Startovní listina Mikulášský běh Čimelice

Počet přihlášených: 153

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Oravková Natálie TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypředškolačky
Keřlík Viktor Dětské závodypředškoláci
Nosková Emma ČimeliceDětské závodypředškolačky
Nosková Anna ČimeliceDětské závodypředškolačky
Linhartová Marie ČimeliceDětské závodypředškolačky
Linhart Antonín ČimeliceDětské závodypředškoláci
Houdek Šimon PísekDětské závodypředškoláci
Houdek Matyáš FBC PísekDětské závodypředškoláci
Šilhová Pavla BlatnáDětské závodypředškolačky
Žáková Magdaléna ČimeliceDětské závodypředškolačky
Tupá Anežka AdamovDětské závodypředškolačky
Musilová Zuzana PrahaDětské závodypředškolačky
Knížková Sára AC ČimeliceDětské závodypředškolačky
Průšová Lada ČimeliceDětské závodypředškolačky
Průšová Helena ČimeliceDětské závodypředškolačky
Brčáková Nikol ZáhoříDětské závodypředškolačky
Chval Petr ČimeliceDětské závodypředškoláci
Černý Svatopluk Libníč Dětské závodypředškoláci
Kůrka Oliver ČkyněDětské závodypředškoláci
Hájek Antonín AC Čimelice Dětské závodypředškoláci
Bartyzal Josef Dejvid tymMuži A 8800 mM39ano
Bochin Jakub TJ Chyšky,z.s.Muži A 8800 mM39ano
Hájek Jan AC Čimelice Muži A 8800 mM39ne
Kopáček Pavel BežeroviceMuži A 8800 mM39ano
Kuna Alois PK vytrvalci RBMuži A 8800 mM39ano
Kůrka Tomáš ČkyněMuži A 8800 mM39ano
Magoči Jan Střelské HošticeMuži A 8800 mM39ano
Matouš Pavel #tymdejvid Muži A 8800 mM39ano
Mráz Petr LažištěMuži A 8800 mM39ano
Mügl Jan Tým DejvidMuži A 8800 mM39ano
Rokos Lukáš Jiskra TřeboňMuži A 8800 mM39ano
Studnař Lukáš Triathlon team TáborMuži A 8800 mM39ano
Vondrů Jaroslav PacovMuži A 8800 mM39ano
Vondruška Radek České BudějoviceMuži A 8800 mM39ano
Černý Michal Trisk ČB Muži BCD 4400 mMBano
Černý Stanislav Libníč Muži BCD 4400 mMBano
Diviš Jiří CBC TEAMMuži BCD 4400 mMBano
Hadáček František MilevskoMuži BCD 4400 mMBano
Mikšátko Pavel BorovanyMuži BCD 4400 mMBano
Šafránek Petr TJ Sokol Bavorov Muži BCD 4400 mMBano
Šíp Jaromír TT TálínMuži BCD 4400 mMBano
Šteflíček Martin RatibořMuži BCD 4400 mMBano
Veselý Vladimír Hasiči NeratoviceMuži BCD 4400 mMBano
Zelenka Libor TJ Jiskra TřeboňMuži BCD 4400 mMBano
Dvořák Petr Vila RusalkaMuži BCD 4400 mMCano
Gazda Martin Jihočeský klub maratoncůMuži BCD 4400 mMCano
Jansa Jiří Atletika Písek, z.s.Muži BCD 4400 mMCano
Kohout Luděk Nová VesMuži BCD 4400 mMCano
Kudrlička Rosťa PísekMuži BCD 4400 mMCano
Leitner Josef PříbramMuži BCD 4400 mMCano
Mach Milan Ostuda rodiny Muži BCD 4400 mMCano
Novák Václav MilevskoMuži BCD 4400 mMCano
Pinl Michal RudolfovMuži BCD 4400 mMCano
Šimek Miroslav TC Dvořák České BudějoviceMuži BCD 4400 mMCano
Bednárik Petr LitvínoviceMuži BCD 4400 mMDano
Rokos Ivan TJ Jiskra TřeboňMuži BCD 4400 mMDano
Semrád Stanislav Kardašova ŘečiceMuži BCD 4400 mMDano
Šatra Alois Tatran Velk Muži BCD 4400 mMDano
Šoustar Lubomír Č.B. Proti rakoviněMuži BCD 4400 mMDano
Trecha Rudolf TTTálínMuži BCD 4400 mMDano
Vladyka Jaromír AC ČimeliceMuži BCD 4400 mMDne
Zákostelecký František MokréMuži BCD 4400 mMDano
Bochinová Rozálie TJ Chyšky,z.s.Ženy ABCZAano
Černá Lenka Libníč Ženy ABCZAano
Hájková Eliška AC Čimelice Ženy ABCZAne
Chudožilov Markéta VitateamŽeny ABCZAano
Karasová Anna Tri klub PříbramŽeny ABCZA
Karasová Barbora Tri klub PříbramŽeny ABCZA
Karasová Daniela Tri klub PříbramŽeny ABCZA
Leitnerová Tereza RammsteinŽeny ABCZAano
Mikšátková Jiřina BorovanyŽeny ABCZAano
Pleštilová Lucie Plnej Pupek CBŽeny ABCZAano
Rytířová Zlata Adam tým Ženy ABCZAano
Soukupová Kateřina ProtivínŽeny ABCZAano
Šindelářová Veronika Jihočeský klub maratoncůŽeny ABCZAano
Tomášková Lucie ŠtěpánoviceŽeny ABCZAano
Tupá Eva Rasty Team ! Ženy ABCZAano
Vondrušková Jana České BudějoviceŽeny ABCZAano
Burdová Daniela LedeniceŽeny ABCZBano
Karasová Věra Tri klub PříbramŽeny ABCZB
Sirová Lucie VIVOBAREFOOT CBŽeny ABCZBano
Smažíková Alena Liga 2000 TáborŽeny ABCZBano
Smrcinova Marketa Ceske BudejoviceŽeny ABCZBano
Tampierová Martina TTTálínŽeny ABCZBano
Dokulilová Ludmila Tři běžciŽeny ABCZCano
Hronová Božena Šutri PrachaticeŽeny ABCZCano
Tomášová Gabriela Relax běhnyŽeny ABCZCano
Veselá Anita SDH ChloumekŽeny ABCZCano
Bouška Patrik TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyjuniořiano
Kohout Ondřej TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyjuniořiano
Kristková Helena Ženy ABCZB
Hájková Alžběta AC Čimelice Dětské závodypřípravka žákyně I
Veselý Jan Atletika PisekDětské závodypřípravka žáci I
Knížek Samuel AC ČimeliceDětské závodypřípravka žáci I
Gorgolová Anna PrahaDětské závodypřípravka žákyně I
Holub Martin Biketime Bulls PísekMuži BCD 4400 mMBne
Brejchová Edita ČimeliceDětské závodypřípravka žákyně I
Polívková Adéla Králova LhotaDětské závodypřípravka žákyně III
Polívková Barbora Králova LhotaDětské závodypřípravka žákyně II
Musil Martin PrahaDětské závodypřípravka žáci II
Štěpáník Pavel AK Škoda PlzeňMuži A 8800 mM39
Šilha Miloslav BlatnáDětské závodypřípravka žáci III
Mázdra Jiří BlatnáDětské závodyml. žáci
Putschögl Jaroslav Atletika PísekMuži BCD 4400 mMD
Friedlová Natálie Atletika PísekDětské závodydorostenky
Počtová Klára Atletika PísekDětské závodydorostenky
Stojka Miroslav MX Team ČimeliceMuži A 8800 mM39
Vejvoda Matyáš Český KrumlovDětské závodyml. žáci
Strnad David TriSK Č. BudějoviceMuži A 8800 mM39ano
Vondrášek Martin TJ Jiskra TřeboňMuži A 8800 mM39ne
Olšjak Ladislav Marcelky GW stájMuži BCD 4400 mMD
Sýkora František DobřejoviceMuži BCD 4400 mMCne
Nosková Martina ČimeliceŽeny ABCZA
Vášová Veronika České BudějoviceŽeny ABCZA
Gyürüsi Martin Veselí nad LužnicíMuži A 8800 mM39
Somogyi Daniel TřeboňMuži BCD 4400 mMB
Balog Alex TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Hronová Eliška TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Jarolím Michal VS TáborMuži A 8800 mM39
Ikra Martin TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Kotlár Kristián TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci II
Kotlárová Tereza TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Miker Emil TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Miker Oliver TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci II
Oláhová Andrea TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Oláhová Natálie TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žákyně
Stará Hedvika PísekDětské závodypřípravka žákyně II
Plachetková Sandra TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Sivák Adrian TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Svobodová Vanesa TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Synek Vojtěch TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Szomszi Gabriel TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Tokár Kevin TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Tokárová Sabina TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Holubová Kristýna Atletika PísekDětské závodypřípravka žákyně II
Černý Vítězslav Libníč Dětské závodyml. žáci
Křivánková Bohumila TC DvořákŽeny ABCZC
Pudil Jaroslav M2 Sport Bečvář StrakoniceMuži BCD 4400 mMCne
Soukup Josef SK StudenecMuži A 8800 mM39
Mikeš Pavel Lesy ČRMuži BCD 4400 mMC
Fürbach Martin StrakoniceMuži BCD 4400 mMBne
Szabo Miloš Dolní DvořištěMuži A 8800 mM39
Zeman Zdeněk BlatnáMuži A 8800 mM39
Molčan Petr Sokol DolanyMuži BCD 4400 mMDne
Pišl Gennadij KájovMuži A 8800 mM39ne
Žahour Pavel KájovMuži BCD 4400 mMCne
Bouška Patrik TJ Chyšky z.s.Muži A 8800 mM39
Hájková Petra Brloh Ženy ABCZAne
Holubová Barbora PísekDětské závodypřípravka žákyně I
Holubová Karolína PísekDětské závodypřípravka žákyně I
Holubová Petea PísekŽeny ABCZBne
Mautschková Marta České BudějoviceŽeny ABCZAne
Šíp Jaromír TT TálínDětské závodyml. žáci