Startovní listina Jaroměřský kros

Počet přihlášených: 458

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
Adamcová Vanessa TJ Sokol KolínStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSne
Allmer Kryštof TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Balcar Michal Runsport TeamMUŽIMUŽI A
Baracová Karolína Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Bárt Bartoloměj Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Bartoňová Adéla Atletika PoličkaStarší žákyně
Bártová Eva Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Bašková Zuzana Tj Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Bažant Kryštof Sokol Velké HamryNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Bébrová Julie TJ Sokol KolínNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Bébrová Sofie TJ Sokol KolínNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Bednářová Alžběta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Bednářová Alžběta TJ Sokol JaroměřHobby běh
Bechyně Radek TJ Sokol Kolín MUŽIMUŽI CM CD ČOSano
Belobrad Ivan Pasivity ŽamberkMUŽIMUŽI Cano
Bém Jáchym TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Benešová Aneta TJ Sokol KolínNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Berntová Ela Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Bezkočka Marek TJ Sokol KolínNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Bezrouk Matěj TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Bílek David Vencl tým Ústí nad OrlicíStarší žáci
Bjelková Terezie Atletický oddíl Spartak VrchlabíDorostenkyne
Bláha Daniel TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Blehová Michaela Hradec KrálovéŽENYŽENY Aano
Boháč Bonifác Vencl tým Ústí nad OrlicíDorostenci
Boháč Pankrác Jiskra UNOMladší žáci
Boháč Pankrác Jiskra UNOHobby běh
Borčická Denisa Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Brožková Denisa Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněSt. žákyně PŘEBORne
Brožková Kateřina TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Brožková Kateřina TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Brožková Kateřina TJ Sokol SkuhrovHobby běh
Brůna Adam Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Brůna Jakub Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSne
Brzek Šimon TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Břečka Dominik Sokol Velké HamryJunioři12.00 Junioři ČOSne
Bubeníček Jiří Skuhrov nad BělouMUŽIMUŽI Dano
Bukáček Marek Atletika PoličkaStarší žáci
Bureš Josef Iscarex Česká TřebováMladší žáciano
Bureš Martin Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Bano
Buriánek Roman ISCAREX Česká TřebováMUŽIMUŽI Cano
Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam TrutnovNejmladší žáci IIano
Cilichová Anna Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Coufalová Hana TJ Sokol HKStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSSt. žákyně PŘEBORne
Coufalová Marie Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Čáp Petr SK DobruškaStarší žáciano
Čáp Radek SK DobruškaDorostenciano
Čech Ondřej TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Čech Ondřej TJ Sokol JaroměřHobby běh
Čepelka Olda Hodkovice n. M.MUŽI EMUŽI Ene
Čermák Martin TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Černík Marek SK DobruškaNejmladší žáci I
Černilovská Lucie TJ Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Číhák Matěj SK DobruškaNejmladší žáci I
Číhák Patrik SK DobruškaMinizávod chlapci
Čivrný Jiří SK Nové Město nad MetujíMUŽIMUŽI AM PŘEBOR
Čížek Jan Hradec KrálovéMUŽIMUŽI Ane
David Václav SmiřiceMUŽIMUŽI Bano
Dejmková Marie Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Dítě Marek TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Dítě Marek TJ Sokol JaroměřHobby běh
Doležalová Tereza TJ Sokol NáchodNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Dostál Jan Vella team NáchodMUŽIMUŽI Ane
Dostál Václav Hradec KrálovéMUŽI EMUŽI E
Dostálová Hana ČernožiceHobby běh
Dostálová Vendula TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Doudová Kateřina TJ Sokol KolínJuniorky12.00 Juniorky ČOSne
Dryml Mojmír Hvězda PardubiceMUŽIMUŽI Aano
Dubská Barbora TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Dubský Štěpán TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Duda Dominik LOKO TrutnovStarší žácine
Dufka Vladislav Červený KostelecMUŽIMUŽI Aano
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec Králové Mladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Dusil Jakub TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Dusil Jakub TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Dvořák Petr JaroměřMUŽIMUŽI B
Dvořáková Barbora SK DobruškaNejmladší žákyně I
Dvořáková Daniela VelichovkyNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Dvořáková Daniela Atletika JaroměřHobby běh
Dvořáková Iva Atletika JaroměřŽENYŽENY B
Dvořáková Klára SK DobruškaMladší žákyně
Dvořáková Tereza TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Mladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Erlebach Vít Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Erlebachová Aneta Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Erlebachová Lucie Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Ettler Matěj TJ Sokol HKMinizávod chlapciano
Ettlerová Johana TJ Sokol HKMinizávod děvčataano
Exnarová Vendula Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněMl. žákyně PŘEBORne
Fassati Gabriela TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fassati Kristýna JosefovHobby běh
Fassati Marek TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fassati Miroslav TJ Sokol JaroměřHobby běh
Feja Michal SK DobruškaMinizávod chlapci
Fejfar Jiří Sokol Velké HamryMinizávod chlapciano
Fejfarová Sofie Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Fejfarová Viktorie Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Fejová Viktorie SK DobruškaMladší žákyněne
Fiala Martin TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSSt. žáci PŘEBORne
Fiala Martin TJ Sokol JaroměřHobby běh
Filandr Lukáš TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá TřebováNejmladší žákyně I
Flegl Vlastimil BrtevMUŽIMUŽI D
Flegl Vlastimil BrtevMUŽIMUŽI Dne
Flégrová Martina SemoniceMladší žákyně
Frejvaldová Barbora SK DobruškaMladší žákyněne
Frejvaldová Markéta SK DobruškaMinizávod děvčata
Frejvaldová Martina SK DobruškaNejmladší žákyně IIne
Gloser Tomáš TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Grusová Tereza Sokol Dvůr Králové n/LNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Hájek Václav SK DobruškaJuniořiano
Hák Michal Sokol StudenecMUŽIMUŽI BM AB ČOS
Háková Barbora Sokol StudenecNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Háková Johana Sokol StudenecMinizávod děvčata
Háková Michaela sokol valteřiceŽENYŽENY CŽ CD ČOSne
Háková Zuzana Sokol StudenecMinizávod děvčata
Halíř Adam TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Hálová Sabina TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hamáček Kryštof JaroměřMinizávod chlapci
Hamáčková Anežka JaroměřMinizávod děvčata
Hamáčková Kateřina JaroměřŽENYŽENY B
Hampl Alois OstrovMUŽIMUŽI B
Hamplová Tereza Activity LanškrounMladší žákyně
Hančová Karolína Nejmladší žákyně I
Hančová Klára Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Havlíčková Anna TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Heger Šimon Atletika Jablonné nad OrlicíNejmladší žáci IIano
Heger Šimon Atletika Jablonné n/ONejmladší žáci II
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad OrlicíMinizávod děvčata
Hejnová Ema TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hejsková Tereza TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hejzlarová Aneta TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hemelík Luboš Tj Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hemelík Vítek Tj Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hloušek Filip TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Hloušek Filip TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Hofman Jonáš HCM JaroměřNejmladší žáci IIne
Hofmanová Alžběta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hofmanová Kristýna Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Hochsteigerová Aneta TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Holan Filip Sokol Dvůr KrálovéMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Holan Matěj Sokol Dvůr KrálovéNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Holanová Anežka Sokol Dvůr KrálovéNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Holas Josef TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Holda Nathan TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Holubář Martin HustířanyMUŽIMUŽI A
Holubář Radim HustýřanyNejmladší žáci I
Horáček Václav Sokol kolín atletikaMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Horák Jakub SRTG Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI A
Horák Lukáš JaroměřNejmladší žáci IIne
Horák Pavel Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Horáková Karolína TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Hořejší Daniela TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Hovorková Tereza SkršiceMinizávod děvčata
Hronovská Tereza TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Hrůša Vojtěch TJ Sokol Hradec KrálovéJunioři12.00 Junioři ČOSano
Hubálek Lukáš SRTG Hradec KrálovéMUŽIMUŽI Aano
Hübl Radek Runsport Salomon TeamMUŽIMUŽI A
Hübnerová Karolína TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Hübnerová Karolína TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hudousková Barbora TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hudousková Dora TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hudousková Sára TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Hůlková Michaela NáchodHobby běh se psem
Hurdálek Robert Lokomotiva TrutnovStarší žáciSt. žáci PŘEBOR
Hůzl Marek Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hůzlová Eliška Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Chlupáčová Anežka Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Chrástová Barbora Sokol StudenecNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Chudá Eliška TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Chudý Ondřej Hradec KrálovéNejmladší žáci I
Ivaničová Michaela Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Izák Matyáš JaroměřStarší žácine
Jadrný Tomáš Iscarex Junior team ČTStarší žáciano
Jakubska Nela TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Janák Jan Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Janský Antonín TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapciano
Janůrková Barbora TJ Sokol Kolín-atletikaŽENYŽENY AŽ AB ČOSano
Javůrek Filip TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSMl. žáci PŘEBOR
Jeřábková Jana TJ Sokol Nová PakaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Lucie TJ Sokol Nová PakaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Ježek Martin SK Stará PakaMUŽIMUŽI A
Jílek Josef AK Slovan Moravská TřebováHobby běh
Jindra Adam Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Jindrová Anna Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Jindrová Nela Atletika JaroměřNejmladší žákyně Iano
Jindřišková Barbora Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jindřišková Lucie Sokol Velké HamryMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Jodas Ondřej Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Jodasová Zuzana Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Joetmarová Ester Sokol HylvátyŽENYŽENY CŽ CD ČOS
Jonášová Kája Sokol Velké HamryŽENYŽENY BŽ AB ČOS
Jonášová Štepánka Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Kahl Václav Předměřice nad LabemMUŽIMUŽI Aano
Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad OrlicíŽENYŽENY A
Kaněrová Michaela Mafia Racing TeamHobby běh se psem
Kašíková Kateřina Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Keprtová Miloslava IscarexŽENYŽENY D
Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemŽENYŽENY A
Klazar Filip Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Klein Petr Podhorní ÚjezdMUŽIMUŽI B
Klementova Luisa Activity LanskrounMladší žákyněMl. žákyně PŘEBORne
Klimek Tobiáš TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapciano
Klimeková Tereza TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Klouzová Kamila Sokol StudenecNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Klusoň / Lenny Oldřich OpatovecHobby běh se psem
Kocourová Tereza JaroměřŽENYŽENY Aano
Kodym Vojtěch Sokol StudenecNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Kolařík Vladimír Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI Cano
Kolaříková Markéta Rychnov nad KněžnouŽENYŽENY Aano
Komárková Tereza Nová PakaŽENYŽENY Aano
Kondrát Adam Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Kondrátová Natálie Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Konopelisová Michaela ŽENYŽENY A
Konopeusova Michaela Rychnov nad KněžnouŽENYŽENY Ane
Kopecký Ladislav TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Kopecký Vojtěch TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Kopecký / Bruno Vojtěch TJ Sokol JaroměřHobby běh se psem
Kopelentová Adéla Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kouba Rodim Iscarex Junior Team ČTMinizávod chlapci
Koubová Elen Iscarex Junior Team ČTNejmladší žákyně I
Kozák Vojtěch TJ Sokol HKNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Kozel Martin Červené PečkyHobby běh se psem
Krouželová Lucie TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Krunčík Pavel SK Týniště nad orlicíMUŽIMUŽI AM PŘEBORano
Kryčfalušij Tomáš TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Kryčfalušij Tomáš TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Kubasa Jiří TJ Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI Bne
Kubasová Leona TJ Maratonstav ÚpiceStarší žákyněSt. žákyně PŘEBORano
Kubias Josef TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Kubínová Diana BohuslaviceMinizávod děvčata
Kubišta Oto IscarexMUŽIMUŽI D
Kudláček Milan TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Kudrnáčová Linda TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Kuhn František TJ Maratonstav UpiceMladší žáciMl. žáci PŘEBORano
Kumpoštová Andrea Iscarex Junior Team ČTMladší žákyně
Kurfiřt Jakub TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOS
Kurfiřtová Natálie TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Kurfiřtová Natálie TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Kurfiřtová Petra TJ Sokol SkuhrovŽENYŽENY BŽ AB ČOS
Kutík Pavel JaroměřMUŽIMUŽI B
Kutík Richard TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Kutík Richard TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Kuželková Rozálie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Kvapil Lukáš TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Kvapil Lukáš TJ Sokol JaroměřHobby běh
Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Cano
Langerová Erika Hradec KrálovéNejmladší žákyně II
Lelek Jan Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Lelek Martin Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Cne
Lesiuková Veronika MC Český RájHobby běh se psem
Locker Ondra SK DobruškaMladší žácine
Lokvenc Jakub Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Luňáková Viktorie TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Lžíčař Filip TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapci
Lžíčařová Lucie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Macoun František ČKS Ski JilemniceMladší žácine
Macounová Amálie ČKS SKI JilemniceMladší žákyněne
Mach Matyaš HCM JaroměřStarší žácine
Machková Marianna TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Machová Jolana TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Málek Marek Sokol kolín atletikaMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Malinová Kateřina TJ Sokol JaroměřMinizávod děvčataano
Marek Ondřej TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Mašek Petr Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Ane
Matějková Anna Activity LanškrounNejmladší žákyně II
Matějková Viktoria Ela LubníkNejmladší žákyně II
Mazač Jaroslav Wikov HronovMUŽIMUŽI C
Mertlíková Eliška TJ Sokol JaroměřHobby běh
Mervart Vojtěch TJ Sokol JaroměřHobby běh
Mičánková Veronika TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Miler Adam TJ Sokol JaroměřJunioři12.00 Junioři ČOSne
Minaříková Eliška TJ Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Miřejovský Jiří TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽIMUŽI AM AB ČOSne
Mlčoch Lukáš PardubiceMinizávod chlapci
Mlčochová Jiřina PardubiceŽENYŽENY Ane
Moravec Jakub JM Team LetohradJuniořine
Moravec Jakub SK DobruškaMinizávod chlapci
Moravec Jan SK DobruškaNejmladší žáci I
Moravec Jan OB TJ Sokol ŽamberkDorostenci12.00 Dorostenci ČOSano
Moravec Martin SK DobruškaMinizávod chlapci
Mrštíková Aneta TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Mužíček Matyáš Sokol Velké HamryMinizávod chlapciano
Mužíček Petr Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Nagy Adam TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Nagy Kamil JaroměřStarší žácine
Nagy Lukáš TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Nagy Michal JaroměřNejmladší žáci IIne
Nagyová Zuzana TJ Sokol SkuhrovNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Němcová Natálie TJ Jiskra LitomyšlMinizávod děvčata
Němec Jakub TJ Jiskra LitomyšlNejmladší žáci IIano
Němec Radek LitomyšlMUŽIMUŽI Bano
Netalová Izabela TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Nikodýmová Denisa TJ Sokol SkuhrovDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Nikodýmová Nikola TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Nosek František Sokol ÚbislaviceMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Nosková Marela Sokol ÚbislaviceNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Nováčková Agáta Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Novák David Salomon / SuuntoMUŽIMUŽI A
Novák Jiří JaroměřMinizávod chlapci
Novák Václav Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Nováková Kristýna Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nováková Natálie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Novotná Lucie TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Novotná Nella TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Novotný Pavel BK Vysoká nad LabemMUŽIMUŽI Ane
Paducha Jakub Špindlerův mlýnMUŽIMUŽI Aano
Paleček Ondřej OK Lokomotiva PardubiceDorostenci12.00 Dorostenci ČOSne
Pánek Tomáš SK Stará PakaMUŽIMUŽI A
Parovinčaková Oxana Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Pašek Tomáš TJ sokol Hradec KrálovéMladší žácine
Paulů Blanka maratonstav úpiceŽENYŽENY Dne
Paulů Blanka Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY D
Pavelková Vendula Mladší žákyně
Pavlová Karolína Sokol StudenecNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Pazdera Roman TJ Sokol KolínDorostenci12.00 Dorostenci ČOSano
Pešková Adéla TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Petera Martin TJ SOKOL JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Petera Tomáš TJ SOKOL JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Petiška Ondřej TJ Sokol JaroměřMUŽIMUŽI AM AB ČOSM PŘEBOR
Petržálek Radek TJ Sokol Kolin Starší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Petržálek Václav Sokol Kolin atletikaMladší žácine
Petržela Lukáš TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Picková Anna Sokol Hradec KrálováMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Pitáková Adéla Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně I
Pittnerová Adéla Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Plecháčová Ilona Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Plesl Josef TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Pokorná Klára Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Poslt Adam TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Pospíšilová Kateřina Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Postupa Filip TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Postupová Lucie ŠestajoviceDorostenkyano
Potoček Vojtěch TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSSt. žáci PŘEBORano
Potoček Vojtěch TJ Sokol JaroměřHobby běh
Pražák Tomáš Jiskra Hylváty - kuželkyMUŽIMUŽI B
Pražáková Daniela TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI AM AB ČOS
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Procházka František TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Procházka František TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Prokopová Lenka Hobby běh
Prokopová Tereza TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Prokopová Tereza TJ Sokol JaroměřHobby běh
Prouzová Tereza TJ Sokol JaroměřHobby běh
Pšenička Jiří PardubiceMUŽI EMUŽI Eano
Pultarová Veronika TJ Sokol HKDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Ráž Martin Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOS
Regentová Emily TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Rejsek Benedikt TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Rejsek Matyáš Přípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Rinn Jakub MC Český RájHobby běh se psem
Rishko Vadym TJ Sokol SkuhrovJunioři12.00 Junioři ČOS
Rishko Vadym TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI AM AB ČOSano
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká TřebováNejmladší žáci I
Rýdlová Denisa Vella team NáchodŽENYŽENY Bano
Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Bne
Řemínek Matěj AC ChoceňMUŽIMUŽI A
Řezníčková Anežka TJ Sokol Hradec KrálovéStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSSt. žákyně PŘEBORne
Seidl Lukáš SK DobruškaMladší žáciMl. žáci PŘEBORne
Sejkorová Lenka IscarexŽENYŽENY D
Serbousková Sára Iscarex junior team Česká TřebováStarší žákyněano
Schederová Amálie Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Schejbal Jan RunSport TeamMUŽIMUŽI Bano
Schmidt Erik Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Schmidt Hynek Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Bne
Skálová Monika SK DobruškaNejmladší žákyně I
Skálová Renata SK DobruškaNejmladší žákyně IIne
Smolík Matyáš JaroměřHobby běh se psem
Smolíková Alena JaroměřHobby běh se psem
Solánská Jana TJ Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY A
Solom Jakub Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Souček Ondřej TJ Maratonstav ÚpiceMladší žáciMl. žáci PŘEBORano
Souček Šimon TJ Maratonstav ÚpiceNejmladší žáci IIano
Součková Elena TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Součková Jana TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Součková Tereza TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Stebel Martin Svídnický Extrém TeamMUŽIMUŽI A
Stejskal Matěj SK DobruškaNejmladší žáci IIne
Stejskalová Tereza SK DobruškaMladší žákyněne
Steklá Barbora TJ SvitavyNejmladší žákyně II
Stránská Anežka Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Stránská Anna Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Stříbrná Naty Sokol VlkovMinizávod děvčata
Stříbrný Dan Sokol VlkovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Suchý Adam AK HerálecNejmladší žáci I
Svoboda Jan Sokol Velké HamryNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Šanda Matěj Jaroměř JosefovMUŽIMUŽI A
Šedinová Lenka KolínHobby běh se psem
Šíma Jiří Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI A
Šíma Vojtěch Rychnov nad KněžnouMinizávod chlapci
Šimek Matyáš Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Šimůnek Jan Iscarex Junior Team ČTStarší žáci
Šimůnková Pavla IscarexŽENYŽENY B
Šmída Oldřich Sokol Lhota pod LibčanyNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Šmída Oldřich Maratonstav ÚpiceMUŽI EMUŽI E
Šmída Ondřej Sokol Lhota pod LibčanyNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Šmídová Jana TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Šolc Vítězslav BKL MachovMUŽIMUŽI Dano
Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI D
Štefan Jan Sokol StudenecMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Štefanová Karolína TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Štefanová Markéta Sokol Studenec/SK StudenecMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Štětinová Kateřina Atletika DobruškaMladší žákyněano
Štrégl Matyáš Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žáciSt. žáci PŘEBORne
Šůstek Štěpán TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Těšina Matyáš TJ Sokol  JaroměřMinizávod chlapciano
Thiele Antonín Nejmladší žáci II
Thiele Ema TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Tichá Alžběta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Toman Radek AFK KorniceMUŽIMUŽI Aano
Tomeš Jiří Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Trampota Matěj TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Trchalík Tomáš TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Tučková Barbora Sokol Hradec Králové Nejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tynková Kateřina TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Tynková Kateřina TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Učený Pavel Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Vacek Jiří Dlouhá TřebováMUŽIMUŽI Bano
Vacek Martin Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Bne
Vacek Michal Iscarex junior team Česká TřebováStarší žáciano
Vacek Michal Iscarex Junior Team ČTHobby běh
Vacek Teo TJ Sokol SkuhrovStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Václavková Eliška SK DobruškaMladší žákyněne
Váchová Barbora TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Valenta Michal prales tužínMUŽIMUŽI Cne
Vavrda Luboš TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vavřačová Anežka TJ Sokol SkuhrovDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Vavřín Jaromír TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Vavřín Lukáš TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Vebr Dominik Vencl Tým Ústí nad OrlicíStarší žáciano
Vebr Michal Česká TřebováMUŽIMUŽI Bano
Veinfurter Adam TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Vendula Pavelková Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Viktora Milan Veslařský klub Dukla PrahaMUŽIMUŽI Ane
Vintr Matyáš Lokomotiva TrutnovDorostenci
Vít Pavel Vella team NáchodMUŽIMUŽI Bne
Vítek Patrik TJ Sokol HKNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Vitvar Jan Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Vlková Andrea Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Voborníková Marie TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Vokálová Michaela TJ Sokol JaroměřJuniorky12.00 Juniorky ČOSano
Volech Radek Atletický oddíl Spartak VrchlabíDorostencine
Volechová Klára Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Voparilova Petra LanskrounŽENYŽENY Ane
Vopařilová Petra LanškrounŽENYŽENY A
Vrabcová Nela TJ Sokol  JaroměřMinizávod děvčataano
Vrbatová Terezie Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně I
Zámoták Boháč Městské lesy Vysoké MýtoMUŽIMUŽI C
Záveský Filip IscarexMUŽIMUŽI A
Zeman Michal TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Zimová Michaela Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Zítko Jakub NáchodMUŽIMUŽI Ane
Zolman Filip TJ Sokol JaromerNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Zrnová Karolína ZŠ Nová PakaNejmladší žákyně I
Žárský Jeroným Jaroměř-SemoniceNejmladší žáci IIne
Žišková Viktorie Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne