Startovní listina In-Line Kladno

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 182

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodSkupina 2
Almada Oliver SKK Kladnožáci Ažáci A speed
Almada Oliver SKK Kladnožáci A IIžáci A speed
Almada Oliver SKK Kladnožáci A IIIžáci A speed
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci A
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci Ažačky A speed
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci A IIžačky A speed
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci A IIIžačky A speed
Beneš Tobias Rts Prahadorost
Beneš Tobias Rts Prahadorostdorostenci speed
Beneš Tobias Rts Prahadorost IIdorostenci speed
Beneš Tobias Rts Prahadorost IIIdorostenci speed
Beutlová Julie SKKžáci B
Beutlová Julie SKKžáci B II
Česká Karolína SKK Kladnožáci B
Česká Karolína SKK Kladnožáci B II
Danišová Aneta RTS Prahažáci A
Danišová Aneta RTS Prahažáci Ažačky A speed
Danišová Aneta RTS Prahažáci A IIžačky A speed
Danišová Aneta RTS Prahažáci A IIIžačky A speed
Danišová Ema RTS Prahažáci B
Danišová Ema RTS Prahažáci Bžačky B speed
Danišová Ema RTS Prahažáci B IIžačky B speed
Dimová Ivana SKK Kladnožáci C
Dimová Ivana SKK Kladnožáci C II
Dimová Jana SKK Kladnožáci D
Dimová Jana SKK Kladnožáci D II
Douša Jan SKK Kladnožáci C
Douša Jan SKK Kladnožáci C
Douša Jan SKK Kladnožáci C II
Duchajová Julie SKK Kladnožáci Bžačky B speed
Duchajová Julie SKK Kladnožáci B IIžačky B speed
Duchajová Valérie SKK Kladnokadetikadetky speed
Duchajová Valérie SKK Kladnokadeti IIkadetky speed
Duchajová Valérie SKK Kladnokadeti IIIkadetky speed
Dvořáčková Viktorie Jsmeinline.czžáci Bžačky B speed
Dvořáčková Viktorie Jsmeinline.czžáci B IIžačky B speed
Ekartová Dagmar žáci C
Ekartová Dagmar žáci C II
Hanáková Soňa Jsmeinline.czžáci B
Hanáková Soňa Jsmeinline.czžáci B II
Herman Matyáš SG Kladnokadeti
Herman Matyáš SG Kladnokadeti II
Herman Matyáš SG Kladnokadeti III
Chudoba Tomáš Kladnožáci C
Chudoba Tomáš Kladnožáci C
Jirák Jan RTS Prahažáci B
Jirák Jan RTS Prahažáci Bžáci B speed
Jirák Jan RTS Prahažáci B IIžáci B speed
Knotová Anežka Jsmeinline.czžáci Bžačky B speed
Knotová Anežka Jsmeinline.czžáci B IIžačky B speed
Kolman Vítek KSBM Modřanyžáci C
Kolman Vítek KSBM Modřanyžáci Cžáci C speed
Kolman Vítek KSBM Modřanyžáci C IIžáci C speed
Křížek Adam SKK Kladnožáci A
Křížek Adam SKK Kladnožáci Ažáci A speed
Křížek Adam SKK Kladnožáci A IIžáci A speed
Křížek Adam SKK Kladnožáci A IIIžáci A speed
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorost
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorostdorostenky speed
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorost IIdorostenky speed
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorost IIIdorostenky speed
Lajbnerová Natálie SKK Kladnožáci C
Lajbnerová Natálie SKK Kladnožáci C
Lajbnerová Natálie SKK Kladnožáci C II
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B II
Lomogová Anežka SKK Kladnožáci B
Lomogová Anežka SKK Kladnožáci B
Lomogová Anežka SKK Kladnožáci B II
Lomogová Eliška SKK Kladnožáci C
Lomogová Eliška SKK Kladnožáci C
Marková Miroslava žáci C
Marková Miroslava žáci C II
Mikešová Helena RTS Prahažáci C
Mikešová Helena RTS Prahažáci Cžačky C speed
Mikešová Helena RTS Prahažáci C IIžačky C speed
Mikešová Zuzana RTS Prahažáci B
Mikešová Zuzana RTS Prahažáci Bžačky B speed
Mikešová Zuzana RTS Prahažáci B IIžačky B speed
Mikolášová Sophia SKK Kladnožáci C
Mikolášová Sophia SKK Kladnožáci C II
Minařík Jakub Rytíři Kladnožáci D
Minařík Jakub Rytíři Kladnožáci D II
Murtinger David RTS Prahažáci C
Murtinger David RTS Prahažáci Cžáci C speed
Murtinger David RTS Prahažáci Cžáci C speed
Murtinger Jakub RTS Prahažáci B
Murtinger Jakub RTS Prahažáci Bžáci B speed
Murtinger Jakub RTS Prahažáci B IIžáci B speed
Murtingerová Ela Prahazačátečníci
Murtingerová Ela Prahazačátečníci II
Naxerová Daniela žáci B
Naxerová Daniela žáci B II
Naxerová Linda žáci D
Naxerová Linda žáci D II
Naxerová Nina Jsmeinline.czžáci B
Naxerová Nina Jsmeinline.czžáci B II
Němcová Lucie SKK Kladnožáci A
Němcová Lucie SKK Kladnožáci A II
Němcová Lucie SKK Kladnožáci A III
Novák Tobiáš SKK Kladnožáci A
Novák Tobiáš SKK Kladnožáci A II
Novák Tobiáš SKK Kladnožáci A III
Novotná Tereza Jsmeinline.czžáci C
Novotná Tereza Jsmeinline.czžáci C II
Novotný Michal Jsmeinline.czžáci B
Novotný Michal Jsmeinline.czžáci B II
Oliverius Filip SKK Kladnožáci C
Oliverius Filip SKK Kladnožáci C
Oliverius Filip SKK Kladnožáci C II
Oliveriusova Anna SKK Kladnožáci B
Oliveriusova Anna SKK Kladnožáci Bžačky B speed
Oliveriusova Anna SKK Kladnožáci B IIžačky B speed
Palán František SKK Kladnokadeti
Palán František SKK Kladnokadetikadeti speed
Palán František SKK Kladnokadeti IIkadeti speed
Palán František SKK Kladnokadeti IIIkadeti speed
Palán Václav SKKžáci A
Palán Václav SKKžáci Ažáci A speed
Palán Václav SKKžáci A IIžáci A speed
Palán Václav SKKžáci A IIIžáci A speed
Pňovská Julie RtS Prahažáci C
Pňovská Julie RtS Prahažáci Cžačky C speed
Pňovská Julie RtS Prahažáci C IIžačky C speed
Pollák Marek žáci D
Pollák Marek žáci D
Pollák Marek žáci D II
Pramod Tarun KSBMžáci C
Pramod Tarun KSBMžáci C
Sedláček Martin RTSkadeti
Sedláček Martin RTSkadeti
Sedláček Martin RTSkadeti
Sedláček Martin RTSkadetikadeti speed
Sedláček Martin RTSkadeti IIkadeti speed
Sedláček Martin RTSkadeti IIIkadeti speed
Sedláčková Anna RTSkadeti
Sedláčková Anna RTSkadetikadetky speed
Sedláčková Anna RTSkadeti IIkadetky speed
Sedláčková Anna RTSkadeti IIIkadetky speed
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorost
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorostdorostenky speed
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorost IIdorostenky speed
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorost IIIdorostenky speed
Svrčková Alice Skk Kladnodorost
Svrčková Alice Skk Kladnodorostdorostenky speed
Svrčková Alice Skk Kladnodorost IIdorostenky speed
Svrčková Alice Skk Kladnodorost IIIdorostenky speed
Svrčková Eliška RTS Prahažáci A
Svrčková Eliška RTS Prahažáci Ažačky A speed
Svrčková Eliška RTS Prahažáci A IIžačky A speed
Svrčková Eliška RTS Prahažáci A IIIžačky A speed
Šíma Tomáš Kladno PZ Kladnožáci Bžáci B speed
Šíma Tomáš Kladno PZ Kladnožáci B IIžáci B speed
Šimek David SKK Kladnožáci B
Šimek David SKK Kladnožáci B II
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadetikadetky speed
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti IIkadetky speed
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti IIIkadetky speed
Štumpf Ondřej Kladnožáci C
Štumpf Ondřej Kladnožáci C
Štumpf Ondřej Kladnožáci C II
Tatíček Jakub SK Lajdáčekžáci C
Tatíček Jakub SK Lajdáčekžáci C II
Tatíček Jan SK Lajdáčekžáci D
Tatíček Jan SK Lajdáčekžáci D
Vobruvová Zuzanka Jsmeinline.czžáci Cžačky C speed
Vobruvová Zuzanka Jsmeinline.czžáci C IIžačky C speed
Záhorová Anna KSBM Prahažáci B
Záhorová Anna KSBM Prahažáci Bžačky B speed
Záhorová Anna KSBM Prahažáci B IIžačky B speed
Zakouřil Aleš Prahažáci B
Zakouřil Aleš Prahažáci B
Zakouřil Aleš Prahažáci B II
Zakouřilová Šárka Prahažáci A
Zakouřilová Šárka Prahažáci A
Zakouřilová Šárka Prahažáci A II
Zakouřilová Šárka Prahažáci A III