Startovní listina Jaroměřský kros

MUŽI

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 61

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2Skupina 3Platba
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovMUŽI AM AB ČOS
Rishko Vadym TJ Sokol SkuhrovMUŽI AM AB ČOSano
Bechyně Radek TJ Sokol Kolín MUŽI CM CD ČOSano
Belobrad Ivan Pasivity ŽamberkMUŽI Cano
Bubeníček Jiří Skuhrov nad BělouMUŽI Dano
Bureš Martin Iscarex Česká TřebováMUŽI Bano
Buriánek Roman ISCAREX Česká TřebováMUŽI Cano
David Václav SmiřiceMUŽI Bano
Dryml Mojmír Hvězda PardubiceMUŽI Aano
Dufka Vladislav Červený KostelecMUŽI Aano
Hubálek Lukáš SRTG Hradec KrálovéMUŽI Aano
Kahl Václav Předměřice nad LabemMUŽI Aano
Kolařík Vladimír Rychnov nad KněžnouMUŽI Cano
Krunčík Pavel SK Týniště nad orlicíMUŽI AM PŘEBORano
Lelek Martin Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽI Cne
Miřejovský Jiří TJ Sokol Ústí nad OrlicíMUŽI AM AB ČOSne
Němec Radek LitomyšlMUŽI Bano
Paducha Jakub Špindlerův mlýnMUŽI Aano
Preissler Tomáš TJ Sokol SkuhrovMUŽI BM AB ČOSano
Schejbal Jan RunSport TeamMUŽI Bano
Schmidt Hynek Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽI Bne
Šolc Vítězslav BKL MachovMUŽI Dano
Toman Radek AFK KorniceMUŽI Aano
Vacek Jiří Dlouhá TřebováMUŽI Bano
Valenta Michal prales tužínMUŽI Cne
Vebr Michal Česká TřebováMUŽI Bano
Dvořák Petr JaroměřMUŽI B
Šanda Matěj Jaroměř JosefovMUŽI A
Stebel Martin Svídnický Extrém TeamMUŽI A
Kutík Pavel JaroměřMUŽI B
Zámoták Boháč Městské lesy Vysoké MýtoMUŽI C
Hampl Alois OstrovMUŽI B
Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav ÚpiceMUŽI D
Flegl Vlastimil BrtevMUŽI Dne
Kubasa Jiří TJ Maratonstav ÚpiceMUŽI Bne
Čivrný Jiří SK Nové Město nad MetujíMUŽI AM PŘEBOR
Holubář Martin HustířanyMUŽI A
Mašek Petr Atletický oddíl Spartak VrchlabíMUŽI Ane
Šíma Jiří Rychnov nad KněžnouMUŽI A
Zítko Jakub NáchodMUŽI Ane
Viktora Milan Veslařský klub Dukla PrahaMUŽI Ane
Vít Pavel Vella team NáchodMUŽI Bne
Dostál Jan Vella team NáchodMUŽI Ane
Balcar Michal Runsport TeamMUŽI A
Mazač Jaroslav Wikov HronovMUŽI C
Kubišta Oto IscarexMUŽI D
Záveský Filip IscarexMUŽI A
Pánek Tomáš SK Stará PakaMUŽI A
Ježek Martin SK Stará PakaMUŽI A
Řemínek Matěj AC ChoceňMUŽI A
Čížek Jan Hradec KrálovéMUŽI Ane
Novák David Salomon / SuuntoMUŽI A
Pražák Tomáš Jiskra Hylváty - kuželkyMUŽI B
Horák Jakub SRTG Rychnov nad KněžnouMUŽI A
Vacek Martin Iscarex Česká TřebováMUŽI Bne
Klein Petr Podhorní ÚjezdMUŽI B
Novotný Pavel BK Vysoká nad LabemMUŽI Ane
Hübl Radek Runsport Salomon TeamMUŽI A
Petiška Ondřej TJ Sokol JaroměřMUŽI AM AB ČOSM PŘEBOR
Hák Michal Sokol StudenecMUŽI BM AB ČOS
Flegl Vlastimil BrtevMUŽI D