Startovní listina Valdštejnova 10

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 407

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Raclavský David Cheb10 kmM39ano
Pechoč Michal Cheb10 kmM29ano
Mandzáková Stánička Kynšperk nad Ohří10 kmZ29ano
Velková Veronika Mariánské Lázně10 kmZ39ano
Žlůva Radek karlovy vary10 kmM39ano
Hurdich Petr Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Benkár Zbyněk Cheb10 kmM49ano
Drtinová Víťa Praha 810 kmZ60plusano
Vacvalová Lenka Reebok Run Crew10 kmZ29ano
Krycner Jan RUN magazine team10 kmM49ano
Kunc Miroslav Štěstí a Radost Nejdek10 kmM49ano
Vltavský Marcel TRIATLET10 kmM59ano
Peteříková Lucie 10 kmZ49ano
Polcarová Marcela Štěstí a Radost Nejdek10 kmZ49ano
Stušková Hana Aces Karlovy Vary10 kmZ49ano
Vlas Jiří PLZEŇ10 kmM39ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most10 kmZ59ano
Vítková Markéta Hranice u Aše10 kmZ29ano
Urbanová Jaroslava Most10 kmZ59ano
Šácha Zbyněk Travel Free s.r.o.10 kmM49ano
Szyszkowski Rafal Gdańsk (POL)10 kmM49ano
Staňková Marie Sokolov10 kmZ39ano
Slámová Natálie Cheb10 kmZ29ano
Pojikarová Iveta 10 kmZ59ano
Brůha Martin Chomutov10 kmM39ano
Brůhová Veronika MC Český Ráj5 kmZ39ano
Černá Růženka Most10 kmZ49ano
Červenka Milan Pardubice10 kmM59ano
Dědičová Daniela Sokolov10 kmZ39ano
Doležalová Pavla Krajková10 kmZ39ano
Dučinská Šárka Dolní Rychnov10 kmZ49ano
Fusková Iva Praha10 kmZ39ano
Hasman Josef Praha10 kmM39ano
Hasmanová Tereza Praha10 kmZ39ano
Havlíček David Travel Free10 kmM39ano
Heřmánek Jaroslav Cheb10 kmM29ano
Hrabák Karel Sokolov10 kmM59ano
Ivanová Markéta 10 kmZ29ano
Klimešová Eliška Tachov10 kmZ29ano
Kučerová Eliška SRTG Lázně Kynžvart10 kmZ49ano
Laslop Antonín Krajková10 kmM39ano
Malý Lubomír Karlovy Vary10 kmM59ano
Mika Emil Kolová10 kmM60plusano
Palubjak Robert Chodov10 kmM39ano
Paul Karel Most10 kmM49ano
Peterka Martin 10 kmM39ano
Petrák Nikol Sokolov10 kmZ39ano
Böhm Petr Runaři Sokolov10 kmM59ano
Ouřada Michal Rozběhnito.cz10 kmM29ano
Jirkal Tomáš 10 kmM39ano
Laža Filip 10 kmM29ano
Ledecká Veronika Nemešany (SVK)10 kmZ29ano
Maucher Blanka Stara Chodovska10 kmZ49ano
Podlenová Lenka Barchovice10 kmZ29ano
Richter Robert Bukovany10 kmM49ano
Bečvářová Marcela Cheb5 kmZ49ano
Bigasová Doris Rozbehnito Cheb10 kmZ49ano
Bobák Josef Nový Bor10 kmM49ano
Habart Petr Kraslice10 kmM59ano
Hampejsová Martina Šneci v běhu10 kmZ29ano
Honců Hana Roztoky u Jilemnice10 kmZ49ano
Maciulaityte Milda Prague10 kmZ29ano
Netušilová Eva 10 kmZ39ano
Radič Petr Dalovice10 kmM49ano
Sentelík Radek Sokolov10 kmM49ano
Stefanovič Igor K. Vary10 kmM59ano
Suchá Iveta 10 kmZ59ano
Toth Václav Kynšperk nad Ohŕí10 kmM49ano
Valašík Peter Karlovy Vary10 kmM59ano
Čtvrtečková Tereza Kraso Sokolov10 kmZ29ano
Hýsek Roman Hasiči K.Vary10 kmM60plusano
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov10 kmM29ano
Šimáček Václav Cheb10 kmM39ano
Vacek Jiří Runaři Sokolov10 kmM59ano
Válek Pavel Cheb10 kmM60plusano
Maršík Pavel Salming Running Team10 kmM59ano
Vaněk Pavel Hazlov10 kmM49ano
Audy Adam Habartov10 kmM29ano
Kamarytová Martina Nejdek10 kmZ59ano
Koncz Karolína 10 kmZ39ano
Lampert Jozef 10 kmM59ano
Procházka Milan Abertamy10 kmM59ano
Trávníček Jiří Sdružení vytrvalců Stříbro10 kmM49ano
Bechynská Nela Cheb10 kmZ39ano
Felixová Silvie Cheb10 kmZ39ano
Heřman Roman Koruna 182210 kmM49ano
Heřmanová Jana Koruna 182210 kmZ49ano
Jurečka René Habartov10 kmM49ano
Pavelcová Andrea Karlovy Vary10 kmZ29ano
Šinka Ladislav Chebští fofři10 kmM29ano
Terlová Vladislava Karlovy Vary10 kmZ49ano
Báchorová Hanka 10 kmZ39ano
Bako Igor Cheb10 kmM39ano
Bečka Michal Rotava10 kmM29ano
Heiserová Hana Rozběháme Karlovy Vary10 kmZ49ano
Novák Marek PROFI SPORT Cheb10 kmM29ano
Norek Jaroslav DACHDECKER10 kmM29ano
Pöplová Romana Chranišov10 kmZ59ano
Slavíková Kateřina Kardiofitness Monti Františkovy Lázně5 kmZ49ano
Suchomelová Michaela Perštejn10 kmZ39ano
Werner Petr Luby10 kmM49ano
Drožová Renata Ostrov10 kmZ39ano
Matuščínová Barbora Most10 kmZ29ano
Poláček Jan 10 kmM39ano
Rovenský Jan NLR10 kmM29ano
Hrabec Michal Running2.cz10 kmM49ano
Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz10 kmZ49ano
Sýkora Pavel Rozběhnito.cz10 kmM39ano
Štrbová Gábule Sokolov10 kmZ49ano
Kováčová Eliška Karlovy Vary10 kmZ29ano
Burkhardtova Marie Rozběháme Teplice10 kmZ39ano
Moudrý Michal Cheb10 kmM39ano
Pavelec Kilian Karlovy Vary10 kmM29ano
Benešová Kateřina ZF Electronics Klášterec nad Ohří10 kmZ39ano
Broncová Dagmar Nová Role10 kmZ49ano
Bršťák Ondřej Cheb10 kmM29ano
Bureš Radek New Roll Runners10 kmM29ano
Čekan Miroslav Ostrov10 kmM60plusano
Fejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí10 kmM49ano
Hanzal Petr Cheb10 kmM49ano
Hladká Libuše Cheb10 kmZ49ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - Cheb10 kmM49ano
Kadeřábková Petra SRTG Strupčice10 kmZ29ano
Klesnil Jaroslav 10 kmM39ano
Kliment Tomas Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Kopecká Kateřina Chodov10 kmZ39ano
Koštál David Velká Hledsebe10 kmM49ano
Lhotová Ivana Cheb10 kmZ49ano
Luxa Michal Běžci Chomutov10 kmM29ano
Martinek Jaroslav Trisk Olomouc10 kmM49ano
Molcarová Václava Rozbehnito.cz Cheb10 kmZ49ano
Rabada František SV Stříbro10 kmM49ano
Rechtoríková Marie Chodov10 kmZ39ano
Slivková Ivana 10 kmZ49ano
Strnad David Tři Sekery10 kmM49ano
Suchomel Robert Perštejn10 kmM39ano
Tkáčová Jitka Cheb10 kmZ39ano
Vlasák Jaroslav AVL Stříbro10 kmM60plusano
Vogl Martin Rozběhnito10 kmM39ano
Vondráček Martin Cheb10 kmM49ano
Altman Zdeněk 10 kmM39ano
Bártová Markéta Cheb10 kmZ29ano
Kostenecká Svietlana USK Akademik z.s.10 kmZ39ano
Juptner Zdenek USK Akademik10 kmM49ano
Keslová Světlana USK Akademik10 kmZ49ano
Masopust Ivan USK Akademik10 kmM60plusano
Novotný Lubomír USK Akademik10 kmM49ano
Pavlinská Jana New Roll Runners10 kmZ29ano
Pavlinskij Vladimír Ostrov10 kmM49ano
Siglová Jitka Cheb10 kmZ49ano
Stepanenko Martin Cheb10 kmM29ano
Slaninová Radka USK Akademik10 kmZ49ano
Dančo Zdeněk 10 kmM49ano
Butaki Kateřina Praha10 kmZ29ano
Kvíčala Tomáš 10 kmM49
Boháček Štěpán 10 kmM49
Fiala Vítek 10 kmM29
Pinc Petr 10 kmM29
Cabal Stanislav 10 kmM59
Haberle Martin 10 kmM29
Dokulil Ondřej PROFI SPORT Cheb10 kmM29ano
Jirák Stanislav 10 kmM49
Fauová Michaela 10 kmZ39
Kociánová Lucie 10 kmZ29
Haberle Michal 10 kmM29
Fišer Šabatová Lneka 10 kmZ49
Kroupar Pavel 10 kmM39
Kroupar Jaroslav 10 kmM39
Koukalová Hana 10 kmZ49
Malzev Johannes 10 kmM29
Schedl Michael 10 kmM39
Fenzl Werner 10 kmM59
Felix Jiří 10 kmM39
Bártl Tomáš 10 kmM49
Provazník Tomáš 10 kmM39
Mitáš Petr 10 kmM49
Dudek Tomáš 10 kmM39
Studeník Jiří 10 kmM49
Rovenský Jan 10 kmM49
Hrabák Miroslav 10 kmM49
Marks Irena 10 kmZ49
Bísková Pavlína 10 kmZ49
Zapletal Zdeněk 10 kmM39
Schlyo Beate 10 kmZ49
Hölzl Thomas 10 kmM49
Sollfrank Sabine 10 kmZ59
Kuklová Lenka 10 kmZ39
Dolejšová Adéla 10 kmZ29
Korosz Attila Egri Spartacus SE10 kmM29
Boros Kitti ASKO Henndorf10 kmZ29
Hanzal Petr 10 kmM29
Schaub Nicola Fitness Oasse Ohrdruf10 kmZ49
Schaub Andreas Fitness Oasse Ohrdruf10 kmM49
Nováková Daniela Březová10 kmZ39
Chlapec Ladislav Klimentov10 kmM59
Chovnyecz Zoltán Copystation Sokolov10 kmM49
Punčochář Jan Nové Sedlo10 kmM39
Šístek Daniel Cheb10 kmM49
Parýzek Jan Fr. Lázně10 kmM59
Čočková Jana Bike a Běh Ostrov10 kmZ49
Wild Wolfgang DJK Weiden10 kmM49
Šrámková Renata 10 kmZ49ano
Naughton Marcela 10 kmZ49ano
Lacinová Adela SRTG Cheb5 kmZ39ano
Melková Iveta Plzeň5 kmZ29ano
Baxa Petr Dalovice5 kmM49ano
Baxová Blanka Dalovice5 kmZ49ano
Cibula Zoltán Chodov5 kmM59ano
Blažková Tereza Cheb5 kmZ29ano
Bobák Martin Nový Bor5 kmM29ano
Hýsková Michaela Karlovy Vary5 kmZ29ano
Hradecká Blanka Most5 kmZ39ano
Chovancová Dominika 5 kmZ29ano
Jalovec Antonín Cheb5 kmM49ano
Jalovcová Pavla Cheb5 kmZ49ano
Jandová Lenka AVANTI Most5 kmZ59ano
Klirova Simona Maríránské Lázně5 kmZ39ano
Kmoníček Radek Cheb5 kmM49ano
Hrubý Ladislav 5 kmM49
Minařík Jan Cheb5 kmM39ano
Olišarová Tereza Cheb5 kmZ29ano
Pavlačka Milan Cheb5 kmM39ano
Peterková Kováčová Helena 5 kmZ39ano
Pluhařová Jana Přeštice5 kmZ39ano
Rančevová Simona 5 kmZ29ano
Rychetská Markéta Praha5 kmZ49ano
Sladovniková Martina Mariánské Lázně5 kmZ39ano
Srogoňová Alena PROFI SPORT Cheb5 kmZ29ano
Svojtková Martina Cheb5 kmZ59ano
Šalátová Renata Rungo pro ženy/Cheb5 kmZ49ano
Šalátová Amálie SKP Union Cheb5 kmZ29ano
Vrba Karel Habartov5 kmM59ano
Vysocká Dagmar Cheb5 kmZ59ano
Závora Ivan Báječní v běhu Ostrov5 kmM59ano
Zubaj Milan Karlovy Vary5 kmM39ano
Žáčková Jana Plzeň5 kmZ49ano
Stulíková Lucie Cheb5 kmZ29ano
Janda Vítězslav FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Sýkora Ondřej FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Brož Petr USK Akademik5 kmM59ano
Duchek Jiří Cheb5 kmM29ano
Hanzík Marek Cheb5 kmM39ano
Hanzíková Alena Cheb5 kmZ59ano
Havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary5 kmZ49ano
Hniličková Ivana Cheb5 kmZ49ano
Kantnerová Marcela 5 kmZ39ano
Kmoníčková Nicole Cheb5 kmZ29ano
Kubicová Kristýna Cheb5 kmZ29ano
Ouřadová Lucie Cheb5 kmZ29ano
Motl Václav Cheb5 kmM29ano
Motlová Barbora Cheb5 kmZ29ano
Motlová Eliška Cheb5 kmZ29ano
Novák Aleš PROFI SPORT Cheb5 kmM49ano
Novák Filip PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Novotná Kristýna ROB Cheb5 kmZ29ano
Nožinová Monika Libá5 kmZ39ano
Šmíd Adam 5 kmM29ano
Šrámková Vendula Cheb5 kmZ29ano
Štolfa Ladislav Rozběhame Most5 kmM29ano
Štolfová Jana Rozběhame Most5 kmZ49ano
Uhlířová Jana Mariánské Lázně5 kmZ49ano
Zoaitter René PROFI SPORT CHEB5 kmM29ano
Gmeinwieser Zlata 5 kmZ49ano
Vajnarová Petra Karlovy Vary5 kmZ49ano
Vacková Ivana Chodov5 kmZ49ano
Bártl Václav Krajkova5 kmM49ano
Brodský Jindřich Plzeň5 kmM60plusano
Cibulková Lenka Šneci v běhu5 kmZ49ano
Dibďák Vítek AC Mariánské Lázně5 kmM29ano
Dibďák Ondřej 5 kmM49ano
Dibďáková Eliška AC Mariánské Lázně5 kmZ29ano
Dibďáková Marcela 5 kmZ49ano
Dobiášová Veronika Praha5 kmZ29ano
Durantová Jana Kraso Sokolov5 kmZ39ano
Hamouz Vladimír Kynšperk nad Ohří5 kmM60plusano
Hollý Michal Sokolov5 kmM39ano
Chmelař Lumír Velká Hleďsebe5 kmM39ano
Chmelařová Kamila Velká Hleďsebe5 kmZ39ano
Ivanová Petra Prachatice5 kmZ29ano
Kabourková Ladislava Šneci v běhu5 kmZ49ano
Káda Leoš 5 kmM39ano
Kneblová Markéta Chodov u Karlových Varů5 kmZ49ano
Koucká Veronika Chodov5 kmZ29ano
Koucký Petr Chodov5 kmM39ano
Kunciter Lukáš Seal's Run5 kmM29ano
Marek Adam PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Marková Natálie Chodov5 kmZ29ano
Milfaitova Ingrid Kaceřov5 kmZ39ano
Pajtašová Jitka Sokolov5 kmZ39ano
Píbilová Lenka Cheb5 kmZ49ano
Podskalský Rudolf Planá5 kmM39ano
Rechtorík Zdeněk Chodov5 kmM49ano
Řezníček Milan Chodov5 kmM49ano
Řezníčková Veronika Chodov5 kmZ49ano
Sihelská Martina QAP.CZ5 kmZ49ano
Šimek Milan SKPV 1.OOK Sokolov5 kmM49ano
Talacková Sabina Františkovy Lázně5 kmZ29ano
Trpáková Daniela ROB Cheb5 kmZ29ano
Veselý Miroslav Žlutice5 kmM29ano
Vidlička Lumír Plzeň5 kmM59ano
Zupko Stanislav Velká Hleďsebe5 kmM39ano
Chlumský Petr Františkovy Lázně5 kmM59ano
Gabriel Filip Kraslice5 kmM29ano
Gabriel Pavel Kraslice5 kmM49ano
Žaludová Tereza 5 kmZ29ano
Němcová Jaroslava Kristýnka a Natálka 5 kmZ29ano
Kůtek Milan Nordic Running5 kmM49ano
Jaeger Andrej Ostrov5 kmM29ano
Žitná Jana 5 kmZ39
Bulantová Hana Sokolov5 kmZ29
Drienova Andrea 10 kmZ49
Hessová Ivana Cheb5 kmZ39
Mayerová Veronika 5 kmZ39
Janusová Petra Březová5 kmZ29
Klierová Petra 5 kmZ49
Majunke Detlef 5 kmM59
Matoušková Jana 5 kmZ49
Kokaslová, Mühlbergerová Lucie, Kateřina 5 kmZ39
Václav Jakub Cheb5 kmM29
Hodinová Agáta 5 kmZ29
Řepa Vilém Profi Sport5 kmM29
Friedel Zdeňka KV5 kmZ29
Axamitová Petra 5 kmZ39
Štrébl Tomáš 5 kmM29
Marinková Viktorie 5 kmZ29
Mutlová Magdalena 5 kmZ49
Luprich Ladislav 5 kmM49
Vaňkátová Veronika SKP Union Cheb5 kmZ29
Lišková Martina 5 kmZ29
Ježková Elžbieta 5 kmZ60plus
Novotný Matěj 5 kmM39
Hrubá Jana Stříbro5 kmZ59
Rodina Dobrá 5 kmM39
Šůsová Karolína 5 kmZ29
Hron Petr 5 kmM29
Němečková Martina 5 kmZ49
Rezková Marie 5 kmZ49
Vlasáková Lenka 5 kmZ39
Postolová Martina 5 kmZ39
Chlapcová Žaneta Velká Hleďsebe5 kmZ49
Volfová Lucie Sokola5 kmZ39
Kubinec Rostislav Cheb5 kmM59
Fitzová Hana Cheb5 kmZ49
Faltus Daniel 5 kmM49
Kolman Oldřich 5 kmM39
Slavíková Kristýna 5 kmZ29
Stolařík Vladimír 5 kmM29
Kuneš František 5 kmM29
Parihuzič Dušan 5 kmM49
Gráfová Michaela 5 kmZ39
Jelínek David Cheb5 kmM29
Mašková, Fusek Diana, Petr Prahaštafeta 2 x 5 kmano
Tvrzovi Jakub, Vladimír Nové Sedloštafeta 2 x 5 kmano
Brožová, Mouhafidi Jana, Khalid USK Akademikštafeta 2 x 5 kmano
Hnilička, Homolková Jan, Jana Ostrovštafeta 2 x 5 kmano
Künzl, Künzlová Tomáš, Lucie Elizabeth štafeta 2 x 5 kmano
Erlichová, Králová Kateřina, Barbora Libochoviceštafeta 2 x 5 kmano
Heřman, Síbrová Petra, Lucie @holkyzplakatuštafeta 2 x 5 kmano
Bechiňský, Tvaroužek Václav, Tomáš New Roll Runnersštafeta 2 x 5 kmano
Nejedlý, Sassmannova Václav, Pavlína Stříbroštafeta 2 x 5 kmano
Mochán, Kapr Martin, Tomáš štafeta 2 x 5 km
Nachmüller, Halbich Jan, Tomáš štafeta 2 x 5 km
Kiprov, Bartoňová Jakub, Štěpánka štafeta 2 x 5 km
Behina Ondřej Cheb5 kmM29ne
A Amitova Petra Karlovy Vary10 kmZ39ne
Andrejčík Lukáš 10 kmM39ne
Andrejčík Lukáš Plesná10 kmM39ne
Bechiňský Václav New Roll Runners10 kmM39ne
Bendová Lucie Samurai Gym10 kmZ39ne
Boros Kitti ASKÖ Henndorf10 kmZ29ne
Cibulková Lenka Šneci v běhu10 kmZ49ne
Dvořáková Lenka Chodov5 kmZ39ne
František Mašek štafeta 2 x 5 kmne
Gontkovičová Lucie 10 kmZ39ne
Halbich Tomáš PROFI SPORT Chebštafeta 2 x 5 kmne
Holík, Mašek Filip, František štafeta 2 x 5 kmne
Hynek Petr Cheb10 kmM49ne
Hynková Olga Cheb10 kmZ49ne
Jamelská Iva Cheb5 kmZ29ne
Jonáková Alena Chlumec10 kmZ39ne
Kasik Miroslav Cesky bezecky klub10 kmM60plusne
Korózs Attila Egri Spartacus10 kmM29ne
Koviánová Lucie Mariánské Lázně10 kmZ29ne
Král Václav Rozběháme Česko 10 kmM39ne
Kratochvílová Zuzana Františkovy Lázně10 kmZ29ne
Kutilek Tomáš Sokolov5 kmM29ne
Lacinová Adela SRTG Cheb5 kmZ39ne
Luňáčková Lucie Ústí nad Orlicí10 kmZ29ne
Marks Irena 10 kmZ49ne
Nachmüller Jan PROFI SPORT Chebštafeta 2 x 5 kmne
Nováková Martina 10 kmZ39ne
Novotný Přemysl Sokolov10 kmM39ne
Partynglová Blanka Parťáci10 kmZ49ne
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59ne
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59ne
Petružálek Anotnín 10 kmM39ne
Rezková Marie Chodov5 kmZ49ano
Skalová Lucie 10 kmZ29ne
Stuchl Jindřich RUN team Ostrov10 kmM49ne
Šestáková Tereza Stanovice5 kmZ39ne
Švajcr Radek Forrest Gump Team10 kmM49ne
Urbanovs Jaroslava Modt10 kmZ59ne
Vokroj Alexandr USK Akademik10 kmM49ne
Zahrl Martin 5 kmM39ne
Zapletal Zdenek Karlovy Vary10 kmM39ne
Zeinerová Lenka Cheb10 kmZ49ne
Zupko Stanislav Velká Hleďsebe10 kmM39ne