Startovní listina Jaroměřský kros

Počet přihlášených: 458

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
Bébrová Julie TJ Sokol KolínNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Bednářová Alžběta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Borčická Denisa Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Dostálová Vendula TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Dvořáková Daniela VelichovkyNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá TřebováNejmladší žákyně I
Hudousková Sára TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Jindrová Nela Atletika JaroměřNejmladší žákyně Iano
Jodasová Zuzana Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Netalová Izabela TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Nováková Natálie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Prokopová Tereza TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOSano
Skálová Monika SK DobruškaNejmladší žákyně I
Vrbatová Terezie Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně I
Bárt Bartoloměj Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Bém Jáchym TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Brůna Adam Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Brzek Šimon TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Černík Marek SK DobruškaNejmladší žáci I
Číhák Matěj SK DobruškaNejmladší žáci I
Hemelík Luboš Tj Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hemelík Vítek Tj Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Holda Nathan TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Hůzl Marek Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Kudláček Milan TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Moravec Jan SK DobruškaNejmladší žáci I
Mužíček Petr Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Novák Václav Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Procházka František TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká TřebováNejmladší žáci I
Schmidt Erik Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Suchý Adam AK HerálecNejmladší žáci I
Šmída Ondřej Sokol Lhota pod LibčanyNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Tomeš Jiří Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Trchalík Tomáš TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Vavřín Lukáš TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOSano
Bébrová Sofie TJ Sokol KolínNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Benešová Aneta TJ Sokol KolínNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Cilichová Anna Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Coufalová Marie Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Doležalová Tereza TJ Sokol NáchodNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Fejfarová Viktorie Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Frejvaldová Martina SK DobruškaNejmladší žákyně IIne
Hejnová Ema TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hofmanová Alžběta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Horáková Karolína TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Hronovská Tereza TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Chlupáčová Anežka Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Ivaničová Michaela Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jakubska Nela TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Jindřišková Barbora Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Lžíčařová Lucie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nagyová Zuzana TJ Sokol SkuhrovNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nováková Kristýna Sokol Velké HamryNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Pešková Adéla TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Schederová Amálie Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Skálová Renata SK DobruškaNejmladší žákyně IIne
Součková Tereza TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Stránská Anežka Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Stránská Anna Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Štefanová Karolína TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tichá Alžběta TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tučková Barbora Sokol Hradec Králové Nejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Allmer Kryštof TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Bažant Kryštof Sokol Velké HamryNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Bezkočka Marek TJ Sokol KolínNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam TrutnovNejmladší žáci IIano
Erlebach Vít Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Heger Šimon Atletika Jablonné nad OrlicíNejmladší žáci IIano
Hofman Jonáš HCM JaroměřNejmladší žáci IIne
Holas Josef TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Hudousková Dora TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jindra Adam Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Kondrát Adam Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Kopecký Ladislav TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Kozák Vojtěch TJ Sokol HKNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Nagy Lukáš TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Němec Jakub TJ Jiskra LitomyšlNejmladší žáci IIano
Petera Tomáš TJ SOKOL JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Plesl Josef TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Poslt Adam TJ Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Solom Jakub Sokol Kolín-AtletikaNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Souček Šimon TJ Maratonstav ÚpiceNejmladší žáci IIano
Stejskal Matěj SK DobruškaNejmladší žáci IIne
Svoboda Jan Sokol Velké HamryNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Šmída Oldřich Sokol Lhota pod LibčanyNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Vítek Patrik TJ Sokol HKNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Zolman Filip TJ Sokol JaromerNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSano
Žárský Jeroným Jaroměř-SemoniceNejmladší žáci IIne
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec Králové Mladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Dvořáková Tereza TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Mladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Exnarová Vendula Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněMl. žákyně PŘEBORne
Fejová Viktorie SK DobruškaMladší žákyněne
Frejvaldová Barbora SK DobruškaMladší žákyněne
Hančová Klára Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Havlíčková Anna TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Hejsková Tereza TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hejzlarová Aneta TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hochsteigerová Aneta TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hübnerová Karolína TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Janák Jan Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Jindrová Anna Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Jindřišková Lucie Sokol Velké HamryMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Klimeková Tereza TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kondrátová Natálie Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Kopelentová Adéla Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kudrnáčová Linda TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Luňáková Viktorie TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Mrštíková Aneta TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Pittnerová Adéla Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Plecháčová Ilona Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Pokorná Klára Sokol Kolín-AtletikaMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Pospíšilová Kateřina Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Pražáková Daniela TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Součková Jana TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Stejskalová Tereza SK DobruškaMladší žákyněne
Štefanová Markéta Sokol Studenec/SK StudenecMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Štětinová Kateřina Atletika DobruškaMladší žákyněano
Thiele Ema TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Tynková Kateřina TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Václavková Eliška SK DobruškaMladší žákyněne
Vendula Pavelková Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Voborníková Marie TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSano
Volechová Klára Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Bezrouk Matěj TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Bureš Josef Iscarex Česká TřebováMladší žáciano
Čermák Martin TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Dusil Jakub TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Gloser Tomáš TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Halíř Adam TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Hloušek Filip TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Horáček Václav Sokol kolín atletikaMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Klazar Filip Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Kopecký Vojtěch TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Kryčfalušij Tomáš TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Kubias Josef TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Kuhn František TJ Maratonstav UpiceMladší žáciMl. žáci PŘEBORano
Kutík Richard TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Lelek Jan Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Locker Ondra SK DobruškaMladší žácine
Málek Marek Sokol kolín atletikaMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Marek Ondřej TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Nagy Adam TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Petera Martin TJ SOKOL JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Petržela Lukáš TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Postupa Filip TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Seidl Lukáš SK DobruškaMladší žáciMl. žáci PŘEBORne
Souček Ondřej TJ Maratonstav ÚpiceMladší žáciMl. žáci PŘEBORano
Štefan Jan Sokol StudenecMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Šůstek Štěpán TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Vavřín Jaromír TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Veinfurter Adam TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Zeman Michal TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSano
Adamcová Vanessa TJ Sokol KolínStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSne
Bašková Zuzana Tj Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Brožková Kateřina TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Dejmková Marie Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Erlebachová Aneta Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Erlebachová Lucie Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Hofmanová Kristýna Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Kašíková Kateřina Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Kubasová Leona TJ Maratonstav ÚpiceStarší žákyněSt. žákyně PŘEBORano
Kurfiřtová Natálie TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Minaříková Eliška TJ Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Nováčková Agáta Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Parovinčaková Oxana Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Serbousková Sára Iscarex junior team Česká TřebováStarší žákyněano
Vlková Andrea Sokol kolín atletikaStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSano
Zimová Michaela Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Žišková Viktorie Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněne
Brůna Jakub Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSne
Čáp Petr SK DobruškaStarší žáciano
Čech Ondřej TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Dítě Marek TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Filandr Lukáš TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Horák Pavel Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Jadrný Tomáš Iscarex Junior team ČTStarší žáciano
Jodas Ondřej Sokol Velké HamryStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Kvapil Lukáš TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Petržálek Radek TJ Sokol Kolin Starší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Potoček Vojtěch TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSSt. žáci PŘEBORano
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI AM AB ČOS
Rejsek Benedikt TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Štrégl Matyáš Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žáciSt. žáci PŘEBORne
Trampota Matěj TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vacek Michal Iscarex junior team Česká TřebováStarší žáciano
Vacek Teo TJ Sokol SkuhrovStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vavrda Luboš TJ Sokol HKStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSano
Vebr Dominik Vencl Tým Ústí nad OrlicíStarší žáciano
Bjelková Terezie Atletický oddíl Spartak VrchlabíDorostenkyne
Postupová Lucie ŠestajoviceDorostenkyano
Čáp Radek SK DobruškaDorostenciano
Paleček Ondřej OK Lokomotiva PardubiceDorostenci12.00 Dorostenci ČOSne
Pazdera Roman TJ Sokol KolínDorostenci12.00 Dorostenci ČOSano
Volech Radek Atletický oddíl Spartak VrchlabíDorostencine
Doudová Kateřina TJ Sokol KolínJuniorky12.00 Juniorky ČOSne
Vokálová Michaela TJ Sokol JaroměřJuniorky12.00 Juniorky ČOSano
Břečka Dominik Sokol Velké HamryJunioři12.00 Junioři ČOSne
Hájek Václav SK DobruškaJuniořiano
Hrůša Vojtěch TJ Sokol Hradec KrálovéJunioři12.00 Junioři ČOSano
Rishko Vadym TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI AM AB ČOSano
Blehová Michaela Hradec KrálovéŽENYŽENY Aano
Háková Michaela sokol valteřiceŽENYŽENY CŽ CD ČOSne
Janůrková Barbora TJ Sokol Kolín-atletikaŽENYŽENY AŽ AB ČOSano
Kocourová Tereza JaroměřŽENYŽENY Aano
Kolaříková Markéta Rychnov nad KněžnouŽENYŽENY Aano
Komárková Tereza Nová PakaŽENYŽENY Aano
Kynčlová Dagmar SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Cano
Mlčochová Jiřina PardubiceŽENYŽENY Ane
Paulů Blanka maratonstav úpiceŽENYŽENY Dne
Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad MetujíŽENYŽENY Bne
Pšenička Jiří PardubiceMUŽI EMUŽI Eano
Bechyně Radek TJ Sokol Kolín MUŽIMUŽI CM CD ČOSano
Belobrad Ivan Pasivity ŽamberkMUŽIMUŽI Cano
Bubeníček Jiří Skuhrov nad BělouMUŽIMUŽI Dano
Bureš Martin Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Bano
Buriánek Roman ISCAREX Česká TřebováMUŽIMUŽI Cano
David Václav SmiřiceMUŽIMUŽI Bano
Dryml Mojmír Hvězda PardubiceMUŽIMUŽI Aano
Dufka Vladislav Červený KostelecMUŽIMUŽI Aano
Hubálek Lukáš SRTG Hradec KrálovéMUŽIMUŽI Aano
Kahl Václav Předměřice nad LabemMUŽIMUŽI Aano
Kolařík Vladimír Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI Cano
Krunčík Pavel SK Týniště nad orlicíMUŽIMUŽI AM PŘEBORano
Lelek Martin Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Cne
Miřejovský Jiří TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽIMUŽI AM AB ČOSne
Němec Radek LitomyšlMUŽIMUŽI Bano
Paducha Jakub Špindlerův mlýnMUŽIMUŽI Aano
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovMUŽIMUŽI BM AB ČOSano
Schejbal Jan RunSport TeamMUŽIMUŽI Bano
Schmidt Hynek Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Bne
Šolc Vítězslav BKL MachovMUŽIMUŽI Dano
Toman Radek AFK KorniceMUŽIMUŽI Aano
Vacek Jiří Dlouhá TřebováMUŽIMUŽI Bano
Valenta Michal prales tužínMUŽIMUŽI Cne
Vebr Michal Česká TřebováMUŽIMUŽI Bano
Berntová Ela Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Ettlerová Johana TJ Sokol HKMinizávod děvčataano
Fejfarová Sofie Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad OrlicíMinizávod děvčata
Hůzlová Eliška Sokol Velké HamryMinizávod děvčataano
Kubínová Diana BohuslaviceMinizávod děvčata
Malinová Kateřina TJ Sokol JaroměřMinizávod děvčataano
Němcová Natálie TJ Jiskra LitomyšlMinizávod děvčata
Vrabcová Nela TJ Sokol  JaroměřMinizávod děvčataano
Číhák Patrik SK DobruškaMinizávod chlapci
Ettler Matěj TJ Sokol HKMinizávod chlapciano
Feja Michal SK DobruškaMinizávod chlapci
Fejfar Jiří Sokol Velké HamryMinizávod chlapciano
Janský Antonín TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapciano
Klimek Tobiáš TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapciano
Lžíčař Filip TJ Sokol JaroměřMinizávod chlapci
Mlčoch Lukáš PardubiceMinizávod chlapci
Moravec Jakub SK DobruškaMinizávod chlapci
Moravec Martin SK DobruškaMinizávod chlapci
Mužíček Matyáš Sokol Velké HamryMinizávod chlapciano
Těšina Matyáš TJ Sokol  JaroměřMinizávod chlapciano
Kutík Richard TJ Sokol JaroměřMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Černilovská Lucie TJ Sokol JaroměřStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Flégrová Martina SemoniceMladší žákyně
Novotná Lucie TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Dvořák Petr JaroměřMUŽIMUŽI B
Dvořáková Iva Atletika JaroměřŽENYŽENY B
Dvořáková Daniela Atletika JaroměřHobby běh
Zrnová Karolína ZŠ Nová PakaNejmladší žákyně I
Šanda Matěj Jaroměř JosefovMUŽIMUŽI A
Stebel Martin Svídnický Extrém TeamMUŽIMUŽI A
Kutík Pavel JaroměřMUŽIMUŽI B
Boháč Pankrác Jiskra UNOMladší žáci
Boháč Bonifác Vencl tým Ústí nad OrlicíDorostenci
Zámoták Boháč Městské lesy Vysoké MýtoMUŽIMUŽI C
Kouba Rodim Iscarex Junior Team ČTMinizávod chlapci
Koubová Elen Iscarex Junior Team ČTNejmladší žákyně I
Chrástová Barbora Sokol StudenecNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Pavlová Karolína Sokol StudenecNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Kodym Vojtěch Sokol StudenecNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Háková Barbora Sokol StudenecNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Jonášová Kája Sokol Velké HamryŽENYŽENY BŽ AB ČOS
Šimek Matyáš Sokol Velké HamryNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Steklá Barbora TJ SvitavyNejmladší žákyně II
Hurdálek Robert Lokomotiva TrutnovStarší žáciSt. žáci PŘEBOR
Vintr Matyáš Lokomotiva TrutnovDorostenci
Grusová Tereza Sokol Dvůr Králové n/LNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Hamplová Tereza Activity LanškrounMladší žákyně
Hampl Alois OstrovMUŽIMUŽI B
Nosek František Sokol ÚbislaviceMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Nosková Marela Sokol ÚbislaviceNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Dvořáková Barbora SK DobruškaNejmladší žákyně I
Dvořáková Klára SK DobruškaMladší žákyně
Javůrek Filip TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSMl. žáci PŘEBOR
Chudá Eliška TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Machková Marianna TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Matějková Anna Activity LanškrounNejmladší žákyně II
Heger Šimon Atletika Jablonné n/ONejmladší žáci II
Novák Jiří JaroměřMinizávod chlapci
Matějková Viktoria Ela LubníkNejmladší žákyně II
Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI D
Šmída Oldřich Maratonstav ÚpiceMUŽI EMUŽI E
Chudý Ondřej Hradec KrálovéNejmladší žáci I
Flegl Vlastimil BrtevMUŽIMUŽI Dne
Langerová Erika Hradec KrálovéNejmladší žákyně II
Kumpoštová Andrea Iscarex Junior Team ČTMladší žákyně
Hořejší Daniela TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Regentová Emily TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Macoun František ČKS Ski JilemniceMladší žácine
Petržálek Václav Sokol Kolin atletikaMladší žácine
Fiala Martin TJ Sokol JaroměřStarší žáci11.30 Starší žáci ČOSSt. žáci PŘEBORne
Nagy Michal JaroměřNejmladší žáci IIne
Nagy Kamil JaroměřStarší žácine
Stříbrný Dan Sokol VlkovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Klementova Luisa Activity LanskrounMladší žákyněMl. žákyně PŘEBORne
Machová Jolana TJ Sokol JaroměřMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Duda Dominik LOKO TrutnovStarší žácine
Kubasa Jiří TJ Maratonstav ÚpiceMUŽIMUŽI Bne
Miler Adam TJ Sokol JaroměřJunioři12.00 Junioři ČOSne
Moravec Jakub JM Team LetohradJuniořine
Moravec Jan OB TJ Sokol ŽamberkDorostenci12.00 Dorostenci ČOSano
Krouželová Lucie TJ Sokol HKMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Holubář Radim HustýřanyNejmladší žáci I
Kuželková Rozálie TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Lucie TJ Sokol Nová PakaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Jana TJ Sokol Nová PakaNejmladší žákyně II10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Frejvaldová Markéta SK DobruškaMinizávod děvčata
Čivrný Jiří SK Nové Město nad MetujíMUŽIMUŽI AM PŘEBOR
Kurfiřt Jakub TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOS
Kurfiřtová Petra TJ Sokol SkuhrovŽENYŽENY BŽ AB ČOS
Bartoňová Adéla Atletika PoličkaStarší žákyně
Bukáček Marek Atletika PoličkaStarší žáci
Picková Anna Sokol Hradec KrálováMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Vopařilová Petra LanškrounŽENYŽENY A
Pultarová Veronika TJ Sokol HKDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Ráž Martin Sokol JaroměřNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOS
Boháč Pankrác Jiskra UNOHobby běh
Holubář Martin HustířanyMUŽIMUŽI A
Šimůnek Jan Iscarex Junior Team ČTStarší žáci
Šimůnková Pavla IscarexŽENYŽENY B
Thiele Antonín Nejmladší žáci II
Bílek David Vencl tým Ústí nad OrlicíStarší žáci
Dostál Václav Hradec KrálovéMUŽI EMUŽI E
Kozel Martin Červené PečkyHobby běh se psem
Mach Matyaš HCM JaroměřStarší žácine
Hamáček Kryštof JaroměřMinizávod chlapci
Hamáčková Anežka JaroměřMinizávod děvčata
Paulů Blanka Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY D
Mašek Petr Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽIMUŽI Ane
Hamáčková Kateřina JaroměřŽENYŽENY B
Šíma Jiří Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI A
Zítko Jakub NáchodMUŽIMUŽI Ane
Šíma Vojtěch Rychnov nad KněžnouMinizávod chlapci
Viktora Milan Veslařský klub Dukla PrahaMUŽIMUŽI Ane
Solánská Jana TJ Maratonstav ÚpiceŽENYŽENY A
Vít Pavel Vella team NáchodMUŽIMUŽI Bne
Rýdlová Denisa Vella team NáchodŽENYŽENY Bano
Dostál Jan Vella team NáchodMUŽIMUŽI Ane
Háková Johana Sokol StudenecMinizávod děvčata
Háková Zuzana Sokol StudenecMinizávod děvčata
Balcar Michal Runsport TeamMUŽIMUŽI A
Mazač Jaroslav Wikov HronovMUŽIMUŽI C
Kubišta Oto IscarexMUŽIMUŽI D
Keprtová Miloslava IscarexŽENYŽENY D
Sejkorová Lenka IscarexŽENYŽENY D
Záveský Filip IscarexMUŽIMUŽI A
Jonášová Štepánka Sokol Velké HamryNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Klouzová Kamila Sokol StudenecNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Váchová Barbora TJ Sokol JaroměřNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Dubský Štěpán TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Brožková Kateřina TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Nikodýmová Denisa TJ Sokol SkuhrovDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Dubská Barbora TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Nikodýmová Nikola TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Izák Matyáš JaroměřStarší žácine
Rejsek Matyáš Přípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec KrálovéNejmladší žáci II10.45 Nejmladší žáci II ČOSne
Holanová Anežka Sokol Dvůr KrálovéNejmladší žákyně I10.00 Nejmladší žákyně I ČOS
Holan Matěj Sokol Dvůr KrálovéNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Novotná Nella TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Pitáková Adéla Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně I
Bláha Daniel TJ Sokol HKMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOSne
Horák Lukáš JaroměřNejmladší žáci IIne
Baracová Karolína Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žákyně IIne
Učený Pavel Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci IIne
Bártová Eva Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žákyněne
Vitvar Jan Atletický oddíl Spartak VrchlabíMladší žácine
Brožková Denisa Atletický oddíl Spartak VrchlabíStarší žákyněSt. žákyně PŘEBORne
Coufalová Hana TJ Sokol HKStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSSt. žákyně PŘEBORne
Součková Elena TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Řezníčková Anežka TJ Sokol Hradec KrálovéStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOSSt. žákyně PŘEBORne
Hančová Karolína Nejmladší žákyně I
Hálová Sabina TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Pavelková Vendula Mladší žákyně
Šmídová Jana TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hudousková Barbora TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Mičánková Veronika TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hovorková Tereza SkršiceMinizávod děvčata
Kopecký / Bruno Vojtěch TJ Sokol JaroměřHobby běh se psem
Potoček Vojtěch TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fiala Martin TJ Sokol JaroměřHobby běh
Čech Ondřej TJ Sokol JaroměřHobby běh
Dítě Marek TJ Sokol JaroměřHobby běh
Kvapil Lukáš TJ Sokol JaroměřHobby běh
Pánek Tomáš SK Stará PakaMUŽIMUŽI A
Ježek Martin SK Stará PakaMUŽIMUŽI A
Řemínek Matěj AC ChoceňMUŽIMUŽI A
Joetmarová Ester Sokol HylvátyŽENYŽENY CŽ CD ČOS
Mertlíková Eliška TJ Sokol JaroměřHobby běh
Čížek Jan Hradec KrálovéMUŽIMUŽI Ane
Prouzová Tereza TJ Sokol JaroměřHobby běh
Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad OrlicíŽENYŽENY A
Novák David Salomon / SuuntoMUŽIMUŽI A
Pražák Tomáš Jiskra Hylváty - kuželkyMUŽIMUŽI B
Konopelisová Michaela ŽENYŽENY A
Horák Jakub SRTG Rychnov nad KněžnouMUŽIMUŽI A
Vacek Michal Iscarex Junior Team ČTHobby běh
Vacek Martin Iscarex Česká TřebováMUŽIMUŽI Bne
Klein Petr Podhorní ÚjezdMUŽIMUŽI B
Novotný Pavel BK Vysoká nad LabemMUŽIMUŽI Ane
Khýrová Aneta Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemŽENYŽENY A
Čepelka Olda Hodkovice n. M.MUŽI EMUŽI Ene
Hübl Radek Runsport Salomon TeamMUŽIMUŽI A
Prokopová Tereza TJ Sokol JaroměřHobby běh
Bednářová Alžběta TJ Sokol JaroměřHobby běh
Lesiuková Veronika MC Český RájHobby běh se psem
Rinn Jakub MC Český RájHobby běh se psem
Kaněrová Michaela Mafia Racing TeamHobby běh se psem
Petiška Ondřej TJ Sokol JaroměřMUŽIMUŽI AM AB ČOSM PŘEBOR
Hák Michal Sokol StudenecMUŽIMUŽI BM AB ČOS
Brožková Kateřina TJ Sokol SkuhrovHobby běh
Prokopová Lenka Hobby běh
Klusoň / Lenny Oldřich OpatovecHobby běh se psem
Mervart Vojtěch TJ Sokol JaroměřHobby běh
Jílek Josef AK Slovan Moravská TřebováHobby běh
Fassati Kristýna JosefovHobby běh
Fassati Gabriela TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fassati Marek TJ Sokol JaroměřHobby běh
Fassati Miroslav TJ Sokol JaroměřHobby běh
Smolíková Alena JaroměřHobby běh se psem
Smolík Matyáš JaroměřHobby běh se psem
Hůlková Michaela NáchodHobby běh se psem
Dostálová Hana ČernožiceHobby běh
Šedinová Lenka KolínHobby běh se psem
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec KrálovéMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOSne
Dusil Jakub TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Flegl Vlastimil BrtevMUŽIMUŽI D
Hloušek Filip TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Holan Filip Sokol Dvůr KrálovéMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Hübnerová Karolína TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Konopeusova Michaela Rychnov nad KněžnouŽENYŽENY Ane
Kryčfalušij Tomáš TJ Sokol SkuhrovMladší žáci11.15 Mladší žáci ČOS
Kurfiřtová Natálie TJ Sokol SkuhrovStarší žákyně11.15 Starší žákyně ČOS
Lokvenc Jakub Atletický oddíl Spartak VrchlabíNejmladší žáci I
Macounová Amálie ČKS SKI JilemniceMladší žákyněne
Pašek Tomáš TJ sokol Hradec KrálovéMladší žácine
Procházka František TJ Sokol SkuhrovNejmladší žáci I10.15 Nejmladší žáci I ČOS
Rishko Vadym TJ Sokol SkuhrovJunioři12.00 Junioři ČOS
Stříbrná Naty Sokol VlkovMinizávod děvčata
Tynková Kateřina TJ Sokol SkuhrovMladší žákyně11.00 Mladší žákyně ČOS
Vavřačová Anežka TJ Sokol SkuhrovDorostenky11.30 Dorostenky ČOS
Voparilova Petra LanskrounŽENYŽENY Ane