Startovní listina Říčanský běh

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 101

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorie
Javurkova Adela BlažoviceDětské závodyděti mladší
Škvařil Patrik RSFK kidsDětské závodyděti mladší
Durna Dominik RSFKDětské závodyděti mladší
Durna Filip RSFKDětské závodyděti mladší
Posmýková Terezie AK RosiceDětské závodyděti mladší
Mareček Michal Dětské závodyděti nejmladší
Krejčík Samuel MP Dukla PrahaDětské závodyděti mladší
Šolcová Anna Dětské závodyděti nejmladší
Barvířová Adéla Dětské závodyděti nejmladší
Jandásek Jan AK RosiceDětské závodyděti mladší
Ryšánková Pavlínka Dětské závodyděti mladší
Jandásek Matěj Dětské závodyděti nejmladší
Mátlová Kateřina Dětské závodyděti mladší
Hanák Marek RLFDětské závodyděti nejmladší
Hanáková Nikol RLFDětské závodyděti mladší
Štourač Davi Dětské závodyděti mladší
Čepová Viktorka BrnoDětské závodyděti starší
Slezáková Barbora AK KuřimDětské závodyděti starší
Zlatý Gustav ŘíčanyDětské závodyděti starší
Man Přemek RSFKDětské závodyděti starší
Šupka Marek ŘíčanyDětské závodyděti starší
Vemolová Johana BukoviceDětské závodyděti starší
Kříž Marek AK RosiceDětské závodyděti starší
Matl Štěpán Dětské závodyděti starší
Kotačka Lukáš ŘíčanyDětské závodyděti starší
Kubík Tomáš Brno SlatinaDětské závodyděti starší
Fiala Honza Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Kuklová Natálie Dětské závodyžákyně nejmladší
Antoš Lukáš FKM KahanDětské závodyžáci nejmladší
Šťavík David AK RosiceDětské závodyml. žáci
Bromová Kristýna ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Šťavík Zdeněk AK RosiceDětské závodyml. žáci
Dóbi Matěj MENISKOS BRNODětské závodyžáci nejmladší
Krejčíková Amelie MP Dukla PrahaDětské závodyžákyně nejmladší
Desová Julie Dětské závodyml. žákyně
Uhlířová Anežka Anna Zbéšovští šneciDětské závodyžákyně nejmladší
Křížová Viktorie AK Rosice, Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žákyně
Štouračová Zuzana AK RosiceDětské závodyžákyně nejmladší
Stoklásek Pavel Biatlonklub ŘíčanyDětské závodyml. žáci
Kubíková Pavla Brno SlatinaDětské závodyžákyně nejmladší
Fialová Jana Turisté (4500 m)ženy
Fiala Honza Biatlonklub ŘíčanyTuristé (4500 m)muži
Hojovcová Marie Veverské KníniceTuristé (4500 m)ženy
Hojovcová Hana Veverské KníniceTuristé (4500 m)ženy
Tondl Radovan ZbýšovTuristé (4500 m)muži
Bojanovská Barbora ZbýšovTuristé (4500 m)ženy
Palánová Pavla ZbýšovTuristé (4500 m)ženy
Kubíková Petra Turisté (4500 m)ženy
Kubík Michael Turisté (4500 m)muži
Salák Roman Turisté (4500 m)muži
Smrčková Jana RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zmasters
Volánek Pavel Lesní hlubokéHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Krejčík Jan Nová VesHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Škvařilová Eva RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Vemolova Barbora BukoviceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Jahůdková Eliška Rungo pro ženyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Uhlíř Patrik Zbéšovští šneciHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Šolcová Eva Ski ŽabinyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Z
Kay Noáková Kateřina Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Mončeková Iva SRTG VyškovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Ryšánek Martin Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Pavloušek Robert ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hanák Tomáš RFLHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Prošek Lukáš BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Štourač Libor AK RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Zavřel Martin Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Zavřelová Renata Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Zavřel Martin Hlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Durna Vojtech RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Králík Luděk Veverská BítýškaHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Végh Ondrej kralovopolskáHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Hort Jindřich ZbýšovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Piskač Pavel Horizontal BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Šolc Filip SKI ŽabinyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Švejnoha Jan VSK Univerzita BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenci
Štěpánek Radek RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Chaloupková Kateřina RSFKHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Nováček Josef SDH ČučiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Des David Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Hozák Michal AC Moravská Slavia BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Hozák Pavel BochovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Hrdlička Jan Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Vošterová Regina ZbýšovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Hladovcová Eva ZbýšovTuristé (4500 m)ženy
Stoklásek Jiří ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mmasters
Humlíček René MENISKOS BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Páviš Richard OřechovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Borecký Petr Říčany u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Topinka Martin 43. vpr ChrudimHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Novotná Lucie Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Stoklásková Olga Biatlonklub ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)dorostenky
Ostrá Kateřina VranovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Zvet
Pospíšil Radek Hlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Porizka Roman ZastavkaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Bednář Zbyněk TišnovHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Frýbort David AK RosiceHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Vojtíšek Tomáš AC Moravská Slavia BrnoHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Šulek Martin Dolný KubínHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Kvarda Miroslav Říčany u BrnaHlavní závod 9 km (2 okruhy)Mvet
Franz Jiří Biatlonklub ŘíčanyHlavní závod 9 km (2 okruhy)M
Beránek Dominik Hlavní závod 9 km (2 okruhy)M