | M AB ČOS | ||
Rejsek | Benedikt | TJ Sokol HK | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Štrégl | Matyáš | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žáci | St. žáci PŘEBOR | ne | ||
Trampota | Matěj | TJ Sokol HK | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Vacek | Michal | Iscarex junior team Česká Třebová | Starší žáci | ano | |||
Vacek | Teo | TJ Sokol Skuhrov | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Vavrda | Luboš | TJ Sokol HK | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | ano | ||
Vebr | Dominik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | Starší žáci | ano | |||
Bjelková | Terezie | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Dorostenky | ne | |||
Postupová | Lucie | Šestajovice | Dorostenky | ano | |||
Čáp | Radek | SK Dobruška | Dorostenci | ano | |||
Paleček | Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | Dorostenci | 12.00 Dorostenci ČOS | ne | ||
Pazdera | Roman | TJ Sokol Kolín | Dorostenci | 12.00 Dorostenci ČOS | ano | ||
Volech | Radek | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Dorostenci | ne | |||
Doudová | Kateřina | TJ Sokol Kolín | Juniorky | 12.00 Juniorky ČOS | ne | ||
Vokálová | Michaela | TJ Sokol Jaroměř | Juniorky | 12.00 Juniorky ČOS | ano | ||
Břečka | Dominik | Sokol Velké Hamry | Junioři | 12.00 Junioři ČOS | ne | ||
Hájek | Václav | SK Dobruška | Junioři | ano | |||
Hrůša | Vojtěch | TJ Sokol Hradec Králové | Junioři | 12.00 Junioři ČOS | ano | ||
Rishko | Vadym | TJ Sokol Skuhrov | MUŽI | MUŽI A | M AB ČOS | ano | |
Blehová | Michaela | Hradec Králové | ŽENY | ŽENY A | ano | ||
Háková | Michaela | sokol valteřice | ŽENY | ŽENY C | Ž CD ČOS | ne | |
Janůrková | Barbora | TJ Sokol Kolín-atletika | ŽENY | ŽENY A | Ž AB ČOS | ano | |
Kocourová | Tereza | Jaroměř | ŽENY | ŽENY A | ano | ||
Kolaříková | Markéta | Rychnov nad Kněžnou | ŽENY | ŽENY A | ano | ||
Komárková | Tereza | Nová Paka | ŽENY | ŽENY A | ano | ||
Kynčlová | Dagmar | SK Nové Město nad Metují | ŽENY | ŽENY C | ano | ||
Mlčochová | Jiřina | Pardubice | ŽENY | ŽENY A | ne | ||
Paulů | Blanka | maratonstav úpice | ŽENY | ŽENY D | ne | ||
Rychnovská | Dagmar | SK Nové Město nad Metují | ŽENY | ŽENY B | ne | ||
Pšenička | Jiří | Pardubice | MUŽI E | MUŽI E | ano | ||
Bechyně | Radek | TJ Sokol Kolín | MUŽI | MUŽI C | M CD ČOS | ano | |
Belobrad | Ivan | Pasivity Žamberk | MUŽI | MUŽI C | ano | ||
Bubeníček | Jiří | Skuhrov nad Bělou | MUŽI | MUŽI D | ano | ||
Bureš | Martin | Iscarex Česká Třebová | MUŽI | MUŽI B | ano | ||
Buriánek | Roman | ISCAREX Česká Třebová | MUŽI | MUŽI C | ano | ||
David | Václav | Smiřice | MUŽI | MUŽI B | ano | ||
Dryml | Mojmír | Hvězda Pardubice | MUŽI | MUŽI A | ano | ||
Dufka | Vladislav | Červený Kostelec | MUŽI | MUŽI A | ano | ||
Hubálek | Lukáš | SRTG Hradec Králové | MUŽI | MUŽI A | ano | ||
Kahl | Václav | Předměřice nad Labem | MUŽI | MUŽI A | ano | ||
Kolařík | Vladimír | Rychnov nad Kněžnou | MUŽI | MUŽI C | ano | ||
Krunčík | Pavel | SK Týniště nad orlicí | MUŽI | MUŽI A | M PŘEBOR | ano | |
Lelek | Martin | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | MUŽI | MUŽI C | ne | ||
Miřejovský | Jiří | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | MUŽI | MUŽI A | M AB ČOS | ne | |
Němec | Radek | Litomyšl | MUŽI | MUŽI B | ano | ||
Paducha | Jakub | Špindlerův mlýn | MUŽI | MUŽI A | ano | ||
Preissler | Tomáš | TJ Sokol Skuhrov | MUŽI | MUŽI B | M AB ČOS | ano | |
Schejbal | Jan | RunSport Team | MUŽI | MUŽI B | ano | ||
Schmidt | Hynek | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | MUŽI | MUŽI B | ne | ||
Šolc | Vítězslav | BKL Machov | MUŽI | MUŽI D | ano | ||
Toman | Radek | AFK Kornice | MUŽI | MUŽI A | ano | ||
Vacek | Jiří | Dlouhá Třebová | MUŽI | MUŽI B | ano | ||
Valenta | Michal | prales tužín | MUŽI | MUŽI C | ne | ||
Vebr | Michal | Česká Třebová | MUŽI | MUŽI B | ano | ||
Berntová | Ela | Sokol Velké Hamry | Minizávod děvčata | ano | |||
Ettlerová | Johana | TJ Sokol HK | Minizávod děvčata | ano | |||
Fejfarová | Sofie | Sokol Velké Hamry | Minizávod děvčata | ano | |||
Hegerová | Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | Minizávod děvčata | ||||
Hůzlová | Eliška | Sokol Velké Hamry | Minizávod děvčata | ano | |||
Kubínová | Diana | Bohuslavice | Minizávod děvčata | ||||
Malinová | Kateřina | TJ Sokol Jaroměř | Minizávod děvčata | ano | |||
Němcová | Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | Minizávod děvčata | ||||
Vrabcová | Nela | TJ Sokol Jaroměř | Minizávod děvčata | ano | |||
Číhák | Patrik | SK Dobruška | Minizávod chlapci | ||||
Ettler | Matěj | TJ Sokol HK | Minizávod chlapci | ano | |||
Feja | Michal | SK Dobruška | Minizávod chlapci | ||||
Fejfar | Jiří | Sokol Velké Hamry | Minizávod chlapci | ano | |||
Janský | Antonín | TJ Sokol Jaroměř | Minizávod chlapci | ano | |||
Klimek | Tobiáš | TJ Sokol Jaroměř | Minizávod chlapci | ano | |||
Lžíčař | Filip | TJ Sokol Jaroměř | Minizávod chlapci | ||||
Mlčoch | Lukáš | Pardubice | Minizávod chlapci | ||||
Moravec | Jakub | SK Dobruška | Minizávod chlapci | ||||
Moravec | Martin | SK Dobruška | Minizávod chlapci | ||||
Mužíček | Matyáš | Sokol Velké Hamry | Minizávod chlapci | ano | |||
Těšina | Matyáš | TJ Sokol Jaroměř | Minizávod chlapci | ano | |||
Kutík | Richard | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Černilovská | Lucie | TJ Sokol Jaroměř | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | |||
Flégrová | Martina | Semonice | Mladší žákyně | ||||
Novotná | Lucie | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Dvořák | Petr | Jaroměř | MUŽI | MUŽI B | |||
Dvořáková | Iva | Atletika Jaroměř | ŽENY | ŽENY B | |||
Dvořáková | Daniela | Atletika Jaroměř | Hobby běh | ||||
Zrnová | Karolína | ZŠ Nová Paka | Nejmladší žákyně I | ||||
Šanda | Matěj | Jaroměř Josefov | MUŽI | MUŽI A | |||
Stebel | Martin | Svídnický Extrém Team | MUŽI | MUŽI A | |||
Kutík | Pavel | Jaroměř | MUŽI | MUŽI B | |||
Boháč | Pankrác | Jiskra UNO | Mladší žáci | ||||
Boháč | Bonifác | Vencl tým Ústí nad Orlicí | Dorostenci | ||||
Zámoták | Boháč | Městské lesy Vysoké Mýto | MUŽI | MUŽI C | |||
Kouba | Rodim | Iscarex Junior Team ČT | Minizávod chlapci | ||||
Koubová | Elen | Iscarex Junior Team ČT | Nejmladší žákyně I | ||||
Chrástová | Barbora | Sokol Studenec | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Pavlová | Karolína | Sokol Studenec | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Kodym | Vojtěch | Sokol Studenec | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | |||
Háková | Barbora | Sokol Studenec | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Jonášová | Kája | Sokol Velké Hamry | ŽENY | ŽENY B | Ž AB ČOS | ||
Šimek | Matyáš | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | |||
Steklá | Barbora | TJ Svitavy | Nejmladší žákyně II | ||||
Hurdálek | Robert | Lokomotiva Trutnov | Starší žáci | St. žáci PŘEBOR | |||
Vintr | Matyáš | Lokomotiva Trutnov | Dorostenci | ||||
Grusová | Tereza | Sokol Dvůr Králové n/L | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Hamplová | Tereza | Activity Lanškroun | Mladší žákyně | ||||
Hampl | Alois | Ostrov | MUŽI | MUŽI B | |||
Nosek | František | Sokol Úbislavice | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Nosková | Marela | Sokol Úbislavice | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Dvořáková | Barbora | SK Dobruška | Nejmladší žákyně I | ||||
Dvořáková | Klára | SK Dobruška | Mladší žákyně | ||||
Javůrek | Filip | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | Ml. žáci PŘEBOR | ||
Chudá | Eliška | TJ Sokol HK | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | Ml. žákyně PŘEBOR | ||
Machková | Marianna | TJ Sokol HK | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | Ml. žákyně PŘEBOR | ||
Matějková | Anna | Activity Lanškroun | Nejmladší žákyně II | ||||
Heger | Šimon | Atletika Jablonné n/O | Nejmladší žáci II | ||||
Novák | Jiří | Jaroměř | Minizávod chlapci | ||||
Matějková | Viktoria Ela | Lubník | Nejmladší žákyně II | ||||
Šrůtek | Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | MUŽI | MUŽI D | |||
Šmída | Oldřich | Maratonstav Úpice | MUŽI E | MUŽI E | |||
Chudý | Ondřej | Hradec Králové | Nejmladší žáci I | ||||
Flegl | Vlastimil | Brtev | MUŽI | MUŽI D | ne | ||
Langerová | Erika | Hradec Králové | Nejmladší žákyně II | ||||
Kumpoštová | Andrea | Iscarex Junior Team ČT | Mladší žákyně | ||||
Hořejší | Daniela | TJ Sokol HK | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Regentová | Emily | TJ Sokol HK | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Macoun | František | ČKS Ski Jilemnice | Mladší žáci | ne | |||
Petržálek | Václav | Sokol Kolin atletika | Mladší žáci | ne | |||
Fiala | Martin | TJ Sokol Jaroměř | Starší žáci | 11.30 Starší žáci ČOS | St. žáci PŘEBOR | ne | |
Nagy | Michal | Jaroměř | Nejmladší žáci II | ne | |||
Nagy | Kamil | Jaroměř | Starší žáci | ne | |||
Stříbrný | Dan | Sokol Vlkov | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | |||
Klementova | Luisa | Activity Lanskroun | Mladší žákyně | Ml. žákyně PŘEBOR | ne | ||
Machová | Jolana | TJ Sokol Jaroměř | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Duda | Dominik | LOKO Trutnov | Starší žáci | ne | |||
Kubasa | Jiří | TJ Maratonstav Úpice | MUŽI | MUŽI B | ne | ||
Miler | Adam | TJ Sokol Jaroměř | Junioři | 12.00 Junioři ČOS | ne | ||
Moravec | Jakub | JM Team Letohrad | Junioři | ne | |||
Moravec | Jan | OB TJ Sokol Žamberk | Dorostenci | 12.00 Dorostenci ČOS | ano | ||
Krouželová | Lucie | TJ Sokol HK | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Holubář | Radim | Hustýřany | Nejmladší žáci I | ||||
Kuželková | Rozálie | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Jeřábková | Lucie | TJ Sokol Nová Paka | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Jeřábková | Jana | TJ Sokol Nová Paka | Nejmladší žákyně II | 10.30 Nejmladší žákyně II ČOS | |||
Frejvaldová | Markéta | SK Dobruška | Minizávod děvčata | ||||
Čivrný | Jiří | SK Nové Město nad Metují | MUŽI | MUŽI A | M PŘEBOR | ||
Kurfiřt | Jakub | TJ Sokol Skuhrov | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | |||
Kurfiřtová | Petra | TJ Sokol Skuhrov | ŽENY | ŽENY B | Ž AB ČOS | ||
Bartoňová | Adéla | Atletika Polička | Starší žákyně | ||||
Bukáček | Marek | Atletika Polička | Starší žáci | ||||
Picková | Anna | Sokol Hradec Králová | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Vopařilová | Petra | Lanškroun | ŽENY | ŽENY A | |||
Pultarová | Veronika | TJ Sokol HK | Dorostenky | 11.30 Dorostenky ČOS | |||
Ráž | Martin | Sokol Jaroměř | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | |||
Boháč | Pankrác | Jiskra UNO | Hobby běh | ||||
Holubář | Martin | Hustířany | MUŽI | MUŽI A | |||
Šimůnek | Jan | Iscarex Junior Team ČT | Starší žáci | ||||
Šimůnková | Pavla | Iscarex | ŽENY | ŽENY B | |||
Thiele | Antonín | Nejmladší žáci II | |||||
Bílek | David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | Starší žáci | ||||
Dostál | Václav | Hradec Králové | MUŽI E | MUŽI E | |||
Kozel | Martin | Červené Pečky | Hobby běh se psem | ||||
Mach | Matyaš | HCM Jaroměř | Starší žáci | ne | |||
Hamáček | Kryštof | Jaroměř | Minizávod chlapci | ||||
Hamáčková | Anežka | Jaroměř | Minizávod děvčata | ||||
Paulů | Blanka | Maratonstav Úpice | ŽENY | ŽENY D | |||
Mašek | Petr | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | MUŽI | MUŽI A | ne | ||
Hamáčková | Kateřina | Jaroměř | ŽENY | ŽENY B | |||
Šíma | Jiří | Rychnov nad Kněžnou | MUŽI | MUŽI A | |||
Zítko | Jakub | Náchod | MUŽI | MUŽI A | ne | ||
Šíma | Vojtěch | Rychnov nad Kněžnou | Minizávod chlapci | ||||
Viktora | Milan | Veslařský klub Dukla Praha | MUŽI | MUŽI A | ne | ||
Solánská | Jana | TJ Maratonstav Úpice | ŽENY | ŽENY A | |||
Vít | Pavel | Vella team Náchod | MUŽI | MUŽI B | ne | ||
Rýdlová | Denisa | Vella team Náchod | ŽENY | ŽENY B | ano | ||
Dostál | Jan | Vella team Náchod | MUŽI | MUŽI A | ne | ||
Háková | Johana | Sokol Studenec | Minizávod děvčata | ||||
Háková | Zuzana | Sokol Studenec | Minizávod děvčata | ||||
Balcar | Michal | Runsport Team | MUŽI | MUŽI A | |||
Mazač | Jaroslav | Wikov Hronov | MUŽI | MUŽI C | |||
Kubišta | Oto | Iscarex | MUŽI | MUŽI D | |||
Keprtová | Miloslava | Iscarex | ŽENY | ŽENY D | |||
Sejkorová | Lenka | Iscarex | ŽENY | ŽENY D | |||
Záveský | Filip | Iscarex | MUŽI | MUŽI A | |||
Jonášová | Štepánka | Sokol Velké Hamry | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Klouzová | Kamila | Sokol Studenec | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Váchová | Barbora | TJ Sokol Jaroměř | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Dubský | Štěpán | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Brožková | Kateřina | TJ Sokol Skuhrov | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | |||
Nikodýmová | Denisa | TJ Sokol Skuhrov | Dorostenky | 11.30 Dorostenky ČOS | |||
Dubská | Barbora | TJ Sokol Skuhrov | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | |||
Nikodýmová | Nikola | TJ Sokol Skuhrov | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | |||
Izák | Matyáš | Jaroměř | Starší žáci | ne | |||
Rejsek | Matyáš | Přípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králové | Nejmladší žáci II | 10.45 Nejmladší žáci II ČOS | ne | ||
Holanová | Anežka | Sokol Dvůr Králové | Nejmladší žákyně I | 10.00 Nejmladší žákyně I ČOS | |||
Holan | Matěj | Sokol Dvůr Králové | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | |||
Novotná | Nella | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Pitáková | Adéla | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žákyně I | ||||
Bláha | Daniel | TJ Sokol HK | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | ne | ||
Horák | Lukáš | Jaroměř | Nejmladší žáci II | ne | |||
Baracová | Karolína | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žákyně II | ne | |||
Učený | Pavel | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žáci II | ne | |||
Bártová | Eva | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žákyně | ne | |||
Vitvar | Jan | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Mladší žáci | ne | |||
Brožková | Denisa | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Starší žákyně | St. žákyně PŘEBOR | ne | ||
Coufalová | Hana | TJ Sokol HK | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | St. žákyně PŘEBOR | ne | |
Součková | Elena | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Řezníčková | Anežka | TJ Sokol Hradec Králové | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | St. žákyně PŘEBOR | ne | |
Hančová | Karolína | Nejmladší žákyně I | |||||
Hálová | Sabina | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Pavelková | Vendula | Mladší žákyně | |||||
Šmídová | Jana | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Hudousková | Barbora | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Mičánková | Veronika | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Hovorková | Tereza | Skršice | Minizávod děvčata | ||||
Kopecký / Bruno | Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh se psem | ||||
Potoček | Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Fiala | Martin | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Čech | Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Dítě | Marek | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Kvapil | Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Pánek | Tomáš | SK Stará Paka | MUŽI | MUŽI A | |||
Ježek | Martin | SK Stará Paka | MUŽI | MUŽI A | |||
Řemínek | Matěj | AC Choceň | MUŽI | MUŽI A | |||
Joetmarová | Ester | Sokol Hylváty | ŽENY | ŽENY C | Ž CD ČOS | ||
Mertlíková | Eliška | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Čížek | Jan | Hradec Králové | MUŽI | MUŽI A | ne | ||
Prouzová | Tereza | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Kalousová | Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | ŽENY | ŽENY A | |||
Novák | David | Salomon / Suunto | MUŽI | MUŽI A | |||
Pražák | Tomáš | Jiskra Hylváty - kuželky | MUŽI | MUŽI B | |||
Konopelisová | Michaela | ŽENY | ŽENY A | ||||
Horák | Jakub | SRTG Rychnov nad Kněžnou | MUŽI | MUŽI A | |||
Vacek | Michal | Iscarex Junior Team ČT | Hobby běh | ||||
Vacek | Martin | Iscarex Česká Třebová | MUŽI | MUŽI B | ne | ||
Klein | Petr | Podhorní Újezd | MUŽI | MUŽI B | |||
Novotný | Pavel | BK Vysoká nad Labem | MUŽI | MUŽI A | ne | ||
Khýrová | Aneta | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | ŽENY | ŽENY A | |||
Čepelka | Olda | Hodkovice n. M. | MUŽI E | MUŽI E | ne | ||
Hübl | Radek | Runsport Salomon Team | MUŽI | MUŽI A | |||
Prokopová | Tereza | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Bednářová | Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Lesiuková | Veronika | MC Český Ráj | Hobby běh se psem | ||||
Rinn | Jakub | MC Český Ráj | Hobby běh se psem | ||||
Kaněrová | Michaela | Mafia Racing Team | Hobby běh se psem | ||||
Petiška | Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | MUŽI | MUŽI A | M AB ČOS | M PŘEBOR | |
Hák | Michal | Sokol Studenec | MUŽI | MUŽI B | M AB ČOS | ||
Brožková | Kateřina | TJ Sokol Skuhrov | Hobby běh | ||||
Prokopová | Lenka | Hobby běh | |||||
Klusoň / Lenny | Oldřich | Opatovec | Hobby běh se psem | ||||
Mervart | Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Jílek | Josef | AK Slovan Moravská Třebová | Hobby běh | ||||
Fassati | Kristýna | Josefov | Hobby běh | ||||
Fassati | Gabriela | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Fassati | Marek | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Fassati | Miroslav | TJ Sokol Jaroměř | Hobby běh | ||||
Smolíková | Alena | Jaroměř | Hobby běh se psem | ||||
Smolík | Matyáš | Jaroměř | Hobby běh se psem | ||||
Hůlková | Michaela | Náchod | Hobby běh se psem | ||||
Dostálová | Hana | Černožice | Hobby běh | ||||
Šedinová | Lenka | Kolín | Hobby běh se psem | ||||
Ducháčová | Ema | TJ Sokol Hradec Králové | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | ne | ||
Dusil | Jakub | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Flegl | Vlastimil | Brtev | MUŽI | MUŽI D | |||
Hloušek | Filip | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Holan | Filip | Sokol Dvůr Králové | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Hübnerová | Karolína | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Konopeusova | Michaela | Rychnov nad Kněžnou | ŽENY | ŽENY A | ne | ||
Kryčfalušij | Tomáš | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žáci | 11.15 Mladší žáci ČOS | |||
Kurfiřtová | Natálie | TJ Sokol Skuhrov | Starší žákyně | 11.15 Starší žákyně ČOS | |||
Lokvenc | Jakub | Atletický oddíl Spartak Vrchlabí | Nejmladší žáci I | ||||
Macounová | Amálie | ČKS SKI Jilemnice | Mladší žákyně | ne | |||
Pašek | Tomáš | TJ sokol Hradec Králové | Mladší žáci | ne | |||
Procházka | František | TJ Sokol Skuhrov | Nejmladší žáci I | 10.15 Nejmladší žáci I ČOS | |||
Rishko | Vadym | TJ Sokol Skuhrov | Junioři | 12.00 Junioři ČOS | |||
Stříbrná | Naty | Sokol Vlkov | Minizávod děvčata | ||||
Tynková | Kateřina | TJ Sokol Skuhrov | Mladší žákyně | 11.00 Mladší žákyně ČOS | |||
Vavřačová | Anežka | TJ Sokol Skuhrov | Dorostenky | 11.30 Dorostenky ČOS | |||
Voparilova | Petra | Lanskroun | ŽENY | ŽENY A | ne |