Startovní listina Běh Cvikovem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 248

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorie
Prollerová Petra KV KlíčVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Roudnická Veronika AC RumburkHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Faltová Jiřina Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Kolář Miloslav rozběháme KameniciHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Ehrlich Jaroslav Rozběháme KameniciHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Faltová Eliška Tniclub Haven Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Vetešník Ladislav SKI PolevskoHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Hellier Broňa Noviny p. RalskemVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Šlechtová Martina LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Věchet Ladislav Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Bitmanová Ywona CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Studničný Josef CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Sklenář Josef Jablonec nad NisouVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Chramosta Jaroslav Jaboja TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Vachula Pavel Hradek nsd NisouHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Vakrčka Pavel LitoměřiceHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Vakrčka Pavel Holubi letkal LitoměřiceHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Lupoměský Martin CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Ryšavá Vendula AC Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Souhrada Pavel KV KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Pěnička Karel Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M69
Sirůček Davod Multisport TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Podoláková Tereza CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Šrachta Vladimír KV KlíčHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Miler Jiří Lawi SportHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Janák Jiří HZS česká lípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Ramisch Richard Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Effmertova Katerina Novy BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Tumová Jana Zumba CvikovVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Havelka Petr Eleven Run TeamHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Svoboda Vít PrahaMílaři (4300 m)muži
Hendrych Tomáš Horní LibchavaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Hendrych Jaroslav Cyklosport M Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Červenka Karel Hora svaté Kateřiny Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Černý Jaroslav TriathleteHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Helebrant Josef LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Effmert Marek novy borHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Jíra Jaroslav Tri clib Haven Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Krob Petr Jablonné v Podj.Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Čivrný Jiří SemilyHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Hromádka Petr Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Landová Martina KVK Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z34
Pivoda Josef BONBONVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Jirgesová Leontyna LiberecDětské závodyml. žákyně
Jakobi Marek atletika CvikovMílaři (4300 m)muži
Novotný Miroslav ZŠ CvikovMílaři (4300 m)muži
Zetek Filip atletika CvikovDětské závodyst. žáci
Rychtařík Matěj CvikovDětské závodychlapci
Posseltová Eliška CvikovDětské závodydívky
Trnka Pavel CvikovDětské závodychlapci
Tóthová Eliska CvikovDětské závodydívky
Kubíková Eliška CvikovDětské závodydívky
Lacinová Sára Atletika CvikovDětské závodydívky
Tímová Laura Anna CvikovDětské závodydívky
Tíma Michal CvikovMílaři (4300 m)muži
Dostálová Adéla ZŠ náměstí Míru Nový BorDětské závodyml. žákyně
Hartman Jan CvikovDětské závodychlapci
Šlamborová Lucie SK ZŠ Jablonné v PodještědíDětské závodydívky
Šlambor Martin SK ZŠ Jablonné v PodještědíDětské závodychlapci
Ouzká Eliška CvikovDětské závodydívky
Kovalevová Apolena CvikovDětské závodydívky
Honzejk Tomáš CvikovDětské závodychlapci
Podoláková Tereza ZŠ Nerudova CvikovDětské závodydívky
Svoboda Václav MŠ CvikovDětské závodychlapci
Svobodová Anna ZŠ CvikovDětské závodydívky
Svobodová Šárka CvikovMílaři (4300 m)ženy
Kocelská Monika CvikovMílaři (4300 m)ženy
Marek Jan Atletika CvikovDětské závodychlapci
Lexa František LiberecDětské závodychlapci
Lexa Jakub LiberecDětské závodychlapci
Nečasová Eliška SK Nový BorDětské závodyst. žákyně
Nečasová Eliška SK Nový BorMílaři (4300 m)ženy
Kazda Karel CvikovDětské závodychlapci
Straka Jan CvikovDětské závodychlapci
Tanečková Denisa Atletika CvikovDětské závodydívky
Petrová Kateřina SK Nový borDětské závodyst. žákyně
Petrová Kateřina SK Nový borDětské závodyjuniorky
Honzátko Václav CvikovDětské závodychlapci
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový BorDětské závodyjunioři
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový borDětské závodyst. žáci
Ševčíková Libuše Dětské závodydívky
Ševčíková Anna Česká lípa Dětské závodydívky
Matoušková Nela CvikovDětské závodydívky
Čermák Martin CvikovDětské závodychlapci
Bobák Martin Nový borDětské závodydorostenci
Čepeláková Gabriela Slovan VarnsdorfDětské závodydívky
Hnídek Vojtěch CvikovDětské závodychlapci
Pasaričová Nikita Zš CvikovDětské závodydívky
Šlamborová Lucie SK ZŠ Jablonné v PodještědíMílaři (4300 m)ženy
Doležalová Linda DDM SmetankaDětské závodydívky
Doležalová Klára DDM SmetankaDětské závodydívky
Nemlein Dominik DDM SmetankaDětské závodychlapci
Drahan Bohdan AC Česká LípaDětské závodychlapci
Drahan Anna AC Česká LípaDětské závodydívky
Beránková Veronika TJ Liaz JablonecDětské závodyml. žákyně
Kolařík Jakub CvikovDětské závodychlapci
Loubková Ivana cyklorenova CvikovMílaři (4300 m)ženy
Novák Ondřej Česká KameniceDětské závodychlapci
Bičišťová Silvie Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Sichtova Miriam CvikovDětské závodydívky
Jakobi Šárka atletika CvikovDětské závodyjuniorky
Pala Josef Atletika CvikovDětské závodychlapci
Hadravová Kateřina Tri club Haven Česká LípaDětské závodyml. žákyně
Hadravová Adéla Tri club Haven Česká LípaDětské závodydívky
Hadravová Lucie Dětské závodyst. žákyně
Faltová Eliška Triclub Haven Česká LípaDětské závodyst. žákyně
Merhautova Leontina CvikovDětské závodydívky
Šíma Šimon PopelovDětské závodychlapci
Melicherčíková Sára atletika CvikovDětské závodyml. žákyně
Melicherčíková Elen atletika CvikovDětské závodydívky
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Kopřiva Jan Alexandr Jiskra Nový BorDětské závodyst. žáci
Růžičková Anna ZŠ CvikovDětské závodydívky
Knejzlík Tomáš Dětské závodyjunioři
Nevřelová Jana Nový BorDětské závodydívky
Bočková Veronika TJ Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Zenko Rozálie ZŠ CvikovDětské závodydívky
Fridrichová Monika Zš Jablonné v PodještědíDětské závodydorostenky
Urbancova Adela Dětské závodydívky
Chalupa Jan CvikovDětské závodyml. žáci
Tóth Adam CvikovDětské závodychlapci
Kříž Antonín CvikovDětské závodychlapci
Křížová Adéla CvikovDětské závodydívky
Hanuš Michal ZŠ CvikovDětské závodyml. žáci
Hanuš Stanislav ZŠ CvikovDětské závodychlapci
Balák Teodor atletika Nový BorDětské závodychlapci
Vachtová Leona borská atletikaDětské závodydívky
Zagalský Miroslav CvikovDětské závodychlapci
Kejzar Jiří CvikovMílaři (4300 m)muži
Kocelská Eliška CvikovDětské závodydívky
Dvořáková Jana CvikovDětské závodydívky
Časárová Adéla CvikovDětské závodydívky
Rejmanová Nikola CvikovDětské závodyml. žákyně
Rejman Josef CvikovMílaři (4300 m)muži
Lotová Ema SK Nový borDětské závodydívky
Petr Jiří Zš SvorDětské závodychlapci
Petr Jiří SvorMílaři (4300 m)muži
Nováková Viktorie Jiskra Nový borDětské závodydívky
Murswiek Jan OK Nový borDětské závodychlapci
Nováková Jarmila Jiskra Nový borDětské závodydívky
Nováková Jarmila Jiskra Nový BorDětské závodyml. žákyně
Černý Patrik Atletika CvikovDětské závodychlapci
Nový František Zš Jablonné v podještědíDětské závodychlapci
Neckařová Lucie MŠ JiráskovaDětské závodydívky
Jandová Anna Slovan VarnsdorfDětské závodydívky
Herudek Čeněk CvikovDětské závodychlapci
Berzan Daniela atletika Česká LípaDětské závodydívky
Prollerová Veronika AC Česká LípaDětské závodyst. žákyně
Prollerová Tereza AC Česká LípaDětské závodydívky
Lamač Vítek Atletika CvikovDětské závodychlapci
Novák Vojtěch AC Česká LípaDětské závodychlapci
Kocourek Jarolím cvikovDětské závodychlapci
Kocourek Dalimil cvikovDětské závodychlapci
Mataj Jakub Sebastian CvikovDětské závodychlapci
Bobák Martin Nový BorMílaři (4300 m)muži
Prášek Jiří atletika CvikovDětské závodychlapci
Machačná Ema TJ Jiskra Nový BorDětské závodydívky
Nováková Jana rozběháme KameniciMílaři (4300 m)ženy
Kocman Lukáš ZŠ CvikovDětské závodychlapci
Kocmanová Adéla Atletika CvikovDětské závodydívky
Šíma Jiří PopelovMílaři (4300 m)muži
Ehrlich Jáchym KB Kamenický ŠenovDětské závodychlapci
Bobelák Tomáš CvikovMílaři (4300 m)muži
Bobelák Matyáš CvikovDětské závodychlapci
Bobelák Tobiáš CvikovDětské závodychlapci
Knejzlík Tomáš TriTClub Haven Česká LípaDětské závodyml. žáci
Pavlíčková Vendula Dětské závodyjuniorky
Smítková Anna ZŠ CvikovDětské závodydívky
Hadravová Kateřina Dětské závodyjuniorky
Růžičková Marie ZŠ CvikovDětské závodydívky
Jandová Stella ZŠ CvikovDětské závodydívky
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový borDětské závodyjunioři
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový borDětské závodyst. žáci
Hajný Matěj TJ Jiskra Nový BorDětské závodychlapci
Nevřela Jan DDM Smetanka Nový BorDětské závodyml. žáci
Samek Jonáš AC Česká LípaDětské závodychlapci
Fridrich Armin Jakub SK ZŠ Jablonné v PodještědíDětské závodyml. žáci
Fridrich Armin Dětské závodyjunioři
Kroutil Jirka CvikovDětské závodyml. žáci
Novotný Ondřej ZŠ Bohumila Hynka CvikovDětské závodyml. žáci
Hellier Bruce Dětské závodyml. žáci
Šimon František Dětské závodyml. žáci
Pribanová Markéta Česká LípaDětské závodydívky
Průšová Eliška Atletika CvikovDětské závodydívky
William Brus Dětské závodyjunioři
František Šimon Dětské závodyjunioři
Nový Matěj Jiskra Nový BorMílaři (4300 m)muži
Peroutková Mirka Dětské závodyjuniorky
Mitačová Marie ZákupyDětské závodydorostenky
Mitačová Marie ZákupyMílaři (4300 m)ženy
Volhejnová Angelika CvikovDětské závodydorostenky
Ryšavá Vendula AC Česká LípaDětské závodydorostenky
Stupka Patrik AC Česká LípaMílaři (4300 m)muži
Stehlík Aleš CvikovMílaři (4300 m)muži
Krejčí Jan CvikovMílaři (4300 m)muži
Pěničková Hana Nový BorMílaři (4300 m)ženy
Miler Jiří Lawi SportMílaři (4300 m)muži
Kolařík Tomáš TT Cyklorenova CvikovMílaři (4300 m)muži
Karko Jan HO MimoňMílaři (4300 m)muži
Clement Heimo JonsdorfMílaři (4300 m)muži
Cmunt Petr cyklorenova CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Cmunt Petr cyklorenova CvikovMílaři (4300 m)muži
Honzátko Radek Mílaři (4300 m)muži
Skočovský Petr Farma PísečnáHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Diart Tomáš Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Diartova Ivana Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Krejčí Milan ProvodínHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Berounský Jan Liga 100 Česká LípaVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Bufka Zdeněk AC Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M69
Václavíková Hana KV KlíčVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Dogaru Vasil Česká LípaHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Šťástková Stanislava Nový BorVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Třešňák Tomáš SK ZŠ Jablonné v PodještědíHlavní závod 15 km (2 okruhy)M39
Bouchnerová Alena Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)Z35plus
Čepelka Oldřich LoudovéVedlejší závod 7,5 km (1 okruh)M70plus
Brabec Tomáš Nový BorHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Šíp Ladislav SCMT LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Hazdra Mirek Hlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Rygál Libor Sk Maxtri LiberecHlavní závod 15 km (2 okruhy)M59
Špaček Adam CvikovDětské závodychlapci
Rychtařík Tomáš Dětské závodyn.chlapci
Kovalev Jonáš Dětské závodyn.chlapci
Beneš Jan CvikovDětské závodyn.chlapci
Berko Alexandr CvikovDětské závodyn.chlapci
Fialová Monika Jablonné v PodještědíHlavní závod 15 km (2 okruhy)Z35plus
Hnídková Amálie CvikovDětské závodyn.dívky
Chvojkova Josefina Dětské závodyn.dívky
Janáček David VarnsdorfDětské závodyn.chlapci
Kazda Karel CvikovDětské závodyjunioři
Kocourek Vendelín cvikovDětské závodychlapci
Kohoutová Barbora Vedlejší závod 7,5 km (1 okruh)
Kumsta Zdeněk AC Mladá BoleslavMílaři (4300 m)muži
Mrnková Gabriela StružniceDětské závodyn.dívky
Myšková Karolínka Sloup v ČecháchDětské závodyn.dívky
Ouzký Martin CvikovDětské závodyn.chlapci
Pala Vít Atletika CvikovDětské závodyn.chlapci
Prášek Jáchym školka CvikovDětské závodyn.chlapci
Prchalová Ema VarnsdorfDětské závodyn.dívky
Průšová Anežka Atletika CvikovDětské závodydívky
Rejman Josef CvikovHlavní závod 15 km (2 okruhy)M49
Rychtařík Adam CvikovDětské závodyn.chlapci
Rychtařík Tomáš CvikovDětské závodyn.chlapci
Straka Jan CvikovDětské závodychlapci
Straka Jan CvikovDětské závodychlapci
Straková Eliška CvikovDětské závodyn.dívky
Straková Eliška CvikovDětské závodyn.dívky
Vetešníková Dana SKI PolevskoDětské závodyn.dívky
Zenko Doriana MŠ Jiráskova CvikovDětské závodyn.dívky