Startovní listina Děčín Run Fest

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 211

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Horkulič Martin POVRLY5 kmM1ano
Košík Michal Triade Děčín5 kmM3
Holečková Veronika Děčín5 kmZ3ano
Zelenka Petr Děčín5 kmM3ano
Tylová Andrea Děčín5 kmZ1
Křeček Tomáš Constellium DěčínPůlmaratonM1ano
Losová Maya SKP Sever Ústí nad Labem5 kmZ1
Losová Maya SKP Sever Ústí nad LabemDětský běh 1500 m dívky
Los Antonín SKP Sever Ústí nad LabemDětský běh 750 m chlapci
Los Jáchym SKP Sever Ústí nad Labem200 metrů
Machačný Jiří Česká Kamenice5 kmM1ano
Soukup Lukáš #delejcotebavi5 kmM1ano
Petrová Zdeňka #delejcotebavi5 kmZ1
Neuman Jan Ústí nad LabemPůlmaratonM3
Fišer Kryštof Ústí nad Labem5 kmM1
Fišerová Gabriela Ústí nad Labem5 kmZ3
Slavíková Renata Ústí nad Labem5 kmZ3
Kulhanová Petra LEGO5 kmZ1ano
Beran Lukáš LEGOPůlmaratonM1ano
Parlesáková Renata Děčín5 kmZ3
Parlesák Ota Děčín5 kmM3ano
Prasek Jiri PůlmaratonM3ano
Šafaříková Viola ASK Děčín5 kmZ1ano
Vošta Martin Děčín5 kmM3ano
Vošta Martin DěčínRodinný běhano
Tenkrát Milan Děčín5 kmM1ano
Anderle Tomáš 5 kmM1ano
Fílová Jana BK Běkodo5 kmZ3ano
Prášková Barbora ASK Děčín5 kmZ1
Prášek Jan Děčín5 kmM1
Beranová Anna LEGODětský běh 750 m dívkyano
Kulhan Tobiáš LEGODětský běh 750 m chlapciano
Slavata Tomáš SlavataPůlmaratonM1
Hornát Jula Slavata5 kmM1
Semirádová Marcela Děčín5 kmZ3ano
Hruška Miloš VĚTRUŠE ULPůlmaratonM3ano
Hrušková Sabina Biatlon Jílové5 kmZ1ano
Kučera Jan Děčín5 kmM1ano
Černohorský Otto Děčín5 kmM3ano
Černohorskâ Anežka Děčín5 kmZ1ano
Liška Jiří Brutalteam Děčín5 kmM3ano
Müller Jan USK PROVOD Ústí n.L.5 kmM1ano
Kotvová Julie triadePůlmaratonZ1ano
Kotva Jan TriadePůlmaratonM1ano
Fíla Zdeněk AK DuchcovDětský běh 1500 m chlapci
Fílovi Rodinka AK DuchcovRodinný běh
Blažková Alžběta Plavecký klub DěčínDětský běh 750 m dívkyne
Pomichálková Romana SK APD Děčín5 kmZ1ano
Pomichálková Romana SK APD DěčínDětský běh 1500 m dívkyano
Blažek Jan DD TUchlov5 kmM3
Tučková Andrea Klub biatlonu Jílové5 kmZ1ano
Rychnovská Kateřina 5 kmZ1ano
Vobnášil Stanislav Sky team Dolní Žleb5 kmM3ano
Nedvěd Jakub Děčín5 kmM1ano
Krejzová Tereza Děčín5 kmZ1ano
Rychnovská Markéta Děčín5 kmZ1ano
Salabová Barbora Děčín5 kmZ1ano
Pražák Evžen Děčín5 kmM3
Hašková Renata Děčín5 kmZ3ano
Křenková Lucie Děčín5 kmZ1ano
Peterková Yveta Hromová partaPůlmaratonZ3ano
Šestořádová Martina Hromová partaPůlmaratonZ3ano
Pomichálek Ondřej Děčín200 metrů
Peterka Marek Triade Decin5 kmM1ano
Pajer Ivan Terno Děčín5 kmM1
Pajer Jan Terno Děčín5 kmM3
Schambergerová Jana Děčín5 kmZ1ano
Fejfarová Marie Hradec KrálovéPůlmaratonZ1ano
Procházka Milan Děčín5 kmM3ano
Buchar Jan ddDěčín5 kmM1ano
Buchar Jan DěčínPůlmaratonM1ano
Tattermusch Šárka Děčín5 kmZ3ano
Nygrýn Václav Děčín5 kmM1
Hůlová Karolína Děčín5 kmZ1ano
Miškovský Petr SK APD Děčín5 kmM1ano
Miškovský Adam SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Miškovský Jan SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Miškovský Petr SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Miškovský Vojta SK APD DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Ullmann Jiří Děčín5 kmM3ano
Hudková Barbora Děčín5 kmZ1ano
Kotva Jan triadeDětský běh 750 m chlapciano
Košík Martin KL sport Děčín5 kmM1
Kašová Marcela Děčín5 kmZ1ano
Matys Bohuslav Bobo Běh5 kmM1
Holub Jiří 5 kmM5
Palchá Bětuška Dětský běh 750 m dívky
Kubera Petr Pivní strejc DěčínPůlmaratonM1ano
Plachý Hynek
Novotný Josef ASK DěčínPůlmaratonM1ne
Bárta Martin DěčínPůlmaratonM1
Peterka's Family Peterka's Family Triade DecinRodinný běhano
Zelenka Marcel ChomutovDětský běh 1500 m chlapciano
Pintaudi Marianka + Sandro SK APDRodinný běhano
Pintaudi Martiana Dětský běh 750 m dívky
Lorenzová Eliška DěčínRodinný běhano
Lorenz Eliáš Děčín200 metrůano
Procházkovi  Zletné DěčínRodinný běhano
Hašková Amálie Plavecký club DěčínDětský běh 750 m dívkyano
Kořanová Aneta DěčínDětský běh 750 m dívkyano
Vlasák Tomáš DRMONOKPůlmaratonM1ano
Vlasáková Lucie DRMONOKPůlmaratonZ3ano
Pivonka Lukas DRMONOKPůlmaratonM1ano
Bartlovi Bára, Jeníček Rodinný běh
Česnek Tomáš TriadePůlmaratonM3ano
Česneková Johanka 200 metrů
Trojanová Pavlína Mikulašovické NutriePůlmaratonZ3
Peterka Marek Dětský běh 1500 m chlapci
Holeček Jiří Běžci ChomutovPůlmaratonM1ano
Petržílka Tomáš DěčínPůlmaratonM1ano
Popčák Jiří DěčínPůlmaratonM1ano
Fridrichová Petra Fitness by VěraPůlmaratonZ1ano
Tonder Martin PůlmaratonM3
Klinkáček Karel DěčínPůlmaratonM3ano
Vaňková Saša KOB DěčínPůlmaratonZ1ano
Ježek Jakub SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Landovsky Lukas Dajda teamPůlmaratonM1ano
Landovsky Zdenek Dajda teamPůlmaratonM3ano
Zítková Eliška USK Provod Ústí nad LabemDětský běh 1500 m dívkyano
Ďásková Martina Myrnyx TyrnyxPůlmaratonZ3ano
Hrubá Josefína SK APD DěčínDětský běh 1500 m dívkyano
Sasková Dagmar SCDCPůlmaratonZ3ano
Wenzel Richard SCDCPůlmaratonM1ano
Hrabětová Alžběta 200 metrůano
Hrabě Václav SK APD DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Ferko Zdeněk Hora Svaté KateřinyDětský běh 750 m chlapci
Arutjurová Barbora Hora Svaté KateřinyDětský běh 1500 m dívky
Říha Daniel Hora Svaté KateřinyDětský běh 750 m chlapci
Vacenovský František Benešov nad PloučnicíPůlmaratonM1ano
Souchová Helena SPONA TeplicePůlmaratonZ3ano
Heřman Lukáš SPONA TeplicePůlmaratonM1ano
Honz Ronald DěčínPůlmaratonM1ano
Jirásková Linda Hromová partaPůlmaratonZ1ano
Kopecký Tomáš PůlmaratonM3ano
Vojtěch Roman DěčínPůlmaratonM3ano
Čmelík Jiří Mirkov Bike TeamPůlmaratonM1ano
Blafuňka Jeremiáš Ofbike.czPůlmaratonM3
Bodnarová Iveta Maratón klub KladnoPůlmaratonZ3ano
Bodnarová Hana A.C. Tepo KladnoDětský běh 1500 m dívkyano
Kuře Petr HC DC XCPůlmaratonM1ano
Štěpánek Roman LiberecPůlmaratonM3ano
Šulcová Tereza DěčínPůlmaratonZ1ano
Šulc Ondřej DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Marek Jiří SPONA TeplicePůlmaratonM1ano
Dočekal Jiří DěčínPůlmaratonM3ano
Dočekal Petr DěčínPůlmaratonM1ano
Kadorová Veronika DěčínPůlmaratonZ1ano
Sedláčková Eva DěčínPůlmaratonZ3
Tutko Michal PůlmaratonM1ano
Loubek Kryštof DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Frostová Marie PůlmaratonZ3ano
Pytlík Tomáš RF DěčínPůlmaratonM3ano
Gut Rostislav DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Gut Vilém DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Nygrýn Nikolas DěčínDětský běh 750 m chlapci
Maixner Lukáš DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Čmelík Tomáš Mirkov Bike TeamPůlmaratonM1ano
Baco Ondřej SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Kočíb Pavel Krušnoman TT LitvinovPůlmaratonM3ano
Hipský Martin ŠluknovPůlmaratonM3ano
Nováková Anežka SKAPD DěčínDětský běh 1500 m dívkyne
Ševčík Václav DěčínPůlmaratonM3ano
Neumann Albert ASK DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Neumann Vilém ASK DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Novotná Kristyna ASK DecinDětský běh 750 m dívkyano
Voltr Vlastimil LiberecPůlmaratonM1ano
Stejskal Vojtěch LiberecPůlmaratonM3ano
Měkota Martin DC PANELÁK STARÁKPůlmaratonM3ano
Zach Jan DěčínPůlmaratonM1ano
Brejcha Miroslav DěčínPůlmaratonM1ano
Dragoun Petr ACTIVE TOUR CYKLING TEAMPůlmaratonM1ano
Valštýnová Zuzana SK APD DěčínDětský běh 1500 m dívkyano
Dvořák Čestmír Prostřední ŽlebPůlmaratonM3ano
Dragoun Jan Krásná LípaDětský běh 750 m chlapci
Täuber Jaromír BílinaPůlmaratonM1
Bláhová Vlaďka MikulášovicePůlmaratonZ3
Bláha Antonín MikulášovicePůlmaratonM3
Macho Vojtěch SK APD DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Štipek Jan Rock Empire, HudyDětský běh 750 m chlapcine
Nováková Johanka SK APD200 metrů
Ledvinka Štěpán run&rowPůlmaratonM1ano
Méner Oliver Děčín200 metrůano
Žáček Vít ASK DěčínDětský běh 750 m chlapci
Bezák Jakubko Děčín200 metrůano
Bartl Jeníček 200 metrů
Bártlová Bára Dětský běh 750 m dívky
Mikulec Miloš Skalice u ˇCeské Lípy200 metrůne
Blažek Jaroslav Suchaři5 kmM1ano
Bulva Pavel DěčínPůlmaratonM3ano
Gut Vilém DěčínPůlmaratonM3ano
Kalousova Alena 5 kmZ1ano
Kučera Filip FAPV DěčínDětský běh 750 m chlapcine
Lorenz Eliáš Rodinný běhano
Michálková Eliška Bílina5 kmZ1ano
Novák Jan testRodinný běhne
Petrová Zdeňka #delejcotebaviPůlmaratonZ1ano
Pintaudi Mariana SK APDDětský běh 750 m dívkyano
Prášková Markéta Děčín5 kmZ1ne
Provaznikova Lenka DěčínPůlmaratonZ1ne
Přibylová Erika KONKORDIA DěčínPůlmaratonZ3ano
Samkova Viktorie Decin5 kmZ1ne
Soukup Jiří Teplice5 kmM3ano
Suchoň Ivan Suchaři5 kmM3ano
Suchoňová Kateřina Suchaři5 kmZ1ano
Suchoňová Milena Suchaři5 kmZ3ano
Suchoňová Veronika Suchaři5 kmZ1ano
Štraubova Jitka SK BETYNA KAMENICKÝ ŠENOV5 kmZ3ne
Šulc Denis DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Turek Petr DěčínPůlmaratonM1ne
Tylová Andrea DěčínPůlmaratonZ1ne
Veselý Vítězslav DěčínPůlmaratonM3ano