Startovní listina Podzimní běh lyžařů

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 562

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2Platba
Mališová Karla USK Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Požgayová Jana Bonbon Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Zeidlerová Jarmila BBK Benešov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Tůmová Jaroslava Obchodní akademie Vlašim4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Janáčková Kateřina Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Pokorná Věnceslava atletika Hostivař4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Dvorská Hanka BOOT CAMP4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy C
Veselá Iva TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Kumstová Jana TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Soldátová Kateřina Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Balcarová Jana Hradec Králové4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Bartošová Tereza SK Jeseniova4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Nováková Michaela Praha 10, Strašnice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Vaňáčová Eva ÓMON Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Šolcová Veronika Runsasan4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Holánková Zuzana Benešov4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Telská Viktorie Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Štemberková Zuzana Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Součková Natálie Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Sobíšková Štěpánka Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Zadražilová Anežka Kanoistika Sparta4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Třísková Katarína Praha 64 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Zachová Petra Praha 24 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Smrčková Pavlína BK Říčany4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Hlávková Tereza Body ID4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Vávrová Markéta CYKLOHELIOS Rolníci ČZU4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Kudrnáčová Lucie OB HCE4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Hrdličková Andrea Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Mišeková Martina TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Šimečková Radka TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Svěchotová Hana Spartak Praha 44 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Malkusová Nicole SK Kometa Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Randáková Hanka ASK Slavia Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Jiroušková Hana Znosim4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Rudišarová Martina TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Adomácí ženy 4 km
Škvorová Petra Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Nosková Jaroslava Praha 94 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Václavková Jolana Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Jeníková Karolína Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Jeníková Petra Spartak Praha 44 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Baluskova Ida 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Spilková Eliška Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky staršídomácí ženy 4 km
Gololobovová Blanka AVC Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Kopecká Alena Hrusice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Knošková Jitka Zbraslav4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Tržilová Iva TJ Maratonstav Úpice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Blechová Lucie LBS Sport4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Kynclová Zuzana Velké Popovice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Skořepa Michael Sokol Senohraby Host4 km (pouze ženy a starší dorostenky)
Salingerová Anna ČZÚ4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Balcarová Petra Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Radová Daniela 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)dorostenky starší
Kadeřábková-Březinová Vanda Olymp Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Karasová Kamila Omon Kralupy4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Procházková Alena Běžecký klub ČS4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Vatěrová Lucie 4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Andriková Blanka TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Plášilová Kateřina TJ Sokol Senohraby4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy Bdomácí ženy 4 km
Picková Jana Chramiště8 km (zdatné ženy)ženy
Štrosová Alice Super Slow Motion8 km (zdatné ženy)ženy
Hamouzová Tereza ÓMON Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Ševčíková Zuzana Ómon Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Merasicka Dagmar Continental Automotive Czech Republic s8 km (zdatné ženy)ženy
Kaiglova Lucie Líný drzý holky8 km (zdatné ženy)ženy
Stránělová Eva SK Rover8 km (zdatné ženy)ženy
Stránělová Nikola KASPER-SWIX Team8 km (zdatné ženy)ženy
Adamcová Andrea Atletika Vlašim8 km (zdatné ženy)ženy
Malovcová Monika Říčany8 km (zdatné ženy)ženy
Tichovská Hana SK PRAGA8 km (zdatné ženy)ženy
Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)ženy
Kunstová Lenka 8 km (zdatné ženy)ženy
Matějů Kateřina SILD team8 km (zdatné ženy)ženy
Matějů Martina SILD team8 km (zdatné ženy)ženy
Vagnerová Zuzana Joskatel8 km (zdatné ženy)ženy
Svarcova Martina Apollo team strancice8 km (zdatné ženy)ženy
Žemlová Eva OK Kamenice8 km (zdatné ženy)ženy
Rűcková Lenka TJ SOKOL PRAHA STARÉ MĚSTO8 km (zdatné ženy)ženy
Balane Katarina Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)ženy
Pudilova Vlaďka Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)ženy
Vejvodova Kristyna Kanoistika Sedlčany8 km (zdatné ženy)ženy
Šťovíčková Darina PRO-DOMA SE8 km (zdatné ženy)ženy
Gregorová Kamila Mizuno team8 km (zdatné ženy)ženy
Balcarová Romana Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Bořilová Magdaléna SOŠ a SZŠ Benešov8 km (zdatné ženy)ženy
Kamarádová Daniela Báječné ženy v běhu8 km (zdatné ženy)ženy
Přibylová Eva Sokol Nusle8 km (zdatné ženy)ženy
Petrásková Nikol Zruč nad Sázavou8 km (zdatné ženy)ženy
Koukolová Jana 8 km (zdatné ženy)ženy
Polívková Markéta DGP8 km (zdatné ženy)ženy
Valentová Helena VŠSK MFF UK8 km (zdatné ženy)ženy
Křížová Lenka Benešovsky běžecký klub8 km (zdatné ženy)ženy
Švihelová Sylva DGP Praha8 km (zdatné ženy)ženy
Tichovská Martina SK Praga8 km (zdatné ženy)ženy
Kudrnová Anna SK Babice8 km (zdatné ženy)ženy
Struková Katka GATORADE Team8 km (zdatné ženy)ženy
Hofmanová Markéta Mistři a Markéta8 km (zdatné ženy)
Procházková Irena TJ Sokol Senohraby8 km (zdatné ženy)domácí ženy 8 km
Kratinová Renata DGP8 km (zdatné ženy)
Bartoňová Veronika DGP8 km (zdatné ženy)
Slavíková Štěpánka DGP8 km (zdatné ženy)
Šárová Andrea Votice8 km (zdatné ženy)ženy
Jirásková Kateřina Praha 94 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Holubová Tereza gatorade Team8 km (zdatné ženy)
Starý Stanislav Roubíčkova Lhota8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Smetana Karel Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Cipl František BONBON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Cinka Ivan Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Němec Jiří Atletika Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Werner Petr Liga 100 Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Janeček Jaroslav SABZO Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Krejsa Václav Bonbon Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Minchev Ivan Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Novák Jiří SK ROVER8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Rádl Pavel BOROVÁ LHOTA8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Gregor Jaroslav AC OH Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Říha Miroslav Sokol Sadská8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Adam Petr AC Obora Hvězda8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Hovorka Karel Tj Petřiny8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Vaníček Petr Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Mayer Jan Atletika Benešov8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Volný Petr Relax medvědice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Franěk Emil BOOT CAMP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Picka Jan Chramiště8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Štros Ota Super Slow Motion8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Lebeda Petr Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hamouz Jan ÓMON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Chmelík Martin Quattro Formaggi8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Chaloupka Přemysl OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Rejman Tomáš ÓMON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Veselý Michal Lustig LUSTIG HEROES8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Skořepa David Praha 48 km (starší dorostenci a muži)muži B
Švec Daniel HC Sick of it All8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Stráněl Ml Jiří KASPER-SWIX Team8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Stráněl Jiří SK Rover8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pejša Jan smí být prázdné8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hušák Jiří ÓMON Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Janáček Jiří Praha 48 km (starší dorostenci a muži)muži C
Navrátil Zdeněk Prague Runners8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kolář David SK Moravan Louňovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Košař Michal Runsasan8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bína Jiří Hrusice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bína Šimon SKI Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Koudelka Drahomir Meixner Consulting8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kočovský Miroslav Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Pecháček Libor Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Smrčka Miloš BK Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Rieger Jan Vlkovec8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Polivka Petr Ski Vitkovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šolta Jakub Světice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Halík Pavel Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Častvaj Daniel Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Brabec Miroslav Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Andrlík Jan Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Veselý Tomáš Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Sobíšek Martin Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Zadražil Lukáš Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Počta Jan Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Mašek Ondřej Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Sobíšek Tomáš Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Brabec Jakub Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Podraský Patrik Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Hrábek Nikola Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Tešovič Jan Kanoistika Sparta8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Rektor Antonín Praha 48 km (starší dorostenci a muži)muži B
Dubják Petr Jiskra Zruč n. S.8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Urbanec Jan Zaječice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Urbanec Ondřej Zaječice8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Pelikán Karel Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Růžička Jan Praha 178 km (starší dorostenci a muži)muži A
Svačina Štěpán Rumový Express8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hruška Tomáš Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Smrčka Petr BK Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Klvaň Norbert SKC Pečky8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Linhart Martin 8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Přibík Martin Vnitřnosť8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Herda Jan SKP Nymburk8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Peřinka Filip TTT8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Gregoriades Tomas Team Herbalife8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Lejnar Martin TJ Jiskra Zruč nad Sázavou8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Řehák Vít CYKLOHELIOS8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kalenda Michal Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Lichtenberg Martin TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Veselý Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Cdomácí muži 8 km
Zach Petr DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Rada Michal Stráže8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Linhart František Prague Runners8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Mráz Antonín DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Matějů Michal SILD team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Matějů Luboš SILD team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pautov Sergey Nikteam8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hájek Martin KVS8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Eremka Libor TJ Jiskra Humpolec8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hrdina Antonín TJ ČZU Praha - Rolníci8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Sunka Jan Moravan Lounovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Ptáček Jan Tým Kartografie8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pávek Martin CZU Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hrček Tomáš Praha 98 km (starší dorostenci a muži)muži B
Lančarič Petr Záběhlice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kahoun Jan Louňovice pod Blaníkem8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Svěchota Matyáš TJ Dukla Praha8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Jelínek Aleš Praha 68 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jelínek Pavel Praha 68 km (starší dorostenci a muži)muži C
Pozner Daniel Zeleneč8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Tůma Jiří Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Koběrský Pavel Světice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šťovíček Martin SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hanousek Jakub Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Pirk Jan Lékařský triklub Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Pirk Tomáš 8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Chvátal Vladimír Úvaly8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Moulík Jiří Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Budka Ondřej Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Kadleček Aleš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Samec David Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Andrušík Radek Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Mašek Petr Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Novotny Lukaš Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Lachout Martin Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Sůsa Jakub kokoteam.cz8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Fiala Matyas kanoistika sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Fiala Šimon kanoistika sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šítek Michal Celné8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Jakubíček Honza Kerberos8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Tůma Jiří Obchodní akademie Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Skvor Petr Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Cdomácí muži 8 km
Křížek Martin Kona Runners8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Livora Václav Pankrác8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Vávra Radomír KEARTEAM8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Nosek Jiří Kbely cycling team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Jahoda Vít Benešovský běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Mráz Pavel DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Herynek Petr Mnichovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Duchoň David Praha Újezd8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Ďoubal Miroslav Kolovraty8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Novák Ivo OK 24 Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Neumann Josef SSK Spartak Čtyřkoly8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šťastný Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Růžička Luboš SOSE8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Zahorec Adam SOSE8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci staršídomácí muži 8 km
Plášil Matěj SKI Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci staršídomácí muži 8 km
Michalik Slavomir Hlubočinka8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Fišer Jiří VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Procházka Roman TJ Tuchoraz8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Semík Luboš OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Němeček Jan USK Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Hausenblas Šimon OK Kamenice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kos Pavel Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Havel Filip 8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Freudl Ondřej Klínec8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Michalička Vladimír TK Radošovice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Kříž Dušan Benesovsky běžecký klub8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Fišer Pavel TJ Stodůlky Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Knyttl Jan KBELY Cycling Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Klaška Pavel Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Klaška Martin Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Klaška Pavel Kotlářka8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kolanda Martin DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Werner Lukáš Zelená liška8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Pelisek Michael JRCP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kožina Petr SK Praga8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Krejčík Jan Nová Ves8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Knoška Martin Zbraslav8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Němec Jan Kolín8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Oberländer Jan TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Balcar Aleš Hradec Králové8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Pipek Jan SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hakl Martin SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jaborník Karel SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vizina Petr SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Rück Daniel SK Babice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
John Robert Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Struk Jiří GATORADE Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hofman Jiří Mistři a Markéta8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kotlík Kamil Hegesh8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vytásek Jaroslav Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Stýblo Aleš Chocerady8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Plášil Martin Chocerady Vepřovice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šanda Dobroslav Chocerady8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Kuba Libre Luboš 8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vatěra Václav 8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vatěra Václav 8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Pán Jan Nová Ves8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Schejbal Ondřej LBS Sport8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jančár Franta TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži Bdomácí muži 8 km
Bartoň Vojtěch DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Hrnčíř Honza DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Neumann Jaroslav DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Neumann Martin DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Gazda Vítězslav Divišov8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Slunečko Jindřich BBK Benešov8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Dufek Pavel DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Krchňák Roman Vlašim8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Šimek Pavel Praha 38 km (starší dorostenci a muži)muži B
Julanek Mára Leopold DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Dvořák Libor DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Paulů Robert 8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Slavík Viktor Řeporyjští Sršáni8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Macháč Jan Olín DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Navrátil Josef SK Stránčice8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Nohejl Tomáš SK DNF/Salming8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Jeníček Michal HO Přírodní Vědy Říčany8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bukovinský Michal HO PFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Balcar Jaroslav Senohraby / HO Přírodní vědy8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Hilgert Luboš Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Zlesák Martin SK Rover Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Prouza Milan SC Radotín8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Šmíd Ondřej Kbely Cycling Team8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Froník Jan VK Smíchov8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Penc Miroslav Dukla Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Bradáč Jiří Sabzo8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Polášek Ferdinand Jan MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Semerád Antonín OOB Kotlářka Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Skalka Jakub 8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Vágner Aleš Rorace Team Pyšely8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Karas Ondřej Omon Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Janovský Stanislav Praha 128 km (starší dorostenci a muži)muži C
Vašek Libor Relativ Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Beneš Štěpán Omon Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Semenchukov Maxim Running Chef8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kutman Pavel Struhařov8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Jirásek Marek TJ Sokol Kbely8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Tupý Marek Česyk8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pokorný Miroslav 8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Chvátal Luboš VŠSK MFF UK8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Karban Zdeněk Sporticus8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Lesse Petr Veslaři Bohemians8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Šoltys Marek Energy Team8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Nový Břetislav Sabzo Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži D
Libre Kuba SK Lajdáček8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Konvalinka Matěj Kanoistika Sedlčany8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Berounská Adéla USK OB Prahadětské/žákovské tratižákyně starší
Berounská Anna USK OB Prahadětské/žákovské tratiDorostenky mladšídomácí děvčata
Borovička Matyáš SK Babicedětské/žákovské tratiminižáci mladší
Bulandr Mára Leopard DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Burian Jáchym ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratižáci mladší
Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Carmine Adam Dukla JMdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Carmine Nicol Atletika Jižní Městodětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Doupovcova Klara Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Doupovcova Kristyna Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Doupovec Ondrej Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Drábová Eliška SŠK ÚJEZD NAD LESYdětské/žákovské tratižákyně mladší
Duchoňová Alice dětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Fafejta Václav TJ LIGA 100 PRAHA8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Fafejtová  Eliška PRAHA 4dětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Fafejtová Radka TJ LIGA 100 PRAHA4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy B
Fišerová Ludmila TJ Stodůlky Prahadětské/žákovské tratižákyně starší
Florová Monika AC Sparta Prahadětské/žákovské tratižákyně starší
Folprecht Lukáš Zdravotník Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Folprechtová Julie Zdravotník Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Frolík Jan VK Smíchov8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Gozon Martin Chotýšanydětské/žákovské tratiminižáci mladší
Gozonová Martina Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Gozonová Martina Atletika Benešovnordic runningženy
Gozonová Petra Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Hacmacová Linda TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Hanzlová Karolína SENOHRABYdětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Hanzlová Kateřina SENOHRABYdětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Hauptmann Marek Dukla Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Herynková Lucie Ski Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Hlávka Tomáš Praha 9dětské/žákovské tratižáci starší
Hlávková Veronika Black Angelsdětské/žákovské tratižákyně mladší
Holubová Petra Ómon Praha4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Houštecká Hanna Báječné ženy v běhu4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Hrdlička Adam Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Hrdlička Matouš Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršídomácí chlapci
Hrstková Vladěna Kerteam8 km (zdatné ženy)ženy
Hruška Ondřej Mirošovicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Chalupníková Valerie ASK SLAVIEdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Chmelík Tomáš Quattro Formaggidětské/žákovské tratiminižáci mladší
Chmelíková Adéla Sokol Dolní Počernicedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Jech Petr DGP - WC Pivson Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Jonáková Lucie TJ Sokol Říčany a Radošovicedětské/žákovské tratižákyně starší
Jonáková Veronika Říčanydětské/žákovské tratiminižákyně starší
Kala Tomáš Báječné děti v běhudětské/žákovské tratiminižáci starší
Kalendová Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Kalendová Marie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Kalendová Teodora ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Kletečková Markéta Radotín8 km (zdatné ženy)ženy
Klimperová Adéla Atletika Český Broddětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Knoška Michal SK Sport Zbraslavdětské/žákovské tratiminižáci starší
Knoška Robert SK Sport Zbraslavdětské/žákovské tratižáci mladší
Koběrská Ema Marie Světicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Koběrský Matouš Světicedětské/žákovské tratipidižáci mladší
Koběrský Tobiáš Světicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Kocourek Lukáš TJ Sokol Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Kodym Filip Atipic Jílové u Prahydětské/žákovské tratiminižáci starší
Kohout Filip Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Kolářová Veronika SK Moravan Louňovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovicedětské/žákovské tratipidižákyně starší
Kopáňková Lucie Atipic z.s. Jílové u Prahydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Kopecký Jonáš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Kopecký Matouš TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Kopecký Štěpán TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Kopecký Vít TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Kordík Antonín Atipic Jílovédětské/žákovské tratiminižáci mladší
Kordíková Anna Atipic Jílovédětské/žákovské tratižákyně mladší
Kos Jakub LBS SPORT TEAMdětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Kos Vojtěch LBS SPORT TEAMdětské/žákovské tratiDorostenci mladší
Kosová Karolína LBS Sport Teamdětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Košařová Barbora Runsasandětské/žákovské tratižákyně mladší
Košařová Veronika Runsasandětské/žákovské tratipidižákyně starší
Kotiš Martin dětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Kotišová Karolína dětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Koukal Adam SC Radotíndětské/žákovské tratižáci mladší
Koukalová Eliška SC Radotíndětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Kovář Jenda Diana Sport Teamdětské/žákovské tratiminižáci starší
Kovář Toník Olympdětské/žákovské tratipidižáci starší
Krejčík Samuel MP Dukla Prahadětské/žákovské tratipidižáci starší
Krejčíková Amelie MP Dukla Prahadětské/žákovské tratiminižákyně starší
Kříž Matěj Atletika Benesovdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Kumstová Jana TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiDorostenky mladší
Kuriš Radek Praha8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Lančarič Vojtěch Záběhlicedětské/žákovské tratižáci starší
Lichtenbergová Tereza TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Lichtenbergová Zuzana TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Macák David Praha-8 Trojadětské/žákovské tratipidižáci starší
Macák Filip Sparta Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Maleček Petr TJ Sokol Suchdol8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Mandík Michal Atletika Jižní městodětské/žákovské tratiminižáci mladší
Mandíková Daniela Atletika Jižní městodětské/žákovské tratiminižákyně starší
Mašek Ondra Spartak Praha 4dětské/žákovské tratižáci mladší
Matějů Antonín SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci mladší
Matějů Eda SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci starší
Matějů Emil SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci mladší
Matějů Josef SILD teamdětské/žákovské tratipidižáci mladší
Míčková Karolína Žižkovdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Mišek Michal TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladšídomácí chlapci
Mišeková Kateřina TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Mišeková Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Možíšová Magdaléna SKI Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Mrázová Ema DGPdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Mrázová Julie Spartak Praha 4dětské/žákovské tratižákyně mladší
Mrázová Lucie DGPdětské/žákovské tratipidižákyně starší
Nemšovský Filip Praga Prahadětské/žákovské tratižáci mladší
Neumannová Jana SSK Spartak Čtyřkolydětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Neuwirth Jan SILVINI8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Nezmeškal Matěj SK Volejbal Kolíndětské/žákovské tratiminižáci mladší
Nezmeškalová Kateřina SK Volejbal Kolíndětské/žákovské tratipidižákyně starší
Nosková Helena AC Sparta Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Nosková Zuzana Avia Čakovicedětské/žákovské tratižákyně mladší
Oborný Tomáš Atipicdětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Paloučková Lucie Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Paloučková Zuzana Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Panták Tomáš Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladšídomácí chlapci
Pantáková Sára Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Panuščík Petr DGP8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Pautov Nikita SK ROVER PRAHAdětské/žákovské tratiminižáci starší
Pavlica Filip Spartak Praha 4nordic runningmuži
Pavliščová Anna ATIPICdětské/žákovské tratipidižákyně starší
Pavliščová Marie ATIPICdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Pazdera Tomáš Mnichovicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Pazderová Jana Mnichovicedětské/žákovské tratipidižákyně starší
Petrželová Barbora Volvo - Rock Machinedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Plášilová Kristýna SKI Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Podlipny Adam SK Lajdáčekdětské/žákovské tratiminižáci starší
Polák Alexandr SC Radotíndětské/žákovské tratiDorostenci mladší
Polák Richard SC Radotíndětské/žákovské tratiminižáci mladší
Poláková Kateřina SC Radotíndětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Procházka Jindřich ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižáci mladší
Procházka Tomáš Atipicdětské/žákovské tratiminižáci starší
Procházková Helena Atipicdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Procházková Zdeňka Atipicdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Pukowiecová Ema Marie Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Rada Ondřej Strážedětské/žákovské tratipidižáci starší
Rada Petr AC Obora Hvezda praha8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Rada Vojtěch Bikeclinic junior teamdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Radová Eliška Bikeclinic junior teamdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Radová Ema Strážedětské/žákovské tratižákyně mladší
Radová Nela Strážedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců České Budějovi8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Randák Ondřej TO Sprint8 km (starší dorostenci a muži)muži C
Rosenbaumová Ester HC Slavia Prahadětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Růžička Ondřej TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Růžičková Lída TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Řeháková Laura Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Řeháková Valerie Atletika Benešovdětské/žákovské tratipidižákyně starší
Říha Karel Soběhrdy8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Skalka Jakub 8 km (starší dorostenci a muži)muži A
Skořepa Matěj TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Skořepová Anna Praha 4dětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Skořepová Eliška TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Smrčková Eliška BK Říčanydětské/žákovské tratižákyně mladší
Soukalová Victoria Hovorčovicedětské/žákovské tratižákyně starší
Stocková Kateřina Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladší
Stocková Lea Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Straka Adam TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci staršídomácí chlapci
Straková Karolína TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Struková Andělka GATORADE Teamdětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Sunka Hubert Moravan Lounovicedětské/žákovské tratipidižáci starší
Sunkova Berta Moravan Lounovicedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Sunkova Sara Moravan Lounovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Svoboda Dominik TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Svoboda Ondřej TJ Sokol Opolanydětské/žákovské tratiminižáci mladší
Svobodová Laura Tj Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Svobodová Marta TJ Sokol Opolanydětské/žákovské tratipidižákyně starší
Šedivý Zdeněk Atletika Benešov8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šimečková Anička Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Šimečková Kateřina Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Šimková Tereza SK Slaviadětské/žákovské tratiminižákyně starší
Šňupárek Jenda Černošicedětské/žákovské tratiminižáci mladší
Šňupárková Bára Černošicedětské/žákovské tratipidižákyně starší
Šolta Jáchym Světicedětské/žákovské tratiminižáci mladší
Šourek Pavel Osnicenordic runningmuži
Špaček Vojtěch Zaječicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Šťastná Lucie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Šťastný Pavel TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Štolba Jakub Senohrabydětské/žákovské tratižáci staršídomácí chlapci
Štolba Marek TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Štolba Tomáš TjSokol Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Štorc Michal Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Šťovíček Vojta SK Babicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Šťovíčková Vendula SK Babicedětské/žákovské tratižákyně mladší
Šuráň František Velké Popovicedětské/žákovské tratiDorostenci mladší
Šuráň František Velké Popovice8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šuráň Josef Velké Popovicedětské/žákovské tratižáci starší
Šuráň Josef Velké Popovice8 km (starší dorostenci a muži)dorostenci starší
Šuráňová Hedvika OK Kamenicedětské/žákovské tratiminižákyně starší
Šuráňová Petra Velké popovicedětské/žákovské tratižákyně starší
Táborská Terezie ASK Slavia Prahadětské/žákovské tratižákyně mladší
Tabulka Štěpán Zvánovicedětské/žákovské tratiminižáci starší
Tabulková Bára Zvánovicedětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Techlová Ema TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladší
Tibitanzl Michal SportikusTeam8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Tlamichová Alice Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Tlamichová Bára Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladšídomácí děvčata
Trnková Alena DGP8 km (zdatné ženy)ženy
Ungerová Eliška Atipic, z.s.dětské/žákovské tratiminižákyně starší
Valuchová Julie Praha,zšvenclikůdětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Valuchová Veronika Praha,zšvenclikůdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Vaněk Ladislav TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Vaňková Alena TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Vavra Viktor VSK CVUT Prahadětské/žákovské tratiminižáci starší
Vejrychová Nikola Zaječicedětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Veselá Julie TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Veselý Václav TJ Sokol Senohrabydětské/žákovské tratipidižáci mladší
Vlček Vladimír Teplice8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vlčková Emička Lipnomandětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Vobecký Filip Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Vobecký Lukáš Atletika Benešovdětské/žákovské tratiminižáci mladší
Vondrák Ondřej Sokol Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Vondráková Kateřina Sokol Senohrabydětské/žákovské tratižákyně staršídomácí děvčata
Vozobulová Viktorka Senohrabydětské/žákovské tratižákyně mladšídomácí děvčata
Vytásek Jaroslav Senohraby8 km (starší dorostenci a muži)muži B
Vytásek Lukáš Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Vytásek Ondřej Senohrabydětské/žákovské tratižáci mladšídomácí chlapci
Záhorcová Anežka SOSEdětské/žákovské tratipidižákyně staršídomácí děvčata
Záhorcová Eliška SOSEdětské/žákovské tratiminižákyně starší
Záhorec Jonáš SOSEdětské/žákovské tratiminižáci mladšídomácí chlapci
Zahrádka Vít Ski Senohrabydětské/žákovské tratiminižáci staršídomácí chlapci
Zahrádková Ela Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Zahrádková Ema Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Zahrádková Leontýna Ski Senohrabydětské/žákovské tratipidižákyně mladšídomácí děvčata
Zbúrová Alice Neratovice4 km (pouze ženy a starší dorostenky)ženy A
Zdechovská Eliška Sparta Prahadětské/žákovské tratiminižákyně mladší
Zdechovský Jakub Praha-8 Trojadětské/žákovské tratipidižáci starší
Zelená Barbora dětské/žákovské tratiminižákyně staršídomácí děvčata
Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratiminižáci starší
Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesydětské/žákovské tratipidižákyně starší