Startovní listina Mělnický vinařský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 260

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Novák Josef NOVAKART.cz10 kmM50plusano
Kačer Ctibor Run the World10 kmMdo39ano
Průcha Oldřich Kadaň10 kmM50plusano
Blumentritova Simona Adventní běhání10 kmZ35-49ano
Seidl Radim Zdiby10 kmM40-49ano
Kubešová Anna Šneci v běhu 10 kmZ35-49ano
Stránská Petra Cvikov10 kmano
Stránský Jiří Cvikov10 kmM50plusano
Svatoň David TT3 sports10 kmM40-49ano
Vaněk Tomáš Ostrý10 kmMdo39ano
Cimlerová Lenka Roudnice nad Labem10 kmZ35-49ano
Klepáčová Pavlína Roudnice nad Labem10 kmZ35-49ano
Gramskopf Leoš Mělník10 kmMdo39ano
Pračko Milan 10 kmMdo39ano
Majercik Miroslav Vsetaty10 kmMdo39ano
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu10 kmZ35-49ano
Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota10 kmM40-49ano
Pekárková Blanka Baječné ženy v běhu 10 kmZ35-49ano
Kučera Miroslav Malé Žernoseky10 kmM50plusano
Daňová Kateřina Litoměřice10 kmZ35-49ano
Řeháková Petra šneci v běhu10 kmano
Cibulková Hana Litoměřice10 kmZ35-49ano
Mojžíšová Barbora Mělník10 kmZdo35ano
Matoušek Jan Mělník10 kmM40-49ano
Nová Gabriela Báječné ženy v běhu10 kmZ35-49ano
Hejna Jan Říčany10 kmM40-49ano
Reutov Andrei Praha10 kmMdo39ano
Molek Jaroslav Běžecký klub Unipetrol10 kmM40-49IZSano
Kocsisová Monika TT3 sports10 kmZ35-49ano
Myška Petr Mělník10 kmMdo39ano
Šesták Martin TJ EMĚ Mělník10 kmM50plusano
Valtr Vladimír MP Praha10 kmM50plusIZSano
Lotterová Andrea Rtw10 kmZ35-49ano
Štefan Radim Run the World10 kmM40-49ano
Pecháčová Eva Velké Přílepy10 kmZ35-49ano
Brtna František Velké Přílepy10 kmM50plusano
Křemen Martin Klecany10 kmM50plusano
Mašek Jiří Hořín 10 kmMdo39ano
Krupička František Krupičáci10 kmjuniořiano
Krupička František Krupičáci10 kmM40-49ano
Dočekal Jan Mělník10 kmMdo39ano
Dočekalová Jana Mělník10 kmZ35-49ano
Váňová-Hluší Kateřina Lemondice Česká Lípa 10 kmZ35-49ano
Málková Hanka Lemondice Česká Lípa 10 kmZdo35ano
Krzáková Martina Lemondice Česká Lípa 10 kmZdo35ano
Černá Jana Praha10 kmZ35-49ne
Michálek Michal Mlazice10 kmM40-49ano
Nováková Jana Mělník10 kmZ35-49ano
Nesvadbová Eliška Žatec10 kmZdo35ano
Kobrle Daniel Mělník10 kmMdo39ano
Šimonek Josef Mělník10 kmM40-49ano
Veselá Anita Mělník10 kmano
Veselý Vladimír Hasiči Neratovice10 kmM40-49IZSano
Hušek Radek Kly10 kmM40-49ano
Hausman Martin Mělník10 kmM50plusano
Mraček Jan Mělník10 kmM50plusano
Karlíková Anna Praha 10 kmZdo35ano
Jiráňová Tamara RUNTHEWORLD10 kmZ35-49ano
Valínová Dagmar Mělník10 kmZ35-49ano
Langerová Michaela Liběchov10 kmZ35-49ano
Trochta Pavel Klub na Hřišti Velký Borek10 kmM40-49ano
Šesták Vojtěch Klub na Hřišti Velký Borek10 kmjuniořiano
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy 10 kmM40-49ano
Bojadziev Nikolaj Melnik10 kmM50plusano
Topic Jiri Racice10 kmMdo39ano
Paříková Soňa Báječné ženy v běhu10 kmZ35-49ano
Balounová Martina Račice10 kmZdo35ano
Vojáček Aleš Praha10 kmM40-49ano
Suchý Patrik Praha10 kmMdo39ano
Vojáček Aleš Praha10 kmjuniořiano
Kettnerová Kristýna Praha10 kmjuniorkyano
Mach Pavel Praha10 kmM40-49ano
Marčík Vladimír Praha10 kmMdo39ano
Hart Michal Kyskovice10 kmMdo39ano
Pastyříková Vladimíra Zeleneč10 kmZ35-49ano
Kralova Veronika Zeleneč10 kmZ35-49ano
Štelcíková Ludmila Rozárka10 kmZ35-49ano
Šafránková Rita IThinkBeer10 kmZ35-49ano
Kratoňová Michaela Run the World 10 kmZ35-49ano
Kuttelwascherová Martina Kladno10 kmZ35-49ano
Mašek Martin Praha 510 kmM40-49ano
Królová Hana Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Havlíčková Lada Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Kerner Matěj 10 kmMdo39ano
Kernerová Martina 10 kmZdo35ano
Slíva Petr Hitrádio City 93710 kmM40-49ano
Bohoněk Miloš Run the World10 kmMdo39ano
Průchová Jana 10 kmZ35-49ano
Haufová Jitka Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Jelínek Michal Mĕlník10 kmM40-49ano
Dvořáková Eva Mělník10 kmZ35-49ano
Lenochová Lenka Kozárovice, Zálezlice10 kmZ35-49ano
Blechová Lucie LBS Sport Team10 kmjuniorkyano
Blecha Martin Šviháci10 kmM50plusano
Ledinský Tomáš Parta bez triček10 kmjuniořiano
Hušek Radek Atletika Neratovice10 kmjuniořiano
Šiml Jan Novis TK Praha10 kmM50plusano
Kůla Jan Neratovice10 kmMdo39ano
Bradáčová Martina MK Kladno10 kmZ35-49ano
Krátká Lucie Praha 4 Kamýk10 kmZ35-49ne
Krátký Martin Praha 4 Kamýk10 kmMdo39ano
Srba Jaromír Praha 8 - Březiněves10 kmMdo39ano
Havlíček Lukáš Mělník10 kmMdo39ano
Malá Kateřina TOM a KČT Kralupy nad Vltavou10 kmZ35-49ano
Janda Petr Parta bez triček - Šumperk10 kmM50plusano
Jandová Lída Parta bez triček - Šumperk10 kmZ35-49ano
Valda Pavel 10 kmM40-49ano
Urbánková Anna Řepín10 kmZdo35ano
Šebesta Václav Mělník10 kmMdo39ano
Machová Jana 10 kmZdo35ano
Edrová Andrea 10 kmZ35-49ano
Maříková Hana ZZS SČK10 kmano
Rokl Patrik Mělník10 kmMdo39ano
Vabroušek Pavel RTW10 kmM40-49ano
Podráská Lenka Nebužely10 kmZ35-49ano
Koudelková Iva 10 kmZdo35ano
Fidrant Aleš Mělník10 kmMdo39ano
Šístková Markéta Mělník10 kmZ35-49ano
Michal Josef Mlazice10 kmM40-49ano
Oncirk Milan 10 kmMdo39ano
Tajč Jan HH Smíchov10 kmM50plusano
Vít Jiří TONDA Sport Prušánky10 kmMdo39ano
Slánská Katka nebužely10 kmZdo35ano
Levová Lucie Dolní Zimoř10 kmZ35-49ano
Melichar Vladimír Luigi Cocotti10 kmMdo39ano
Kinkal Jindřich Obříství10 kmM40-49ano
Mališová Karla Sabzo10 kmano
Smotlachová Evina Mělník10 kmZdo35ano
Kofroň Radek Benátky nad Jizerou10 kmM40-49ano
Kočvarová Ladislava Strančice 10 kmZ35-49ano
Chocholová Jana Praha 910 kmZ35-49ano
Hájek Karel Strančice 10 kmM40-49ano
Červenková Pavlína Štětí10 kmZ35-49ano
Čech Martin Říčany10 kmMdo39ano
Zapletal Pavel Zlate Hory10 kmMdo39ano
Kozáková Dáša 10 kmZ35-49ano
Zákorová Kateřina Novakart.cz10 kmZ35-49ano
Kožušník Jaroslav 10 kmM40-49
Zappová Sylva Melnik10 kmZ35-49ano
Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou10 kmZdo35ano
Benedikt Matěj 10 kmMdo39ano
Bohoňková Vendula Jilemnice10 kmZdo35ano
Cimrová Věra Mělník10 kmZ35-49ano
Coblová Štěpánka Lázně Toušeň10 kmZdo35ano
Černá Eva 10 kmZ35-49ano
Černý Ladislav 10 kmM50plusano
Fajgl Luboš Sokol Cítov10 kmM40-49IZSano
Gajdošík Miroslav Dolní Beřkovice10 kmM50plusano
Hájková Šárka Velvary10 kmZ35-49ano
Hronek Matěj Mělník10 kmjuniořiIZSano
Jelínek Roman Mělník10 kmM40-49ano
Jíra Jan Melnik10 kmMdo39ano
Kadlec Jiří Praha 710 kmMdo39ano
Koláčný Václav PČR10 kmMdo39IZSano
Kos Jan Mladá Boleslav10 kmMdo39ano
Novák Lukáš Hoštka10 kmMdo39ano
Rokos Milan Račice10 kmM40-49ano
Stanislav Martin Luigi Cocotti10 kmjuniořiano
Szőkölová Kateřina Btníky10 kmZdo35ano
Šafránková Klára Jenštejn10 kmZ35-49ano
Šíma Jiří Luigi Cocotti10 kmjuniořiano
Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor10 kmMdo39ano
Verešová Věra Mělník10 kmZ35-49ano
Vítek Vojtěch Run the world10 kmMdo39ano
Vítová Helena Slivenec10 kmZ35-49ano
Zapletal Petr Zlate hory10 kmM50plusano
Ráček Zdeněk 10 kmMdo39
Feistner Jiří AC Praha 189010 kmM40-49IZS
Žákovec Jiří 10 kmM40-49
Dubský Dalibor 10 kmM40-49
Šporcl Radek Unipetrol Spolana10 kmM50plus
Miler Jiří LAWI STARS10 kmM40-49
Suchý Michal Lawi Stars10 kmMdo39
Prázný Michal Praha10 kmM40-49
Štěpnička Jan Přívory10 kmMdo39
Prchal Pavel 10 kmM40-49
Trhoň Jan SHM KLUB NERATOVICE10 kmM40-49
Šnajdr Filip LuigiCocoti - Mělník10 kmM40-49
Hliněná Kateřina LuigiCocoti - Mělník10 kmZdo35
Zloský Ondřej Hostín10 kmMdo39
Kašpar Jan VSK ELEKTRO PRAHA10 kmM40-49
Kubová Michaela IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM10 kmZ35-49
Kažmír Roman IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM10 kmM40-49
Strakoš Martin Příbor10 kmMdo39
Maršálková Michala Praha10 kmZ35-49
Zajíc Ondřej Praha10 kmM40-49
Odstrčil Petr Mělník10 kmM40-49
Oujeský Tomáš OOB ADAMOV10 kmM40-49
Štruplová Eva Mělník10 kmZ35-49
Spáčil Stanislav Praha10 kmMdo39
Vabroušek Michal DUKLA PRAHA10 kmM40-49ano
Hušek Jan Atletika Neratovicedětský 600kluci 600
Hušková Hana dětský 900holky 900
Gramskopf Vojtěch dětský 600kluci 600
Gramskopf Lukáš dětský 900kluci 900
Mráziková Julie DPK Mělníkdětský 600holky 600
Mráziková Klaudie DPK Mělníkdětský 300holky 300
Zákora Lukáš Novakart.czdětský 600kluci 600
Zákora Adam Novakart.czdětský 600kluci 600
Zapp Max dětský 600kluci 600
Zappová Ella dětský 600holky 600
Hrstka Kryštof dětský 600kluci 600
Štefan Jakub dětský 900kluci 900
Štefan Filip dětský 600kluci 600
Fajglová Anna Sokol Cítovdětský 600holky 600
Fajglová Šárka Sokol Cítovdětský 300holky 300
Chabada Jan TJ Sokol Roudnice nad Labemdětský 900kluci 900
Jermanová Nina RunTheWorddětský 300holky 300
Jiráň Antonín RUNTHEWORLDdětský 600kluci 600
Kozáková Karolína Roudnice nad Labemdětský 600holky 600
Kozáková Martina Roudnice nad Labemdětský 900holky 900
Krátká Kateřina Praha 4 Kamýkdětský 900holky 900
Krátký Marek Praha 4 Kamýkdětský 600kluci 600
Kučera Miroslav Malé Žernosekydětský 600kluci 600
Sankot Samuel Melnikdětský 300kluci 300
Skokan Jan Sokol Roudnice n/L Atletikadětský 600kluci 600
Skokanová Štěpánka Sokol Roudnice n/L Atletikadětský 300holky 300
Táborská Julie TRIATHLON MĚLNÍKdětský 600holky 600
Valda Jakub dětský 600kluci 600
Žežulka Ríša Velký Borekdětský 600kluci 600ne
Klimeš Alexander dětský 600kluci 600
Táborský Robin Triathlon Mělníkdětský 300kluci 300
Stanislav Ondřej dětský 900kluci 900
Vítová Klárka Slivenecdětský 600holky 600
Vít Filip Slivenecdětský 600kluci 600
Maříková Viktorie Praha 8dětský 900holky 900
Slíva Jonáš Obřístvídětský 600kluci 600
Jedlička Václav Jenichovdětský 300kluci 300
Tajčová Johana HH Smíchovdětský 300holky 300
Tajč Jakub Nelahozeves - Lešanydětský 300kluci 300
Bartůněk Matěj dětský 300kluci 300
Fořtíková Maja Mělníkdětský 300holky 300
Šnajdrová Dorota Mělníkdětský 300holky 300
Baloun Petr Račicedětský 600kluci 600
Baloun Josef Račicedětský 300kluci 300
Zloský Šimon Hostíndětský 600kluci 600
Dočekalová Julie dětský 300holky 300
Drahovzalová Julie dětský 300holky 300
Dočekalová Beáta dětský 600holky 600
Haufová Klaudia Kralupydětský 300holky 300
Kašparová Anna BIKERANCHdětský 900holky 900
Vaněk Ondřej Ostrýdětský 600kluci 600
Šafránek Štěpán SKI TEAMdětský 600kluci 600
Šafránek Matěj SKI TEAMdětský 600kluci 600
Šafránková Bára SKI TEAMdětský 300holky 300
Hart Adam Hamráčekdětský 600kluci 600
Hartová Ema Hamráčekdětský 600holky 600
Oujeská Simona OOB ADAMOVdětský 900holky 900
Oujeský Lukáš OOB ADAMOVdětský 900kluci 900
Oujeský Dan OOB ADAMOVdětský 900kluci 900
Srbová Anežka Prahadětský 300holky 300
Srbová Eliška Prahadětský 300holky 300
Havlíčková Tereza Mělníkdětský 600holky 600
Štruplová Nela Mělníkdětský 900holky 900
Šafránková Nikola Jenštejndětský 600holky 600
Šnajdr Matěj LuigiCocoti - Mělníkdětský 900kluci 900
Barbořík Sebastian Stará Boleslavdětský 300kluci 300
Barbořík Kristian Stará Boleslavdětský 300kluci 300
Kolářová Julie Mělníkdětský 300holky 300
Kratochvíl Filip Litoměřicedětský 300kluci 300