Startovní listina Kladenský maratón 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 352

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodPlatba
Bartoš Miroslav BK Lounymužiano
Bartoš Miroslav BK Lounymužiano
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošťženyano
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošťženyano
Beránek Josef Maratón klub Kladnomužiano
Beránek Josef Maratón klub Kladnomužiano
Beránek Petr Prahamužine
Beránek Petr Prahamužine
Bílek Petr Praha 4-Kamýkmužine
Bílek Petr Praha 4-Kamýkmužine
Bodnar Pavel Maratón klub Kladnomužiano
Bodnar Pavel Maratón klub Kladnomužiano
Bodnarová Iveta Maratón klub Kladnoženyano
Bodnarová Iveta Maratón klub Kladnoženyano
Breburdová Hana Maratón klub Kladnoženyano
Bufka Zdeněk AC Česká Lípamužine
Bufka Zdeněk AC Česká Lípamužine
Burger Martin Kladnomužine
Burger Martin Kladnomužine
Čada Radim T.J. Sokol Unhošťmužiano
Čada Radim T.J. Sokol Unhošťmužiano
Čapka František Brno/Minerva Boskovicemužiano
Čapka František Brno/Minerva Boskovicemužiano
Černá Jitka Poděbradyženyano
Černá Jitka Poděbradyženyano
Černý Antonín Maratón klub Kladnomužiano
Černý Antonín Maratón klub Kladnomužiano
Černý Jindřich Prahamužine
Černý Jindřich Prahamužine
Černý Martin Prahamužiano
Černý Martin Prahamužiano
Čumpelík Jiří Nymburkmužine
Čumpelík Jiří Nymburkmužine
Daníček Václav Maraton Klub Kladnomuži
Davídek Miroslav Úhonicemužiano
Davídek Miroslav Úhonicemužiano
Dejmal Karel AZ tým Světlá nad Sázavoumužiano
Dejmal Karel AZ tým Světlá nad Sázavoumužiano
Dejmal Radek AZ tým Světlá nad Sázavoumužiano
Dejmal Radek AZ tým Světlá nad Sázavoumužiano
Dia Niclas Rolls-Royce IFmužine
Dia Niclas Rolls-Royce IFmužine
Dimitriadu Michaela SCHPženy
Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnicemužiano
Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnicemužiano
Dlubal Jan mužine
Dlubal Jan mužine
Dočekal František Maratón klub Kladnomužiano
Dočekal František Maratón klub Kladnomužiano
Drábek Matěj Kladnomužiano
Drábek Matěj Kladnomužiano
Drahý Petr Chomutovmužiano
Drahý Petr Chomutovmužiano
Dvořáček Vlastimil Doudleby nad Orlicímužiano
Dvořáček Vlastimil Doudleby nad Orlicímužiano
Ekrtova Zuzana Kladnoženyano
Ekrtova Zuzana Kladnoženyano
Engliš Vít Kladenští švihácimuži
Fanta Ladislav Maratón klub Kladnomužiano
Fanta Ladislav Maratón klub Kladnomužiano
Fiala Miloš Třináctka CB Praha 13mužiano
Fiala Miloš Třináctka CB Praha 13mužiano
Filippi Petr Az tým Světlá nad Sázavoumužiano
Filippi Petr Az tým Světlá nad Sázavoumužiano
Firman Vlastimil Nehvizdymužiano
Firman Vlastimil Nehvizdymužiano
Fišer Zdeněk Sportisimohvězdymužine
Fišer Zdeněk Sportisimohvězdymužine
Florián Jan mužiano
Florián Jan mužiano
Fritscher Adam TJ Liga stovkařů Olomoucmužiano
Fritscher Adam TJ Liga stovkařů Olomoucmužiano
Gren Tony Friskis & Svettismužine
Gren Tony Friskis & Svettismužine
Groh Stanislav AC Vrchlabímužiano
Groh Stanislav AC Vrchlabímužiano
Hanusek Martin Sabris CZmužiano
Hanusek Martin Sabris CZmužiano
Hasoň Petr Varnsdorfmužiano
Havel Filip BK Lounymužine
Havel Filip BK Lounymužine
Havlásek Petr Maratón klub Kladnomužiano
Havlásek Petr Maratón klub Kladnomužiano
Herejt Petr UWG Plzeňmužiano
Herejt Petr UWG Plzeňmužiano
Hingar Miloš Ústí nad Labemmužiano
Hingar Miloš Ústí nad Labemmužiano
Hnízdilová Eva Běžci Slanýženyne
Hnízdilová Eva Běžci Slanýženyne
Hodečková Iveta Aeroklub Kolínženyano
Hodečková Iveta Aeroklub Kolínženyano
Homola Jiří 10. ZŠ Kladnomužiano
Homola Jiří 10. ZŠ Kladnomužiano
Hons Pavel ČAUmužiano
Hons Pavel ČAUmužiano
Hora Honza Aktuář Hořovicemužiano
Hora Honza Aktuář Hořovicemužiano
Hubený Josef AK Sokolovmužiano
Hubený Josef AK Sokolovmužiano
Hudák Emil Kluknavamužine
Hudák Emil Kluknavamužine
Huml Miroslav Kladnomuži
Hurych Jakub Maratón klub Kladnomužiano
Hurych Jakub Maratón klub Kladnomužiano
Chalupa Petr Maratón klub Kladnomužiano
Chalupa Petr Maratón klub Kladnomužiano
Chirita Liviu Praguemužiano
Chirita Liviu Praguemužiano
Jančář Stanislav MK Seitl Ostravamužine
Jančář Stanislav MK Seitl Ostravamužine
Janků Petr TJ Liga 100 Olomoucmužiano
Janků Petr TJ Liga 100 Olomoucmužiano
Jedličková Ivana A.C. TEPO Kladnoženyano
Jedličková Ivana A.C. TEPO Kladnoženyano
Kameníčková Veronika Vinařiceženyano
Kameníčková Veronika Vinařiceženyano
Kárník Jan T.J. Sokol Unhošťmužiano
Kárník Jan T.J. Sokol Unhošťmužiano
Kocian Luděk AVC Prahamužine
Kocian Luděk AVC Prahamužine
Kohlová Desislava Prahaženyano
Kohlová Desislava Prahaženyano
Koníř Jan Maratón klub Čáslavskámužiano
Koníř Jan Maratón klub Čáslavskámužiano
Kopecký Zdeněk Budvar Č. Budějovicemužine
Kopecký Zdeněk Budvar Č. Budějovicemužine
Kopečný Dušan Liga 100 Olomoucmužiano
Kopečný Dušan Liga 100 Olomoucmužiano
Korba Lukáš Nová Ves pod Plešímužiano
Korba Lukáš Nová Ves pod Plešímužiano
Koubková Ilona Spartak Praha 4ženyano
Koubková Ilona Spartak Praha 4ženyano
Koupil Petr TJ Liga 100 Olomoucmužiano
Koupil Petr TJ Liga 100 Olomoucmužiano
Kozák Jan Prahamužiano
Kozak Jan Hostomicemužine
Kozák Jan Prahamužiano
Kozak Jan Hostomicemužine
Kratochvíl Ladislav Loko Rakovníkmužiano
Kratochvíl Ladislav Loko Rakovníkmužiano
Kratochvíl Miloslav Praha 10mužiano
Kratochvíl Miloslav Praha 10mužiano
Kratochvíl Petr Rakovníkmužiano
Kratochvíl Petr Rakovníkmužiano
Krumer Miroslav MK Ostrovmužiano
Krumer Miroslav MK Ostrovmužiano
Kubal Martin Buštěhradmuži
Kubičková Eliška Anna SC Marathon Plzeňženyano
Kubičková Eliška Anna SC Marathon Plzeňženyano
Kucko Miroslav Liberecmužiano
Kucko Miroslav Liberecmužiano
Kunický Zdeněk mužiano
Kunický Zdeněk mužiano
Kunrt Jaroslav SK Dolar Hajnicemužine
Kunrt Jaroslav SK Dolar Hajnicemužine
Kyselý Petr TJ Zduchovicemužiano
Kyselý Petr TJ Zduchovicemužiano
Ledvinka Josef Přibyslavmužiano
Ledvinka Josef Přibyslavmužiano
Linhart Jiří Plzeňmužine
Linhart Jiří Plzeňmužine
Linhart Milan KBA Grafitec Dobruškamužine
Linhart Milan KBA Grafitec Dobruškamužine
Lipert Martin Stochovmužiano
Lipert Martin Stochovmužiano
Loněk Jan Kladnomuži
Lorenčík Aleš Chrudimmužiano
Lorenčík Aleš Chrudimmužiano
Lysenko Vladimír SBTS Praha - Holešovicemužiano
Lysenko Vladimír SBTS Praha - Holešovicemužiano
Machnik Wojciech Katowicemužine
Machnik Wojciech Katowicemužine
Malina Libor VSK FTVS Prahamužiano
Malina Libor VSK FTVS Prahamužiano
Marounková Jaroslava iThinkBeerženyano
Marounková Jaroslava iThinkBeerženyano
Martin David Tábormužine
Martin David Tábormužine
Mastný Martin Řevnicemužiano
Mastný Martin Řevnicemužiano
Matějek Jaromír Atletic Třebíčmužiano
Matějek Jaromír Atletic Třebíčmužiano
Meszaros Dan Prahamužine
Meszaros Dan Prahamužine
Mikloš Libor Beskydští Nomádimužine
Mikloš Libor Beskydští Nomádimužine
Mikuláš Jan Černýšovicemužiano
Mikuláš Jan Černýšovicemužiano
Mlčochová Kateřina ženyano
Mlčochová Kateřina ženyano
Mošovská Petra Maratón klub Kladnoženyano
Mošovská Petra Maratón klub Kladnoženyano
Mrnková Věra BK Lounyženyano
Mrnková Věra BK Lounyženyano
Musil Petr Kladnomužiano
Musil Petr Kladnomužiano
Nejedlý Petr Praha 5mužiano
Nejedlý Petr Praha 5mužiano
Nič Miloslav Maratón klub Kladnomužiano
Nič Miloslav Maratón klub Kladnomužiano
Novák Michal CFC Kladnomužiano
Novák Michal CFC Kladnomužiano
Novák Pavel Sabzomužine
Novák Pavel Sabzomužine
Novák Zdeněk Lomikar Domažlicemužine
Novák Zdeněk Lomikar Domažlicemužine
Ouředník Jaroslav SK Doksymužiano
Ouředník Jaroslav SK Doksymužiano
Ovčačík Tomáš Březnomužiano
Ovčačík Tomáš Březnomužiano
Pálka Pavel Chýněmužiano
Pálka Pavel Chýněmužiano
Patera Miroslav BK Lounymužiano
Patera Miroslav BK Lounymužiano
Pilík Stanislav Panský mlýn Rakovníkmužine
Plašil Milan SC Mlázovicemuži
Plecáková Šárka ženyne
Plecáková Šárka ženyne
Plšek František AC Tepo Kladnomužiano
Plšek František AC Tepo Kladnomužiano
Pojsl Jan Intelis Písekmužiano
Pojsl Jan Intelis Písekmužiano
Pokorný Jiří Maratón klub Kladnomužiano
Pokorný Jiří Maratón klub Kladnomužiano
Polívka Vladimír Loko Rakovníkmuži
Procházka Jaroslav AZ tým Světlá nad Sázavoumužiano
Procházka Jaroslav AZ tým Světlá nad Sázavoumužiano
Procházka Václav MK Seitl Ostravamužiano
Procházka Václav MK Seitl Ostravamužiano
Pucholt Jiří T.J. Sokol Unhošťmužiano
Pucholt Jiří T.J. Sokol Unhošťmužiano
Rauter Florian Viennamužine
Rauter Florian Viennamužine
Rerych Jiří AC Moravská Slavia Brnomužiano
Rerych Jiří AC Moravská Slavia Brnomužiano
Rezek Michal PIM Kingsmužiano
Rezek Michal PIM Kingsmužiano
Rieger Jan Progress cyclemužiano
Rieger Jan Progress cyclemužiano
Rýpar Miloslav BKČS Jihlavamužiano
Rýpar Miloslav BKČS Jihlavamužiano
Sapoušek Miroslav Mostmužiano
Sapoušek Miroslav Mostmužiano
Sedláček Jaroslav OK ROZTOKYmužiano
Sedláček Jaroslav OK ROZTOKYmužiano
Sedláčková Petra OK ROZTOKYženyano
Sedláčková Petra OK ROZTOKYženyano
Sedlák Pavel MK Seitl Ostravamužiano
Sedlák Pavel MK Seitl Ostravamužiano
Shattuck Radmila Chrášťany u Rakovnikaženyano
Shattuck Radmila Chrášťany u Rakovnikaženyano
Schalek Petr Maratón klub Kladnomužiano
Schalek Petr Maratón klub Kladnomužiano
Scheu Harald Prahamužine
Scheu Harald Prahamužine
Schoř Jakub TJ Sokol Unhošťmuži
Schveinert Jiří Smečnomužiano
Schveinert Jiří Smečnomužiano
Sitte David MT Spartak Žebrákmužiano
Sitte David MT Spartak Žebrákmužiano
Sivák Jakub Prahamužiano
Sivák Jakub Prahamužiano
Skalinová Kamila SK Babiceženyano
Skalinová Kamila SK Babiceženyano
Sladecek Jakub P 6mužiano
Sladecek Jakub P 6mužiano
Sokol Jan AK Sokolovmužiano
Sokol Jan AK Sokolovmužiano
Stárková Alena SK Babiceženyano
Stárková Alena SK Babiceženyano
Svoboda Martin Prahamužiano
Svoboda Martin Prahamužiano
Svoboda Petr AC Moravská Slaviamužiano
Svoboda Petr AC Moravská Slavia Brnomužiano
Szabó Ludvík Klínecmužiano
Szabó Ludvík Klínecmužiano
Szentesi Jan SlanMenmužiano
Szentesi Jan SlanMenmužiano
Šandera Martin BONBON, Jičínmužiano
Šandera Martin BONBON, Jičínmužiano
Šelicha Josef Běžci Slanýmužiano
Šelicha Josef Běžci Slanýmužiano
Šimeček Pavel Kladnomužiano
Šimeček Pavel Kladnomužiano
Šimonová Andrea Sabris CZženyano
Šimonová Andrea Sabris CZženyano
Šmerhová Petra Radimženyne
Šmerhová Petra Radimženyne
Šťastný Jaroslav Maratón klub Kladnomužiano
Šťastný Jaroslav Maratón klub Kladnomužiano
Štíbal Martin Maratón klub Kladnomužiano
Štíbal Martin Maratón klub Kladnomužiano
Štíbalová Kateřina Maratón klub Kladnoženyano
Štíbalová Kateřina Maratón klub Kladnoženyano
Štilip Jan Kladnomužine
Štilip Jan Kladnomužine
Štork Richard Oslík Rakovníkmužiano
Štork Richard Oslík Rakovníkmužiano
Štreit Vladimir R2 týmmužiano
Štreit Vladimir R2 týmmužiano
Švanda Petr Maratón klub Kladnomužine
Švanda Petr Maratón klub Kladnomužine
Švejkovský Jan Maratón klub Kladnomužiano
Švejkovský Jan Maratón klub Kladnomužiano
Švestka Jan Kladnomužine
Švestka Jan Kladnomužine
Tarant Josef Kickbox Club Mariánské Lázněmužine
Tarant Josef Kickbox Club Mariánské Lázněmužine
Thumsová Marie Traged Team Liberecženyano
Thumsová Marie Traged Team Liberecženyano
Tlustý Tomáš Maratón klub Kladnomužiano
Tlustý Tomáš Maratón klub Kladnomužiano
Ulma Tomáš Prahamužine
Ulma Tomáš Prahamužine
Válková Jana Táborženyne
Válková Jana Táborženyne
Vaněček Michael Vlachovo Březímuži
Veselý Pavel Kladnomužiano
Veselý Pavel Kladnomužiano
Vojta Pavel Medvídkovmužine
Vojta Pavel Medvídkovmužine
Vokounová Marcela Říčany u Prahyženyne
Vokounová Marcela Říčany u Prahyženyne
Vostrý Miroslav Maratón klub Kladnomužiano
Vostrý Miroslav Maratón klub Kladnomužiano
Votoček Ondřej mužiano
Votoček Ondřej mužiano
Výborný Michal Cerhenicemužiano
Výborný Michal Cerhenicemužiano
Vyšín Luděk Kladnomužiano
Vyšín Luděk Kladnomužiano
Vytisk Alfons MKS-Ostravamužine
Vytisk Alfons MKS-Ostravamužine
Walla Tomáš mužiano
Walla Tomáš mužiano
Wiesner Konstantin Rumningklapmužiano
Wiesner Konstantin Rumningklapmužiano
Zahrádka Petr T.J. Sokol Unhošťmužiano
Zahrádka Petr T.J. Sokol Unhošťmužiano
Zámiš Lukáš Kladnomužiano
Zámiš Lukáš Kladnomužiano
Zaťko Milan Žatecmužiano
Zaťko Milan Žatecmužiano
Zatloukal Marek TJ Liga 100 Olomoucmužiano
Zatloukal Marek TJ Liga 100 Olomoucmužiano
Zbořilová Martina České Budějoviceženyne
Zbořilová Martina České Budějoviceženyne
Zejda Ivo MS Brnomužine
Zejda Ivo MS Brnomužine
Zeman Pavel Traged teammužiano
Zeman Pavel Traged teammužiano
Zímová Jana Maratón klub Kladnoženyano