Startovní listina Mikulášský běh Čimelice

Počet přihlášených: 153

PříjmeníJménoKlubzávodKategoriePlatba
Balog Alex TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Bartyzal Josef Dejvid tymMuži A 8800 mM39ano
Bednárik Petr LitvínoviceMuži BCD 4400 mMDano
Bochin Jakub TJ Chyšky,z.s.Muži A 8800 mM39ano
Bochinová Rozálie TJ Chyšky,z.s.Ženy ABCZAano
Bouška Patrik TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyjuniořiano
Bouška Patrik TJ Chyšky z.s.Muži A 8800 mM39
Brčáková Nikol ZáhoříDětské závodypředškolačky
Brejchová Edita ČimeliceDětské závodypřípravka žákyně I
Burdová Daniela LedeniceŽeny ABCZBano
Černá Lenka Libníč Ženy ABCZAano
Černý Michal Trisk ČB Muži BCD 4400 mMBano
Černý Stanislav Libníč Muži BCD 4400 mMBano
Černý Svatopluk Libníč Dětské závodypředškoláci
Černý Vítězslav Libníč Dětské závodyml. žáci
Diviš Jiří CBC TEAMMuži BCD 4400 mMBano
Dokulilová Ludmila Tři běžciŽeny ABCZCano
Dvořák Petr Vila RusalkaMuži BCD 4400 mMCano
Friedlová Natálie Atletika PísekDětské závodydorostenky
Fürbach Martin StrakoniceMuži BCD 4400 mMBne
Gazda Martin Jihočeský klub maratoncůMuži BCD 4400 mMCano
Gorgolová Anna PrahaDětské závodypřípravka žákyně I
Gyürüsi Martin Veselí nad LužnicíMuži A 8800 mM39
Hadáček František MilevskoMuži BCD 4400 mMBano
Hájek Antonín AC Čimelice Dětské závodypředškoláci
Hájek Jan AC Čimelice Muži A 8800 mM39ne
Hájková Alžběta AC Čimelice Dětské závodypřípravka žákyně I
Hájková Eliška AC Čimelice Ženy ABCZAne
Hájková Petra Brloh Ženy ABCZAne
Holub Martin Biketime Bulls PísekMuži BCD 4400 mMBne
Holubová Barbora PísekDětské závodypřípravka žákyně I
Holubová Karolína PísekDětské závodypřípravka žákyně I
Holubová Kristýna Atletika PísekDětské závodypřípravka žákyně II
Holubová Petea PísekŽeny ABCZBne
Houdek Matyáš FBC PísekDětské závodypředškoláci
Houdek Šimon PísekDětské závodypředškoláci
Hronová Božena Šutri PrachaticeŽeny ABCZCano
Hronová Eliška TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Chudožilov Markéta VitateamŽeny ABCZAano
Chval Petr ČimeliceDětské závodypředškoláci
Ikra Martin TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Jansa Jiří Atletika Písek, z.s.Muži BCD 4400 mMCano
Jarolím Michal VS TáborMuži A 8800 mM39
Karasová Anna Tri klub PříbramŽeny ABCZA
Karasová Barbora Tri klub PříbramŽeny ABCZA
Karasová Daniela Tri klub PříbramŽeny ABCZA
Karasová Věra Tri klub PříbramŽeny ABCZB
Keřlík Viktor Dětské závodypředškoláci
Knížek Samuel AC ČimeliceDětské závodypřípravka žáci I
Knížková Sára AC ČimeliceDětské závodypředškolačky
Kohout Luděk Nová VesMuži BCD 4400 mMCano
Kohout Ondřej TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyjuniořiano
Kopáček Pavel BežeroviceMuži A 8800 mM39ano
Kotlár Kristián TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci II
Kotlárová Tereza TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Kristková Helena Ženy ABCZB
Křivánková Bohumila TC DvořákŽeny ABCZC
Kudrlička Rosťa PísekMuži BCD 4400 mMCano
Kuna Alois PK vytrvalci RBMuži A 8800 mM39ano
Kůrka Oliver ČkyněDětské závodypředškoláci
Kůrka Tomáš ČkyněMuži A 8800 mM39ano
Leitner Josef PříbramMuži BCD 4400 mMCano
Leitnerová Tereza RammsteinŽeny ABCZAano
Linhart Antonín ČimeliceDětské závodypředškoláci
Linhartová Marie ČimeliceDětské závodypředškolačky
Magoči Jan Střelské HošticeMuži A 8800 mM39ano
Mach Milan Ostuda rodiny Muži BCD 4400 mMCano
Matouš Pavel #tymdejvid Muži A 8800 mM39ano
Mautschková Marta České BudějoviceŽeny ABCZAne
Mázdra Jiří BlatnáDětské závodyml. žáci
Miker Emil TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Miker Oliver TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žáci II
Mikeš Pavel Lesy ČRMuži BCD 4400 mMC
Mikšátko Pavel BorovanyMuži BCD 4400 mMBano
Mikšátková Jiřina BorovanyŽeny ABCZAano
Molčan Petr Sokol DolanyMuži BCD 4400 mMDne
Mráz Petr LažištěMuži A 8800 mM39ano
Mügl Jan Tým DejvidMuži A 8800 mM39ano
Musil Martin PrahaDětské závodypřípravka žáci II
Musilová Zuzana PrahaDětské závodypředškolačky
Nosková Anna ČimeliceDětské závodypředškolačky
Nosková Emma ČimeliceDětské závodypředškolačky
Nosková Martina ČimeliceŽeny ABCZA
Novák Václav MilevskoMuži BCD 4400 mMCano
Oláhová Andrea TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Oláhová Natálie TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žákyně
Olšjak Ladislav Marcelky GW stájMuži BCD 4400 mMD
Oravková Natálie TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypředškolačky
Pinl Michal RudolfovMuži BCD 4400 mMCano
Pišl Gennadij KájovMuži A 8800 mM39ne
Plachetková Sandra TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Pleštilová Lucie Plnej Pupek CBŽeny ABCZAano
Počtová Klára Atletika PísekDětské závodydorostenky
Polívková Adéla Králova LhotaDětské závodypřípravka žákyně III
Polívková Barbora Králova LhotaDětské závodypřípravka žákyně II
Průšová Helena ČimeliceDětské závodypředškolačky
Průšová Lada ČimeliceDětské závodypředškolačky
Pudil Jaroslav M2 Sport Bečvář StrakoniceMuži BCD 4400 mMCne
Putschögl Jaroslav Atletika PísekMuži BCD 4400 mMD
Rokos Ivan TJ Jiskra TřeboňMuži BCD 4400 mMDano
Rokos Lukáš Jiskra TřeboňMuži A 8800 mM39ano
Rytířová Zlata Adam tým Ženy ABCZAano
Semrád Stanislav Kardašova ŘečiceMuži BCD 4400 mMDano
Sirová Lucie VIVOBAREFOOT CBŽeny ABCZBano
Sivák Adrian TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Smažíková Alena Liga 2000 TáborŽeny ABCZBano
Smrcinova Marketa Ceske BudejoviceŽeny ABCZBano
Somogyi Daniel TřeboňMuži BCD 4400 mMB
Soukup Josef SK StudenecMuži A 8800 mM39
Soukupová Kateřina ProtivínŽeny ABCZAano
Stará Hedvika PísekDětské závodypřípravka žákyně II
Stojka Miroslav MX Team ČimeliceMuži A 8800 mM39
Strnad David TriSK Č. BudějoviceMuži A 8800 mM39ano
Studnař Lukáš Triathlon team TáborMuži A 8800 mM39ano
Svobodová Vanesa TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně II
Sýkora František DobřejoviceMuži BCD 4400 mMCne
Synek Vojtěch TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Szabo Miloš Dolní DvořištěMuži A 8800 mM39
Szomszi Gabriel TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyst. žáci
Šafránek Petr TJ Sokol Bavorov Muži BCD 4400 mMBano
Šatra Alois Tatran Velk Muži BCD 4400 mMDano
Šilha Miloslav BlatnáDětské závodypřípravka žáci III
Šilhová Pavla BlatnáDětské závodypředškolačky
Šimek Miroslav TC Dvořák České BudějoviceMuži BCD 4400 mMCano
Šindelářová Veronika Jihočeský klub maratoncůŽeny ABCZAano
Šíp Jaromír TT TálínMuži BCD 4400 mMBano
Šíp Jaromír TT TálínDětské závodyml. žáci
Šoustar Lubomír Č.B. Proti rakoviněMuži BCD 4400 mMDano
Šteflíček Martin RatibořMuži BCD 4400 mMBano
Štěpáník Pavel AK Škoda PlzeňMuži A 8800 mM39
Tampierová Martina TTTálínŽeny ABCZBano
Tokár Kevin TJ Chyšky,z.s.Dětské závodyml. žáci
Tokárová Sabina TJ Chyšky,z.s.Dětské závodypřípravka žákyně III
Tomášková Lucie ŠtěpánoviceŽeny ABCZAano
Tomášová Gabriela Relax běhnyŽeny ABCZCano
Trecha Rudolf TTTálínMuži BCD 4400 mMDano
Tupá Anežka AdamovDětské závodypředškolačky
Tupá Eva Rasty Team ! Ženy ABCZAano
Vášová Veronika České BudějoviceŽeny ABCZA
Vejvoda Matyáš Český KrumlovDětské závodyml. žáci
Veselá Anita SDH ChloumekŽeny ABCZCano
Veselý Jan Atletika PisekDětské závodypřípravka žáci I
Veselý Vladimír Hasiči NeratoviceMuži BCD 4400 mMBano
Vladyka Jaromír AC ČimeliceMuži BCD 4400 mMDne
Vondrášek Martin TJ Jiskra TřeboňMuži A 8800 mM39ne
Vondrů Jaroslav PacovMuži A 8800 mM39ano
Vondruška Radek České BudějoviceMuži A 8800 mM39ano
Vondrušková Jana České BudějoviceŽeny ABCZAano
Zákostelecký František MokréMuži BCD 4400 mMDano
Zelenka Libor TJ Jiskra TřeboňMuži BCD 4400 mMBano
Zeman Zdeněk BlatnáMuži A 8800 mM39
Žahour Pavel KájovMuži BCD 4400 mMCne
Žáková Magdaléna ČimeliceDětské závodypředškolačky