Startovní listina Jaroměřský kros

Nejmladší žákyně II

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 40

PříjmeníJménoKlub nebo městoSkupina 2Skupina 3Platba
Bébrová Sofie TJ Sokol Kolín10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Benešová Aneta TJ Sokol Kolín10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Cilichová Anna Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Coufalová Marie Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Doležalová Tereza TJ Sokol Náchod10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Fejfarová Viktorie Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Frejvaldová Martina SK Dobruškane
Hejnová Ema TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hofmanová Alžběta TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Horáková Karolína TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Hronovská Tereza TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Chlupáčová Anežka Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Ivaničová Michaela Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Jakubska Nela TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Jindřišková Barbora Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Lžíčařová Lucie TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nagyová Zuzana TJ Sokol Skuhrov10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Nováková Kristýna Sokol Velké Hamry10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Pešková Adéla TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSne
Schederová Amálie Sokol Kolín-Atletika10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Skálová Renata SK Dobruškane
Součková Tereza TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Stránská Anežka Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Stránská Anna Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Štefanová Karolína TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tichá Alžběta TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Tučková Barbora Sokol Hradec Králové 10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Hudousková Dora TJ Sokol Hradec Králové10.30 Nejmladší žákyně II ČOSano
Chrástová Barbora Sokol Studenec10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Pavlová Karolína Sokol Studenec10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Steklá Barbora TJ Svitavy
Grusová Tereza Sokol Dvůr Králové n/L10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Nosková Marela Sokol Úbislavice10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Matějková Anna Activity Lanškroun
Matějková Viktoria Ela Lubník
Langerová Erika Hradec Králové
Kuželková Rozálie TJ Sokol Jaroměř10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Lucie TJ Sokol Nová Paka10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Jeřábková Jana TJ Sokol Nová Paka10.30 Nejmladší žákyně II ČOS
Baracová Karolína Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne