Startovní listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 143

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
1 Dubják Petr Jiskra Zruč nad SázavouVlašimská desítkaMuži
2 Lejnar Martin Jiskra Zruč nad SázavouVlašimská desítkaMuži
3 Jánošík Rudolf VlašimVlašimská desítkaMuži
4 Petrásková Nikol TJ JiskraVlašimská desítkaŽeny
5 Adamcová Andrea Atletika Spartak VlašimVlašimská desítkaŽeny
6 Pálka Pavel Hitrádio CityVlašimská desítkaMuži
7 Jiroušková Hana ZnosimVlašimská desítkaŽeny
8 Slíva Petr Hitrádio CityVlašimská desítkaMuži
9 Radová Barbora Báječné ženy v běhuVlašimská desítkaŽeny
10 Tůma Jiří Obchodní akademie VlašimVlašimská desítkaMuži
11 Závorka Milan SDH ChabeřiceVlašimská desítkaMuži
12 Brožík František Vlašim Vlašimská desítkaMuži
13 Cinka Ivan Benešovský běžecký klubVlašimská desítkaMuži
14 Drbal Luboš SDH Zruč nad SázavouVlašimská desítkaMuži
15 Dvořáková Renáta ZnosimVlašimská desítkaŽeny
16 Filip Jiří VlašimVlašimská desítkaMuži
17 Špůrek Petr Koloběžka VracoviceVlašimská desítkaMuži
18 Krejča Tomáš JankovVlašimská desítkaMuži
19 Merasicka Dagmar Continental Automotive Czech Republic sVlašimská desítkaŽeny
20 Pála Roman Médea boxing teamVlašimská desítkaMuži
21 Němečková Petra Vlašimská desítkaŽeny
22 Kučerová Blanka Running LadiesVlašimská desítkaŽeny
23 Kahoun Jan Louňovice pod Blaníkem Vlašimská desítkaMuži
24 Bočková Lucie Slapy u TáboraVlašimská desítkaŽeny
25 Bořilová Magdaléna SOŠ a SZŠ BenešovVlašimská desítkaŽeny
26 Budková Iva Šneci v běhu Vlašimská desítkaŽeny
27 Doubravský Petr VlašimVlašimská desítkaMuži
28 Fryč Antonín PsáryVlašimská desítkaMuži
29 Fryčová Lenka PsáryVlašimská desítkaŽeny
30 Gazda Vítězslav DivišovVlašimská desítkaMuži
31 Heinrich Patrick StuttgartVlašimská desítkaMuži
32 Hennová Kristina PsáryVlašimská desítkaŽeny
33 Hrček Tomáš Vlašimská desítkaMuži
34 Hulmáková Ivana Šaty GazellaVlašimská desítkaŽeny
35 Knížek Lukáš Vlašimská desítkaMuži
36 Kozlová Marie LukavecVlašimská desítkaŽeny
37 Krčálová Olga PolnáVlašimská desítkaŽeny
38 Krištofík Jiří bequem tempoVlašimská desítkaMuži
39 Pavelková Pavlína VlašimVlašimská desítkaŽeny
40 Pejša Jan smí být prázdnéVlašimská desítkaMuži
41 Peroutka Vincenc VlašimVlašimská desítkaMuži
42 Picková Jana ChramištěVlašimská desítkaŽeny
43 Plecháč Petr Kosova HoraVlašimská desítkaMuži
44 Příhoda Stanislav Kutná HoraVlašimská desítkaMuži
45 Račanský Luboš ZvěstovVlašimská desítkaMuži
46 Smetana Karel BBK benešovVlašimská desítkaMuži
47 Suchý Dan VlašimVlašimská desítkaMuži
48 Šárová Andrea VoticeVlašimská desítkaŽeny
49 Ščobiková Monika SlanýVlašimská desítkaŽeny
50 Zehnula Jiří Pnětluky, okr. LounyVlašimská desítkaMuži
51 Tůma Jonáš DubovskoVlašimská desítkaMuži
52 Tůma Ladislav DubovskoVlašimská desítkaMuži
53 Turek David Sokol MiřeticeVlašimská desítkaMuži
54 Valeš Jarda Kutná HoraVlašimská desítkaMuži
55 Vlasáková Martina Vlašimská desítkaŽeny
56 Vlk Václav RadíkoviceVlašimská desítkaMuži
57 Blazejova Romana Jílové u PrahyVlašimská desítkaŽeny
58 Šibravová Lenka kerteamVlašimská desítkaŽeny
59 Šimek Pavel PolnáVlašimská desítkaMuži
60 Korn David Trhový ŠtěpánovVlašimská desítkaMuži
61 Van Marek SK NusleVlašimská desítkaMuži
62 Pavlas Jan ŘíčanyVlašimská desítkaMuži
63 Kučera Václav PrahaVlašimská desítkaMuži
64 Mück Vladimír Vlašimská desítkaMuži
65 Foller Miroslav EFA VlašimVlašimská desítkaMuži
66 Zoulová Radka VoticeVlašimská desítkaŽeny
67 Hejný Martin ČechticeVlašimská desítkaMuži
68 Šulc Miroslav DivišovVlašimská desítkaMuži
69 Nováková Michaela Slapy u TáboraVlašimská desítkaŽeny
70 Lučanová Tereza Vlašimská desítkaŽeny
71 Kortan František Sokol PočepiceVlašimská desítkaMuži
72 Jirásková Kateřina Praha 9Vlašimská desítkaŽeny
73 Jirásek Marek TJ Sokol KbelyVlašimská desítkaMuži
74 Mrva Pavel BBK - PopoviceVlašimská desítkaMuži
75 Heřmánková Pavla VlašimVlašimská desítkaŽeny
501 Vlkannova Vladimír BenešovPětka pro všechnyMuži
502 Bartoš Vít Louňovice pod BlaníkemPětka pro všechnyMuži
503 Bednařík Michal Ústí nad LabemPětka pro všechnyMuži
504 Crha Martin Lysá nad LabemPětka pro všechnyMuži
505 Rada Jan Sportisimo Hvězdy - BŽBPětka pro všechnyMuži
506 Červová Zuzana MSF VLAŠIMPětka pro všechnyŽeny
507 Danešová Martina SázavaPětka pro všechnyŽeny
508 Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team PelhřimovPětka pro všechnyMuži
509 Dřínovský Michal Světlá nad SázavouPětka pro všechnyMuži
510 Dudová Kateřina SDH Býkovice pod BlaníkemPětka pro všechnyŽeny
511 Dudová Kristýna SDH Býkovice pod BlaníkemPětka pro všechnyŽeny
512 Dvořák Radek PaběnicePětka pro všechnyMuži
513 Fiala Tomas RimovicePětka pro všechnyMuži
514 Foller Miroslav EFA VlašimPětka pro všechnyMuži
515 Kaňkovský Martin Zruč nad SázavouPětka pro všechnyMuži
516 Heráň Jiří VlašimPětka pro všechnyMuži
517 Zelingrová Marcela ZdislavicePětka pro všechnyŽeny
518 Janečková Jana ChodovPětka pro všechnyŽeny
519 Karásková Darina Báječné ženy v běhuPětka pro všechnyŽeny
520 Kohout Pavel DubovskoPětka pro všechnyMuži
521 Korec Martin OstráPětka pro všechnyMuži
522 Křenková Simona BenešovPětka pro všechnyŽeny
523 Kučerová Lucka Running LadiesPětka pro všechnyŽeny
524 Maur Kryštof Praha - KunraticePětka pro všechnyMuži
525 Lejnar Martin Jiskra Zruč nad SázavouPětka pro všechnyMuži
526 Lorencová Bláhová PrahaPětka pro všechnyŽeny
527 Lukešová Jana J a J VlašimPětka pro všechnyŽeny
528 Mansfield Jim Kosova HoraPětka pro všechnyMuži
529 Mašek Jan VlašimPětka pro všechnyMuži
530 Maur Jan Praha - KunraticePětka pro všechnyMuži
531 Mrázková Michaela DivišovPětka pro všechnyŽeny
532 Foltín Tomáš NA KREVPětka pro všechnyMuži
533 North Shaun PrahaPětka pro všechnyMuži
534 Novák Robert BenešovPětka pro všechnyMuži
535 Palková Lucie www.golfiq.czPětka pro všechnyŽeny
536 Peukert Jiří Zruč nad SázavouPětka pro všechnyMuži
537 Plachý Lukáš BenešovPětka pro všechnyMuži
538 Pohorská Michaela Pětka pro všechnyŽeny
539 Ptáčková Michaela ČechticePětka pro všechnyŽeny
540 Seidlová Alice VlašimPětka pro všechnyŽeny
541 Škopek Pavel VlašimPětka pro všechnyMuži
542 Tůmová Lenka DubovskoPětka pro všechnyŽeny
543 Tůmová Leontýna DubovskoPětka pro všechnyŽeny
544 Valenta David Velosport Valenta Scott team PelhřimovPětka pro všechnyMuži
545 Valentová Markéta Velosport Valenta Scott team PelhřimovPětka pro všechnyŽeny
546 Vencelová Marie VlašimPětka pro všechnyŽeny
547 Vencelová Veronika VlašimPětka pro všechnyŽeny
548 Šašková Eva BenešovPětka pro všechnyŽeny
549 Zoulová Radka VoticePětka pro všechnyŽeny
550 Lukeš Jiří J a J VlašimPětka pro všechnyMuži
551 Smetanová Marie Pětka pro všechnyŽeny
552 Stojanov Vladimír TJ Zbořený KostelecPětka pro všechnyMuži
553 Kozler Vladimír BeachwellPětka pro všechnyMuži
554 Machovský Matyáš Beachwell PelhřimovPětka pro všechnyMuži
555 Třasák Jan Adidas Runners PraguePětka pro všechnyMuži
557 Dvořák Štěpán RynárecPětka pro všechnyMuži
558 Bohuslavová Aneta VlašimPětka pro všechnyŽeny
559 Tůma Jiří Dolní KralovicePětka pro všechnyMuži
561 Kozlerová Zuzana Beachwell PelhřimovPětka pro všechnyŽeny
562 Vošvrdová Vanda DubinaPětka pro všechnyŽeny
563 Mocek Tomáš DubinaPětka pro všechnyMuži
564 Novák Miroslav S.K. JakubPětka pro všechnyMuži
565 Havel Viktor Jindřichův HradecPětka pro všechnyMuži
566 Kučerová Aneta Atletika BenešovPětka pro všechnyŽeny
567 Machovský Max Beachwell PelhřimovPětka pro všechnyMuži
568 Kuzmiak Michal Adidas RunnersPětka pro všechnyMuži
612 Vacek Jaroslav Všude pozděPětka pro všechnyMuži
620 Neprašová Petra SOŠ a SZŠ BenešovPětka pro všechnyŽeny