Počet přihlášených: 562
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Skupina 2 | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Mališová | Karla | USK Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Požgayová | Jana | Bonbon Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Zeidlerová | Jarmila | BBK Benešov | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Tůmová | Jaroslava | Obchodní akademie Vlašim | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Janáčková | Kateřina | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Pokorná | Věnceslava | atletika Hostivař | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Dvorská | Hanka | BOOT CAMP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy C | ||
Veselá | Iva | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Kumstová | Jana | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | |
Soldátová | Kateřina | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Balcarová | Jana | Hradec Králové | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Bartošová | Tereza | SK Jeseniova | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Nováková | Michaela | Praha 10, Strašnice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Vaňáčová | Eva | ÓMON Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Šolcová | Veronika | Runsasan | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Holánková | Zuzana | Benešov | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Telská | Viktorie | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Štemberková | Zuzana | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Součková | Natálie | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Sobíšková | Štěpánka | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Zadražilová | Anežka | Kanoistika Sparta | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Třísková | Katarína | Praha 6 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Zachová | Petra | Praha 2 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Smrčková | Pavlína | BK Říčany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Hlávková | Tereza | Body ID | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Vávrová | Markéta | CYKLOHELIOS Rolníci ČZU | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Kudrnáčová | Lucie | OB HCE | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Hrdličková | Andrea | Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Mišeková | Martina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Šimečková | Radka | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Svěchotová | Hana | Spartak Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Malkusová | Nicole | SK Kometa Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Randáková | Hanka | ASK Slavia Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Jiroušková | Hana | Znosim | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Rudišarová | Martina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | domácí ženy 4 km | |
Škvorová | Petra | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | |
Nosková | Jaroslava | Praha 9 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Václavková | Jolana | Báječné ženy v běhu | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Jeníková | Karolína | Báječné ženy v běhu | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Jeníková | Petra | Spartak Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Baluskova | Ida | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | |||
Spilková | Eliška | Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | domácí ženy 4 km | |
Gololobovová | Blanka | AVC Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Kopecká | Alena | Hrusice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Knošková | Jitka | Zbraslav | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Tržilová | Iva | TJ Maratonstav Úpice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Blechová | Lucie | LBS Sport | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | ||
Kynclová | Zuzana | Velké Popovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Skořepa | Michael | Sokol Senohraby Host | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |||
Salingerová | Anna | ČZÚ | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Balcarová | Petra | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Radová | Daniela | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | dorostenky starší | |||
Kadeřábková-Březinová | Vanda | Olymp Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Karasová | Kamila | Omon Kralupy | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Procházková | Alena | Běžecký klub ČS | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Vatěrová | Lucie | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | |||
Andriková | Blanka | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Plášilová | Kateřina | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | domácí ženy 4 km | |
Picková | Jana | Chramiště | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Štrosová | Alice | Super Slow Motion | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Hamouzová | Tereza | ÓMON Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Ševčíková | Zuzana | Ómon Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Merasicka | Dagmar | Continental Automotive Czech Republic s.r.o. | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kaiglova | Lucie | Líný drzý holky | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Stránělová | Eva | SK Rover | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Stránělová | Nikola | KASPER-SWIX Team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Adamcová | Andrea | Atletika Vlašim | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Malovcová | Monika | Říčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Tichovská | Hana | SK PRAGA | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Skořepová | Alena | TJ Sokol Senohraby | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kunstová | Lenka | 8 km (zdatné ženy) | ženy | |||
Matějů | Kateřina | SILD team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Matějů | Martina | SILD team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Vagnerová | Zuzana | Joskatel | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Svarcova | Martina | Apollo team strancice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Žemlová | Eva | OK Kamenice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Rűcková | Lenka | TJ SOKOL PRAHA STARÉ MĚSTO | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Balane | Katarina | Kanoistika Sedlčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Pudilova | Vlaďka | Kanoistika Sedlčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Vejvodova | Kristyna | Kanoistika Sedlčany | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Šťovíčková | Darina | PRO-DOMA SE | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Gregorová | Kamila | Mizuno team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Balcarová | Romana | Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Bořilová | Magdaléna | SOŠ a SZŠ Benešov | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kamarádová | Daniela | Báječné ženy v běhu | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Přibylová | Eva | Sokol Nusle | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Petrásková | Nikol | Zruč nad Sázavou | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Koukolová | Jana | 8 km (zdatné ženy) | ženy | |||
Polívková | Markéta | DGP | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Valentová | Helena | VŠSK MFF UK | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Křížová | Lenka | Benešovsky běžecký klub | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Švihelová | Sylva | DGP Praha | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Tichovská | Martina | SK Praga | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Kudrnová | Anna | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Struková | Katka | GATORADE Team | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Hofmanová | Markéta | Mistři a Markéta | 8 km (zdatné ženy) | |||
Procházková | Irena | TJ Sokol Senohraby | 8 km (zdatné ženy) | domácí ženy 8 km | ||
Kratinová | Renata | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |||
Bartoňová | Veronika | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |||
Slavíková | Štěpánka | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |||
Šárová | Andrea | Votice | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Jirásková | Kateřina | Praha 9 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Holubová | Tereza | gatorade Team | 8 km (zdatné ženy) | |||
Starý | Stanislav | Roubíčkova Lhota | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Smetana | Karel | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Cipl | František | BONBON Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Cinka | Ivan | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Němec | Jiří | Atletika Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Werner | Petr | Liga 100 Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Janeček | Jaroslav | SABZO Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Krejsa | Václav | Bonbon Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Minchev | Ivan | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Novák | Jiří | SK ROVER | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Rádl | Pavel | BOROVÁ LHOTA | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Gregor | Jaroslav | AC OH Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Říha | Miroslav | Sokol Sadská | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Adam | Petr | AC Obora Hvězda | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Hovorka | Karel | Tj Petřiny | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Vaníček | Petr | Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Mayer | Jan | Atletika Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Volný | Petr | Relax medvědice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Vacarda | Vladimír | ELEVEN RUN TEAM | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Franěk | Emil | BOOT CAMP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Picka | Jan | Chramiště | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Štros | Ota | Super Slow Motion | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Lebeda | Petr | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hamouz | Jan | ÓMON Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Chmelík | Martin | Quattro Formaggi | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Chaloupka | Přemysl | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Rejman | Tomáš | ÓMON Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Veselý | Michal Lustig | LUSTIG HEROES | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Skořepa | David | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Švec | Daniel | HC Sick of it All | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Stráněl Ml | Jiří | KASPER-SWIX Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Stráněl | Jiří | SK Rover | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Pejša | Jan | smí být prázdné | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hušák | Jiří | ÓMON Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Janáček | Jiří | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Navrátil | Zdeněk | Prague Runners | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Kolář | David | SK Moravan Louňovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Košař | Michal | Runsasan | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Bína | Jiří | Hrusice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Bína | Šimon | SKI Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Koudelka | Drahomir | Meixner Consulting | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Kočovský | Miroslav | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Pecháček | Libor | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Smrčka | Miloš | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Rieger | Jan | Vlkovec | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Polivka | Petr | Ski Vitkovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Šolta | Jakub | Světice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Halík | Pavel | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Častvaj | Daniel | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Brabec | Miroslav | Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Andrlík | Jan | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Veselý | Tomáš | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Sobíšek | Martin | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Zadražil | Lukáš | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Počta | Jan | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Mašek | Ondřej | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Sobíšek | Tomáš | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Brabec | Jakub | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Podraský | Patrik | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Hrábek | Nikola | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Tešovič | Jan | Kanoistika Sparta | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Rektor | Antonín | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Dubják | Petr | Jiskra Zruč n. S. | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Urbanec | Jan | Zaječice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Urbanec | Ondřej | Zaječice | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Pelikán | Karel | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Růžička | Jan | Praha 17 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Svačina | Štěpán | Rumový Express | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hruška | Tomáš | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Smrčka | Petr | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Klvaň | Norbert | SKC Pečky | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Linhart | Martin | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | |||
Přibík | Martin | Vnitřnosť | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Herda | Jan | SKP Nymburk | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Peřinka | Filip | TTT | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Gregoriades | Tomas | Team Herbalife | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Lejnar | Martin | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Řehák | Vít | CYKLOHELIOS | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Kalenda | Michal | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Lichtenberg | Martin | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Veselý | Jan | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | domácí muži 8 km | |
Zach | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Rada | Michal | Stráže | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Linhart | František | Prague Runners | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Mráz | Antonín | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Matějů | Michal | SILD team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Matějů | Luboš | SILD team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Pautov | Sergey | Nikteam | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hájek | Martin | KVS | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Eremka | Libor | TJ Jiskra Humpolec | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Hrdina | Antonín | TJ ČZU Praha - Rolníci | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Sunka | Jan | Moravan Lounovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Ptáček | Jan | Tým Kartografie | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Pávek | Martin | CZU Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Hrček | Tomáš | Praha 9 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Lančarič | Petr | Záběhlice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Kahoun | Jan | Louňovice pod Blaníkem | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Svěchota | Matyáš | TJ Dukla Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Jelínek | Aleš | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Jelínek | Pavel | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Pozner | Daniel | Zeleneč | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Tůma | Jiří | Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Koběrský | Pavel | Světice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Šťovíček | Martin | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hanousek | Jakub | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Pirk | Jan | Lékařský triklub Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Pirk | Tomáš | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | |||
Chvátal | Vladimír | Úvaly | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Moulík | Jiří | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Budka | Ondřej | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Kadleček | Aleš | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Samec | David | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Andrušík | Radek | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Mašek | Petr | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Novotny | Lukaš | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Lachout | Martin | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Sůsa | Jakub | kokoteam.cz | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Fiala | Matyas | kanoistika sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Fiala | Šimon | kanoistika sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Šítek | Michal | Celné | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Jakubíček | Honza | Kerberos | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Tůma | Jiří | Obchodní akademie Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Pospíšil | Pavel | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Skvor | Petr | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | domácí muži 8 km | |
Křížek | Martin | Kona Runners | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Livora | Václav | Pankrác | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Vávra | Radomír | KEARTEAM | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Nosek | Jiří | Kbely cycling team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Jahoda | Vít | Benešovský běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Mráz | Pavel | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Herynek | Petr | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Duchoň | David | Praha Újezd | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Ďoubal | Miroslav | Kolovraty | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Novák | Ivo | OK 24 Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Neumann | Josef | SSK Spartak Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Šťastný | Jan | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Růžička | Luboš | SOSE | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Zahorec | Adam | SOSE | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | domácí muži 8 km | |
Plášil | Matěj | SKI Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | domácí muži 8 km | |
Michalik | Slavomir | Hlubočinka | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Fišer | Jiří | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Procházka | Roman | TJ Tuchoraz | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Semík | Luboš | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Němeček | Jan | USK Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Hausenblas | Šimon | OK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Kos | Pavel | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Havel | Filip | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | |||
Freudl | Ondřej | Klínec | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Michalička | Vladimír | TK Radošovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Kříž | Dušan | Benesovsky běžecký klub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Fišer | Pavel | TJ Stodůlky Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Knyttl | Jan | KBELY Cycling Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Klaška | Pavel | Kotlářka | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Klaška | Martin | Kotlářka | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Klaška | Pavel | Kotlářka | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Pechek | Petr | TJ Maratonstav Úpice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Kolanda | Martin | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Werner | Lukáš | Zelená liška | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Pelisek | Michael | JRCP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Kožina | Petr | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Krejčík | Jan | Nová Ves | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Knoška | Martin | Zbraslav | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Němec | Jan | Kolín | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Oberländer | Jan | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Balcar | Aleš | Hradec Králové | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Pipek | Jan | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Hakl | Martin | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Jaborník | Karel | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Vizina | Petr | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Rück | Daniel | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
John | Robert | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Struk | Jiří | GATORADE Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hofman | Jiří | Mistři a Markéta | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Kotlík | Kamil | Hegesh | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Vytásek | Jaroslav | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Stýblo | Aleš | Chocerady | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Plášil | Martin | Chocerady Vepřovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Šanda | Dobroslav | Chocerady | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Kuba Libre | Luboš | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | |||
Vatěra | Václav | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | |||
Vatěra | Václav | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | |||
Pán | Jan | Nová Ves | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Schejbal | Ondřej | LBS Sport | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Jančár | Franta | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | domácí muži 8 km | |
Bartoň | Vojtěch | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Hrnčíř | Honza | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Neumann | Jaroslav | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Neumann | Martin | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Gazda | Vítězslav | Divišov | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Slunečko | Jindřich | BBK Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Dufek | Pavel | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Krchňák | Roman | Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Šimek | Pavel | Praha 3 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Julanek | Mára Leopold | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Dvořák | Libor | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Paulů | Robert | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | |||
Slavík | Viktor | Řeporyjští Sršáni | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Macháč | Jan Olín | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Navrátil | Josef | SK Stránčice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Nohejl | Tomáš | SK DNF/Salming | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Jeníček | Michal | HO Přírodní Vědy Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Bukovinský | Michal | HO PFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Balcar | Jaroslav | Senohraby / HO Přírodní vědy | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Hilgert | Luboš | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Zlesák | Martin | SK Rover Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Prouza | Milan | SC Radotín | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Šmíd | Ondřej | Kbely Cycling Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Froník | Jan | VK Smíchov | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Penc | Miroslav | Dukla Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Bradáč | Jiří | Sabzo | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Polášek | Ferdinand Jan | MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Semerád | Antonín | OOB Kotlářka Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Skalka | Jakub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | |||
Vágner | Aleš | Rorace Team Pyšely | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Karas | Ondřej | Omon Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Janovský | Stanislav | Praha 12 | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Vašek | Libor | Relativ Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Beneš | Štěpán | Omon Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Semenchukov | Maxim | Running Chef | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Kutman | Pavel | Struhařov | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Jirásek | Marek | TJ Sokol Kbely | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Tupý | Marek | Česyk | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Pokorný | Miroslav | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | |||
Chvátal | Luboš | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Karban | Zdeněk | Sporticus | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Lesse | Petr | Veslaři Bohemians | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Šoltys | Marek | Energy Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Nový | Břetislav | Sabzo Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži D | ||
Libre | Kuba | SK Lajdáček | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Konvalinka | Matěj | Kanoistika Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Berounská | Adéla | USK OB Praha | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Berounská | Anna | USK OB Praha | dětské/žákovské trati | Dorostenky mladší | domácí děvčata | |
Borovička | Matyáš | SK Babice | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Bulandr | Mára Leopard | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Burian | Jáchym | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | žáci mladší | ||
Burianová | Vanda | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Carmine | Adam | Dukla JM | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Doupovcova | Klara | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Doupovcova | Kristyna | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Doupovec | Ondrej | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci starší | domácí chlapci | |
Drábová | Eliška | SŠK ÚJEZD NAD LESY | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Duchoňová | Alice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | |||
Fafejta | Václav | TJ LIGA 100 PRAHA | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Fafejtová | Eliška | PRAHA 4 | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Fafejtová | Radka | TJ LIGA 100 PRAHA | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy B | ||
Fišerová | Ludmila | TJ Stodůlky Praha | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Florová | Monika | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Folprecht | Lukáš | Zdravotník Praha | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Folprechtová | Julie | Zdravotník Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Frolík | Jan | VK Smíchov | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Gozon | Martin | Chotýšany | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Gozonová | Martina | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Gozonová | Martina | Atletika Benešov | nordic running | ženy | ||
Gozonová | Petra | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Hacmacová | Linda | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Hanzlová | Karolína | SENOHRABY | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Hanzlová | Kateřina | SENOHRABY | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Hauptmann | Marek | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Herynková | Lucie | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Hlávka | Tomáš | Praha 9 | dětské/žákovské trati | žáci starší | ||
Hlávková | Veronika | Black Angels | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Holubová | Petra | Ómon Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Houštecká | Hanna | Báječné ženy v běhu | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Hrdlička | Adam | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Hrdlička | Matouš | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | domácí chlapci | |
Hrstková | Vladěna | Kerteam | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Hruška | Ondřej | Mirošovice | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Chalupníková | Valerie | ASK SLAVIE | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Chmelík | Tomáš | Quattro Formaggi | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Chmelíková | Adéla | Sokol Dolní Počernice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Jech | Petr | DGP - WC Pivson Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Jonáková | Lucie | TJ Sokol Říčany a Radošovice | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Jonáková | Veronika | Říčany | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Kala | Tomáš | Báječné děti v běhu | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Kalendová | Lucie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Kalendová | Marie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Kalendová | Teodora | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Kletečková | Markéta | Radotín | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Klimperová | Adéla | Atletika Český Brod | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Knoška | Michal | SK Sport Zbraslav | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Knoška | Robert | SK Sport Zbraslav | dětské/žákovské trati | žáci mladší | ||
Koběrská | Ema Marie | Světice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Koběrský | Matouš | Světice | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | ||
Koběrský | Tobiáš | Světice | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Kocourek | Lukáš | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | ||
Kodym | Filip | Atipic Jílové u Prahy | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Kohout | Filip | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci mladší | domácí chlapci | |
Kolářová | Veronika | SK Moravan Louňovice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Kolářová | Zuzana | SK Moravan Louňovice | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Kopáňková | Lucie | Atipic z.s. Jílové u Prahy | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Kopecký | Jonáš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci mladší | domácí chlapci | |
Kopecký | Matouš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci starší | domácí chlapci | |
Kopecký | Štěpán | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci mladší | domácí chlapci | |
Kopecký | Vít | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci starší | domácí chlapci | |
Kordík | Antonín | Atipic Jílové | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Kordíková | Anna | Atipic Jílové | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Kos | Jakub | LBS SPORT TEAM | dětské/žákovské trati | žáci starší | domácí chlapci | |
Kos | Vojtěch | LBS SPORT TEAM | dětské/žákovské trati | Dorostenci mladší | ||
Kosová | Karolína | LBS Sport Team | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Košařová | Barbora | Runsasan | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Košařová | Veronika | Runsasan | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Kotiš | Martin | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | ||
Kotišová | Karolína | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | ||
Koukal | Adam | SC Radotín | dětské/žákovské trati | žáci mladší | ||
Koukalová | Eliška | SC Radotín | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Kovář | Jenda | Diana Sport Team | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Kovář | Toník | Olymp | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Krejčík | Samuel | MP Dukla Praha | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Krejčíková | Amelie | MP Dukla Praha | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Kříž | Matěj | Atletika Benesov | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Kumstová | Jana | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | Dorostenky mladší | ||
Kuriš | Radek | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Lančarič | Vojtěch | Záběhlice | dětské/žákovské trati | žáci starší | ||
Lichtenbergová | Tereza | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Lichtenbergová | Zuzana | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Macák | David | Praha-8 Troja | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Macák | Filip | Sparta Praha | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Maleček | Petr | TJ Sokol Suchdol | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Mandík | Michal | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Mandíková | Daniela | Atletika Jižní město | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Mašek | Ondra | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | žáci mladší | ||
Matějů | Antonín | SILD team | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | ||
Matějů | Eda | SILD team | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Matějů | Emil | SILD team | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | ||
Matějů | Josef | SILD team | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | ||
Míčková | Karolína | Žižkov | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Mišek | Michal | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | domácí chlapci | |
Mišeková | Kateřina | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Mišeková | Lucie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Možíšová | Magdaléna | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Mrázová | Ema | DGP | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Mrázová | Julie | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Mrázová | Lucie | DGP | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Nemšovský | Filip | Praga Praha | dětské/žákovské trati | žáci mladší | ||
Neumannová | Jana | SSK Spartak Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Neuwirth | Jan | SILVINI | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Nezmeškal | Matěj | SK Volejbal Kolín | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Nezmeškalová | Kateřina | SK Volejbal Kolín | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Nosková | Helena | AC Sparta Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Nosková | Zuzana | Avia Čakovice | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Oborný | Tomáš | Atipic | dětské/žákovské trati | minižáci starší | domácí chlapci | |
Paloučková | Lucie | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Paloučková | Zuzana | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Panták | Tomáš | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | domácí chlapci | |
Pantáková | Sára | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Panuščík | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Pautov | Nikita | SK ROVER PRAHA | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Pavlica | Filip | Spartak Praha 4 | nordic running | muži | ||
Pavliščová | Anna | ATIPIC | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Pavliščová | Marie | ATIPIC | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Pazdera | Tomáš | Mnichovice | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Pazderová | Jana | Mnichovice | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Petrželová | Barbora | Volvo - Rock Machine | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Plášilová | Kristýna | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Podlipny | Adam | SK Lajdáček | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Polák | Alexandr | SC Radotín | dětské/žákovské trati | Dorostenci mladší | ||
Polák | Richard | SC Radotín | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Poláková | Kateřina | SC Radotín | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Procházka | Jindřich | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | žáci mladší | ||
Procházka | Tomáš | Atipic | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Procházková | Helena | Atipic | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Procházková | Zdeňka | Atipic | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Pukowiecová | Ema Marie | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Rada | Ondřej | Stráže | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Rada | Petr | AC Obora Hvezda praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Rada | Vojtěch | Bikeclinic junior team | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Radová | Eliška | Bikeclinic junior team | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Radová | Ema | Stráže | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Radová | Nela | Stráže | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Rákosník | Luboš | Jihočeský klub maratonců České Budějovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Randák | Ondřej | TO Sprint | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži C | ||
Rosenbaumová | Ester | HC Slavia Praha | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Růžička | Ondřej | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Růžičková | Lída | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Řeháková | Laura | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Říha | Karel | Soběhrdy | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Skalka | Jakub | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži A | |||
Skořepa | Matěj | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci starší | domácí chlapci | |
Skořepová | Anna | Praha 4 | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Skořepová | Eliška | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Smrčková | Eliška | BK Říčany | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Soukalová | Victoria | Hovorčovice | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Stocková | Kateřina | Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Stocková | Lea | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Straka | Adam | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | domácí chlapci | |
Straková | Karolína | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Struková | Andělka | GATORADE Team | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Sunka | Hubert | Moravan Lounovice | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Sunkova | Berta | Moravan Lounovice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Sunkova | Sara | Moravan Lounovice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Svoboda | Dominik | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci mladší | domácí chlapci | |
Svoboda | Ondřej | TJ Sokol Opolany | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Svobodová | Laura | Tj Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Svobodová | Marta | TJ Sokol Opolany | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Šedivý | Zdeněk | Atletika Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Šimečková | Anička | Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Šimečková | Kateřina | Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Šimková | Tereza | SK Slavia | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Šňupárek | Jenda | Černošice | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Šňupárková | Bára | Černošice | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | ||
Šolta | Jáchym | Světice | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Šourek | Pavel | Osnice | nordic running | muži | ||
Špaček | Vojtěch | Zaječice | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Šťastná | Lucie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Šťastný | Pavel | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Štolba | Jakub | Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci starší | domácí chlapci | |
Štolba | Marek | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Štolba | Tomáš | TjSokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci mladší | domácí chlapci | |
Štorc | Michal | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Šťovíček | Vojta | SK Babice | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Šťovíčková | Vendula | SK Babice | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Šuráň | František | Velké Popovice | dětské/žákovské trati | Dorostenci mladší | ||
Šuráň | František | Velké Popovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Šuráň | Josef | Velké Popovice | dětské/žákovské trati | žáci starší | ||
Šuráň | Josef | Velké Popovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | dorostenci starší | ||
Šuráňová | Hedvika | OK Kamenice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Šuráňová | Petra | Velké popovice | dětské/žákovské trati | žákyně starší | ||
Táborská | Terezie | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | ||
Tabulka | Štěpán | Zvánovice | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Tabulková | Bára | Zvánovice | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Techlová | Ema | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | ||
Tibitanzl | Michal | SportikusTeam | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Tlamichová | Alice | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Tlamichová | Bára | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | domácí děvčata | |
Trnková | Alena | DGP | 8 km (zdatné ženy) | ženy | ||
Ungerová | Eliška | Atipic, z.s. | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Valuchová | Julie | Praha,zšvencliků | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Valuchová | Veronika | Praha,zšvencliků | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Vaněk | Ladislav | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Vaňková | Alena | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Vavra | Viktor | VSK CVUT Praha | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Vejrychová | Nikola | Zaječice | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | |
Veselá | Julie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Veselý | Václav | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižáci mladší | ||
Vlček | Vladimír | Teplice | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Vlčková | Emička | Lipnoman | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Vobecký | Filip | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Vobecký | Lukáš | Atletika Benešov | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | ||
Vondrák | Ondřej | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci starší | domácí chlapci | |
Vondráková | Kateřina | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně starší | domácí děvčata | |
Vozobulová | Viktorka | Senohraby | dětské/žákovské trati | žákyně mladší | domácí děvčata | |
Vytásek | Jaroslav | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | muži B | ||
Vytásek | Lukáš | Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Vytásek | Ondřej | Senohraby | dětské/žákovské trati | žáci mladší | domácí chlapci | |
Záhorcová | Anežka | SOSE | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší | domácí děvčata | |
Záhorcová | Eliška | SOSE | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | ||
Záhorec | Jonáš | SOSE | dětské/žákovské trati | minižáci mladší | domácí chlapci | |
Zahrádka | Vít | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati | minižáci starší | domácí chlapci | |
Zahrádková | Ela | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Zahrádková | Ema | Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Zahrádková | Leontýna | Ski Senohraby | dětské/žákovské trati | pidižákyně mladší | domácí děvčata | |
Zbúrová | Alice | Neratovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ženy A | ||
Zdechovská | Eliška | Sparta Praha | dětské/žákovské trati | minižákyně mladší | ||
Zdechovský | Jakub | Praha-8 Troja | dětské/žákovské trati | pidižáci starší | ||
Zelená | Barbora | dětské/žákovské trati | minižákyně starší | domácí děvčata | ||
Žilka | Matěj | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | minižáci starší | ||
Žilková | Zuzana | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | pidižákyně starší |