Startovní listina In-Line Kladno

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 182

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodSkupina 2
Šimek David SKK Kladnožáci B
Šimek David SKK Kladnožáci B II
Tatíček Jakub SK Lajdáčekžáci C
Tatíček Jakub SK Lajdáčekžáci C II
Tatíček Jan SK Lajdáčekžáci D
Tatíček Jan SK Lajdáčekžáci D
Murtinger Jakub RTS Prahažáci Bžáci B speed
Murtinger Jakub RTS Prahažáci B IIžáci B speed
Murtinger David RTS Prahažáci Cžáci C speed
Murtinger David RTS Prahažáci Cžáci C speed
Murtingerová Ela Prahazačátečníci
Murtingerová Ela Prahazačátečníci II
Beutlová Julie SKKžáci B
Beutlová Julie SKKžáci B II
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadetikadetky speed
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti IIkadetky speed
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti IIIkadetky speed
Dimová Jana SKK Kladnožáci D
Dimová Jana SKK Kladnožáci D II
Dimová Ivana SKK Kladnožáci C
Dimová Ivana SKK Kladnožáci C II
Ekartová Dagmar žáci C
Ekartová Dagmar žáci C II
Naxerová Linda žáci D
Naxerová Linda žáci D II
Mikolášová Sophia SKK Kladnožáci C
Mikolášová Sophia SKK Kladnožáci C II
Minařík Jakub Rytíři Kladnožáci D
Minařík Jakub Rytíři Kladnožáci D II
Herman Matyáš SG Kladnokadeti
Herman Matyáš SG Kladnokadeti II
Herman Matyáš SG Kladnokadeti III
Novák Tobiáš SKK Kladnožáci A
Novák Tobiáš SKK Kladnožáci A II
Novák Tobiáš SKK Kladnožáci A III
Pollák Marek žáci D
Pollák Marek žáci D II
Česká Karolína SKK Kladnožáci B
Česká Karolína SKK Kladnožáci B II
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci Ažačky A speed
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci A IIžačky A speed
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci A IIIžačky A speed
Almada Oliver SKK Kladnožáci Ažáci A speed
Almada Oliver SKK Kladnožáci A IIžáci A speed
Almada Oliver SKK Kladnožáci A IIIžáci A speed
Záhorová Anna KSBM Prahažáci Bžačky B speed
Záhorová Anna KSBM Prahažáci B IIžačky B speed
Kolman Vítek KSBM Modřanyžáci Cžáci C speed
Kolman Vítek KSBM Modřanyžáci C IIžáci C speed
Křížek Adam SKK Kladnožáci Ažáci A speed
Křížek Adam SKK Kladnožáci A IIžáci A speed
Křížek Adam SKK Kladnožáci A IIIžáci A speed
Mikešová Helena RTS Prahažáci Cžačky C speed
Mikešová Helena RTS Prahažáci C IIžačky C speed
Mikešová Zuzana RTS Prahažáci Bžačky B speed
Mikešová Zuzana RTS Prahažáci B IIžačky B speed
Danišová Aneta RTS Prahažáci Ažačky A speed
Danišová Aneta RTS Prahažáci A IIžačky A speed
Danišová Aneta RTS Prahažáci A IIIžačky A speed
Danišová Ema RTS Prahažáci Bžačky B speed
Danišová Ema RTS Prahažáci B IIžačky B speed
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorostdorostenky speed
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorost IIdorostenky speed
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorost IIIdorostenky speed
Zakouřil Aleš Prahažáci B
Zakouřil Aleš Prahažáci B II
Zakouřilová Šárka Prahažáci A
Zakouřilová Šárka Prahažáci A II
Zakouřilová Šárka Prahažáci A III
Oliverius Filip SKK Kladnožáci C
Oliverius Filip SKK Kladnožáci C II
Oliveriusova Anna SKK Kladnožáci Bžačky B speed
Oliveriusova Anna SKK Kladnožáci B IIžačky B speed
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B II
Štumpf Ondřej Kladnožáci C
Štumpf Ondřej Kladnožáci C II
Hanáková Soňa Jsmeinline.czžáci B
Hanáková Soňa Jsmeinline.czžáci B II
Dvořáčková Viktorie Jsmeinline.czžáci Bžačky B speed
Dvořáčková Viktorie Jsmeinline.czžáci B IIžačky B speed
Knotová Anežka Jsmeinline.czžáci Bžačky B speed
Knotová Anežka Jsmeinline.czžáci B IIžačky B speed
Vobruvová Zuzanka Jsmeinline.czžáci Cžačky C speed
Vobruvová Zuzanka Jsmeinline.czžáci C IIžačky C speed
Naxerová Nina Jsmeinline.czžáci B
Naxerová Nina Jsmeinline.czžáci B II
Naxerová Daniela žáci B
Naxerová Daniela žáci B II
Novotný Michal Jsmeinline.czžáci B
Novotný Michal Jsmeinline.czžáci B II
Novotná Tereza Jsmeinline.czžáci C
Novotná Tereza Jsmeinline.czžáci C II
Douša Jan SKK Kladnožáci C
Douša Jan SKK Kladnožáci C II
Lomogová Anežka SKK Kladnožáci B
Lomogová Anežka SKK Kladnožáci B II
Marková Miroslava žáci C
Marková Miroslava žáci C II
Lajbnerová Natálie SKK Kladnožáci C
Lajbnerová Natálie SKK Kladnožáci C II
Šíma Tomáš Kladno PZ Kladnožáci Bžáci B speed
Šíma Tomáš Kladno PZ Kladnožáci B IIžáci B speed
Pňovská Julie RtS Prahažáci Cžačky C speed
Pňovská Julie RtS Prahažáci C IIžačky C speed
Duchajová Julie SKK Kladnožáci Bžačky B speed
Duchajová Julie SKK Kladnožáci B IIžačky B speed
Duchajová Valérie SKK Kladnokadetikadetky speed
Duchajová Valérie SKK Kladnokadeti IIkadetky speed
Duchajová Valérie SKK Kladnokadeti IIIkadetky speed
Jirák Jan RTS Prahažáci Bžáci B speed
Jirák Jan RTS Prahažáci B IIžáci B speed
Sedláček Martin RTSkadetikadeti speed
Sedláček Martin RTSkadeti IIkadeti speed
Sedláček Martin RTSkadeti IIIkadeti speed
Sedláčková Anna RTSkadetikadetky speed
Sedláčková Anna RTSkadeti IIkadetky speed
Sedláčková Anna RTSkadeti IIIkadetky speed
Svrčková Eliška RTS Prahažáci Ažačky A speed
Svrčková Eliška RTS Prahažáci A IIžačky A speed
Svrčková Eliška RTS Prahažáci A IIIžačky A speed
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorostdorostenky speed
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorost IIdorostenky speed
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorost IIIdorostenky speed
Beneš Tobias Rts Prahadorostdorostenci speed
Beneš Tobias Rts Prahadorost IIdorostenci speed
Beneš Tobias Rts Prahadorost IIIdorostenci speed
Palán Václav SKKžáci Ažáci A speed
Palán Václav SKKžáci A IIžáci A speed
Palán Václav SKKžáci A IIIžáci A speed
Palán František SKK Kladnokadetikadeti speed
Palán František SKK Kladnokadeti IIkadeti speed
Palán František SKK Kladnokadeti IIIkadeti speed
Svrčková Alice Skk Kladnodorostdorostenky speed
Svrčková Alice Skk Kladnodorost IIdorostenky speed
Svrčková Alice Skk Kladnodorost IIIdorostenky speed
Němcová Lucie SKK Kladnožáci A
Němcová Lucie SKK Kladnožáci A II
Němcová Lucie SKK Kladnožáci A III
Balcarová Barbora SKK Kladno žáci A
Beneš Tobias Rts Prahadorost
Danišová Aneta RTS Prahažáci A
Danišová Ema RTS Prahažáci B
Douša Jan SKK Kladnožáci C
Chudoba Tomáš Kladnožáci C
Chudoba Tomáš Kladnožáci C
Jirák Jan RTS Prahažáci B
Kolman Vítek KSBM Modřanyžáci C
Křížek Adam SKK Kladnožáci A
Kulhánková Veronika Inline SKK Kladnodorost
Lajbnerová Natálie SKK Kladnožáci C
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B
Lomíček Václav žáci B
Lomogová Anežka SKK Kladnožáci B
Lomogová Eliška SKK Kladnožáci C
Lomogová Eliška SKK Kladnožáci C
Mikešová Helena RTS Prahažáci C
Mikešová Zuzana RTS Prahažáci B
Murtinger David RTS Prahažáci C
Murtinger Jakub RTS Prahažáci B
Oliverius Filip SKK Kladnožáci C
Oliveriusova Anna SKK Kladnožáci B
Palán František SKK Kladnokadeti
Palán Václav SKKžáci A
Pňovská Julie RtS Prahažáci C
Pollák Marek žáci D
Pramod Tarun KSBMžáci C
Pramod Tarun KSBMžáci C
Sedláček Martin RTSkadeti
Sedláček Martin RTSkadeti
Sedláček Martin RTSkadeti
Sedláčková Anna RTSkadeti
Slavíčková Simona RTS PRAHAdorost
Svrčková Alice Skk Kladnodorost
Svrčková Eliška RTS Prahažáci A
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti
Škarbanová Tereza SKK Kladnokadeti
Štumpf Ondřej Kladnožáci C
Záhorová Anna KSBM Prahažáci B
Zakouřil Aleš Prahažáci B
Zakouřilová Šárka Prahažáci A