Startovní listina Mikulášský běh Čimelice

Počet přihlášených: 139

PříjmeníJménoKlubzávodKategorie
Adámková Dana TT TálínŽeny ABCZA
Ardamica David Dolní BukovskoMuži BCD 4400 mMB
Ardamica David Dolní BukovskoMuži A 8800 mM39
Ardamicová Radka Dolní BukovskoŽeny ABCZA
Balog Alexandr TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci III
Balog Nikolas TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci III
Bauer Václav KlěťMuži BCD 4400 mMB
Benešová Libuše BlatnáŽeny ABCZA
Bouška Patrik TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyjunioři
Brych Jiří Strunkovice nad BlanicíMuži A 8800 mM39
Budil Jakub PK VYTRVALCI RBDětské závodydorostenci
Budil Roman PK VYTRVALCI RBMuži A 8800 mM39
Buchlovský Petr PrachaticeMuži BCD 4400 mMB
Čadek Matyáš BoudyDětské závodypřípravka žáci I
Čermáková Lucie TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodyst. žákyně
Černá Lenka LibníčŽeny ABCZA
Černý Michal TriSK České BudějoviceMuži BCD 4400 mMB
Černý Stanislav Libníč Muži BCD 4400 mMB
Černý Svatopluk LibníčDětské závodypředškoláci
Černý Vítězslav LibníčDětské závodypřípravka žáci III
Diviš Jiří CBC TEAMMuži BCD 4400 mMB
Dokulilová Ludmila Tři běžciŽeny ABCZC
Drnek Ondřej TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodyst. žáci
Dvořák Petr Vila RusalkaMuži BCD 4400 mMC
Filková Nikola StrakoniceŽeny ABCZA
Fořtová Petra Atletika PísekDětské závodydorostenky
Furbach Martin StrakoniceMuži BCD 4400 mMB
Fürbach Patrik StrakoniceDětské závodyml. žáci
Gazda Martin Relax běhnyMuži BCD 4400 mMC
Hájek Antonín ČimeliceDětské závodypředškoláci
Hájek Jan AC ČimeliceMuži A 8800 mM39
Hájková Alžběta AC ČimeliceDětské závodypředškolačky
Hájková Eliška AC ČimeliceŽeny ABCZA
Homola Matěj TT TáborDětské závodypřípravka žáci III
Houdek Matyáš PísekDětské závodypředškoláci
Hronek Jiří PeaceeggMuži A 8800 mM39
Hronová Božena Šu - Tri PrachaticeŽeny ABCZC
Hronová Sylvie TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žákyně
Hubáček Ondřej TT TáborDětské závodypřípravka žáci II
Chadraba Dominik TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyjunioři
Ikra Martin TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Ikrová Sandra TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žákyně
Jansa Jiří Atletika PísekMuži BCD 4400 mMC
Jarolim Michal VS TaborMuži A 8800 mM39
Jenčíková Anna TT TáborDětské závodypřípravka žákyně III
Jokl Rosta WRCMuži BCD 4400 mMB
Juráň Karel TT TálínMuži BCD 4400 mMB
Karas Tomáš BohutínMuži BCD 4400 mMC
Karasová Anna TisováŽeny ABCZA
Karasová Daniela BohutínŽeny ABCZA
Karasová Věra BohutínŽeny ABCZB
Knížek Samuel ČimeliceDětské závodypředškoláci
Knížková Sára AC ČimeliceDětské závodypředškolačky
Kohout Ondřej TJ Chyšky,z.s.Dětské závodydorostenci
Kolpek Karel SlavkoviceMuži A 8800 mM39
Konfršt Ondřej Atletika PísekDětské závodypřípravka žáci II
Konfrštová Klára Atletika PísekDětské závodyml. žákyně
Kopáček Pavel BežeroviceMuži A 8800 mM39
Kotlár Daniel TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci II
Kotlárová Tereza TJ ChyškyDětské závodypřípravka žákyně II
Kovář Jenda Kontakt bBDětské závodypřípravka žáci III
Kovář Toník Kontakt bBDětské závodypřípravka žáci I
Kozáková Kristýna Atletika PísekDětské závodypřípravka žákyně II
Kozojed Martin TT TáborDětské závodyst. žáci
Kozojed Ondřej TT TáborDětské závodypřípravka žáci III
Krejčí Pavla TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodyst. žákyně
Křivánková Bohumila TC Dvořák ČBŽeny ABCZC
Kudrlička Rostislav Adam tým Muži BCD 4400 mMC
Kudrnová Ilona TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žákyně
Kůrka Tomáš ČkyněMuži A 8800 mM39
Lebedová Olga HůrkaŽeny ABCZA
Lemberka Ondřej TT TáborDětské závodyml. žáci
Lomská Simona TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Lomský Tomáš Slovan Černý DubMuži A 8800 mM39
Loos Jaroslav Vivo ČBMuži A 8800 mM39
Mach Milan MACHTRI Muži BCD 4400 mMC
Mázdra Jiří Fotbal BlatnáDětské závodypřípravka žáci III
Mázdrová Zuzana Atletika BlatnáDětské závodypřípravka žákyně I
Mázdrová Zuzana Atletika BlatnáDětské závodypředškolačky
Molčan Petr PříbramMuži BCD 4400 mMD
Nová Veronika TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Nováčková Danča WRCŽeny ABCZB
Novotný Pavel TJ Chyšky z.s.Muži BCD 4400 mMC
Nový Lukáš TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Muži BCD 4400 mMB
Nový Ondřej TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodyml. žáci
Oláhová Andrea TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Oláhová Natálie TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Ošmyk Matyáš TT TáborDětské závodypřípravka žáci II
Paterová Anna Atletika PísekDětské závodypřípravka žákyně I
Pech Roman Ski VimperkMuži BCD 4400 mMC
Pechova Jaroslava Mexico TeamŽeny ABCZA
Pernica Jan Perňa SystemMuži A 8800 mM39
Plachetka Kevin TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Plachetková Sandra TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Pleštilová Lucie PLNEJ PUPEK CBŽeny ABCZA
Pojsl Jan Intelis PísekMuži BCD 4400 mMB
Prais Marcel Sokol Křemže Muži A 8800 mM39
Procházka Aleš BlatnáDětské závodyml. žáci
Procházka Matyáš BlatnáDětské závodypřípravka žáci III
Procházková Ivona BlatnáŽeny ABCZB
Průšová Helena ČimeliceDětské závodypředškolačky
Průšová Lada AC ČimeliceDětské závodypředškolačky
Pšeničný Martin ČimeliceDětské závodyst. žáci
Pšeničný Tomáš AC ČimeliceDětské závodypřípravka žáci III
Pudil Jaroslav M 2 Sport Bečvář StrakoniceMuži BCD 4400 mMC
Rokos Lukáš Jiskra TřeboňMuži A 8800 mM39
Semrád Stanislav SK Kardašova ŘečiceMuži BCD 4400 mMD
Scheinherr Jiří BlatnáMuži BCD 4400 mMD
Smažíková Alena TáborŽeny ABCZB
Stejskal Pavel SK 4Dvory České BudějoviceMuži BCD 4400 mMB
Šatra Alois TJ Tatran Velké HydčiceMuži BCD 4400 mMD
Šefčíková Lucie České BudějoviceŽeny ABCZA
Šimek Miroslav TC Dvořák České Budějovice Muži BCD 4400 mMC
Šiška Adam TT TáborDětské závodypřípravka žáci I
Šiška Matěj TT TáborDětské závodypřípravka žáci III
Šoula Václav TT TáborDětské závodypřípravka žáci II
Šoustar Lubomír Č.B. Proti rakoviněMuži BCD 4400 mMD
Šteierová Nela TJ SK Čéčova Č. Budějovice, z.s.Dětské závodyml. žákyně
Štěpáník Ondřej TJ SušiceMuži A 8800 mM39
Štěpáník Pavel AK Škoda PlzeňMuži A 8800 mM39
Tokár Tibor TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Tokárová Sabina TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Toman Martin SK BabiceMuži BCD 4400 mMB
Uhlík Jan TT TáborDětské závodypřípravka žáci III
Uhlík Vojtěch TT TáborDětské závodypřípravka žáci II
Vala David ČimeliceDětské závodypředškoláci
Vařáková Pavla HaremŽeny ABCZB
Vilhelm Erik TJ SK Čéčova ČBDětské závodypřípravka žáci I
Vilhelmová Lia TJ SK Čéčova ČBDětské závodyst. žákyně
Vilhelmová Nina TJ SK Čéčova ČBDětské závodypřípravka žákyně II
Vladyka Jaromír AC ČimeliceMuži BCD 4400 mMD
Vondrášek Štěpán SK Čtyři DvoryMuži A 8800 mM39
Vorel Jan Orlando Bananas SuperstarMuži BCD 4400 mMC
Vorlová Dana Relax běhnyŽeny ABCZC
Vosátka Zdeněk Atletika Písek, z.s.Muži BCD 4400 mMC
Vovesný Jonáš PísekDětské závodypřípravka žáci I
Vykouková Edita TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.Dětské závodyst. žákyně
Zelenka Libor TJ Jiskra TřeboňMuži BCD 4400 mMB
Zodererová Václava Sokol Žižkov PrahaŽeny ABCZC