Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018

půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 304

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 4Platba
Andltová Petra Rohatsko Z3 (35-49)Ženyano
Bartek Henrich PrahaM3 (40-59)Mužiano
Barthelová Dana Triatlon Mladá BoleslavZ3 (35-49)Ženyano
Barvič Michal M2 (18-39)Mužiano
Bauer Roman M3 (40-59)Mužiano
Beck Zdeněk osamělý běžecM3 (40-59)Mužiano
Beneš Jan PragueM3 (40-59)Mužiano
Beneš Jiří Rychnov nad KněžnouM2 (18-39)Mužiano
Beníšek David M2 (18-39)Mužiano
Bittner Miloslav TJ DecathlonM3 (40-59)Mužiano
Bobek Michal DěteniceM3 (40-59)Mužiano
Žaludová Lucie Triatlon Mladá BoleslavZ3 (35-49)Ženyano
Borovcová Suzanne PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Brtek Daniel JakbysmetM2 (18-39)Mužiano
Břečková Radka Žďár nad SázavouZ2 (18-34)Ženyano
Bukeš Milan OstráM2 (18-39)Mužiano
Burda Karel Praha M3 (40-59)Mužiano
Cirmaciu Daniel M2 (18-39)Mužiano
Cuc Tomáš SKP NymburkM2 (18-39)Mužiano
Czakó Matúš SMTA NitraM2 (18-39)Mužine
Černohub Vladimír Libčice nad vltavouM3 (40-59)Mužiano
Černý Jakub M2 (18-39)Mužiano
Černý Michal Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Červák Jiří Přerov nad LabemM2 (18-39)Mužiano
Červák Marek Přerov nad LabemM2 (18-39)Mužiano
Čihák Michael KlučovM2 (18-39)Mužiano
Číž Petr SK Bajer Pizza TeamM3 (40-59)Mužiano
Čopák Martin Mladá Boleslav M2 (18-39)Mužiano
Čvančara Pavel TempomakersM3 (40-59)Mužiano
David Pavel NymburkM3 (40-59)Mužiano
Do Cuong Van BlackbackM2 (18-39)Mužiano
Dočkal Jan PosázavíM2 (18-39)Mužiano
Došek Jan SKP NymburkM2 (18-39)Mužiano
Doubek Aleš STS Chvojkovice Brod BM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Pavel BBB team - Báječní Bratři BěžíM3 (40-59)Mužiano
Drahoš Martin Brandýs nad LabemM2 (18-39)Mužiano
Duffková Kateřina Z3 (35-49)Ženyano
Ďurík Peter PrešovM2 (18-39)Mužiano
Dvořák František Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Dvořák Martin PísekM2 (18-39)Mužiano
Dvořák Radek Hrom do pecky!M3 (40-59)Mužiano
Džiovalas Adrian M1 (do 18)Mužiano
Džiovalas Ondřej Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Engelmajer Jakub Zborov 1917M2 (18-39)Mužiano
Faltýnek Petr HradešínM2 (18-39)Mužiano
Fenďová Zuzana TJ Harant PeckaZ2 (18-34)Ženyano
Fiala Václav PrahaM2 (18-39)Mužiano
Fichtner Adam Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Fořt Martin ELEVEN RUN TEAMM3 (40-59)Mužiano
Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavZ3 (35-49)Ženyano
Frauenberg Hynek NymburkM2 (18-39)Mužiano
Fučík Pavel Milovičtí běžciM2 (18-39)Mužiano
Furáková Iveta Zvolen Svetielko nádejeZ3 (35-49)Ženyano
Guzanič Aleš M3 (40-59)Mužiano
Hájek Josef Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Hájková Klára Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Hák Ondřej Klub Polární ZářeM3 (40-59)Mužiano
Hanzlík Josef Běžím pro HermínkuM2 (18-39)Mužiano
Hanzlová Hana Mladá BoleslavZ3 (35-49)Ženyano
Hartmann Marek Triatlon Mladá BoleslavM2 (18-39)Mužiano
Hašková Hana Z2 (18-34)Ženyano
Havrda Jan Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Holeš Pavel Nohejbal PeckaM3 (40-59)Mužiano
Horyna Vlastimil TJ Lokomotiva NymburkM3 (40-59)Mužiano
Hostaš Josef Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Houdek Zdeněk PK RoudniceM2 (18-39)Mužiano
Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany/PlzeňM2 (18-39)Mužiano
Hrabáková Vladěna Praha 10Z4 (50plus)Ženyano
Hradecka Zora DB TragedkyZ2 (18-34)Ženyano
Hubálková Lucie KáranýZ3 (35-49)Ženyano
Hubka Jiří PETLACH DEVILSM2 (18-39)Mužiano
Hulec Jan Rychnov nad KněžnouM2 (18-39)Mužiano
Chassang Romain M2 (18-39)Mužiano
Chotěborová Jana SP Kolo LOAP- Praha Z3 (35-49)Ženyano
Jansová Klára PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Jaša Jiří M3 (40-59)Mužiano
Jelínek Roman Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Jeneš Jan HTH ŠNEKSM3 (40-59)Mužiano
Jeníčková Zuzana Z3 (35-49)Ženyano
Ježdík Jiří Dudák klubM3 (40-59)Mužiano
Jiranek Jan PrahaM2 (18-39)Mužiano
Jirásková Jitka Česká LípaZ3 (35-49)Ženyano
Kadlečík Pavel AČRM2 (18-39)Mužiano
Kaloč Richard Líná HroudaM3 (40-59)Mužiano
Karakas Umut PrahaM2 (18-39)Mužiano
Karl Anton Feuerwehr Ihrlerstein (Hasici)M3 (40-59)Mužiano
Kébl Karel Triatlon Mladá BoleslavM3 (40-59)Mužiano
Klauz Jiří Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Klíma Josef M3 (40-59)Mužiano
Kmuníčková Jana Maratón Klub KladnoZ2 (18-34)Ženyano
Knížek Lukáš Forever Friends 2018M2 (18-39)Mužiano
Kočová Marcela RC GruntZ3 (35-49)Ženyano
Kolarovský Milan Hrubý JeseníkM3 (40-59)Mužiano
Kopecký Michal BeznoM2 (18-39)Mužiano
Kordina Zdeněk Magna TeamM4 (60plus)Mužiano
Košťák Zdeněk Maraton tým Pavla NovákaM3 (40-59)Mužiano
Kotyza Petr JakbysmetM2 (18-39)Mužiano
Koudela Matěj PETLACH DEVILSM2 (18-39)Mužiano
Koudelková Soňa PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Kouřil Martin Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Král David RivalovéM3 (40-59)Mužiano
Králová Lenka Etriatlon TeamZ2 (18-34)Ženyano
Kratochvíl Miroslav M3 (40-59)Mužiano
Krekels Julien PrahaM2 (18-39)Mužiano
Kubát Milan M2 (18-39)Mužiano
Kucikova Vladislava Z3 (35-49)Ženyano
Kučera Adam LazyBoyzM2 (18-39)Mužiano
Kulvejt Lukáš MiloviceM1 (do 18)Mužiano
Kuthan Václav KáranýM2 (18-39)Mužiano
Kyjonka Radim Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Kyselý Jan Vegan runnersM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Hana PečkyZ3 (35-49)Ženyano
Lazecky Premysl MiloviceM2 (18-39)Mužiano
Lebduška Jan MečířM3 (40-59)Mužiano
Lemfeld Tomáš Praha 8M3 (40-59)Mužiano
Lepičová Hana Sri Chinmoy Marathon TeamZ3 (35-49)Ženyano
Limberková Monika Praha 10Z3 (35-49)Ženyano
Linda Martin Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Lopour Miroslav Fénix týmM2 (18-39)Mužiano
Macura Tomáš ChroustovM2 (18-39)Mužiano
Macháň Václav Metropolitní univerzita PrahaM2 (18-39)Mužiano
Malek Stanislav M3 (40-59)Mužiano
Marek Ondřej Brandys nad LabemM3 (40-59)Mužiano
Maruška Zdeněk Jablonec nad Nisou 1M3 (40-59)Mužiano
Mašek Jiří TEMPO MAKERSM3 (40-59)Mužiano
Matějka David DAMP Family TeamM3 (40-59)Mužiano
Matějka Tomáš Sokol Dlouhá LhotaM3 (40-59)Mužiano
Matoušek Petr Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Matyášová Kamila MilčiceZ3 (35-49)Ženyano
Matys Martin PrafhaM1 (do 18)Mužiano
Melena Michael M2 (18-39)Mužiano
Melušová Martina Český BrodZ2 (18-34)Ženyano
Měšťanová Petra JičínZ3 (35-49)Ženyano
Mezlík Ivan HO Sokol NBM2 (18-39)Mužiano
Mindl David TJ Harant Pecka - nohejbalM2 (18-39)Mužiano
Mrkva Miloslav Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Münich Lukáš M2 (18-39)Mužiano
Myslivec Jan Kajse//kajtoM2 (18-39)Mužiano
Nekovář David Klub Polární ZářeM3 (40-59)Mužiano
Němeček Tomáš M3 (40-59)Mužiano
Nevyhoštěný Standa Nevšímal / RespondeoM2 (18-39)Mužiano
Noah Daniel Praha M2 (18-39)Mužiano
Novák Jiří KolinM3 (40-59)Mužiano
Novák Matěj BA NymburkM1 (do 18)Mužiano
Novotný Pavel SKP NymburkM3 (40-59)Mužiano
Ondrůšek Libor TEMPO MAKERSM3 (40-59)Mužiano
Osvald René MK KladnoM3 (40-59)Mužiano
Palíšek Luboš České BudějoviceM2 (18-39)Mužiano
Pancíř František M3 (40-59)Mužiano
Pancíř Švarcová Simona Z3 (35-49)Ženyano
Partl Martin Lysá nad LabemM2 (18-39)Mužiano
Pařík Jan M2 (18-39)Mužiano
Patenaude Marie-Lou PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Perglerová Daniela Z3 (35-49)Ženyano
Petlach Jiří PETLACH DEVILSM2 (18-39)Mužiano
Petr Jakub PosázavíM2 (18-39)Mužiano
Petrovski Dragan M2 (18-39)Mužiano
Pitthard Leoš Jiskra RybitvíM3 (40-59)Mužiano
Podolák Karel Stará BoleslavM3 (40-59)Mužiano
Pohl Marek PrahaM2 (18-39)Mužiano
Pohlová Gabriela PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Popek David Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Preissler Marek Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Redková Aneta Pij a běhej Z2 (18-34)Ženyano
Reslová Hana Rychnov nad KněžnouZ2 (18-34)Ženyano
Riegelova Gabriela struhařovZ3 (35-49)Ženyano
Růžička Jiří FourteensM3 (40-59)Mužiano
Říha Jan M2 (18-39)Mužiano
Saska Pavel TOCM3 (40-59)Mužiano
Schwarzbeck Petr BlackBackM3 (40-59)Mužiano
Skála Radek Český BrodM3 (40-59)Mužiano
Skalla Vladimír SK ZahořanyM3 (40-59)Mužiano
Slavík Daniel Bělá pod BezdězemM2 (18-39)Mužiano
Sloupová Tereza Lysá nad LabemZ2 (18-34)Ženyano
Sloupová Vlasta Lysá nad LabemZ3 (35-49)Ženyano
Smíšek Eduard Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Staniszewski Pawel Marcin M2 (18-39)Mužiano
Staňkovič Ondřej Mladá BoleslavM2 (18-39)Mužiano
Stehlik Karel Restaurace Na ŠpiciM2 (18-39)Mužiano
Stehlík Ondřej Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Stezka Martin Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Stolín Filip Loap Tým - Praha M2 (18-39)Mužiano
Strouhal Jan Žižkovská Unie CHlastačůM2 (18-39)Mužiano
Stupková Johana LiberecZ2 (18-34)Ženyano
Svatušková Jana Z3 (35-49)Ženyano
Šatný Krištof Lysá n. L.M2 (18-39)Mužiano
Ševčíková Alžběta PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Šimák Radek SKP NymburkM2 (18-39)Mužiano
Šimeček Karel M2 (18-39)Mužiano
Široký Jan Praha 9M2 (18-39)Mužiano
Šnídlů Maránek TJ Lokomotiva NymburkM3 (40-59)Mužiano
Táborská Markéta MiloviceZ3 (35-49)Ženyano
Technik Pavel Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Tůma Jan SKP NYmburkM2 (18-39)Mužiano
Tůma Mirosav M3 (40-59)Mužiano
Valenta Vladislav DěteniceM3 (40-59)Mužiano
Vaněk Petr Šneci v běhuM3 (40-59)Mužiano
Vasilišin Ľubomír M2 (18-39)Mužiano
Vedral Stanislav Český BrodM3 (40-59)Mužiano
Vernerová Jana PETLACH DEVILSZ2 (18-34)Ženyano
Veselý Lukáš CSC Český BrodM2 (18-39)Mužiano
Vidner Štěpán Petlach TZBM2 (18-39)Mužiano
Vinzens Jan VincátkaM3 (40-59)Mužiano
Vítek Jan PrahaM2 (18-39)Mužiano
Vrba Tomáš Ykrezij běžci s R(oz)UMEMM2 (18-39)Mužiano
Vrbka Tomáš Ledeč Nad SázavouM2 (18-39)Mužiano
Vrbková Kateřina Z2 (18-34)Ženyano
Vrbková Pavla Z2 (18-34)Ženyano
Vrlová Jana PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Wesselý Jan Říčany u PrahyM2 (18-39)Mužiano
Winklerova Petra Praha KbelyZ3 (35-49)Ženyano
Wolf Petr Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Wolfová Martina OstrovZ3 (35-49)Ženyano
Wudy Josef KosmonosyM2 (18-39)Mužiano
Zapletal Pavel Zlate HoryM2 (18-39)Mužiano
Zapletal Petr Zlate HoryM3 (40-59)Mužiano
Zápotocký Jiří Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Zatloukal Josef Klub Polární Záře ČelákoviceM3 (40-59)Mužiano
Zelený Filip BlackBackM2 (18-39)Mužiano
Zeman Jan PrahaM2 (18-39)Mužiano
Zoubek Petr MiloviceM2 (18-39)Mužiano
Zvěřina Radek BojeticeM2 (18-39)Mužiano
Zvěřina Tomáš Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Žalud Ladislav Triatlon Mladá BoleslavM3 (40-59)Mužiano
Žemla Petr HradištkoM3 (40-59)Mužiano
Buchar Tomáš PrahaM3 (40-59)Mužiano
Čermák Miloš Lysá nad LabemM2 (18-39)Mužiano
Hanlova Lucie Z2 (18-34)Ženyano
Hokešová Ivana TK PiňďourZ3 (35-49)Ženyano
Hyblerová Barbora SDH KlučovZ2 (18-34)Ženyano
Chmátal Martin M3 (40-59)Mužiano
Lukáč Petr SmidaryM3 (40-59)Mužiano
Marvanova Jana VinařiceZ3 (35-49)Ženyano
Maryska Milos Zizkovsky tygriM2 (18-39)Mužiano
Novák Jaroslav NymburkM3 (40-59)Mužiano
Nový Luboš Praha 9 Horní PočerniceM3 (40-59)Mužiano
Pavlíček Jan SK Bělá pod BezdězemM2 (18-39)Mužiano
Procházka Jan Inov-8 teamM2 (18-39)Mužiano
Sasková Lenka NymburkZ2 (18-34)Ženyano
Schucková Jana ÚhoniceZ3 (35-49)Ženyano
Slabina Petr ChotuticeM3 (40-59)Mužiano
Suchánek David PoděbradyM2 (18-39)Mužiano
Svatek Lubomir M4 (60plus)Mužiano
Teplý Josef KolínM2 (18-39)Mužiano
Urbánek Jan M3 (40-59)Mužiano
Vaněček Jakub M2 (18-39)Mužiano
Vavruška Michal Kutná HoraM2 (18-39)Mužiano
Macháčková Pavlína VelvaryZ3 (35-49)Ženyano
Saji Abdelkabir M3 (40-59)Mužiano
Malinský Petr M2 (18-39)Mužine
Žofka Michal KněžniceM2 (18-39)Mužine
Zelený Milan Lysá nad LabemM3 (40-59)Mužine
Grusz Filip Podej mi pivoM2 (18-39)Mužine
Řídký Vladimír Kosmosbikes M2 (18-39)Mužine
Vrabcová Šárka Z2 (18-34)Ženyne
Borecky Ladislav PodebradyM2 (18-39)Mužine
Novák Martin KosmonosyM2 (18-39)Muži
Veigertová Gabriela SK Slavia JičínZ2 (18-34)Ženy
Bednář Miroslav AC ČáslavM3 (40-59)Muži
Turský Tomáš M2 (18-39)Muži
Josl Lubomír PrahaM3 (40-59)Muži
Blohon Miroslav PrahaM4 (60plus)Muži
Plhák Jan M2 (18-39)Muži
Zandl Patrick Brandýs nad LabemM3 (40-59)Muži
Kos Jan M2 (18-39)Muži
Sofín Luďek M3 (40-59)Muži
Javůrek Jiří M2 (18-39)Muži
Javůrková Kateřina Z2 (18-34)Ženy
Říha Jiří M3 (40-59)Muži
Sandhu Bhagwant Singh M3 (40-59)Muži
Hanušová Michaela Z2 (18-34)Ženy
Hanušová Lucie Z2 (18-34)Ženy
Najmonová Hana Lysá nad LabemZ3 (35-49)Ženy
Dekoj Viktor M2 (18-39)Muži
Dlabal Petr Mladá BoleslavM3 (40-59)Muži
Sýkora Karel Sykora RunningM3 (40-59)Muži
Sýkorová Mária Sykora RunningZ3 (35-49)Ženy
Svoboda Michal VarnsdorfM3 (40-59)Muži
Dvořáková Denisa Sykora RunningZ3 (35-49)Ženy
Veselý Petr Sykora RunningM3 (40-59)Muži
Šafr Milan Sportovní klub MUPM3 (40-59)Muži
Štika Ondřej M2 (18-39)Muži
Janota Tomáš FCBM3 (40-59)Muži
Kažmír Roman Ironman SudoměřM3 (40-59)Muži
Kabrhel Roman Praha (Generali klub)M2 (18-39)Muži
Sekyrová Ivana AK SokolovZ3 (35-49)Ženy
Fiala Enrico Spartak Praha 4M3 (40-59)Muži
Zoller Rudolf Běháme s radostí Jablonec nad NisouM3 (40-59)Mužiano
Boháček Jan M3 (40-59)Mužine
Dvořák Petr M3 (40-59)Mužine
Gruber Radek Nerez trubka JirkovM2 (18-39)Mužine
Hercíková Pavlína Lysá nad LabemZ3 (35-49)Ženyne
Holan Ondřej Milovice GangM2 (18-39)Mužine
Kos Jan M2 (18-39)Mužine
Marcišinová Kateřina Z3 (35-49)Ženyne
Nepovímová Pavlína GP KolínZ3 (35-49)Ženyne
Novotný Miroslav M1 (do 18)Mužine
Pavlištík Michal Mladá BoleslavM2 (18-39)Mužine
Petrov Dimitar Sofia mountaineering clubM2 (18-39)Mužine
Sandecki Mark PragueM2 (18-39)Mužine
Sather Margaret PragueZ2 (18-34)Ženyne
Smolík Jan PrahaM2 (18-39)Mužine
Škába Milan PrahaM2 (18-39)Mužine
Štefaničová Hana Triklub PříbramZ3 (35-49)Ženyne