Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 100

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Jindřich Petr K.E.M.PčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Jindřichová Kateřina K.E.M.PčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Kolařík Marek K.E.M.PčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Latislavova Eva K.E.M.PčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Hrabinský Timmo THE LAST NOACTION HEROESčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kurtiš Petr THE LAST NOACTION HEROESčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Škoch Libor THE LAST NOACTION HEROESčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Daňková Alena ALTAVIAčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jenesova Petra ALTAVIAčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyne
Petráková Alena ALTAVIAčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Podlipná Denisa ALTAVIAčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Haník Zdeněk MAGNA Team HodinářičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Haníková Svatava MAGNA Team HodinářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Hérová Barbora MAGNA Team HodinářičtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Rudzan Boris MAGNA Team HodinářičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Dušek Petr MAGNA Team Pípl TýmčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael MAGNA Team Pípl TýmčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Paroulek Michael MAGNA Team Pípl TýmčtvrtkaM1 (do 18)Mužiano
Korcová Gabriela Porodník v běhučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Martiňáková Martina Porodník v běhučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nešněrová Veronika Porodník v běhučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Pýchová Petra Porodník v běhučtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Vlček Luboš Porodník v běhučtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čiháková Monika NevšímalčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Drahoňovský Lukáš NevšímalčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Nevšímal Petr NevšímalčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Lazarová Simona Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Mach Tomáš Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Musilová Tereza Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Poupová Adriana Nymburk s klidemčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Sitná Dagmar Nymburk s klidemčtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
Tichý Petr Nymburk s klidemčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Nezbedová Marie SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Nováková Lenka SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Nováková Tereza SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Pohanková Lucie SDH Písková LhotačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Rybenská Anna Marie SDH Písková LhotačtvrtkaZ1 (do 18)Ženyano
Bulíř Radoslav Dobrá trojkačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Navrátil Jiří Dobrá trojkačtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Tesaříková Jindřiška Dobrá trojkačtvrtkaZ4 (50plus)Ženyano
El Husseini Kateřina Měcholupský holkyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Matějů Marika Měcholupský holkyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Thorburn Eliška Měcholupský holkyčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Bělinová Tereza Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Doula Sufjan Pondělní dietářičtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hrdinková Monika Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Řeháková Barbora Pondělní dietářičtvrtkaZ2 (18-34)Ženy
Jiřičná Dana Bonbon PrahačtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Jiřičná Kateřina Bonbon PrahačtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Jiřičný Martin Bonbon PrahačtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Jirků Lukáš Předměřice nad JizeroučtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Jirků Markéta Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Langer Radek Předměřice nad JizeroučtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Langerová Marie Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Šimůnková Iva Předměřice nad JizeroučtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Nechánský Jan MAGNA Team - Pobřeží kocovinčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pelech Jan MAGNA Team - Pobřeží kocovinčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Popek Miloslav MAGNA Team - Pobřeží kocovinčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Šimon Vít MAGNA Team - Pobřeží kocovinčtvrtkaM3 (40-59)Mužiano
Šťastný David MAGNA Team - Pobřeží kocovinčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Bartáková Monika FreseniusčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Červinka Pavel FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Čvančara Martin FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Grospič Martin FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hančar Jaroslav FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Hejna David FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kružík Josef FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Kubíková Jana FreseniusčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Lazar Vít FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Menšík Pavel FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pavlásek Tomáš FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Pecháčková Markéta FreseniusčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Radoňský Jakub FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Skalský Jakub FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Štoková Jana FreseniusčtvrtkaZ2 (18-34)Ženyano
Vaníček Radek FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Veselá Ilona FreseniusčtvrtkaZ3 (35-49)Ženyano
Vlasák David FreseniusčtvrtkaM2 (18-39)Mužiano
Fiala Enrico PIM BK Modřany-KamíkpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Frauenberg Hynek PIM BK Modřany-KamíkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Ondrůšek Libor PIM BK Modřany-KamíkpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Došek Jan SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Šimák Radek SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Tůma Jan SKP NymburkpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořáková Denisa Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Sýkora Karel Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Sýkorová Mária Sykora RunningpůlmaratonZ3 (35-49)Ženy
Veselý Petr Sykora RunningpůlmaratonM3 (40-59)Muži
Doubek Aleš KarelpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Schwarzbeck Petr KarelpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Zelený Filip KarelpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Dvořák František MAGNA Nástrojárna TeampůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Kordina Zdeněk MAGNA Nástrojárna TeampůlmaratonM4 (60plus)Mužiano
Zápotocký Jiří MAGNA Nástrojárna TeampůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Černý Michal MAGNA Team KFCpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Fichtner Adam MAGNA Team KFCpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Klauz Jiří MAGNA Team KFCpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Hájek Josef MAGNA Team - Preventisti LiberecpůlmaratonM3 (40-59)Mužiano
Preissler Marek MAGNA Team - Preventisti LiberecpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano
Stezka Martin MAGNA Team - Preventisti LiberecpůlmaratonM2 (18-39)Mužiano