Startovní listina Prague Park Race - Průhonický park

Počet přihlášených: 454

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
1 Hrček Tomáš mužiM40
2 Kostka Petr Potkali se u KolínamužiM40
3 Mahel Tadeáš Atletic TřebíčmužiM20
4 Welnerová Nicola ženyZ20
5 Piotrowská Nikola ženyZ30
6 Havlínová Dana Jdu běhatženyZ30
7 Ouvalska Lucie Potkali se u KolinaženyZ30
8 Tondlová Kateřina DH CyclingženyZ20
9 Tyllnerová Lenka DH CyclingženyZ40
10 Husár Jozef mužiM40
11 Novák Lukáš mužiM30
12 Bartek Zoran RunCzechmužiM30
13 Braun René Potkali se u KolínamužiM40
14 Bak Martin HejnicemužiM40
15 Balšán Zdeněk HejnicemužiM30
16 Dvořák Petr mužiM40
17 Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr FrýdlantmužiM20
18 Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhuženyZ40
19 Pitrová Zuzana HejniceženyZ30
20 Rabhi Blanka ženyZ30
21 Typltová Hana ženyZ30
22 Věchtíková Monika ženyZ40
23 Fajtl Petr mužiM40
24 Bican Jiri SK Meteor PrahamužiM40
25 Pekárková Blanka Báječné ženy v běhuženyZ40
26 Skřivanová Vladimíra ženyZ40
27 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v běhuženyZ40
28 Koťová Iva Bajecne zeny v behuženyZ30
29 Šalátová Jindra SOS dětské vesničkyženyZ40
30 Machalická Lubica ženyZ50
31 Zanozina Ekaterina KerteamženyZ30
32 Novák Michal SK BabicemužiM30
33 Nováková Lucie ženyZ30
34 Pokorná Jana SobotkaženyZ50
35 Kristenová Michaela KosořiceženyZ30
36 Zugar Robert mužiM40
37 Pospíšil Ondřej Oddíl OB KotlářkamužiM30
38 Hodek Michal KOB TRETRA PrahamužiM20
39 Ciprová Dita SrníženyZ30
40 Procházková Bára LiberecženyZ30
41 Cisarik Tomas Tgc KunraticemužiM60
42 Strnadová Dagmar ženyZ40
43 Rybas Ekaterina Race Pruhonicky park 14 kženyZ40
44 Gittlerová Jana BK ManušiceženyZ40
45 Havlová Barbora ženyZ40
46 Pokorný Jan TJ VOKD Ostrava - PorubamužiM40
47 Mezník Vláďa Lokomotiva BerounmužiM50
48 Janatová Zuzana ženyZ30
49 Froncová Dita ženyZ30
50 Hanzaliusová Martina ženyZ40
51 Vyšanská Jana ženyZ40
52 Elisová Barbora ženyZ40
53 Šup Radek mužiM40
54 Kuzmiak Boris mužiM30
55 Šmídová Petra BobšiženyZ40
56 Ondrůšek Libor Morové ŠlehymužiM50
57 Grusová Adéla PrahaženyZ30
58 Sova Jan MP PrahamužiM50
59 Almasy Michael mužiM30
60 Rabhi Said mužiM40
61 Šiška Jakub runi.tomužiM20
62 Lada Tomáš mužiM30
63 Egrešiová Lenka LitoměřiceženyZ50
64 Novák Michael Gone4RunmužiM40
65 Štumpf Anna PrahaženyZ30
66 Štumpf Ondřej PrahamužiM30
67 Bláha Petr NeratovicemužiM30
68 Hrstková Veronika PrahaženyZ40
69 Marek Rudolf Praha 9mužiM60
70 Marková Veronika ženyZ20
71 Náhlík Jan Praha 5mužiM30
72 Mozgóvá Martina ženyZ20
73 Rylková Kateřina AFPointženyZ30
74 Lněnička Ondřej Florbalak.czmužiM30
75 Machová Ivana KlatovyženyZ40
76 Lédlová Sylva ŘíčanyženyZ30
77 Imiálek Michal LitoměřicemužiM30
78 Švajcr Radek Mattoni FreeRunmužiM40
79 Kubelková Marcela Software602 a.s.ženyZ30
80 Mahdal Radek mužiM30
81 Elias Marek mužiM40
82 Bielinova Petra ženyZ40
83 Příhoda Pavel Hradec KrálovémužiM30
84 Dostálová Kristina Praha 4 PodolíženyZ30
85 Lustigová Kateřina ženyZ30
86 Domalípová Eva Mladá BoleslavženyZ30
87 Kulhánek Tomáš Software602 a.s.mužiM20
88 Nováková Kateřina ženyZ20
89 Nechoďdoma Petr DobřichovmužiM40
90 Kroužilová Iva PoděbradyženyZ40
91 Podoláková Milena Praha 4ženyZ50
92 Bacik Tomas mužiM30
93 Holubec Tomáš PrahamužiM30
94 Zděnková Zuzana ZuZženyZ30
95 Percifull Jessica ženyZ30
96 Říha Jan mužiM30
97 Boszorád Ladislav mužiM30
98 Remeš Petr OK Slavia Hradec KrálovémužiM20
99 Sandecki Mark Biko Adventures PraguemužiM30
100 Gogolák Lukáš mužiM30
101 Trhlík Jiří PlzeňmužiM50
102 Wesolowska Maja PrahaženyZ40
103 Štěpánová Petra Haná OrienteeringženyZ20
104 Vrba Martin mužiM40
105 Libovický Vít Empiria 21mužiM50
106 Baxa Simona PrahaženyZ30
107 Maršíková Pavla ženyZ40
108 Heisig Jan Grape sodamužiM40
109 Matthews Doug Terronska UTDmužiM50
110 Baxa Lukas PrahamužiM30
111 Suttr Pavel SV MračmužiM40
112 Kašpar Martin JesenicemužiM40
113 Šrubař Zbyněk B4mužiM30
114 Krügerová Katarína ženyZ30
115 Hrubeš Pavel mužiM30
116 Sabacka Petra ženyZ20
117 Bartošová Lenka GerontclubženyZ40
118 Bartošová Petra GerontclubženyZ40
119 Kaslová Hana Atletiko šnekoženyZ50
120 Kasl Petr Atletiko šnekomužiM50
121 Boumová Irena PrahaženyZ40
122 Salavcová Petra Total VitalženyZ30
123 Jarošová Zuzana Rungo pro ženyženyZ50
124 Grygar David mužiM40
125 Sazonova Anna ženyZ30
126 Nováková Eliška ženyZ30
127 Vintrová Tereza Praha 4ženyZ30
128 Mrázková Kateřina ženyZ30
129 Forejt Mirek lenošimužiM40
130 Brychta Tomáš Flying RunnersmužiM20
131 Brabec Jiri PrahamužiM40
132 Blažková Denisa ženyZ30
133 Watson Fraser mužiM30
134 Opletal Pavlina Prazdrojské běhnyženyZ40
135 Čermák Petr PocemkamdešmužiM30
136 Vaníček Martin PocemkamdešmužiM30
137 Gono Jiří Běžecká škola Prahy 4mužiM40
138 Rinka Erich Prajzský BK KravařemužiM60
139 Med Michal České BudějovicemužiM20
140 Paseka Štěpán mužiM20
141 Lískovec Tomáš mužiM20
142 Paulisová Petra ženyZ30
143 Krajcinovic Simona ženyZ40
144 Holický Milan PardubicemužiM50
145 Marecek Jiri Praha 2mužiM30
146 Gimunová Tereza BrnoženyZ30
147 Fabčinová Katarína ženyZ30
148 Konvičková Jana ženyZ30
149 Vejtruba Milan mužiM40
150 Činátl Pavel mužiM30
151 Holzbauer Jan SRTG KolínmužiM40
152 Strnadová Lucie Zelení BaroniženyZ30
153 Omasta Matyáš mužiM30
154 Hošková Kristýna PrahaženyZ20
155 Klečka Karel PrahamužiM30
156 Vintr Tomáš BrnomužiM30
157 Wohlrabová Jitka ŠumperkženyZ40
158 Wendl Jan Kostelec nad Černými lesymužiM20
159 Vosk Matej mužiM30
160 Houšková Alice ženyZ40
161 Houška Jiří mužiM40
162 Volakova Jarmila SRTG KolínženyZ30
163 Knobová Lucie ChrášťanyženyZ20
164 Dolejš Tomáš BerounmužiM30
165 Sihelský Michal Black Lions Team PrahamužiM30
166 Kálal Kučerová Kateřina ženyZ30
167 Štros Ota Super Slow MotionmužiM50
168 Štrosová Alice Super Slow MotionženyZ40
169 Kálal Jan mužiM30
170 Malá Helena Roztoky u PrahyženyZ30
171 Langšádl Jan HiSportmužiM40
172 Procházka Tomas mužiM20
173 Töpfer Martin PRASEmužiM20
174 Krabs Jakub ČistecmužiM30
175 Šimonek Jan mužiM40
176 Šantrůček Martin mužiM20
177 Kordová Pavla Báječné ženy v běhuženyZ30
178 Šafránková Jana ženyZ50
179 Kabát Martin mužiM30
180 Křivda Martin mužiM40
181 Kotouč Martin MirošovicemužiM30
182 Johan Tomáš HodkovičkymužiM40
183 Tichý Stanislav Praha 10mužiM50
184 Karas Adam Havl.BrodmužiM20
185 Karas Milan Havl.BrodmužiM50
186 Wolfová Markéta ženyZ30
187 Wolf Tomáš mužiM30
188 Paulis Peter mužiM30
189 Meyer Petra Praha 4ženyZ30
190 Kaštovská Martina Jílové u PrahyženyZ40
191 Hrdinová Jana ženyZ30
192 Klusák Lukáš JesenicemužiM30
193 Tajdušova Martina ženyZ40
194 Klusáková Lucie JeseniceženyZ30
195 Parula Martin Ještě kousekmužiM40
196 Vendelbergerová Lenka Ještě kousekženyZ30
197 Floryková Karolína BrnoženyZ30
198 Špirk Karel mužiM50
199 Berkova Hana ženyZ30
200 Plešingerová Renata MikulášoviceženyZ50
201 Kačírková Zdeňka ženyZ50
202 Zindulka Jiri PrahamužiM50
203 Bohun Martin PrahamužiM40
204 Trn Miroslav PrahamužiM30
205 Sanders Alena Praha 10ženyZ40
206 Orzan Jana SambarženyZ30
207 Hess Filip BadFlashmužiM20
208 Hessová Adelina Sokol KobylisyženyZ20
209 Hlava Milan Praha 4 - ModřanymužiM60
210 Obuszáková Simona ženyZ30
211 Baldinusová Lenka Surrealisti v tílkumužiM40
212 Marvanová Kateřina #jedemobjempaktorysnemženyZ20
213 Matoušová Vlasta ženyZ30
214 Krupička Lukáš Jesenice u PrahymužiM30
215 Barochovská Andrea ženyZ40
216 Imrichová Marcela ženyZ30
217 Jungová Lucie Praha 2ženyZ40
218 Ševcová Simona ženyZ20
219 Wachtl Denis Praha 13mužiM20
220 Synek Jiří zitnychleb.czmužiM40
221 Fritz Robert TaH Prahamuži
222 Kašpar Jan PlzeňmužiM40
223 Migdauová Alena 153. ženijní prapor OlomoucženyZ30
224 Trombala Pavel KofošnekmužiM30
225 Galusová Marianna TJ Rapid PříkopyženyZ30
226 Bednářová Lenka ženyZ20
227 Hampejsová Martina ŠNECI na MAXženyZ40
228 Slotová Jarmila KOB TRETRA PrahaženyZ30
229 Makovský Jakub KOB TRETRA PrahamužiM30
230 Koníček Adam Ponny Express FreiwaldaumužiM20
231 Šamberger Karel GerlovmužiM50
232 Šambergerová Anna GerlovženyZ20
233 Koníček Jakub Ponny Express FreiwaldaumužiM20
234 Němcová Markéta Ponny Express FreiwaldauženyZ20
235 Němcová Zuzana Ponny Express FreiwaldauženyZ30
236 Rozinková Káťa Ponny Express FreiwaldauženyZ20
237 Hájek Radek Ponny Express FreiwaldaumužiM20
238 Krubová Dana Sudoměřice u TáboraženyZ20
239 Tyfova Michaela p-townženyZ30
240 Měchurová Dita ženyZ30
241 Brom Jan mužiM30
242 Nováková Jitka ženyZ30
243 Kubát Milan mužiM30
244 Mařík Jan mužiM40
245 Mařík ml. Jan mužiM20
246 Cikhardt Jakub KOB Tretra PrahamužiM30
247 Svatoň David mužiM40
248 Švábová Jana ženyZ30
249 Raitrová Hana ženyZ30
250 Kudrnová Eva BootcampyženyZ40
251 Kuševová Jitka ženyZ40
252 Kušev Tomáš mužiM50
253 Krontorad Vitezslav JesenicemužiM30
254 Ticha Lucie ženyZ30
255 Kovařík Michal mužiM40
256 Černá Daniela ženyZ40
257 Kudrna Matyáš BootcampymužiM20
258 Čejková Magdalena Praha 10ženyZ20
259 Urban Vít PrahamužiM40
260 Krotil Jiří SRTG PrahamužiM20
261 Tůmová Nikola SRTG PrahaženyZ30
262 Inovecky Atila Praha 11mužiM30
263 Andrade Telmo Terronska UTDmužiM40
264 Šťovíček Petr Terronská unitedmužiM40
265 Šidlová Lucie ženyZ30
266 Vaňková Lucie Rungo pro ženyženyZ30
267 Janáčková Andrea ženyZ30
268 Malá Sabine Velké PřílepyženyZ20
269 Cvejn Jiří Velké PřílepymužiM30
270 Týfová Monika ženyZ20
271 Pokorná Kateřina OstravaženyZ30
272 Mokranova Veronika ženyZ30
273 Kazda Ondřej SC JičínmužiM30
274 Kudrna Tadeáš mužiM20
275 Child Markéta Jdu běhatženyZ40
276 Pashkova Veronika ženyZ30
277 Burešová Andrea ženyZ20
278 Macounová Lucie Jdu běhatženyZ30
279 Urbanová Jana Mníšek pod BrdyženyZ30
280 Radová Barbora Báječné ženy v běhuženyZ50
281 Rada Jan Sportisimo Hvězdy BŽBmužiM40
282 Mixa Vladislav Praha UhrinevesmužiM40
283 Raulová Radka Rungo pro ženyženyZ30
284 Pazderková Alena PragueženyZ20
285 Balounová Martina ženyZ30
286 Kališ Jaroslav PrahamužiM60
287 Pavlíček Jakub tasovmužiM20
288 Péťová Jana tasovženyZ30
289 Stodola Michal mužiM20
290 Pátek Martin PátečnícimužiM20
291 Pátek Ondřej PátečnícimužiM20
292 Novakova Gabriela ženyZ30
293 Matějů Luboš Sild teammužiM40
294 Karbulka Pavel ŠAKAL KbelymužiM40
295 Karbulková Alice ŠAKAL KbelyženyZ40
296 Mathon Ivo mužiM20
297 Rýdl Vladimír Praha 5mužiM40
298 Limberková Monika Praha 10ženyZ40
299 Ježek Michal BJEŽ Racing TeammužiM30
300 Machová Jana Praha - ZbraslavženyZ40
301 Nejedla Hana SataliceženyZ40
302 Nejedla Barbora SataliceženyZ20
303 Vokůrková Pavlína ženyZ40
304 Kůstka Josef SKP ŠPS DomažlicemužiM40
305 Novotný Milan OK99 Hradec KrálovémužiM50
306 Novotná Markéta Hradec KrálovéženyZ20
307 Macák Jiří Hradec KrálovémužiM30
308 Černý Jaroslav TT3 sports Česká LípamužiM30
309 Vrba Vít mužiM40
310 Salus Jan mužiM20
311 Komarovský Peter KošicemužiM30
312 Hanuš Petr Hanušovi PankáčimužiM40
313 Kadlecová Mirka UBM BohemiaženyZ50
314 Smažíková Kristýna ženyZ20
315 Brenišin Ivan mužiM40
316 Antoš Jan Červenobílá sílamužiM40
317 Honzík Robert Zoot teammužiM20
318 Juřicová Anna ženyZ20
319 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA PrahaženyZ20
320 Krupa Martin NupakymužiM20
321 Ginzel Petr Cyklo vapemužiM40
322 Pashkov Illia mužiM30
323 Novák Lukáš HoštkamužiM20
324 Nechvátal David PrahamužiM50
325 Kováčová Zuzana ženyZ30
326 Klajmon Igor ČernošicemužiM30
327 Klajmonová Veronika ČernošiceženyZ30
328 Vrbková Michala ženyZ30
329 Varsanyi Mario Bksak karvinamužiM40
330 Phillips Monika DavleženyZ30
331 Braunová Veronika JiloveženyZ30
332 Brůžová Monika Bečov nad TeplouženyZ40
333 Janoušek Martin černošicemužiM20
334 Neumann Barbara Běžecká škola Miloše ŠkorpilaženyZ30
335 Papp Jozef DobřejovicemužiM40
336 Moravec Jan AC VrbnomužiM60
337 Škorpil Ondřej mužiM40
338 Vaněk Pavel PrahamužiM50
339 Pappová Dominika DobřejoviceženyZ20
340 Grund Michal DobřejovicemužiM20
341 Pitthard Leoš Jiskra RybitvímužiM40
342 Zamuda Slavko PraguemužiM30
343 Dědková Klára ženyZ30
344 Čermák Pavel JilemnicemužiM40
345 Duben Lubomír Sokol LípamužiM50
346 Gernertová Lucie ženyZ30
347 Hnilica Ondřej Praha 10mužiM20
348 Král Filip PrahamužiM20
349 Kučera Pavel mužiM30
350 Pospíšilová Naďa ženyZ40
351 Topinková Barbora Soukyho SvěřenciženyZ30
352 Rusňák Vladimír ŘíčanymužiM60
353 Kolenčík Vojtěch mužiM30
354 Kruzik Ales mužiM40
355 Kadlec Aleš Ponny Express FreiwaldaumužiM30
356 Dyedeková Jani Bečov nad TeplouženyZ40
357 Culos Stefano Running LionsmužiM40
358 Pirona Paolo Running LionsmužiM50
359 Kocsisová Monika TT3 sportsženyZ40
360 Baker Paul mužiM40
361 Morrison Benjamin PraguemužiM30
362 Jelínek Antonín Aquaclub Havlíčkův BrodmužiM60
363 Haskins Mark Tolskithey Tin and Treackle TrailersmužiM30
364 Bagust John Bagust Beats BakermužiM50
365 Harrison Alexander ZvolemužiM30
366 Machytka Matěj Rave & RunmužiM20
367 Candel Manuel MANUELmužiM40
368 Matlocha Martin mužiM40
369 Simondet Lindsey ženyZ30
370 Knowles Edward mužiM30
371 Buckley Mark PBS LionsmužiM30
372 Starý Jan NWOWmužiM20
373 Navrátil Michal NWOWmužiM20
374 O'Keeffe Bob mužiM20
375 Barton KK Team smrtženyZ40
376 Barton Kelby Team deathmužiM40
377 Bottomley Tim mužiM20
378 Bottomley Nicola ženyZ20
379 Kaňovská Monika BrnoženyZ30
380 Hanfová Tereza Grapa SodaženyZ30
381 Salagean Andreea Vinohradská třídaženyZ20
382 Tesikova Svetlana PrahaženyZ40
383 Růžek Pavel K moři na kolemužiM20
384 Litster Fraser mužiM40
385 Medlík Jan NWOWmužiM20
386 Rusňáková Martina ŘíčanyženyZ50
387 Kvak Róbert Žiar nad HronommužiM20
388 Horáčková Kristýna ženyZ30
389 Clark Emily ženyZ20
390 Pantůček Michal SRTG PrahamužiM30
391 Málková Lucie Potkali se u KolínaženyZ30
392 Bohus Tim mužiM30
393 Krejčí Václav ZAPOMNĚNKA MODŘANYmužiM50
394 Buttafoco Marco RomemužiM30
395 Brabcová Radmila ženyZ40
396 Hybš Marek SRTG KolínmužiM30
397 Volák Michal SRTG KolínmužiM30
398 Pyle Michael Sedgefield HarriersmužiM30
399 Malir Richard mužiM40
400 Kochová Barbora ženyZ20
401 Šolc Vlastimil mužiM30
402 Besperát Tomáš mužiM30
403 Šimek David ByzkidsmužiM20
404 Ksiazczak Eva UnhošťženyZ50
405 Bejšovcová Jana RPŽženyZ30
406 Dvořáková Lucie ženyZ30
407 Vorlíček Petr mužiM30
408 Vacík Petr Praha 4mužiM50
409 Dvořák Jiří mužiM20
410 Šorf Jiří mužiM30
411 Růžička Ladislav ByzkidsmužiM20
412 Kubelkova Eva Rungo pro ženyženyZ30
413 Pacner Martin Biatlon BerounmužiM30
414 Plicova Lucie Praha 8ženyZ40
415 Hálek Jaroslav mužiM40
416 Ficová Radka STS Chojkovice Brod B.ženyZ40
417 Fic Martin STS Chojkovice Brod B.mužiM40
418 Synkule Martin mužiM30
419 Konečná Marcela ženyZ40
420 Preibischová Monika AC Mariánské LázněženyZ30
421 Novotný Jaroslav TEP TrutnovmužiM60
422 Beránková Monika Praha 4 RunnersženyZ20
423 Holan Petr mužiM30
424 Sečkár Alois SvobodnímužiM20
425 Mičkal Martin PrahamužiM40
426 Prášilová Kateřina ženyZ30
427 Novotná Hana DIUS PrahaženyZ30
428 Pleticha Richard KadaňmužiM40
429 Valihrach Lukáš PrahamužiM30
430 Valihrach Václav KolínmužiM60
431 Pilař Petr PrahamužiM40
432 Erben Ondřej mužiM30
433 Gilányi Jan Křivý NohymužiM30
434 Beran Martin mužiM30
435 Doušová Petra Báječné ženy v běhuženyZ30
436 Toušová Anna ženyZ30
437 Štruplová Květa ženyZ30
438 Dlouhá Natálie Praha 4 RunnersženyZ30
439 Kulhánek Miroslav mužiM30
440 Hotový Ivo mužiM30
441 Lukeš Martin Eleven Run TeammužiM40
442 Šimek Jiří CEPro teammužiM30
443 Máša Stanislav mužiM50
444 Bufka Zdeněk AC Česká LípamužiM60
445 Knap Jan mužiM30
446 Janů Jan Hvězda Pardubice/Mizuno teammužiM20
447 Schorná Pavla Mizuno teamženyZ30
448 Gregorová Kamila Mizuno teamženyZ30
449 Soukup Petr JičínmužiM30
450 Procházka Jan Inov8 teammužiM30
451 Krajnakova Zaneta ženyZ30
452 Šťastný Jiří HudymužiM40
453 Šťastná Hedvika HudyženyZ40
454 Mäki Kristiina PSK Olymp PrahaženyZ20