Startovní listina Prague Park Race - Průhonický park

muži

Počet přihlášených: 250

st. č.PříjmeníJménoKlubKategoriePlatba
1 Hrček Tomáš M40
2 Kostka Petr Potkali se u KolínaM40
3 Mahel Tadeáš Atletic TřebíčM20
10 Husár Jozef M40
11 Novák Lukáš M30
12 Bartek Zoran RunCzechM30
13 Braun René Potkali se u KolínaM40
14 Bak Martin HejniceM40
15 Balšán Zdeněk HejniceM30
16 Dvořák Petr M40
17 Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr FrýdlantM20
23 Fajtl Petr M40
24 Bican Jiri SK Meteor PrahaM40
32 Novák Michal SK BabiceM30
36 Zugar Robert M40
37 Pospíšil Ondřej Oddíl OB KotlářkaM30
38 Hodek Michal KOB TRETRA PrahaM20
41 Cisarik Tomas Tgc KunraticeM60
46 Pokorný Jan TJ VOKD Ostrava - PorubaM40
47 Mezník Vláďa Lokomotiva BerounM50
53 Šup Radek M40
54 Kuzmiak Boris M30
56 Ondrůšek Libor Morové ŠlehyM50
58 Sova Jan MP PrahaM50
59 Almasy Michael M30
60 Rabhi Said M40
61 Šiška Jakub runi.toM20
62 Lada Tomáš M30
64 Novák Michael Gone4RunM40
66 Štumpf Ondřej PrahaM30
67 Bláha Petr NeratoviceM30
69 Marek Rudolf Praha 9M60
71 Náhlík Jan Praha 5M30
74 Lněnička Ondřej Florbalak.czM30
77 Imiálek Michal LitoměřiceM30
78 Švajcr Radek Mattoni FreeRunM40
80 Mahdal Radek M30
81 Elias Marek M40
83 Příhoda Pavel Hradec KrálovéM30
87 Kulhánek Tomáš Software602 a.s.M20
89 Nechoďdoma Petr DobřichovM40
92 Bacik Tomas M30
93 Holubec Tomáš PrahaM30
96 Říha Jan M30
97 Boszorád Ladislav M30
98 Remeš Petr OK Slavia Hradec KrálovéM20
99 Sandecki Mark Biko Adventures PragueM30
100 Gogolák Lukáš M30
101 Trhlík Jiří PlzeňM50
104 Vrba Martin M40
105 Libovický Vít Empiria 21M50
108 Heisig Jan Grape sodaM40
109 Matthews Doug Terronska UTDM50
110 Baxa Lukas PrahaM30
111 Suttr Pavel SV MračM40
112 Kašpar Martin JeseniceM40
113 Šrubař Zbyněk B4M30
115 Hrubeš Pavel M30
120 Kasl Petr Atletiko šnekoM50
124 Grygar David M40
129 Forejt Mirek lenošiM40
130 Brychta Tomáš Flying RunnersM20
131 Brabec Jiri PrahaM40
133 Watson Fraser M30
135 Čermák Petr PocemkamdešM30
136 Vaníček Martin PocemkamdešM30
137 Gono Jiří Běžecká škola Prahy 4M40
138 Rinka Erich Prajzský BK KravařeM60
139 Med Michal České BudějoviceM20
140 Paseka Štěpán M20
141 Lískovec Tomáš M20
144 Holický Milan PardubiceM50
145 Marecek Jiri Praha 2M30
149 Vejtruba Milan M40
150 Činátl Pavel M30
151 Holzbauer Jan SRTG KolínM40
153 Omasta Matyáš M30
155 Klečka Karel PrahaM30
156 Vintr Tomáš BrnoM30
158 Wendl Jan Kostelec nad Černými lesyM20
159 Vosk Matej M30
161 Houška Jiří M40
164 Dolejš Tomáš BerounM30
165 Sihelský Michal Black Lions Team PrahaM30
167 Štros Ota Super Slow MotionM50
169 Kálal Jan M30
171 Langšádl Jan HiSportM40
172 Procházka Tomas M20
173 Töpfer Martin PRASEM20
174 Krabs Jakub ČistecM30
175 Šimonek Jan M40
176 Šantrůček Martin M20
179 Kabát Martin M30
180 Křivda Martin M40
181 Kotouč Martin MirošoviceM30
182 Johan Tomáš HodkovičkyM40
183 Tichý Stanislav Praha 10M50
184 Karas Adam Havl.BrodM20
185 Karas Milan Havl.BrodM50
187 Wolf Tomáš M30
188 Paulis Peter M30
192 Klusák Lukáš JeseniceM30
195 Parula Martin Ještě kousekM40
198 Špirk Karel M50
202 Zindulka Jiri PrahaM50
203 Bohun Martin PrahaM40
204 Trn Miroslav PrahaM30
207 Hess Filip BadFlashM20
209 Hlava Milan Praha 4 - ModřanyM60
211 Baldinusová Lenka Surrealisti v tílkuM40
214 Krupička Lukáš Jesenice u PrahyM30
219 Wachtl Denis Praha 13M20
220 Synek Jiří zitnychleb.czM40
221 Fritz Robert TaH Praha
222 Kašpar Jan PlzeňM40
224 Trombala Pavel KofošnekM30
229 Makovský Jakub KOB TRETRA PrahaM30
230 Koníček Adam Ponny Express FreiwaldauM20
231 Šamberger Karel GerlovM50
233 Koníček Jakub Ponny Express FreiwaldauM20
237 Hájek Radek Ponny Express FreiwaldauM20
241 Brom Jan M30
243 Kubát Milan M30
244 Mařík Jan M40
245 Mařík ml. Jan M20
246 Cikhardt Jakub KOB Tretra PrahaM30
247 Svatoň David M40
252 Kušev Tomáš M50
253 Krontorad Vitezslav JeseniceM30
255 Kovařík Michal M40
257 Kudrna Matyáš BootcampyM20
259 Urban Vít PrahaM40
260 Krotil Jiří SRTG PrahaM20
262 Inovecky Atila Praha 11M30
263 Andrade Telmo Terronska UTDM40
264 Šťovíček Petr Terronská unitedM40
269 Cvejn Jiří Velké PřílepyM30
273 Kazda Ondřej SC JičínM30
274 Kudrna Tadeáš M20
281 Rada Jan Sportisimo Hvězdy BŽBM40
282 Mixa Vladislav Praha UhrinevesM40
286 Kališ Jaroslav PrahaM60
287 Pavlíček Jakub tasovM20
289 Stodola Michal M20
290 Pátek Martin PátečníciM20
291 Pátek Ondřej PátečníciM20
293 Matějů Luboš Sild teamM40
294 Karbulka Pavel ŠAKAL KbelyM40
296 Mathon Ivo M20
297 Rýdl Vladimír Praha 5M40
299 Ježek Michal BJEŽ Racing TeamM30
304 Kůstka Josef SKP ŠPS DomažliceM40
305 Novotný Milan OK99 Hradec KrálovéM50
307 Macák Jiří Hradec KrálovéM30
308 Černý Jaroslav TT3 sports Česká LípaM30
309 Vrba Vít M40
310 Salus Jan M20
311 Komarovský Peter KošiceM30
312 Hanuš Petr Hanušovi PankáčiM40
315 Brenišin Ivan M40
316 Antoš Jan Červenobílá sílaM40
317 Honzík Robert Zoot teamM20
320 Krupa Martin NupakyM20
321 Ginzel Petr Cyklo vapeM40
322 Pashkov Illia M30
323 Novák Lukáš HoštkaM20
324 Nechvátal David PrahaM50
326 Klajmon Igor ČernošiceM30
329 Varsanyi Mario Bksak karvinaM40
333 Janoušek Martin černošiceM20
335 Papp Jozef DobřejoviceM40
336 Moravec Jan AC VrbnoM60
337 Škorpil Ondřej M40
338 Vaněk Pavel PrahaM50
340 Grund Michal DobřejoviceM20
341 Pitthard Leoš Jiskra RybitvíM40
342 Zamuda Slavko PragueM30
344 Čermák Pavel JilemniceM40
345 Duben Lubomír Sokol LípaM50
347 Hnilica Ondřej Praha 10M20
348 Král Filip PrahaM20
349 Kučera Pavel M30
352 Rusňák Vladimír ŘíčanyM60
353 Kolenčík Vojtěch M30
354 Kruzik Ales M40
355 Kadlec Aleš Ponny Express FreiwaldauM30
357 Culos Stefano Running LionsM40
358 Pirona Paolo Running LionsM50
360 Baker Paul M40
361 Morrison Benjamin PragueM30
362 Jelínek Antonín Aquaclub Havlíčkův BrodM60
363 Haskins Mark Tolskithey Tin and Treackle TrailersM30
364 Bagust John Bagust Beats BakerM50
365 Harrison Alexander ZvoleM30
366 Machytka Matěj Rave & RunM20
367 Candel Manuel MANUELM40
368 Matlocha Martin M40
370 Knowles Edward M30
371 Buckley Mark PBS LionsM30
372 Starý Jan NWOWM20
373 Navrátil Michal NWOWM20
374 O'Keeffe Bob M20
376 Barton Kelby Team deathM40
377 Bottomley Tim M20
383 Růžek Pavel K moři na koleM20
384 Litster Fraser M40
385 Medlík Jan NWOWM20
387 Kvak Róbert Žiar nad HronomM20
390 Pantůček Michal SRTG PrahaM30
392 Bohus Tim M30
393 Krejčí Václav ZAPOMNĚNKA MODŘANYM50
394 Buttafoco Marco RomeM30
396 Hybš Marek SRTG KolínM30
397 Volák Michal SRTG KolínM30
398 Pyle Michael Sedgefield HarriersM30
399 Malir Richard M40
401 Šolc Vlastimil M30
402 Besperát Tomáš M30
403 Šimek David ByzkidsM20
407 Vorlíček Petr M30
408 Vacík Petr Praha 4M50
409 Dvořák Jiří M20
410 Šorf Jiří M30
411 Růžička Ladislav ByzkidsM20
413 Pacner Martin Biatlon BerounM30
415 Hálek Jaroslav M40
417 Fic Martin STS Chojkovice Brod B.M40
418 Synkule Martin M30
421 Novotný Jaroslav TEP TrutnovM60
423 Holan Petr M30
424 Sečkár Alois SvobodníM20
425 Mičkal Martin PrahaM40
428 Pleticha Richard KadaňM40
429 Valihrach Lukáš PrahaM30
430 Valihrach Václav KolínM60
431 Pilař Petr PrahaM40
432 Erben Ondřej M30
433 Gilányi Jan Křivý NohyM30
434 Beran Martin M30
439 Kulhánek Miroslav M30
440 Hotový Ivo M30
441 Lukeš Martin Eleven Run TeamM40
442 Šimek Jiří CEPro teamM30
443 Máša Stanislav M50
444 Bufka Zdeněk AC Česká LípaM60
445 Knap Jan M30
446 Janů Jan Hvězda Pardubice/Mizuno teamM20
449 Soukup Petr JičínM30
450 Procházka Jan Inov8 teamM30
452 Šťastný Jiří HudyM40