Startovní listina Děčín Run Fest

Počet přihlášených: 211

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Anderle Tomáš 5 kmM1ano
Arutjurová Barbora Hora Svaté KateřinyDětský běh 1500 m dívky
Baco Ondřej SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Bárta Martin DěčínPůlmaratonM1
Bartl Jeníček 200 metrů
Bártlová Bára Dětský běh 750 m dívky
Bartlovi Bára, Jeníček Rodinný běh
Beran Lukáš LEGOPůlmaratonM1ano
Beranová Anna LEGODětský běh 750 m dívkyano
Bezák Jakubko Děčín200 metrůano
Blafuňka Jeremiáš Ofbike.czPůlmaratonM3
Bláha Antonín MikulášovicePůlmaratonM3
Bláhová Vlaďka MikulášovicePůlmaratonZ3
Blažek Jan DD TUchlov5 kmM3
Blažek Jaroslav Suchaři5 kmM1ano
Blažková Alžběta Plavecký klub DěčínDětský běh 750 m dívkyne
Bodnarová Hana A.C. Tepo KladnoDětský běh 1500 m dívkyano
Bodnarová Iveta Maratón klub KladnoPůlmaratonZ3ano
Brejcha Miroslav DěčínPůlmaratonM1ano
Buchar Jan DěčínPůlmaratonM1ano
Buchar Jan ddDěčín5 kmM1ano
Bulva Pavel DěčínPůlmaratonM3ano
Černohorskâ Anežka Děčín5 kmZ1ano
Černohorský Otto Děčín5 kmM3ano
Česnek Tomáš TriadePůlmaratonM3ano
Česneková Johanka 200 metrů
Čmelík Jiří Mirkov Bike TeamPůlmaratonM1ano
Čmelík Tomáš Mirkov Bike TeamPůlmaratonM1ano
Ďásková Martina Myrnyx TyrnyxPůlmaratonZ3ano
Dočekal Jiří DěčínPůlmaratonM3ano
Dočekal Petr DěčínPůlmaratonM1ano
Dragoun Jan Krásná LípaDětský běh 750 m chlapci
Dragoun Petr ACTIVE TOUR CYKLING TEAMPůlmaratonM1ano
Dvořák Čestmír Prostřední ŽlebPůlmaratonM3ano
Fejfarová Marie Hradec KrálovéPůlmaratonZ1ano
Ferko Zdeněk Hora Svaté KateřinyDětský běh 750 m chlapci
Fíla Zdeněk AK DuchcovDětský běh 1500 m chlapci
Fílová Jana BK Běkodo5 kmZ3ano
Fílovi Rodinka AK DuchcovRodinný běh
Fišer Kryštof Ústí nad Labem5 kmM1
Fišerová Gabriela Ústí nad Labem5 kmZ3
Fridrichová Petra Fitness by VěraPůlmaratonZ1ano
Frostová Marie PůlmaratonZ3ano
Gut Rostislav DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Gut Vilém DěčínPůlmaratonM3ano
Gut Vilém DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Hašková Amálie Plavecký club DěčínDětský běh 750 m dívkyano
Hašková Renata Děčín5 kmZ3ano
Heřman Lukáš SPONA TeplicePůlmaratonM1ano
Hipský Martin ŠluknovPůlmaratonM3ano
Holeček Jiří Běžci ChomutovPůlmaratonM1ano
Holečková Veronika Děčín5 kmZ3ano
Holub Jiří 5 kmM5
Honz Ronald DěčínPůlmaratonM1ano
Horkulič Martin POVRLY5 kmM1ano
Hornát Jula Slavata5 kmM1
Hrabě Václav SK APD DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Hrabětová Alžběta 200 metrůano
Hrubá Josefína SK APD DěčínDětský běh 1500 m dívkyano
Hruška Miloš VĚTRUŠE ULPůlmaratonM3ano
Hrušková Sabina Biatlon Jílové5 kmZ1ano
Hudková Barbora Děčín5 kmZ1ano
Hůlová Karolína Děčín5 kmZ1ano
Ježek Jakub SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Jirásková Linda Hromová partaPůlmaratonZ1ano
Kadorová Veronika DěčínPůlmaratonZ1ano
Kalousova Alena 5 kmZ1ano
Kašová Marcela Děčín5 kmZ1ano
Klinkáček Karel DěčínPůlmaratonM3ano
Kočíb Pavel Krušnoman TT LitvinovPůlmaratonM3ano
Kopecký Tomáš PůlmaratonM3ano
Kořanová Aneta DěčínDětský běh 750 m dívkyano
Košík Martin KL sport Děčín5 kmM1
Košík Michal Triade Děčín5 kmM3
Kotva Jan TriadePůlmaratonM1ano
Kotva Jan triadeDětský běh 750 m chlapciano
Kotvová Julie triadePůlmaratonZ1ano
Krejzová Tereza Děčín5 kmZ1ano
Křeček Tomáš Constellium DěčínPůlmaratonM1ano
Křenková Lucie Děčín5 kmZ1ano
Kubera Petr Pivní strejc DěčínPůlmaratonM1ano
Kučera Filip FAPV DěčínDětský běh 750 m chlapcine
Kučera Jan Děčín5 kmM1ano
Kulhan Tobiáš LEGODětský běh 750 m chlapciano
Kulhanová Petra LEGO5 kmZ1ano
Kuře Petr HC DC XCPůlmaratonM1ano
Landovsky Lukas Dajda teamPůlmaratonM1ano
Landovsky Zdenek Dajda teamPůlmaratonM3ano
Ledvinka Štěpán run&rowPůlmaratonM1ano
Liška Jiří Brutalteam Děčín5 kmM3ano
Lorenz Eliáš Rodinný běhano
Lorenz Eliáš Děčín200 metrůano
Lorenzová Eliška DěčínRodinný běhano
Los Antonín SKP Sever Ústí nad LabemDětský běh 750 m chlapci
Los Jáchym SKP Sever Ústí nad Labem200 metrů
Losová Maya SKP Sever Ústí nad Labem5 kmZ1
Losová Maya SKP Sever Ústí nad LabemDětský běh 1500 m dívky
Loubek Kryštof DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Machačný Jiří Česká Kamenice5 kmM1ano
Macho Vojtěch SK APD DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Maixner Lukáš DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Marek Jiří SPONA TeplicePůlmaratonM1ano
Matys Bohuslav Bobo Běh5 kmM1
Měkota Martin DC PANELÁK STARÁKPůlmaratonM3ano
Méner Oliver Děčín200 metrůano
Michálková Eliška Bílina5 kmZ1ano
Mikulec Miloš Skalice u ˇCeské Lípy200 metrůne
Miškovský Adam SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Miškovský Jan SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Miškovský Petr SK APD Děčín5 kmM1ano
Miškovský Petr SK APD DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Miškovský Vojta SK APD DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Müller Jan USK PROVOD Ústí n.L.5 kmM1ano
Nedvěd Jakub Děčín5 kmM1ano
Neuman Jan Ústí nad LabemPůlmaratonM3
Neumann Albert ASK DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Neumann Vilém ASK DěčínDětský běh 1500 m chlapciano
Novák Jan testRodinný běhne
Nováková Anežka SKAPD DěčínDětský běh 1500 m dívkyne
Nováková Johanka SK APD200 metrů
Novotná Kristyna ASK DecinDětský běh 750 m dívkyano
Novotný Josef ASK DěčínPůlmaratonM1ne
Nygrýn Nikolas DěčínDětský běh 750 m chlapci
Nygrýn Václav Děčín5 kmM1
Pajer Ivan Terno Děčín5 kmM1
Pajer Jan Terno Děčín5 kmM3
Palchá Bětuška Dětský běh 750 m dívky
Parlesák Ota Děčín5 kmM3ano
Parlesáková Renata Děčín5 kmZ3
Peterka Marek Triade Decin5 kmM1ano
Peterka Marek Dětský běh 1500 m chlapci
Peterka's Family Peterka's Family Triade DecinRodinný běhano
Peterková Yveta Hromová partaPůlmaratonZ3ano
Petrová Zdeňka #delejcotebaviPůlmaratonZ1ano
Petrová Zdeňka #delejcotebavi5 kmZ1
Petržílka Tomáš DěčínPůlmaratonM1ano
Pintaudi Mariana SK APDDětský běh 750 m dívkyano
Pintaudi Marianka + Sandro SK APDRodinný běhano
Pintaudi Martiana Dětský běh 750 m dívky
Pivonka Lukas DRMONOKPůlmaratonM1ano
Plachý Hynek
Pomichálek Ondřej Děčín200 metrů
Pomichálková Romana SK APD Děčín5 kmZ1ano
Pomichálková Romana SK APD DěčínDětský běh 1500 m dívkyano
Popčák Jiří DěčínPůlmaratonM1ano
Prasek Jiri PůlmaratonM3ano
Prášek Jan Děčín5 kmM1
Prášková Barbora ASK Děčín5 kmZ1
Prášková Markéta Děčín5 kmZ1ne
Pražák Evžen Děčín5 kmM3
Procházka Milan Děčín5 kmM3ano
Procházkovi  Zletné DěčínRodinný běhano
Provaznikova Lenka DěčínPůlmaratonZ1ne
Přibylová Erika KONKORDIA DěčínPůlmaratonZ3ano
Pytlík Tomáš RF DěčínPůlmaratonM3ano
Rychnovská Kateřina 5 kmZ1ano
Rychnovská Markéta Děčín5 kmZ1ano
Říha Daniel Hora Svaté KateřinyDětský běh 750 m chlapci
Salabová Barbora Děčín5 kmZ1ano
Samkova Viktorie Decin5 kmZ1ne
Sasková Dagmar SCDCPůlmaratonZ3ano
Sedláčková Eva DěčínPůlmaratonZ3
Semirádová Marcela Děčín5 kmZ3ano
Schambergerová Jana Děčín5 kmZ1ano
Slavata Tomáš SlavataPůlmaratonM1
Slavíková Renata Ústí nad Labem5 kmZ3
Souchová Helena SPONA TeplicePůlmaratonZ3ano
Soukup Jiří Teplice5 kmM3ano
Soukup Lukáš #delejcotebavi5 kmM1ano
Stejskal Vojtěch LiberecPůlmaratonM3ano
Suchoň Ivan Suchaři5 kmM3ano
Suchoňová Kateřina Suchaři5 kmZ1ano
Suchoňová Milena Suchaři5 kmZ3ano
Suchoňová Veronika Suchaři5 kmZ1ano
Šafaříková Viola ASK Děčín5 kmZ1ano
Šestořádová Martina Hromová partaPůlmaratonZ3ano
Ševčík Václav DěčínPůlmaratonM3ano
Štěpánek Roman LiberecPůlmaratonM3ano
Štipek Jan Rock Empire, HudyDětský běh 750 m chlapcine
Štraubova Jitka SK BETYNA KAMENICKÝ ŠENOV5 kmZ3ne
Šulc Denis DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Šulc Ondřej DěčínDětský běh 750 m chlapciano
Šulcová Tereza DěčínPůlmaratonZ1ano
Tattermusch Šárka Děčín5 kmZ3ano
Täuber Jaromír BílinaPůlmaratonM1
Tenkrát Milan Děčín5 kmM1ano
Tonder Martin PůlmaratonM3
Trojanová Pavlína Mikulašovické NutriePůlmaratonZ3
Tučková Andrea Klub biatlonu Jílové5 kmZ1ano
Turek Petr DěčínPůlmaratonM1ne
Tutko Michal PůlmaratonM1ano
Tylová Andrea DěčínPůlmaratonZ1ne
Tylová Andrea Děčín5 kmZ1
Ullmann Jiří Děčín5 kmM3ano
Vacenovský František Benešov nad PloučnicíPůlmaratonM1ano
Valštýnová Zuzana SK APD DěčínDětský běh 1500 m dívkyano
Vaňková Saša KOB DěčínPůlmaratonZ1ano
Veselý Vítězslav DěčínPůlmaratonM3ano
Vlasák Tomáš DRMONOKPůlmaratonM1ano
Vlasáková Lucie DRMONOKPůlmaratonZ3ano
Vobnášil Stanislav Sky team Dolní Žleb5 kmM3ano
Vojtěch Roman DěčínPůlmaratonM3ano
Voltr Vlastimil LiberecPůlmaratonM1ano
Vošta Martin Děčín5 kmM3ano
Vošta Martin DěčínRodinný běhano
Wenzel Richard SCDCPůlmaratonM1ano
Zach Jan DěčínPůlmaratonM1ano
Zelenka Marcel ChomutovDětský běh 1500 m chlapciano
Zelenka Petr Děčín5 kmM3ano
Zítková Eliška USK Provod Ústí nad LabemDětský běh 1500 m dívkyano
Žáček Vít ASK DěčínDětský běh 750 m chlapci