Startovní listina Valdštejnova 10

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 407

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
A Amitova Petra Karlovy Vary10 kmZ39ne
Altman Zdeněk 10 kmM39ano
Andrejčík Lukáš 10 kmM39ne
Andrejčík Lukáš Plesná10 kmM39ne
Audy Adam Habartov10 kmM29ano
Axamitová Petra 5 kmZ39
Báchorová Hanka 10 kmZ39ano
Bako Igor Cheb10 kmM39ano
Bártl Tomáš 10 kmM49
Bártl Václav Krajkova5 kmM49ano
Bártová Markéta Cheb10 kmZ29ano
Baxa Petr Dalovice5 kmM49ano
Baxová Blanka Dalovice5 kmZ49ano
Bečka Michal Rotava10 kmM29ano
Bečvářová Marcela Cheb5 kmZ49ano
Behina Ondřej Cheb5 kmM29ne
Bechiňský Václav New Roll Runners10 kmM39ne
Bechiňský, Tvaroužek Václav, Tomáš New Roll Runnersštafeta 2 x 5 kmano
Bechynská Nela Cheb10 kmZ39ano
Bendová Lucie Samurai Gym10 kmZ39ne
Benešová Kateřina ZF Electronics Klášterec nad Ohří10 kmZ39ano
Benkár Zbyněk Cheb10 kmM49ano
Bigasová Doris Rozbehnito Cheb10 kmZ49ano
Bísková Pavlína 10 kmZ49
Blažková Tereza Cheb5 kmZ29ano
Bobák Josef Nový Bor10 kmM49ano
Bobák Martin Nový Bor5 kmM29ano
Boháček Štěpán 10 kmM49
Böhm Petr Runaři Sokolov10 kmM59ano
Boros Kitti ASKÖ Henndorf10 kmZ29ne
Boros Kitti ASKO Henndorf10 kmZ29
Brodský Jindřich Plzeň5 kmM60plusano
Broncová Dagmar Nová Role10 kmZ49ano
Brož Petr USK Akademik5 kmM59ano
Brožová, Mouhafidi Jana, Khalid USK Akademikštafeta 2 x 5 kmano
Bršťák Ondřej Cheb10 kmM29ano
Brůha Martin Chomutov10 kmM39ano
Brůhová Veronika MC Český Ráj5 kmZ39ano
Bulantová Hana Sokolov5 kmZ29
Bureš Radek New Roll Runners10 kmM29ano
Burkhardtova Marie Rozběháme Teplice10 kmZ39ano
Butaki Kateřina Praha10 kmZ29ano
Cabal Stanislav 10 kmM59
Cibula Zoltán Chodov5 kmM59ano
Cibulková Lenka Šneci v běhu10 kmZ49ne
Cibulková Lenka Šneci v běhu5 kmZ49ano
Čekan Miroslav Ostrov10 kmM60plusano
Černá Růženka Most10 kmZ49ano
Červenka Milan Pardubice10 kmM59ano
Čočková Jana Bike a Běh Ostrov10 kmZ49
Čtvrtečková Tereza Kraso Sokolov10 kmZ29ano
Dančo Zdeněk 10 kmM49ano
Dědičová Daniela Sokolov10 kmZ39ano
Dibďák Ondřej 5 kmM49ano
Dibďák Vítek AC Mariánské Lázně5 kmM29ano
Dibďáková Eliška AC Mariánské Lázně5 kmZ29ano
Dibďáková Marcela 5 kmZ49ano
Dobiášová Veronika Praha5 kmZ29ano
Dokulil Ondřej PROFI SPORT Cheb10 kmM29ano
Dolejšová Adéla 10 kmZ29
Doležalová Pavla Krajková10 kmZ39ano
Drienova Andrea 10 kmZ49
Drožová Renata Ostrov10 kmZ39ano
Drtinová Víťa Praha 810 kmZ60plusano
Dučinská Šárka Dolní Rychnov10 kmZ49ano
Dudek Tomáš 10 kmM39
Duchek Jiří Cheb5 kmM29ano
Durantová Jana Kraso Sokolov5 kmZ39ano
Dvořáková Lenka Chodov5 kmZ39ne
Erlichová, Králová Kateřina, Barbora Libochoviceštafeta 2 x 5 kmano
Faltus Daniel 5 kmM49
Fauová Michaela 10 kmZ39
Fejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí10 kmM49ano
Felix Jiří 10 kmM39
Felixová Silvie Cheb10 kmZ39ano
Fenzl Werner 10 kmM59
Fiala Vítek 10 kmM29
Fišer Šabatová Lneka 10 kmZ49
Fitzová Hana Cheb5 kmZ49
František Mašek štafeta 2 x 5 kmne
Friedel Zdeňka KV5 kmZ29
Fusková Iva Praha10 kmZ39ano
Gabriel Filip Kraslice5 kmM29ano
Gabriel Pavel Kraslice5 kmM49ano
Gmeinwieser Zlata 5 kmZ49ano
Gontkovičová Lucie 10 kmZ39ne
Gráfová Michaela 5 kmZ39
Habart Petr Kraslice10 kmM59ano
Haberle Martin 10 kmM29
Haberle Michal 10 kmM29
Halbich Tomáš PROFI SPORT Chebštafeta 2 x 5 kmne
Hamouz Vladimír Kynšperk nad Ohří5 kmM60plusano
Hampejsová Martina Šneci v běhu10 kmZ29ano
Hanzal Petr Cheb10 kmM49ano
Hanzal Petr 10 kmM29
Hanzík Marek Cheb5 kmM39ano
Hanzíková Alena Cheb5 kmZ59ano
Hasman Josef Praha10 kmM39ano
Hasmanová Tereza Praha10 kmZ39ano
Havlíček David Travel Free10 kmM39ano
Havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary5 kmZ49ano
Heiserová Hana Rozběháme Karlovy Vary10 kmZ49ano
Heřman Roman Koruna 182210 kmM49ano
Heřman, Síbrová Petra, Lucie @holkyzplakatuštafeta 2 x 5 kmano
Heřmánek Jaroslav Cheb10 kmM29ano
Heřmanová Jana Koruna 182210 kmZ49ano
Hessová Ivana Cheb5 kmZ39
Hladká Libuše Cheb10 kmZ49ano
Hnilička, Homolková Jan, Jana Ostrovštafeta 2 x 5 kmano
Hniličková Ivana Cheb5 kmZ49ano
Hodinová Agáta 5 kmZ29
Holík, Mašek Filip, František štafeta 2 x 5 kmne
Hollý Michal Sokolov5 kmM39ano
Hölzl Thomas 10 kmM49
Honců Hana Roztoky u Jilemnice10 kmZ49ano
Hrabák Karel Sokolov10 kmM59ano
Hrabák Miroslav 10 kmM49
Hrabec Michal Running2.cz10 kmM49ano
Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz10 kmZ49ano
Hradecká Blanka Most5 kmZ39ano
Hron Petr 5 kmM29
Hrubá Jana Stříbro5 kmZ59
Hrubý Ladislav 5 kmM49
Hurdich Petr Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Hynek Petr Cheb10 kmM49ne
Hynková Olga Cheb10 kmZ49ne
Hýsek Roman Hasiči K.Vary10 kmM60plusano
Hýsková Michaela Karlovy Vary5 kmZ29ano
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - Cheb10 kmM49ano
Chlapcová Žaneta Velká Hleďsebe5 kmZ49
Chlapec Ladislav Klimentov10 kmM59
Chlumský Petr Františkovy Lázně5 kmM59ano
Chmelař Lumír Velká Hleďsebe5 kmM39ano
Chmelařová Kamila Velká Hleďsebe5 kmZ39ano
Chovancová Dominika 5 kmZ29ano
Chovnyecz Zoltán Copystation Sokolov10 kmM49
Ivanová Markéta 10 kmZ29ano
Ivanová Petra Prachatice5 kmZ29ano
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov10 kmM29ano
Jaeger Andrej Ostrov5 kmM29ano
Jalovcová Pavla Cheb5 kmZ49ano
Jalovec Antonín Cheb5 kmM49ano
Jamelská Iva Cheb5 kmZ29ne
Janda Vítězslav FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Jandová Lenka AVANTI Most5 kmZ59ano
Janusová Petra Březová5 kmZ29
Jelínek David Cheb5 kmM29
Ježková Elžbieta 5 kmZ60plus
Jirák Stanislav 10 kmM49
Jirkal Tomáš 10 kmM39ano
Jonáková Alena Chlumec10 kmZ39ne
Juptner Zdenek USK Akademik10 kmM49ano
Jurečka René Habartov10 kmM49ano
Kabourková Ladislava Šneci v běhu5 kmZ49ano
Káda Leoš 5 kmM39ano
Kadeřábková Petra SRTG Strupčice10 kmZ29ano
Kamarytová Martina Nejdek10 kmZ59ano
Kantnerová Marcela 5 kmZ39ano
Kasik Miroslav Cesky bezecky klub10 kmM60plusne
Keslová Světlana USK Akademik10 kmZ49ano
Kiprov, Bartoňová Jakub, Štěpánka štafeta 2 x 5 km
Klesnil Jaroslav 10 kmM39ano
Klierová Petra 5 kmZ49
Kliment Tomas Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Klimešová Eliška Tachov10 kmZ29ano
Klirova Simona Maríránské Lázně5 kmZ39ano
Kmoníček Radek Cheb5 kmM49ano
Kmoníčková Nicole Cheb5 kmZ29ano
Kneblová Markéta Chodov u Karlových Varů5 kmZ49ano
Kociánová Lucie 10 kmZ29
Kokaslová, Mühlbergerová Lucie, Kateřina 5 kmZ39
Kolman Oldřich 5 kmM39
Koncz Karolína 10 kmZ39ano
Kopecká Kateřina Chodov10 kmZ39ano
Korosz Attila Egri Spartacus SE10 kmM29
Korózs Attila Egri Spartacus10 kmM29ne
Kostenecká Svietlana USK Akademik z.s.10 kmZ39ano
Koštál David Velká Hledsebe10 kmM49ano
Koucká Veronika Chodov5 kmZ29ano
Koucký Petr Chodov5 kmM39ano
Koukalová Hana 10 kmZ49
Kováčová Eliška Karlovy Vary10 kmZ29ano
Koviánová Lucie Mariánské Lázně10 kmZ29ne
Král Václav Rozběháme Česko 10 kmM39ne
Kratochvílová Zuzana Františkovy Lázně10 kmZ29ne
Kroupar Jaroslav 10 kmM39
Kroupar Pavel 10 kmM39
Krycner Jan RUN magazine team10 kmM49ano
Kubicová Kristýna Cheb5 kmZ29ano
Kubinec Rostislav Cheb5 kmM59
Kučerová Eliška SRTG Lázně Kynžvart10 kmZ49ano
Kuklová Lenka 10 kmZ39
Kunc Miroslav Štěstí a Radost Nejdek10 kmM49ano
Kunciter Lukáš Seal's Run5 kmM29ano
Kuneš František 5 kmM29
Künzl, Künzlová Tomáš, Lucie Elizabeth štafeta 2 x 5 kmano
Kůtek Milan Nordic Running5 kmM49ano
Kutilek Tomáš Sokolov5 kmM29ne
Kvíčala Tomáš 10 kmM49
Lacinová Adela SRTG Cheb5 kmZ39ne
Lacinová Adela SRTG Cheb5 kmZ39ano
Lampert Jozef 10 kmM59ano
Laslop Antonín Krajková10 kmM39ano
Laža Filip 10 kmM29ano
Ledecká Veronika Nemešany (SVK)10 kmZ29ano
Lhotová Ivana Cheb10 kmZ49ano
Lišková Martina 5 kmZ29
Luňáčková Lucie Ústí nad Orlicí10 kmZ29ne
Luprich Ladislav 5 kmM49
Luxa Michal Běžci Chomutov10 kmM29ano
Maciulaityte Milda Prague10 kmZ29ano
Majunke Detlef 5 kmM59
Malý Lubomír Karlovy Vary10 kmM59ano
Malzev Johannes 10 kmM29
Mandzáková Stánička Kynšperk nad Ohří10 kmZ29ano
Marek Adam PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Marinková Viktorie 5 kmZ29
Marková Natálie Chodov5 kmZ29ano
Marks Irena 10 kmZ49ne
Marks Irena 10 kmZ49
Maršík Pavel Salming Running Team10 kmM59ano
Martinek Jaroslav Trisk Olomouc10 kmM49ano
Masopust Ivan USK Akademik10 kmM60plusano
Mašková, Fusek Diana, Petr Prahaštafeta 2 x 5 kmano
Matoušková Jana 5 kmZ49
Matuščínová Barbora Most10 kmZ29ano
Maucher Blanka Stara Chodovska10 kmZ49ano
Mayerová Veronika 5 kmZ39
Melková Iveta Plzeň5 kmZ29ano
Mika Emil Kolová10 kmM60plusano
Milfaitova Ingrid Kaceřov5 kmZ39ano
Minařík Jan Cheb5 kmM39ano
Mitáš Petr 10 kmM49
Mochán, Kapr Martin, Tomáš štafeta 2 x 5 km
Molcarová Václava Rozbehnito.cz Cheb10 kmZ49ano
Motl Václav Cheb5 kmM29ano
Motlová Barbora Cheb5 kmZ29ano
Motlová Eliška Cheb5 kmZ29ano
Moudrý Michal Cheb10 kmM39ano
Mutlová Magdalena 5 kmZ49
Nachmüller Jan PROFI SPORT Chebštafeta 2 x 5 kmne
Nachmüller, Halbich Jan, Tomáš štafeta 2 x 5 km
Naughton Marcela 10 kmZ49ano
Nejedlý, Sassmannova Václav, Pavlína Stříbroštafeta 2 x 5 kmano
Němcová Jaroslava Kristýnka a Natálka 5 kmZ29ano
Němečková Martina 5 kmZ49
Netušilová Eva 10 kmZ39ano
Norek Jaroslav DACHDECKER10 kmM29ano
Novák Aleš PROFI SPORT Cheb5 kmM49ano
Novák Filip PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Novák Marek PROFI SPORT Cheb10 kmM29ano
Nováková Daniela Březová10 kmZ39
Nováková Martina 10 kmZ39ne
Novotná Kristýna ROB Cheb5 kmZ29ano
Novotný Lubomír USK Akademik10 kmM49ano
Novotný Matěj 5 kmM39
Novotný Přemysl Sokolov10 kmM39ne
Nožinová Monika Libá5 kmZ39ano
Olišarová Tereza Cheb5 kmZ29ano
Ouřada Michal Rozběhnito.cz10 kmM29ano
Ouřadová Lucie Cheb5 kmZ29ano
Pajtašová Jitka Sokolov5 kmZ39ano
Palubjak Robert Chodov10 kmM39ano
Parihuzič Dušan 5 kmM49
Partynglová Blanka Parťáci10 kmZ49ne
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59ne
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59ne
Parýzek Jan Fr. Lázně10 kmM59
Paul Karel Most10 kmM49ano
Pavelcová Andrea Karlovy Vary10 kmZ29ano
Pavelec Kilian Karlovy Vary10 kmM29ano
Pavlačka Milan Cheb5 kmM39ano
Pavlinská Jana New Roll Runners10 kmZ29ano
Pavlinskij Vladimír Ostrov10 kmM49ano
Pechoč Michal Cheb10 kmM29ano
Peterka Martin 10 kmM39ano
Peterková Kováčová Helena 5 kmZ39ano
Peteříková Lucie 10 kmZ49ano
Petrák Nikol Sokolov10 kmZ39ano
Petružálek Anotnín 10 kmM39ne
Píbilová Lenka Cheb5 kmZ49ano
Pinc Petr 10 kmM29
Pluhařová Jana Přeštice5 kmZ39ano
Podlenová Lenka Barchovice10 kmZ29ano
Podskalský Rudolf Planá5 kmM39ano
Pojikarová Iveta 10 kmZ59ano
Poláček Jan 10 kmM39ano
Polcarová Marcela Štěstí a Radost Nejdek10 kmZ49ano
Pöplová Romana Chranišov10 kmZ59ano
Postolová Martina 5 kmZ39
Procházka Milan Abertamy10 kmM59ano
Provazník Tomáš 10 kmM39
Punčochář Jan Nové Sedlo10 kmM39
Rabada František SV Stříbro10 kmM49ano
Raclavský David Cheb10 kmM39ano
Radič Petr Dalovice10 kmM49ano
Rančevová Simona 5 kmZ29ano
Rechtorík Zdeněk Chodov5 kmM49ano
Rechtoríková Marie Chodov10 kmZ39ano
Rezková Marie Chodov5 kmZ49ano
Rezková Marie 5 kmZ49
Richter Robert Bukovany10 kmM49ano
Rodina Dobrá 5 kmM39
Rovenský Jan NLR10 kmM29ano
Rovenský Jan 10 kmM49
Rychetská Markéta Praha5 kmZ49ano
Řepa Vilém Profi Sport5 kmM29
Řezníček Milan Chodov5 kmM49ano
Řezníčková Veronika Chodov5 kmZ49ano
Sentelík Radek Sokolov10 kmM49ano
Schaub Andreas Fitness Oasse Ohrdruf10 kmM49
Schaub Nicola Fitness Oasse Ohrdruf10 kmZ49
Schedl Michael 10 kmM39
Schlyo Beate 10 kmZ49
Siglová Jitka Cheb10 kmZ49ano
Sihelská Martina QAP.CZ5 kmZ49ano
Skalová Lucie 10 kmZ29ne
Sladovniková Martina Mariánské Lázně5 kmZ39ano
Slámová Natálie Cheb10 kmZ29ano
Slaninová Radka USK Akademik10 kmZ49ano
Slavíková Kateřina Kardiofitness Monti Františkovy Lázně5 kmZ49ano
Slavíková Kristýna 5 kmZ29
Slivková Ivana 10 kmZ49ano
Sollfrank Sabine 10 kmZ59
Srogoňová Alena PROFI SPORT Cheb5 kmZ29ano
Staňková Marie Sokolov10 kmZ39ano
Stefanovič Igor K. Vary10 kmM59ano
Stepanenko Martin Cheb10 kmM29ano
Stolařík Vladimír 5 kmM29
Strnad David Tři Sekery10 kmM49ano
Studeník Jiří 10 kmM49
Stuchl Jindřich RUN team Ostrov10 kmM49ne
Stulíková Lucie Cheb5 kmZ29ano
Stušková Hana Aces Karlovy Vary10 kmZ49ano
Suchá Iveta 10 kmZ59ano
Suchomel Robert Perštejn10 kmM39ano
Suchomelová Michaela Perštejn10 kmZ39ano
Svojtková Martina Cheb5 kmZ59ano
Sýkora Ondřej FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Sýkora Pavel Rozběhnito.cz10 kmM39ano
Szyszkowski Rafal Gdańsk (POL)10 kmM49ano
Šácha Zbyněk Travel Free s.r.o.10 kmM49ano
Šalátová Amálie SKP Union Cheb5 kmZ29ano
Šalátová Renata Rungo pro ženy/Cheb5 kmZ49ano
Šestáková Tereza Stanovice5 kmZ39ne
Šimáček Václav Cheb10 kmM39ano
Šimek Milan SKPV 1.OOK Sokolov5 kmM49ano
Šinka Ladislav Chebští fofři10 kmM29ano
Šístek Daniel Cheb10 kmM49
Šmíd Adam 5 kmM29ano
Šrámková Renata 10 kmZ49ano
Šrámková Vendula Cheb5 kmZ29ano
Štolfa Ladislav Rozběhame Most5 kmM29ano
Štolfová Jana Rozběhame Most5 kmZ49ano
Štrbová Gábule Sokolov10 kmZ49ano
Štrébl Tomáš 5 kmM29
Šůsová Karolína 5 kmZ29
Švajcr Radek Forrest Gump Team10 kmM49ne
Talacková Sabina Františkovy Lázně5 kmZ29ano
Terlová Vladislava Karlovy Vary10 kmZ49ano
Tkáčová Jitka Cheb10 kmZ39ano
Toth Václav Kynšperk nad Ohŕí10 kmM49ano
Trávníček Jiří Sdružení vytrvalců Stříbro10 kmM49ano
Trpáková Daniela ROB Cheb5 kmZ29ano
Tvrzovi Jakub, Vladimír Nové Sedloštafeta 2 x 5 kmano
Uhlířová Jana Mariánské Lázně5 kmZ49ano
Urbanová Jaroslava Most10 kmZ59ano
Urbanovs Jaroslava Modt10 kmZ59ne
Vacek Jiří Runaři Sokolov10 kmM59ano
Vacková Ivana Chodov5 kmZ49ano
Václav Jakub Cheb5 kmM29
Vacvalová Lenka Reebok Run Crew10 kmZ29ano
Vajnarová Petra Karlovy Vary5 kmZ49ano
Valašík Peter Karlovy Vary10 kmM59ano
Válek Pavel Cheb10 kmM60plusano
Vaněk Pavel Hazlov10 kmM49ano
Vaňkátová Veronika SKP Union Cheb5 kmZ29
Velková Veronika Mariánské Lázně10 kmZ39ano
Veselý Miroslav Žlutice5 kmM29ano
Vidlička Lumír Plzeň5 kmM59ano
Vítková Markéta Hranice u Aše10 kmZ29ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most10 kmZ59ano
Vlas Jiří PLZEŇ10 kmM39ano
Vlasák Jaroslav AVL Stříbro10 kmM60plusano
Vlasáková Lenka 5 kmZ39
Vltavský Marcel TRIATLET10 kmM59ano
Vogl Martin Rozběhnito10 kmM39ano
Vokroj Alexandr USK Akademik10 kmM49ne
Volfová Lucie Sokola5 kmZ39
Vondráček Martin Cheb10 kmM49ano
Vrba Karel Habartov5 kmM59ano
Vysocká Dagmar Cheb5 kmZ59ano
Werner Petr Luby10 kmM49ano
Wild Wolfgang DJK Weiden10 kmM49
Zahrl Martin 5 kmM39ne
Zapletal Zdenek Karlovy Vary10 kmM39ne
Zapletal Zdeněk 10 kmM39
Závora Ivan Báječní v běhu Ostrov5 kmM59ano
Zeinerová Lenka Cheb10 kmZ49ne
Zoaitter René PROFI SPORT CHEB5 kmM29ano
Zubaj Milan Karlovy Vary5 kmM39ano
Zupko Stanislav Velká Hleďsebe10 kmM39ne
Zupko Stanislav Velká Hleďsebe5 kmM39ano
Žáčková Jana Plzeň5 kmZ49ano
Žaludová Tereza 5 kmZ29ano
Žitná Jana 5 kmZ39
Žlůva Radek karlovy vary10 kmM39ano