Startovní listina Valdštejnova 10

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 246

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Raclavský David Cheb10 kmM39ano
Pechoč Michal Cheb10 kmM29ano
Mandzáková Stánička Kynšperk nad Ohří10 kmZ29ano
Velková Veronika Mariánské Lázně10 kmZ39ano
Žlůva Radek karlovy vary10 kmM39ano
Hurdich Petr Kynsperk nad Ohri10 kmM39ano
Benkár Zbyněk Cheb10 kmM49ano
Drtinová Víťa Praha 810 kmZ60plusano
Heřman Petra @holkyzplakatu10 kmZ39ano
Síbrová Lucie @holkyzplakatu10 kmZ29ano
Krycner Jan RUN magazine team10 kmM49ano
Kunc Miroslav Štěstí a Radost Nejdek10 kmM49ano
Vltavský Marcel TRIATLET10 kmM59ano
Peteříková Lucie 10 kmZ49ano
Polcarová Marcela Štěstí a Radost Nejdek10 kmZ49ano
Stušková Hana Aces Karlovy Vary10 kmZ49ano
Vlas Jiří PLZEŇ10 kmM39ano
Vítková Zuzana Rozběháme Most10 kmZ59ano
Vítková Markéta Hranice u Aše10 kmZ29ano
Urbanová Jaroslava Most10 kmZ59ano
Šácha Zbyněk Travel Free s.r.o.10 kmM49ano
SZYSZKOWSKI RAFAL Gdańsk (POL)10 kmM49ano
Staňková Marie Sokolov10 kmZ39ano
Slámová Natálie Cheb10 kmZ29ano
Pojikarová Iveta 10 kmZ59ano
Brůha Martin Chomutov10 kmM39ano
Brůhová Veronika MC Český Ráj10 kmZ39ano
Černá Růženka Most10 kmZ49ano
Červenka Milan Pardubice10 kmM59ano
Dědičová Daniela Sokolov10 kmZ39ano
Doležalová Pavla Krajková10 kmZ39ano
Dučinská Šárka Dolní Rychnov10 kmZ49ano
Fusková Iva Praha10 kmZ39ano
Hasman Josef Praha10 kmM39ano
Hasmanová Tereza Praha10 kmZ39ano
Havlíček David Travel Free10 kmM39ano
Heřmánek Jaroslav Cheb10 kmM29ano
Hrabák Karel Sokolov10 kmM59ano
Ivanová Markéta 10 kmZ29ano
Klimešová Eliška Tachov10 kmZ29ano
Kučerová Eliška SRTG Lázně Kynžvart10 kmZ49ano
Laslop Antonín Krajková10 kmM39ano
Malý Lubomír Karlovy Vary10 kmM59ano
Mika Emil Kolová10 kmM60plusano
Palubjak Robert Chodov10 kmM39ano
Paul Karel Most10 kmM49ano
Peterka Martin 10 kmM39ano
Petrák Nikol Sokolov10 kmZ39ano
Böhm Petr Runaři Sokolov10 kmM59ano
Ouřada Michal Rozběhnito.cz10 kmM29ano
Jirkal Tomáš 10 kmM39ano
Laža Filip 10 kmM29ano
Ledecká Veronika Nemešany (SVK)10 kmZ29ano
Maucher Blanka Stara Chodovska10 kmZ49ano
Podlenová Lenka Barchovice10 kmZ29ano
Richter Robert Bukovany10 kmM49ano
Bečvářová Marcela Cheb10 kmZ49ano
Bigasová Doris Rozbehnito Cheb10 kmZ49ano
Bobák Josef Nový Bor10 kmM49ano
Habart Petr Kraslice10 kmM59ano
Hampejsová Martina Šneci v běhu10 kmZ29ano
Honců Hana Roztoky u Jilemnice10 kmZ49ano
Maciulaityte Milda Prague10 kmZ29ano
Netušilová Eva 10 kmZ39ano
Radič Petr Dalovice10 kmM49ano
Sentelík Radek Sokolov10 kmM49ano
Stefanovič Igor K. Vary10 kmM59ano
Suchá Iveta 10 kmZ59ano
Toth Václav Kynšperk nad Ohŕí10 kmM49ano
Valašík Peter Karlovy Vary10 kmM59ano
Čtvrtečková Tereza Kraso Sokolov10 kmZ29ano
Hýsek Roman Hasiči K.Vary10 kmM60plusano
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov10 kmM29ano
Šimáček Václav Cheb10 kmM39ano
Vacek Jiří Runaři Sokolov10 kmM59ano
Válek Pavel Cheb10 kmM60plusano
Maršík Pavel Salming Running Team10 kmM59ano
Vaňková Klára Hazlov10 kmZ29ano
Audy Adam Habartov10 kmM29ano
Kamarytová Martina Nejdek10 kmZ59ano
Koncz Karolína 10 kmZ39ano
Lampert Jozef 10 kmM59ano
Procházka Milan Abertamy10 kmM59ano
Trávníček Jiří Sdružení vytrvalců Stříbro10 kmM49ano
Bechynská Nela Cheb10 kmZ39ano
Felixová silvie Cheb10 kmZ39ano
Heřman Roman Koruna 182210 kmM49ano
Heřmanová Jana Koruna 182210 kmZ49ano
Jurečka René Habartov10 kmM49ano
Pavelcová Andrea Karlovy Vary10 kmZ29ano
Šinka Ladislav Chebští fofři10 kmM29ano
Terlová Vladislava Karlovy Vary10 kmZ49ano
Báchorová Hanka 10 kmZ39ano
Bako Igor Cheb10 kmM39ano
Bečka Michal Rotava10 kmM29ano
Heiserová Hana Rozběháme Karlovy Vary10 kmZ49ano
Novák Marek PROFI SPORT Cheb10 kmM29ano
Norek Jaroslav DACHDECKER10 kmM29ano
Pöplová Romana Chranišov10 kmZ59ano
Slavíková Kateřina Kardiofitness Monti Františkovy Lázně10 kmZ49ano
Suchomelová Michaela Perštejn10 kmZ39ano
Werner Petr Luby10 kmM49ano
Drožová Renata Ostrov10 kmZ39ano
Matuščínová Barbora Most10 kmZ29ano
Poláček Jan 10 kmM39ano
Rovenský Jan NLR10 kmM29ano
Vacvalová Lenka Reebok Run Crew10 kmZ29ne
Hrabec Michal Running2.cz10 kmM49ano
Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz10 kmZ49ano
Sýkora Pavel Rozběhnito.cz10 kmM39ano
Štrbová Gábule Sokolov10 kmZ49ano
Kováčová Eliška Karlovy Vary10 kmZ29ano
Burkhardtova Marie Rozběháme Teplice10 kmZ39ano
Stuchl Jindřich RUN team Ostrov10 kmM49ne
Pavelec Kilian Karlovy Vary10 kmM29ano
Moudrý Michal Cheb10 kmM39ano
Lacinová Adela SRTG Cheb5 kmZ39ano
Melková Iveta Plzeň5 kmZ29ano
Baxa Petr Dalovice5 kmM49ano
Baxová Blanka Dalovice5 kmZ49ano
Cibula Zoltán Chodov5 kmM59ano
Blažková Tereza Cheb5 kmZ29ne
Bobák Martin Nový Bor5 kmM29ano
Hýsková Michaela Karlovy Vary5 kmZ29ano
Hradecká Blanka Most5 kmZ39ano
Chovancová Dominika 5 kmZ29ano
Jalovec Antonín Cheb5 kmM49ano
Jalovcová Pavla Cheb5 kmZ49ano
Jandová Lenka AVANTI Most5 kmZ59ano
Klirova Simona Maríránské Lázně5 kmZ39ano
Kmoníček Radek Cheb5 kmM49ano
Minařík Jan Cheb5 kmM39ano
Olišarová Tereza Cheb5 kmZ29ano
Pavlačka Milan Cheb5 kmM39ano
Peterková Kováčová Helena 5 kmZ39ano
Pluhařová Jana Přeštice5 kmZ39ano
Rančevová Simona 5 kmZ29ano
Rychetská Markéta Praha5 kmZ49ano
Sladovniková Martina Mariánské Lázně5 kmZ39ano
Srogoňová Alena PROFI SPORT Cheb5 kmZ29ano
Svojtková Martina Cheb5 kmZ59ano
Šalátová Renata Rungo pro ženy/Cheb5 kmZ49ano
Šalátová Amálie SKP Union Cheb5 kmZ29ano
Vrba Karel Habartov5 kmM59ano
Vysocká Dagmar Cheb5 kmZ59ano
Závora Ivan Báječní v běhu Ostrov5 kmM59ano
Zubaj Milan Karlovy Vary5 kmM39ano
Žáčková Jana Plzeň5 kmZ49ano
Stulíková Lucie Cheb5 kmZ29ano
Janda Vítězslav FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Sýkora Ondřej FK Hvězda Cheb5 kmM29ano
Brož Petr USK Akademik5 kmM59ano
Duchek Jiří Cheb5 kmM29ano
Hanzík Marek Cheb5 kmM39ano
Hanzíková Alena Cheb5 kmZ59ano
Havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary5 kmZ49ano
Hniličková Ivana Cheb5 kmZ49ano
Kantnerová Marcela 5 kmZ39ano
Kmoníčková Nicole Cheb5 kmZ29ano
Kubicová Kristýna Cheb5 kmZ29ano
Ouřadová Lucie Cheb5 kmZ29ano
Motl Václav Cheb5 kmM29ano
Motlová Barbora Cheb5 kmZ29ano
Motlová Eliška Cheb5 kmZ29ano
Novák Aleš PROFI SPORT Cheb5 kmM49ano
Novák Filip PROFI SPORT Cheb5 kmM29ano
Novotná Kristýna ROB Cheb5 kmZ29ano
Nožinová Monika Libá5 kmZ39ano
Šmíd Adam 5 kmM29ano
Šrámková Vendula Cheb5 kmZ29ano
Štolfa Ladislav Rozběhame Most5 kmM29ano
Štolfová Jana Rozběhame Most5 kmZ49ano
Uhlířová Jana Mariánské Lázně5 kmZ49ano
Zoaitter René PROFI SPORT CHEB5 kmM29ano
Gmeinwieser Zlata 5 kmZ49ano
Vajnarová Petra Karlovy Vary5 kmZ49ano
Vacková Ivana Chodov5 kmZ49ano
Fusek Petr Prahaštafeta 2 x 5 kmano
Mašková Diana Prahaštafeta 2 x 5 kmano
Tvrz Jakub Nové Sedloštafeta 2 x 5 kmne
Tvrz Vladimír Nové Sedloštafeta 2 x 5 kmano
Brožová Jana USK Akademikštafeta 2 x 5 kmano
Mouhafidi Khalid USK Akademikštafeta 2 x 5 kmano
Hnilička Jan Ostrovštafeta 2 x 5 kmano
Homolková Jana Ostrovštafeta 2 x 5 kmano
Künzl Tomáš štafeta 2 x 5 kmne
Künzlová Lucie Elizabeth New Roll Runnersštafeta 2 x 5 kmne
Erlichová Kateřina Libochoviceštafeta 2 x 5 kmano
Králová Barbora BTT Libochoviceštafeta 2 x 5 kmne
Behina Ondřej Cheb5 kmM29ne
A amitova Petra Karlovy Vary10 kmZ39ne
Andrejčík Lukáš 10 kmM39ne
Bendová Lucie Samurai Gym10 kmZ39ne
Boros Kitti ASKÖ Henndorf10 kmZ29ne
Bureš Radek New Roll Runners10 kmM29ne
Bureš Radek New Roll Runners5 kmM29ne
Cibulková Lenka Šneci v běhu10 kmZ49ne
Cibulková Lenka Šneci v běhu5 kmZ49ne
Čekan Miroslav Ostrov10 kmM60plusne
Dokulil Ondřej PROFI SPORT Cheb10 kmM29ne
Dvořáková Lenka Chodov5 kmZ39ne
František Mašek štafeta 2 x 5 kmne
Gontkovičová Lucie 10 kmZ39ne
Holík Filip štafeta 2 x 5 kmne
Hynek Petr Cheb10 kmM49ne
Hynková Olga Cheb10 kmZ49ne
Chlad Miroslav Rozběhnito.cz - Cheb10 kmM49ne
Jamelská Iva Cheb5 kmZ29ne
Jonáková Alena Chlumec10 kmZ39ne
Klesnil Jaroslav 10 kmM39ne
Kliment Tomas Kynsperk nad Ohri10 kmM39ne
Korózs Attila Egri Spartacus10 kmM29ne
Koucká Veronika Chodov5 kmZ29ne
Koucký Petr Chodov5 kmM39ne
Kratochvílová Zuzana Františkovy Lázně10 kmZ29ne
Kůtek Milan Nordic Running5 kmM49ne
Kutilek Tomáš Sokolov5 kmM29ne
Lacinová Adela SRTG Cheb5 kmZ39ne
Luňáčková Lucie Ústí nad Orlicí10 kmZ29ne
Marková Natálie Chodov5 kmZ29ne
MILFAITOVA Ingrid Kaceřov5 kmZ39ne
Molcarová Václava Rozbehnito.cz Cheb10 kmZ49ne
Mühlbergerová Kateřina Cheb5 kmZ29ne
Naughton Marcela 10 kmZ49ne
Nováková Martina 10 kmZ39ne
Novotný Přemysl Sokolov10 kmM39ne
Partynglová Blanka Parťáci10 kmZ49ne
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59ne
Parýzek Jan Františkovy Lázně10 kmM59ne
Petružálek Anotnín 10 kmM39ne
Rabada František SV Stříbro10 kmM49ne
Rezková Marie Chodov5 kmZ49ne
Řezníček Milan Chodov5 kmM49ne
Řezníčková Veronika Chodov5 kmZ49ne
Skalová Lucie 10 kmZ29ne
Slaninová Radka USK Akademik Cheb10 kmZ49ne
Stepanenko Martin Cheb10 kmM29ne
Strnad David Tři Sekery10 kmM49ne
Stušková Hana Aces Karlovy Vary10 kmZ49ne
Šestáková Tereza Stanovice5 kmZ39ne
Šrámková Renata 10 kmZ49ne
Švajcr Radek Forrest Gump Team10 kmM49ne
Urbanovs Jaroslava Modt10 kmZ59ne
Veselý Miroslav Žlutice5 kmM29ne
Vlasák Jaroslav AVL Stříbro10 kmM60plusne
Zahrl Martin 5 kmM39ne