Startovní listina Jaroměřský kros

Mladší žákyně

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 59

PříjmeníJménoKlub nebo městoSkupina 2Skupina 3Platba
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec Králové 11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Dvořáková Tereza TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.00 Mladší žákyně ČOSne
Exnarová Vendula Atletický oddíl Spartak VrchlabíMl. žákyně PŘEBORne
Fejová Viktorie SK Dobruškane
Frejvaldová Barbora SK Dobruškane
Hančová Klára Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Havlíčková Anna TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBORano
Hejsková Tereza TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hejzlarová Aneta TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hochsteigerová Aneta TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOSano
Hübnerová Karolína TJ Sokol Skuhrov11.00 Mladší žákyně ČOSano
Jindrová Anna Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Jindřišková Lucie Sokol Velké Hamry11.00 Mladší žákyně ČOSano
Klimeková Tereza TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kondrátová Natálie Sokol Kolín-Atletika11.00 Mladší žákyně ČOSano
Kopelentová Adéla Sokol Kolín-Atletika11.00 Mladší žákyně ČOSne
Kudrnáčová Linda TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOSano
Luňáková Viktorie TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSano
Mrštíková Aneta TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSano
Pittnerová Adéla Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Plecháčová Ilona Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Pokorná Klára Sokol Kolín-Atletika11.00 Mladší žákyně ČOSano
Pospíšilová Kateřina Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Pražáková Daniela TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSano
Součková Jana TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSano
Stejskalová Tereza SK Dobruškane
Štefanová Markéta Sokol Studenec/SK Studenec11.00 Mladší žákyně ČOSano
Štětinová Kateřina Atletika Dobruškaano
Thiele Ema TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSano
Tynková Kateřina TJ Sokol Skuhrov11.00 Mladší žákyně ČOSano
Václavková Eliška SK Dobruškane
Vendula Pavelková Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Voborníková Marie TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOSano
Volechová Klára Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Flégrová Martina Semonice
Novotná Lucie TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOS
Hamplová Tereza Activity Lanškroun
Dvořáková Klára SK Dobruška
Chudá Eliška TJ Sokol HK11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Machková Marianna TJ Sokol HK11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR
Kumpoštová Andrea Iscarex Junior Team ČT
Hořejší Daniela TJ Sokol HK11.00 Mladší žákyně ČOS
Regentová Emily TJ Sokol HK11.00 Mladší žákyně ČOS
Klementova Luisa Activity LanskrounMl. žákyně PŘEBORne
Machová Jolana TJ Sokol Jaroměř11.00 Mladší žákyně ČOSne
Krouželová Lucie TJ Sokol HK11.00 Mladší žákyně ČOS
Picková Anna Sokol Hradec Králová11.00 Mladší žákyně ČOS
Novotná Nella TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Bártová Eva Atletický oddíl Spartak Vrchlabíne
Součková Elena TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hálová Sabina TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Pavelková Vendula
Šmídová Jana TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hudousková Barbora TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Mičánková Veronika TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec Králové11.00 Mladší žákyně ČOSne
Hübnerová Karolína TJ Sokol Skuhrov11.00 Mladší žákyně ČOS
Macounová Amálie ČKS SKI Jilemnicene
Tynková Kateřina TJ Sokol Skuhrov11.00 Mladší žákyně ČOS