Startovní listina RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 171

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Bába Marek Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Balášová Kateřina Atletika Litvínov z.s.Běh 7,5 kmženy
Barnetová Kamila LitoměřiceBěh 15 kmženy
Belšán Tomáš TepliceBěh 15 kmmuži
Berrouche Lenka USK PROVOD Ústí nad LabemBěh 22,5 kmženy
Bičíková Petra TurnovBěh 7,5 kmženy
Breburdová Hana Maratón klub KladnoBěh 45 kmženy
Čížek Pavel Báječné ženy v běhuBěh se psem 15 kmmuži
Deckerova Anna Pointer loversBěh se psem 15 kmženy
Dogaru Vasil Rungo.czBěh 22,5 kmmuži
Knoblochová Hedvika Kamenické běhnyBěh 7,5 kmženy
Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACEBěh 22,5 kmmuži
Dycka Petr PodrážekBěh 22,5 kmmuži
Drdla Daniel Běh 7,5 kmmuži
Feix Ivo TepliceBěh 22,5 kmmuži
Filinger Zbyněk SK MAXTRI LIBERECBěh 22,5 kmmuži
Filípek Milan ŘíčanyBěh 15 kmmuži
Filípek Milan ŘíčanyBěh 15 kmmuži
Fišer Kryštof SBR TT Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Fryšarová Eva Bejky Tým - ZaBěhu.czBěh 7,5 kmženy
Gittlerová Jana Biatlon LiberecBěh 15 kmženy
Kracmanová Hana Kamenické běhnyBěh 7,5 kmženy
Grygarová Martina PrahaBěh 7,5 kmženy
Hercíková Jana Benátky nad JizerouBěh 7,5 kmženy
Herrmannová Petra Na pohoduBěh 7,5 kmženy
Hlaváček Jirka Šneci v BěhuBěh 7,5 kmmuži
Hlavsová Olga CDL SYSTEM a.s.Běh 15 kmženy
Holcknecht Otakar KřešiceBěh 45 kmmuži
Janík Tomáš SPONA TepliceBěh 45 kmmuži
Javorová Petra Ústí nad LabemBěh se psem 7,5 kmženy
Kačerovská Kristýna Mladá BoleslavBěh 7,5 kmženy
Kačerovský Jan Mladá BoleslavBěh 15 kmmuži
Kadlec Michal MostBěh 45 kmmuži
Kafka Josef Team RaidLightBěh 15 kmmuži
Kapletová Monika Rohozec AmuletBěh 15 kmženy
Kerliková Petra MostBěh se psem 7,5 kmženy
Kičinová Erika KPA PardubiceBěh 22,5 kmženy
Klinkáček Karel DěčínBěh 45 kmmuži
Zwesperová Monika Šneci v běhuBěh 7,5 kmženy
Kobližkovà Eva šneci v běhuBěh 7,5 kmženy
Zbožínková Alena Nučická smečkaBěh se psem 7,5 kmženy
Kolář Slavek Ajeto LindavaBěh 7,5 kmmuži
Kříž Petr TepliceBěh 15 kmmuži
Kulhanek Jachym LK Slovan Karlovy VaryBěh 7,5 kmmuži
Kulhánek Ondřej LK Slovan Karlovy VaryBěh 7,5 kmmuži
Kulhanek Petr LK Slovan Karlovy VaryBěh 22,5 kmmuži
Kulhankova Barbora LK Slovan Karlovy VaryBěh 22,5 kmženy
Kulovaná Petra Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Kuncová Kateřina Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Kurfiřtová Natálie Sokol SkuhrovBěh 7,5 kmženy
Kurfiřtová Petra ZP CykloProofy Corratec TeamBěh 7,5 kmženy
Kytýr Pavel SRTG TepliceBěh 15 kmmuži
Lank Pavel Běh 22,5 kmmuži
Laštůvka Jiří Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Leligdonová Lenka MostBěh 15 kmženy
Lukšík Ladislav Dlouhá Míle Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Macháčková / Ozzy Pawsbourne Katka Barkness BrnoBěh se psem 7,5 kmženy
Maixner Jan Wallace & Gromit TeamBěh se psem 7,5 kmmuži
Malík Tomáš TurnovBěh se psem 7,5 kmmuži
Malíková / Merlin Kristýna Musher klub JCCBěh se psem 7,5 kmženy
Malý Jiří Běh 45 kmmuži
Malý Martin Lučany nad NisouBěh 15 kmmuži
Mamradlabak Tomi SK HlavnedobehnoutBěh 15 kmmuži
Manová Lenka JihlavaBěh 15 kmženy
Maška Jan TisaBěh 7,5 kmmuži
Prokopová Petra Šneci v běhuBěh 15 kmženy
Mikulka Martin Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Mikulka Miloš Ústí nad LabemBěh 22,5 kmmuži
Moravec Zdeněk JílovéBěh 22,5 kmmuži
Mrázková / Aiko Linda DěčínBěh se psem 7,5 kmženy
Musilová Dagmar JílovéBěh 22,5 kmženy
Němcová Martina SRTG-TepliceBěh 15 kmženy
Nemčeková Martina Northern WarriorsBěh 7,5 kmženy
Neuman Jan Ústí nad LabemBěh 7,5 kmmuži
Neumanová Adéla Usk ProvodBěh 7,5 kmženy
Nikitinová Šárka KK JiříkovBěh 7,5 kmženy
Novák Lubomír CDL SYSTEM a.s.Běh 15 kmmuži
Novák Miloš Šneci v běhuBěh 7,5 kmmuži
Novotný Branislav Barkness BrnoBěh se psem 7,5 kmmuži
Omová Michaela TJ OOB TurnovBěh 7,5 kmženy
Opltová Simona Roudnice nad LabemBěh se psem 7,5 kmženy
Pašek Ondřej TisáBěh 22,5 kmmuži
Pašek Petr UnhošťBěh 7,5 kmmuži
Pavlíček Michal OstrovBěh 22,5 kmmuži
Plaček Tomáš ASK DěčínBěh 22,5 kmmuži
Podroužek Dušan Bejky Tým - ZaBěhu.czBěh 22,5 kmmuži
Povolný Josef KrnskoBěh 15 kmmuži
Pešek Petr Ústí nad LabemBěh 15 kmmuži
Pröller Miroslav Česká LípaBěh 22,5 kmmuži
Pröllerová Petra Česká LípaBěh 15 kmženy
Pröllerová Veronika Česká LípaBěh 7,5 kmženy
Ptáčková Jana Už tam budeeem?!Běh 7,5 kmženy
Ptáčková Kateřina LiberecBěh 22,5 kmženy
Randák Adam ČSAD LibouchecBěh se psem 15 kmmuži
Regner Tomáš Biatlon LiberecBěh 15 kmmuži
Ringelhán Zdeněk RumburkBěh 15 kmmuži
Rygál Libor SK MAXTRI LIBERECBěh 22,5 kmmuži
Řízková Anna DěčínBěh 7,5 kmženy
Salingerová Lucie Run Fór FunBěh 7,5 kmženy
Sedláček Lukáš HK VarnsdorfBěh 7,5 kmmuži
Scheithauer Marek MostBěh 22,5 kmmuži
Schulhof Jan KSM HrádekBěh 7,5 kmmuži
Schulze Michael MMA Team DresdenBěh 15 kmmuži
Schwarz Marek Běžecká parta ŽižkovBěh 22,5 kmmuži
Soška Michal Run Fór FunBěh 22,5 kmmuži
Stojková Viktorie TepliceBěh 7,5 kmženy
Sůra Rudolf CDL SYSTEM a.s.Běh 15 kmmuži
Svobodová Nikola Povrlské běhnyBěh 15 kmženy
Svobodová / Akym Petra Naše premiéra / MeznáBěh se psem 7,5 kmženy
Svobodová / Sany Ivana Běh se psem 7,5 kmženy
Šimáňová Lucie Musher klub JCCBěh se psem 7,5 kmženy
Šindlerová Jana iThinkBeerBěh 45 kmženy
Štětina Lukáš SDH JasinovBěh 45 kmmuži
Šulc Vojtěch TřebusiceBěh 7,5 kmmuži
Šulcová Jitka Maraton klub KladnoBěh 22,5 kmženy
Teplík Petr ústí nad labemBěh 22,5 kmmuži
Toman Milan Ustí nad LabemBěh 15 kmmuži
Trojna Luboš Odbor kancelář hejtmana Ústeckého krajeBěh 7,5 kmmuži
Tříska Jaroslav Praha 4Běh 15 kmmuži
Tučáková Olga PlzeňBěh 15 kmženy
Tvrdíková Aneta LitoměřiceBěh 15 kmženy
Tvrdíková Lenka LitoměřiceBěh 7,5 kmženy
Unger Martin LitvínovBěh 22,5 kmmuži
Vágner Vlastimil běhejsepsem.czBěh se psem 22,5 kmmuži
Valenta Lukáš JihlavaBěh 15 kmmuži
Vaníček Adam Prague Bears RacingBěh se psem 22,5 kmmuži
Vodička Lukáš LitoměřiceBěh 7,5 kmmuži
Vojáček Lukáš Hrádek nad NisouBěh 7,5 kmmuži
Vopatová Eliška BrandýsekBěh 7,5 kmženy
Votavová Anhelina TepliceBěh 7,5 kmženy
Vyskočilová Petra MostBěh 15 kmženy
Žampach Marek Hudy sport PardubiceBěh 22,5 kmmuži
Zelenda Radek MostBěh 22,5 kmmuži
Habart Petr KrasliceBěh 22,5 kmmuži
Štěpán Jaroslav JeštedSkyraceBěh 22,5 kmmuži
Bezděk Miroslav PrahaBěh 22,5 kmmuži
Karaskova Michaela Jablonec nad NisouBěh 7,5 kmženy
Curinova Petra Bajecne zeny v behuBěh 15 kmženy
Zichová Tereza SlavoniceBěh 15 kmženy
Bílek Vladimír TisáBěh 15 kmmuži
Turková Kamila Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Kudrová Nelly PrahaBěh 22,5 kmženy
Knotek Pavel Ústí nad LabemBěh 15 kmmuži
Chroust Jan RC Falkenštejn Krásná LípaBěh 22,5 kmmuži
Fix Jiří SK MAXTRI LIBERECBěh 15 kmmuži
Grossmanová Gabriela Běžecká škola TepliceBěh 7,5 kmženy
Němec David Běžecká škola TepliceBěh 7,5 kmženy
Štenclová Lenka České BudějoviceBěh 22,5 kmženy
Stehlík Jakub Ústí nad LabemBěh 15 kmmuži
Klimešova Vladimíra ModlanyBěh 7,5 kmženy
Fialová Eva MC DěčínBěh se psem 7,5 kmženy
Kuklova Jana Rozběháme Ústí nad LabemBěh 7,5 kmženy
Werner Lukáš Zelená liškaBěh 22,5 kmmuži
Stredel Juan CzcovenBěh 45 kmmuži
Kučera Milan Sokol VsetínBěh 22,5 kmmuži
Horáček Milan JeštědskyraceBěh 22,5 kmmuži
Třešňák Radim LiberecBěh 22,5 kmmuži
Týčová Michala Běh 22,5 kmženy
Dolejš Jan TJ Sokol UnhošťBěh 45 kmmuži
Slavotínková Dominika Běh se psem 22,5 kmženy
Kondrlova Jitka TepliceBěh 7,5 kmženy
Černá Karolína Běh 15 kmženy
Viktora Václav Běh se psem 7,5 kmmuži
Vachula Pavel Běh 15 kmmuži
Kubrichtová Eva Běh 7,5 kmženy
Dycková Šárka Běh 7,5 kmženy
Dycka Jan Běh 7,5 kmmuži
Lomínová Petra Běh se psem 7,5 kmženy
Vacek Vojtěch TepliceBěh 7,5 kmmuži
Viktora Václav MC Český rájBěh se psem 7,5 kmmuži
Viktora Václav MC Český rájBěh se psem 7,5 kmmuži