Startovní listina Chodovská vlečka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 137

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Pizinger Patrik ŠAK ChodovmužiM2
Soukup Luděk ŠAK ChodovmužiM1
Hloušková Monika AC Mariánské LázněženyZ1
Lang Tomáš ŠAK ChodovmužiM2
Maliňák Martin ŠAK ChodovmužiM1
Provazník David ŠAK ChodovmužiM1
Vachrlon Václav ŠAK ChodovmužiM1
Čekan Miroslav OstrovmužiM3
Hampejsová Martina Karlovy VaryženyZ1
Bartůňková Miluška Karlovy VaryženyZ2
Holeček František Triatlet Karlovy VarymužiM3
Hovorková Barbora USK Akademik z.s.ženyZ1
Hertl Tomáš Rozběháme KVmužiM2
Kareš Ladislav ChomutovmužiM3
Karešová Zdeňka ChomutovženyZ2
Korellusová Markéta Aces Team Karlovy VaryženyZ1
Kováčová Eliška Karlovy VaryženyZ1
Lichner Martin ChodovmužiM2
Malý Lubomír Karlovy VarymužiM3
Pravcová Věra Run team Ostrov/Rozběháme Karlovy VaryženyZ2
Stuchl Jindřich Run team OstrovmužiM2
Veselá Lucie ACES Karlovy VaryženyZ2
Havlíček Michal ACES Team K.VarymužiM2
Bartoš Martin ChodovmužiM1
Bartošova Martina ChodovženyZ2
Bauer Sandy OelsnitzmužiM2
Bock Jens OelsnitzmužiM3
Göpfert Olaf OelsnitzmužiM3
Hojenski Cristian OelsnitzmužiM1
Hojenski Jens OelsnitzmužiM2
Hojenski Manuel OelsnitzmužiM1
Kaden Dietmar OelsnitzmužiM3
Vogel Marcel OelsnitzmužiM1
Bašus Lubomír KolovámužiM1
Bechiňský Václav New Roll RunnersmužiM1
Böhm Petr Mičurinka-netmužiM3
Grosser Tomáš Karlovarský vegetariánmužiM2
Hloušek Adam ASK Slavia PrahamužiM1
Janík Tomáš HabartovmužiM1
Kasal Jan AK SokolovmužiM1
Kiss Jiří ChodovmužiM2
Kožák Jan SC Start Karlovy VarymužiM1
Kožák Milan SC Start Karlovy VarymužiM3
Královec Jiří AK SokolovmužiM3
Krummer Radek Triatlet Karlovy VarymužiM1
Kubálek Petr Korejský sršni KVmužiM2
Pešan Radek ChodovmužiM2
Kuneš Adam Korejský sršni KVmužiM1
Mikeš Václav Sport JosefovmužiM3
Motlík Pavel SOHV AbertamymužiM3
Nehyba Jindřich ChodovmužiM2
Oplt Michal New Roll RunnersmužiM1
Palubjak Robert ChodovmužiM1
toman jaroslav živé sokolovskomužiM1
Tvaroužek Tomáš New Roll RunnersmužiM1
Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club ChodovmužiM2
Vrba Karel Ak HabartovmužiM3
Wystrach Marek LoučkymužiM2
Zalovič Marek ChodovmužiM1
Zelenka Stanislav KadaňmužiM2
Fousová Eva ACES team K.V.ženyZ2
havlíčková michaela triatlet karlovy varyženyZ2
Havlová Zdenka SokolovženyZ2
Hrušková Martina ChodovženyZ2
Chytrá Martina New Roll RunnersženyZ1
Kristenová Nela Triatlet KVženyZ1
Krummer Markéta Triatlet Karlovy VaryženyZ1
Staňková Hana klub GoofyženyZ2
Lipnická Věra ChodovženyZ2
Lubinová Romana SC Start Karlovy varyženyZ2
Mojtková Blanka OstrovženyZ2
Nehybová Ilona ChodovženyZ2
Pizingerová Magdalena ChodovženyZ2
Pospíšilová Alžběta New Roll runnersženyZ2
Riesová Michaela ACES Team Karlovy VaryženyZ2
Šaray Simona OSTROVženyZ1
Šatavová Soňa ženyZ2
Veselý Jan NRRmužiM1
Štěpánková Martina ženyZ2
Gregorová Petra Rozběháme Karlovy VaryženyZ2
Hocek Jakub mužiM1
Živnůstka Martin Karlovy VarymužiM1
Hataš Jiří ChodovmužiM1
Svozilík Josef PrahamužiM3
Kučerová Jana PrahaženyZ2
Žlutický Lukáš Živé SokolovskomužiM1
Hanzlíčková Lucie ŽluticeženyZ1
Novotná Alena ŽluticeženyZ1
Mrvíková Kristýna ChodovženyZ1
Hrdlička David ChodovmužiM1
Hrdlička Lukáš ChodovmužiM1
Huleš Adam TJ Batesta ChodovmužiM1
Rouča Karel Triatlet Karlovy VarymužiM3
Lelková Radka TJ Slavia K.VaryženyZ2
Kabilová Martina ACES Team Karlovy VaryženyZ2
Sokol Jan AK SokolovmužiM1
Štěpánková Jana ženyZ1
Kvasnička Dominik KV Arena TeammužiM1
Kulhánek Michal KV Arena TeammužiM1
Vaja Jan KV Arena TeammužiM1
Jelínková Veronika ženyZ1
Pavlinská Jana KV Arena TeamženyZ1
Kuchválková Jana Triatlet Karlovy VaryženyZ2
Mandzaková Monika Libavské údolíženyZ2
Mandzáková Stanislava Kynšperk nad OhříženyZ1
Müllerová Monika Praha 8ženyZ1
Hochmal Karel PrahamužiM1
Knoblochová Denisa KynšperkženyZ1
Šarasová Markéta ženyZ1
Vrána Kamil VykmanovmužiM2
Hozák Pavel BochovmužiM3
Procházka Jiří Canicross Karlovy VarymužiM1
Odl Jakub Witte Bike TeammužiM1
Pacourek Petr ChodovmužiM3
Jirkovský Libor WITTE bike teammužiM2
Suchopár Martin Vitte Bike TeammužiM2
Prokop Lukáš Nová RolemužiM1
Bureš Petr Rozběháme VarymužiM2
Šlingrová Soňa Carsfolie ChodovženyZ2
Kalfař Jaroslav mužiM1
Fišer Radovan Team Bike BřezovámužiM1
Kule Martin Pupkani-KVmužiM2
Seifert, Zábojníková Daniel, Petra štafeta
Cimprichová, Satýnová Ivana, Vladimíra Samurai gymštafeta
Vackovi Jiří, Ivana Plamen Chodovštafeta
Kantnerová, Procházka Marcela, Milan štafeta
Janoušová, Cvingerová Blanka, Tereza SAMURAI GYMštafeta
Němcová, Schreková Nikola, Kateřina SAMURAI GYMštafeta
Kolářovi Jan, Václav SAMURAI GYMštafeta
Pavelková, Hendrych Miroslava, Ondřej Loučkyštafeta
Zápotocká, Starý Hana, Jiří ŠAK Chodovštafeta
Zelenkovi Alena, Zuzana Kadaňštafeta
Šimůnkovi Štěpánka, Eliška Kadaňštafeta
Uratt, Havlínová Lukáš, Míša štafeta
Vinterová, Cheměnová Lenka, Adéla Chodovštafeta
Braunfuchsová, Válek Dagmar, Michal Chodovštafeta
Majerová, Bendová Monika Sokolovštafeta