Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018

čtvrtka

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 397

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 4Platba
Nevřela Petr OpavaM2 (18-39)Muži
Šimeček Marek NymburkM1 (do 18)Muži
Sojková Alžběta RespondeoZ2 (18-34)Ženy
Sojka Jakub RespondeoM2 (18-39)Muži
Zdařil Lukáš M2 (18-39)Muži
Král Václav NymburkM3 (40-59)Muži
Weber Denisa Neumarkt In Der OberpfalzZ3 (35-49)Ženy
Šeflová Vendula RespondeoZ2 (18-34)Ženy
Lédlová Sylva ŘíčanyZ3 (35-49)Ženy
Kostka Petr ŘíčanyM3 (40-59)Muži
Beneš Petr ŘíčanyM2 (18-39)Muži
Janota Jonáš FCBM1 (do 18)Muži
Adamík René RPRM3 (40-59)Mužiano
Aubrechtová Erika KolínZ3 (35-49)Ženyano
Balcar Marek BalcařiM2 (18-39)Mužiano
Balcarová Natalija BalcařiZ2 (18-34)Ženyano
Bartáková Monika Fresenius KabiZ3 (35-49)Ženyano
Bartošek Marek Praha 10M2 (18-39)Mužiano
Bauštein Milan M2 (18-39)Mužiano
Bečvarovská Kristýna Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Bednářová Lenka Z2 (18-34)Ženyano
Beková Eva PoděbradyZ2 (18-34)Ženyano
Belda Michal Spišská osada pod SněžkouM3 (40-59)Mužiano
Bělinová Tereza Pondělní dietářiZ2 (18-34)Ženyano
Beneš Miroslav JiřiceM3 (40-59)Mužiano
Beneš Ondřej JiřiceM1 (do 18)Mužiano
Blažek Milan Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Bořil Tomáš Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Brzák Petr PolepyM4 (60plus)Mužiano
Březinová Alena PečkyZ3 (35-49)Ženyano
Břízová Markéta RUNCZECH Z3 (35-49)Ženyano
Buka Lukáš Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Bulíř Radoslav český BrodM3 (40-59)Mužiano
Burešová Veronika Z3 (35-49)Ženyano
Burian Jiří Praha 22M2 (18-39)Mužiano
Cetl Alexandr PrahaM2 (18-39)Mužiano
Čapek Josef Písková LhotaM2 (18-39)Mužiano
Čepelková Lucie TSM MiloviceZ3 (35-49)Ženyano
Černíková Zuzana Mladá BoleslavZ2 (18-34)Ženyano
Červinka Pavel Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Čiháková Monika Nevšímal / RespondeoZ3 (35-49)Ženyano
Čuban Jiří Mladá BoleslavM2 (18-39)Mužiano
Čvančara Martin Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Hanušová Šárka Z2 (18-34)Ženyano
Daňková Alena Z3 (35-49)Ženyano
Dědíčková Martina Praha - VinořZ3 (35-49)Ženyano
Dlouhá Nikola PosázavíZ2 (18-34)Ženyano
Doula Sufjan Pondělní dietářiM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Michal BBB Báječní Bratři BěžíM2 (18-39)Mužiano
Dovičín Petr BBB Báječní Bratři BěžíM2 (18-39)Mužiano
Drahoňovský Lukáš Nevšímal / RespondeoM2 (18-39)Mužiano
Dušek Petr Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Dvořák Robert NymburkM3 (40-59)Mužiano
Dvořáková Martina NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Dzupin Viliam PrahaM3 (40-59)Mužiano
Eflerová Jaroslava SRTG PrahaZ2 (18-34)Ženyano
El Husseini Kateřina Praha 10Z3 (35-49)Ženyano
Erbenova' Aneta NymburkZ2 (18-34)Ženyano
Farský Samuel NymburkM1 (do 18)Mužiano
Frýba Jakub Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Grospič Martin Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Guo Wenwen PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Hájek Ladislav Praha 2M2 (18-39)Mužiano
Hájková Barbora Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Haklová Jana EMiJaZ2 (18-34)Ženyano
Hameršmíd Vladimír PardubiceM4 (60plus)Mužiano
Hančar Jaroslav Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Haník Zdeněk Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Haníková Svatava Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Hanousek Aleš LLM2 (18-39)Mužiano
Hanuš Jiří Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Hanuš Tomáš Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Havel Stepan PrahaM3 (40-59)Mužiano
Havlíková Dagmar Z4 (50plus)Ženyano
Havlínová Kamila SDH KlučovZ3 (35-49)Ženyano
Havlova Adela PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Havlová Barbora Běhám od zítraZ3 (35-49)Ženyano
Heindel Jana Z3 (35-49)Ženyano
Hejna David Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Hérová Barbora Magna TeamZ3 (35-49)Ženyano
Heřmánek Hynek Běžím pro RespondeoM2 (18-39)Mužiano
Hladká Michaela NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Hlaváček Jiří KladnoM3 (40-59)Mužiano
Hloupý Michal Sedlec-PrčiceM2 (18-39)Mužiano
Holátko Karel Triatlon Mladá BoleslavM3 (40-59)Mužiano
Horák Jaroslav Běhám od zítra...M2 (18-39)Mužiano
Horyna Daniel TJ Lokomotiva NymburkM1 (do 18)Mužiano
Horyna Vlastík TJ Lokomotiva NymburkM1 (do 18)Mužiano
Horynová Jana PatřínZ3 (35-49)Ženyano
Hovorová Jana Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Hrabinský Timmo Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Hrdinková Monika Pondělní dietářiZ2 (18-34)Ženyano
Hrušková Martina Dřevák týmZ2 (18-34)Ženyano
Hyblerová Blanka NymburkZ4 (50plus)Ženyano
Chlantová Jana PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Chludilová Hana Magna TeamZ4 (50plus)Ženyano
Chudoba Jan PoděbradyM2 (18-39)Mužiano
Chumlen Matěj ÚherceM2 (18-39)Mužiano
Indrák Jonáš KroměřížM2 (18-39)Mužiano
Janáková Barbora klubuprostá z PrahyZ2 (18-34)Ženyano
Janatová Zuzana BCHDZ3 (35-49)Ženyano
Jarošová Ingrid DB TragédkyZ2 (18-34)Ženyano
Javůrková Petra Magna TeamZ3 (35-49)Ženyano
Jeřábek Michal Sedlec - PrčiceM2 (18-39)Mužiano
Jindřich Petr PrahaM2 (18-39)Mužiano
Jindřichová Kateřina PrahaZ4 (50plus)Ženyano
Jirků Lukáš Předměřice nad JizerouM3 (40-59)Mužiano
Jirků Markéta Předměřice nad JizerouZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Dana Bonbon PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Kateřina Bonbon PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Jiřičný Martin Bonbon PrahaM3 (40-59)Mužiano
Kadlecová Eliška DB TragédkyZ2 (18-34)Ženyano
Kafková Dagmar Říčany u PrahyZ3 (35-49)Ženyano
Kalaš Václav Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Karásková Darina Báječné ženy v běhuZ4 (50plus)Ženyano
Kárný Daniel Martin PrahaM1 (do 18)Mužiano
Kárný Tomáš PrahaM3 (40-59)Mužiano
Kasík Vojtěch PrahaM1 (do 18)Mužiano
Kašpar Pavel M2 (18-39)Mužiano
Kendík Beno Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Klapačová Pavla Sukorady u Mladé BoleslaviZ3 (35-49)Ženyano
Klimešová Iva Praha 5Z2 (18-34)Ženyano
Kňapová Dana MiloviceZ3 (35-49)Ženyano
Knespl Pavel Mladá BoleslavM2 (18-39)Mužiano
Kocianová Zdena ŠenovZ3 (35-49)Ženyano
Kocmánková Michaela NymburkZ2 (18-34)Ženyano
Kočová Vlasta PoděbradyZ4 (50plus)Ženyano
Kodr Karel TEMPO MAKERSM3 (40-59)Mužiano
Kofroň Petr Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Kohoutová Michaela PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Kokta Martin FrýdlantM2 (18-39)Mužiano
Kolařík Marek OtrokoviceM2 (18-39)Mužiano
Konečná Adéla Z3 (35-49)Ženyano
Konšelová Barbora NymburkZ2 (18-34)Ženyano
Kopecký Jiří Hradec KrálovéM3 (40-59)Mužiano
Korcová Gabriela Porodnice NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Koucký Aleš NymburkM2 (18-39)Mužiano
Koutková Adéla NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Kozák Martin KolínM2 (18-39)Mužiano
Kozlová Simona VSK HumanitaZ2 (18-34)Ženyano
Kracman Matěj Zelená míleM2 (18-39)Mužiano
Králíček Martin PohodářiM3 (40-59)Mužiano
Krempová Anna AC Gomango-HögnerZ4 (50plus)Ženyano
Krúpa Matěj Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Krupička Jaroslav Nová PakaM3 (40-59)Mužiano
Kružík Josef Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Krytinář Michal SDH TuklatyM2 (18-39)Mužiano
Kříž Lubomír VlašimM2 (18-39)Mužiano
Kubelka Martin KolínM2 (18-39)Mužiano
Kubelková Marcela Běhám od zítraZ2 (18-34)Ženyano
Kubelková Šárka SvojšiceZ3 (35-49)Ženyano
Kubíčková Martina Praha 10Z3 (35-49)Ženyano
Kubíková Jana Fresenius KabiZ3 (35-49)Ženyano
Kulhánek Daniel Jesenice u PrahyM2 (18-39)Mužiano
Kulhánek Ivo Jesenice BASFM3 (40-59)Mužiano
Kulvejtová Daniela MiloviceZ3 (35-49)Ženyano
Kurtiš Petr Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Kusala Svätopluk Respondeo NymburkM3 (40-59)Mužiano
Kvízová Marcela Z3 (35-49)Ženyano
Lamačová Veronika Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Lanc Lubomír Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Langer Radek Předměřice nad JizerouM2 (18-39)Mužiano
Langerová Marie Předměřice nad JizerouZ2 (18-34)Ženyano
Latislavova Eva Jablonec nad nisouZ3 (35-49)Ženyano
Lazar Vít Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Simona Nymburk s klidemZ3 (35-49)Ženyano
Linhart Jakub Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Louda Filip NymburkM1 (do 18)Mužiano
Loudová Markéta Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Lubas Tomáš Zvěřinec NymburkM2 (18-39)Mužiano
Lukášek Jiří PoděbradyM2 (18-39)Mužiano
Mahovský Dalibor Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Mach Tomáš Nymburk s klidemM3 (40-59)Mužiano
Márová Kristýna Z3 (35-49)Ženyano
Martiňáková Martina Porodnice NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Martynau Alexander PrahaM2 (18-39)Mužiano
Mašek Pavel Praha 9M3 (40-59)Mužiano
Mašková Eva Mladá BoleslavZ3 (35-49)Ženyano
Matějů Marika PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Mazancová Lucie Z2 (18-34)Ženyano
Mazancová Markéta Z3 (35-49)Ženyano
Medek Jaroslav Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Melenová Lucie Z3 (35-49)Ženyano
Menšík Pavel Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Mierva Iva Nové DvoryZ4 (50plus)Ženyano
Mikulica Stanislav Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Mišák Petr VeltrusyM2 (18-39)Mužiano
Musilová Tereza Nymburk s klidemZ3 (35-49)Ženyano
Myslivcova Lenka LiberecZ4 (50plus)Ženyano
Myslivcová Martina LiberecZ2 (18-34)Ženyano
Navrátil Jiří BřístvíM2 (18-39)Mužiano
Navratil Ludvik PatekM3 (40-59)Mužiano
Navrátilová Štoková Jana PátekZ3 (35-49)Ženyano
Nechánský Jan Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Němec Radek BudiměřiceM3 (40-59)Mužiano
Nerad Daniel "Za vitezstvi nad AZOSem a setrvalou bdM3 (40-59)Mužiano
Nesládek Luboš KoutyM2 (18-39)Mužiano
Nesládek Petr Olfin Car Ski teamM2 (18-39)Mužiano
Nesládek Jr. Petr Olfin Car Ski teamM1 (do 18)Mužiano
Nesládková Dagmar Olfin Car Ski teamZ3 (35-49)Ženyano
Nešněrová Veronika TJ Lokomotiva NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Neuberg Michal KřinecM1 (do 18)Mužiano
Neubergová Kateřina Magna TeamZ3 (35-49)Ženyano
Nevšímal Petr Nevšímal/RespondeoM2 (18-39)Mužiano
Nevyhoštěná Jana Nevšímal / RespondeoZ2 (18-34)Ženyano
Nezbedová Marie PoděbradyZ2 (18-34)Ženyano
Nikodem Václav SadskaM2 (18-39)Mužiano
Novák Jan SDH Písková LhotaM2 (18-39)Mužiano
Nováková Kristýna Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Nováková Lenka SDH Písková LhotaZ1 (do 18)Ženyano
Nováková Tereza SDH Písková LhotaZ2 (18-34)Ženyano
Novotný Pavel PoříčanyM3 (40-59)Mužiano
Obrtlík Štěpán NorciM2 (18-39)Mužiano
Ohera Karel Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Pačesová Veronika RespondeoZ3 (35-49)Ženyano
Paleček Jiří Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Panuška Petr SadskáM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael RožďaloviceM1 (do 18)Mužiano
Pařezová Magdaléna PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Paříková Tereza Z3 (35-49)Ženyano
Paula Jiří Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Pavlásek Tomáš Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Pecháčková Markéta Fresenius KabiZ3 (35-49)Ženyano
Pěkná Jitka CSZ3 (35-49)Ženyano
Pelech Jan Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Pěničková Barbora Dřevák týmZ2 (18-34)Ženyano
Petlachová Zuzana PETLACH DEVILSZ2 (18-34)Ženyano
Petráková Alena PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Petrtýl Lukáš Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Pilná Monika Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Plocar Jiří Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Podlipná Denisa Z2 (18-34)Ženyano
Podoláková Pavla NymburkZ3 (35-49)Ženyano
Pohanková Lucie SDH Písková LhotaZ2 (18-34)Ženyano
Popek Miloslav Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Poupová Adriana Nymburk s klidemZ2 (18-34)Ženyano
Pražáková Veronika Z2 (18-34)Ženyano
Preininger Tomáš PrahaM3 (40-59)Mužiano
Pulščák Michal Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Pýchová Petra Porodnice NymburkZ2 (18-34)Ženyano
Radoňský Jakub Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Radová Jana PoděbradyZ3 (35-49)Ženyano
Raška Jan NymburkM2 (18-39)Mužiano
Roflíková Marcela bbbZ3 (35-49)Ženyano
Rudzan Boris Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Rudzan Kristína Z2 (18-34)Ženyano
Růžičková Alena Praha 14Z3 (35-49)Ženyano
Rybenská Anna Marie SDH Písková LhotaZ1 (do 18)Ženyano
Sedláčková Silvie Magna TeamZ3 (35-49)Ženyano
Schwarzmannová Hana KolínZ3 (35-49)Ženyano
Sitná Dagmar Nymburk s klidemZ4 (50plus)Ženyano
Skalský Jakub Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Sklenářová Pavla Povedená partičkaZ3 (35-49)Ženyano
Sláviková Lujza Z2 (18-34)Ženyano
Socha Čestmír M4 (60plus)Mužiano
Souhradová Eva PrahaZ2 (18-34)Ženyano
Sovová Eliška Sedlec-PrčiceZ2 (18-34)Ženyano
Strnadová Lucie Z3 (35-49)Ženyano
Stuchlíková Hedvika RespondeoZ3 (35-49)Ženyano
Sýkorová Marta KolínZ3 (35-49)Ženyano
Szillerová Lenka Hradec KrálovéZ2 (18-34)Ženyano
Šanda Ladislav Anička&Ládík Chlumec nad CidlinouM2 (18-39)Mužiano
Šanko Jan SORRY JAKOM3 (40-59)Mužiano
Šebestová Marcela PoříčanyZ3 (35-49)Ženyano
Šefr René Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Šigut Martin NymburkM3 (40-59)Mužiano
Šikolová Michaela Magna TeamZ2 (18-34)Ženyano
Šimon Vít Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Šimr Petr PrahaM4 (60plus)Mužiano
Šimůnková Iva Předměřice nad JizerouZ3 (35-49)Ženyano
Škoch Libor Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Škrdla Pavel Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Šlofová Daniela RespondeoZ3 (35-49)Ženyano
Šrajbrová Jana Z2 (18-34)Ženyano
Šťastná Petra Z3 (35-49)Ženyano
Šťastný David Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Šťastný Radim PrahaM3 (40-59)Mužiano
Štenglová Radka Magna TeamZ3 (35-49)Ženyano
Štěpánek Zdeněk praha M3 (40-59)Mužiano
Štiková Lucie Z2 (18-34)Ženyano
Štoková Jana Fresenius KabiZ2 (18-34)Ženyano
Šusta Jiří SadskáM3 (40-59)Mužiano
Švambergová Radka Lysá nad LabemZ3 (35-49)Ženyano
Talajka Andrej Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Tesaříková Jindřiška Z4 (50plus)Ženyano
Thorburn Eliška PrahaZ3 (35-49)Ženyano
Tichý Petr Nymburk s klidemM3 (40-59)Mužiano
Tomanová Jana PečkyZ2 (18-34)Ženyano
Trhlík Jiří PlzeňM3 (40-59)Mužiano
Trnková Iva Rungo pro ženyZ2 (18-34)Ženyano
Trousilová Pavlína AC GoMango Hö́gnerZ3 (35-49)Ženyano
Tůma Petr Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Turynová Naďa Spišská osadaZ2 (18-34)Ženyano
Tykvová Markéta Z3 (35-49)Ženyano
Ungr Pavel Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Vágner Vladimír ČD Lokomotiva KřinecM3 (40-59)Mužiano
Vágner Vladislav Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Valtrová Helena OstráZ3 (35-49)Ženyano
Vaníček Radek Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Vašák Radan Praha 8M3 (40-59)Mužiano
Vavroušová Eva PatřínZ2 (18-34)Ženyano
Vávrová Markéta MITAS CYKLOHELIOSZ2 (18-34)Ženyano
Veber Tomáš LK Tatran ChodovM3 (40-59)Mužiano
Veckova Pavla ChotěšiceZ3 (35-49)Ženyano
Veselá Ilona Fresenius KabiZ3 (35-49)Ženyano
Veselá Zuzana DoksyZ2 (18-34)Ženyne
Viehmannová Eva Z3 (35-49)Ženyano
Vitík Václav Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Vlasák David Fresenius KabiM2 (18-39)Mužiano
Volf Ondřej LiberecM2 (18-39)Mužiano
Vondrlík Vladimír KřinecM3 (40-59)Mužiano
Vršecký Michal M3 (40-59)Mužiano
Walterová Jana Kostomlaty nad LabemZ3 (35-49)Ženyano
Záruba Jan Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Zlámal Jiri KovaniceM2 (18-39)Mužiano
Zoubek Michal SK POLABAN NymburkM1 (do 18)Mužiano
Zvoníčová Kristýna Z2 (18-34)Ženyano
Žák Milan NymburkM3 (40-59)Mužiano
Žurek Mariusz Roman Magna TeamM3 (40-59)Mužiano
Červínová Hana KolínZ2 (18-34)Ženyano
Fáber Marcel LiberecM3 (40-59)Mužiano
Haníková Svatava NymburkZ4 (50plus)Ženyano
Hovorková Karolína Báječné ženy v běhuZ4 (50plus)Ženyano
Illiano Giuseppe M2 (18-39)Mužiano
Jäger Filip FBC Snipers PoděbradyM2 (18-39)Mužiano
Jareš Václav NymburkM4 (60plus)Mužiano
Lutskiy Konstantin PrahaM2 (18-39)Mužiano
Novotná Andrea PoříčanyZ3 (35-49)Ženyano
Ondráčková Vanda DB Trgagédky Z2 (18-34)Ženyano
Ritter Jan NymburkM3 (40-59)Mužiano
Stařecký Tomáš Pražští zvoníci svatovítštíM3 (40-59)Mužiano
Sutterová Dana SKP NymburkZ4 (50plus)Ženyano
Tarlas Ioannis M2 (18-39)Mužiano
Vágnerová Jaroslava ChoceradyZ3 (35-49)Ženyano
Vendl Zdenek PoděbradyM2 (18-39)Mužiano
Vlček Luboš Porodnice NymburkM2 (18-39)Mužiano
Voborová Denisa PoděbradyZ2 (18-34)Ženyano
Volf Václav DobroviceM3 (40-59)Mužiano
Hlavatý Radek Magna TeamM2 (18-39)Mužiano
Louda Martin Flyn ´s AdventureM3 (40-59)Mužine
Novák Matěj M1 (do 18)Mužine
Novák Petr M3 (40-59)Mužine
Jenesova Petra AltaviaZ3 (35-49)Ženyne
Krčmářová Simona KlyZ2 (18-34)Ženyne
Blašková Nikola PrahaZ2 (18-34)Ženyne
Šilberský Martin LitovelM2 (18-39)Mužine
Sobota Ondrej SOBUKO racing teamM2 (18-39)Mužine
Šebek Miroslav NymburkM2 (18-39)Mužine
Hladíková Eva Kubča a Sabča Lískovice Z3 (35-49)Ženyne
Molnar Jozef M2 (18-39)Mužine
Procházková Petra NymburkZ3 (35-49)Ženy
Filip Karel Nové StrašecíM4 (60plus)Muži
Kulhánková Silvie NbkZ2 (18-34)Ženy
Kulhánková Romana NbkZ4 (50plus)Ženy
Morávek Jan SRTG PrahaM2 (18-39)Muži
Strniša Samo SloveniaM2 (18-39)Muži
Kvasnička Jakub Lysá nad LabemM2 (18-39)Muži
Kozmer Adam KrchlebyM2 (18-39)Muži
Kučerová Renata PrahaZ2 (18-34)Ženy
Řeháková Barbora Pondělní dietářiZ2 (18-34)Ženy
Vaverková Tereza ŽuchZ2 (18-34)Ženy
Králová Lucie NymburkZ2 (18-34)Ženy
Kemr Jan NymburkM2 (18-39)Muži
Salač Václav CAV BenátkyM3 (40-59)Muži
Kozlová Helena Z3 (35-49)Ženy
Pudlo Tomáš Model obalyM2 (18-39)Muži
Kužel Tomáš Model obalyM3 (40-59)Muži
Šugárová Kateřina LiberecZ2 (18-34)Ženy
Ambrož Ondřej PrahaM3 (40-59)Muži
Homanová Renáta Z3 (35-49)Ženy
Kudlácík Pert Plzeňští tempomateléM3 (40-59)Muži
Bílý Pavel Lysá nad LabemM3 (40-59)Muži
Hejna Pavel SK VšechlapyM2 (18-39)Muži
Nevřela Vít OpavaM2 (18-39)Muži
Drapal Pavel DémoniM2 (18-39)Mužine
Harazimova Anna TachovZ2 (18-34)Ženyne
Herman Lukáš VrdyM2 (18-39)Mužine
Homanová Renáta Z3 (35-49)Ženyne
Chalupníčková Petra PodebradyZ2 (18-34)Ženyne
Juřenová Lenka Z3 (35-49)Ženyne
Koblizkova Eva Sneci v běhu Z3 (35-49)Ženyne
Kořínek Pavel TachovM2 (18-39)Mužine
Krausová Daniela PrahaZ3 (35-49)Ženyne
Krejčí Pavel Pajat PukynM2 (18-39)Mužine
Loukota Radek M2 (18-39)Mužine
Měchura Ondřej Olymp PrahaM3 (40-59)Mužine
Ryšková Klára PrahaZ3 (35-49)Ženyne
Řeháková Barbora Pondělní dietářiZ2 (18-34)Ženyne
Salač Václav CAV BenátkyM3 (40-59)Mužine
Slavikova Ilona NymburkZ3 (35-49)Ženyne
Svobodova Jitka PodebradyZ3 (35-49)Ženyne
Sýkorová Eliška Z1 (do 18)Ženyne
Šrámek Marcel KrakovanyM2 (18-39)Mužine
Wesolowska Maja PrahaZ3 (35-49)Ženyne
Zdobinský Petr Fk Kovanice M2 (18-39)Mužine
Židoň Bohumil M2 (18-39)Mužine