Startovní listina Prague Park Race - Prokopské údolí

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 328

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
6 Břicháček Miloš Adidas Runners Prague14 kmM30ano
7 Buckley Mark Old Town Running14 kmM30ano
8 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa14 kmM60ano
11 Dogaru Vasil Česká Lípa14 kmM30ano
18 Jahn Pavel Praha8 kmMano
19 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka14 kmM30ano
20 Kehárová Kateřina 14 kmZ50ano
24 Klusák Lukáš Jesenice14 kmM30ano
31 Libovický Vít Superlife14 kmM50ano
41 Pech Štěpán adidas Runners Prague14 kmM30ano
44 Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant14 kmM30ano
46 Poláčková Ivana Praha 614 kmZ30ano
47 Politzer Tomas Praha Hlubocepy8 kmMano
48 Rabochová Agáta Adidas Runners Prague8 kmZano
50 Srb Jindřich Night Run Team14 kmM30ano
52 Vitner Petr Horní Cerekev14 kmM20ano
55 Růžička Václav Mariánské Lázně8 kmMano
56 Šrámková Zdeňka 14 kmZ40ano
57 Šrubař Zbyněk B4 - Běžecká škola Prahy 414 kmM30ano
58 Typltová Hana 8 kmZano
59 Šup Radek Praha14 kmM40ano
60 Vršovská Markéta Praha 1514 kmZ30ano
64 Urbanek Lukas Praha Hlubocepy8 kmMano
65 Urbankova Barbora Praha Hlubocepy8 kmZano
67 Vábek Jiří Žďár nad Sázavou14 kmM30ano
69 Višněvská Pavla Zlín8 kmZano
72 Kubiznakova Eva 14 kmZ30ano
73 Matthews Doug Terronska UTD14 kmM50ano
74 Šlampová Kateřina Zlíneček8 kmZano
75 Kettnerová Dana OK Kamenice14 kmZ20ano
76 Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu8 kmZano
78 Krofta Jiří Liga 100 Praha14 kmM60ano
80 Zmidloch Jindřich Hurikán Praha8 kmMano
81 Mojžíš Petr Hurikán Praha8 kmMano
82 Zelenka Petr Hurikán Praha8 kmMano
84 Kašpar Jan Messer Runners14 kmM40ano
85 Ditrich Jiří 8 kmMano
87 Rádr Jan Hlubočepy14 kmM30ano
88 Madron Miloš Rozběháme Česko14 kmM40ano
89 Martínez Jose Maria Madrid españa8 kmMano
90 Martínez Pintado Jose Maria Madrid spain8 kmMano
91 Jilemnická Kateřina Praha8 kmZano
92 Krajčová Veronika Prague14 kmZ30ano
93 Eliáš Petr Praha14 kmM30ano
94 Schwarzova Romana Báječné ženy v běhu8 kmZano
95 Bartáková Markéta Ždirec nad Doubravou14 kmZ30ano
97 Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice14 kmM60ano
100 Krajíčková Jitka 8 kmZano
101 Hradičková Jana Praha8 kmZano
102 Pavlov Roman Praha8 kmMano
103 Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč8 kmZano
104 Isaac Malcolm Praha14 kmM30ano
105 Ruzicka Pavel Praha 414 kmM40ano
106 Fencl Radek SK Vlaška Dobříš14 kmM50ano
107 Dudášová Monika SK Vlaška Dobříš14 kmZ50ano
108 Kalužný Michal Praha14 kmM20ano
109 Chvátal Luboš H.O.R.A.L.14 kmM40ano
110 Valouch Viktor Praha 514 kmM30ano
111 Jelínek Roman SK Rampouch14 kmM40ano
112 Zanozina Ekaterina Praha 314 kmZ30ano
113 Zachova Dagmar praha14 kmZ30ano
116 Myšková Karolina Říčany14 kmZ40ano
118 Racková Lenka praha 58 kmZano
122 Beneš Michal Roztoky14 kmM30ano
123 Vališ Radek Praha 1314 kmM30ano
124 Prskavcová Eva adidas Runners Prague14 kmZ30ano
125 Vítková Zuzana Rozbehame Most14 kmZ50ano
127 Kroc Miloslav Brandýsek14 kmM50ano
129 Kubíček Tomáš 14 kmM20ano
130 Janouš Jiří PRAHA14 kmM30ano
131 Rejcha Milan Velká Hleďsebe14 kmM60ano
133 Blažej Kryštof Praha14 kmM30ano
134 Klementová Růžena Praha8 kmZano
135 Diblík Tomáš Praha8 kmMano
138 Spurný Juráš 8 kmMano
139 Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota14 kmM40ano
143 Třešňák Petr Slanykobylky14 kmM30ano
144 Ertelt Marek Sokol Kbely14 kmM30ano
147 Jirásek Vít FBK Kobylisy8 kmMano
148 Fataciunová Jana Praha14 kmZ20ano
149 Sklenář Filip 14 kmM20ano
153 Hemelík Jakub 14 kmM30ano
154 Jägerová Tereza 14 kmZ30ano
157 Honzáková Jiřina Břevnov14 kmZ50ano
158 Tomíčková Věra 14 kmZ30ano
160 Brenišin Ivan Praha 414 kmM50ano
161 Hlaváčová Lucie Praha8 kmZano
163 Wahan Arshdeep Prague14 kmM30ano
164 Schmoyer Vincent 8 kmMano
165 Strizova Zuzana 8 kmZano
166 Celbová Petra 14 kmZ30ano
167 Veselý Tomáš Valeo14 kmM30ano
168 Kuttelwascher Pavel Valeo14 kmM30ano
171 Knobová Veronika 8 kmZano
172 Maddio Salvatore Valeo8 kmMano
173 Liška Samuel Sticky Blinders14 kmM20ano
174 Buchtová Tereza Praha14 kmZ30ano
175 Schybal Václav Valeo8 kmMano
177 Růžek Martin Valeo14 kmM30ano
178 Jirošová Barbora Turnov14 kmZ20ano
179 Nykodym Josef Praha14 kmM40ano
180 Casal Alejandro valeo8 kmMano
182 Divišová Kristýna 14 kmZ20ano
183 Kočí Petra Světice 8 kmZano
184 Bartošová Kateřina 8 kmZano
186 Lorente Angel Valeo8 kmMano
188 Hložková Monika Praha14 kmZ30ano
189 Vaněk Pavel Praha14 kmM50ano
190 Švagr Lukáš Mukačevo14 kmM20ano
191 Šnokhousová Radka Praha14 kmZ30ano
192 Balážová Sabina Mukačevo8 kmZano
197 Kocanda Martin Praha 914 kmM40ano
198 Slavíková Eva 8 kmZano
199 O'sullivan Thomas Beroun14 kmM30ano
204 Almasy Michael 14 kmM30ano
205 Sokol Lukas Praga14 kmM20ano
206 Kunstátová Marie Zdiby8 kmZano
210 Brynda Petr Valeo8 kmMano
215 Quintero Alexander Valeo8 kmMano
217 Trková Marie Praha14 kmZ40ano
219 Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK14 kmM30ano
220 Sečkár Alois Svobodní Praha 414 kmM30ano
221 Fiedler Adam 14 kmM40ano
222 Havlůjová Marcela Most 14 kmZ40ano
223 Antl Martin B4 - Běžecká škola Prahy 414 kmM30ano
224 Jírů Daniela Kouřim8 kmZano
225 Jírů David Kouřim8 kmMano
226 Hladíková Barbora Jablonec nad Nisou8 kmZano
227 Hladík Ondřej Jablonec nad Nisou8 kmMano
229 Růžičková Anna Svor8 kmZano
231 Hejtmánek Jan Valeo14 kmM20ano
233 Štěpánková Veronika 14 kmZ40ano
234 Marek Rudolf 14 kmM60ano
235 Škrabal Jan 14 kmM40ano
236 Krejdl Michal Louny14 kmM30ano
237 Mezník Vláďa Lokomotiva Beroun OB14 kmM50ano
238 Novotná Kateřina Česká Lípa8 kmZano
241 Brabec Jiří 14 kmM40ano
244 Niedoba Miroslav Lehká noha14 kmM30ano
245 Neubergerová Michaela 8 kmZano
246 Jochovičová Irena Běhna ze Záběhlic8 kmZano
247 Navrátilová Iveta 14 kmZ20ano
251 Hybš Marek SRTG Kolín8 kmMano
252 Staňková Ivana 14 kmZ30ano
253 Vodička Vít 14 kmM20ano
254 Javůrek Jan 14 kmM30ano
255 Jamrichová Renata 8 kmZano
258 Hanuš Petr Hanušovi Pankáči14 kmM40ano
259 Kolářová Karolina B414 kmZ20ano
262 Vaněk Petr Šneci v běhu 14 kmM50ano
264 Mišovičová Kateřina Praha14 kmZ20ano
265 Tlustá Jitka Fufíci14 kmZ30ano
266 Jones Steve 14 kmM30ano
267 Ščurková Radka ŠK Iglovia SNV14 kmZ20ano
269 Pavlíček Matěj TJ Dukla Praha 8 kmMano
270 Vocásková Renata TJ Dukla Praha 8 kmZano
271 Palusekova Katarina Medtronic14 kmZ20ano
272 Hasanov Hasan Medtronic8 kmMano
275 Lososova Kristyna Medtronic14 kmZ20ano
276 Turner Phill Medtronic14 kmM40ano
277 Phutela Amit 14 kmM40ano
278 Sieminski Rafal Medtronic8 kmMano
279 Pappalardo Francois Medtronic14 kmM30ano
280 Skyba Matej Medtronic8 kmMano
281 Goncalves Ricardo Medtronic14 kmM30ano
282 Castro Garcia Pablo Medtronic14 kmM30ano
283 Tomka Adam Medtronic14 kmM20ano
284 Pribylova Helena Medtronic8 kmZano
286 Barouskaya Yuliya Medtronic8 kmZano
290 Mocek Jakub Praha 514 kmM30ano
293 Beňasová Veronika Tábor14 kmZ20ano
294 Trn Miroslav Ľadoví bežci Prievidza8 kmMano
295 Hroníková Tereza 8 kmZano
296 Hujňáková Petra 8 kmZano
299 Wiener Otakar Maratón klub Kladno14 kmM60ano
300 Kotlanova Veronika Praha14 kmZ30ano
302 Pánek Jan 14 kmM40ano
303 Novotná Martina 8 kmZano
304 Velehradský Petr Nučice14 kmM50ano
305 Sláma Honza Třebonice8 kmMano
306 Červená Olga BK Elán Zruč14 kmZ50ano
307 Blahová Leontýna Praha8 kmZano
308 Illetško Petr Praha8 kmMano
309 Miksová Pavla Chrudim8 kmZano
312 Zderadičková Barbora Praha8 kmZano
313 Malinová Aneta Praha14 kmZ20ano
314 Náprstek Michal Přestavlky u Čerčan 8 kmMano
317 Plášilová Jindřiška Kraslice8 kmZano
318 Kučera Vojtěch Praha- 58 kmMano
319 Steiner Michal RUN magazine team14 kmM40ano
320 Černotová Helena Praha14 kmZ40ano
321 Železný Petr Mravkolev14 kmM40ano
322 Železný Vojtěch Mravkolev14 kmM20ano
323 Starek Pavel prague14 kmM30ano
324 Svoboda Robert Bajker.eu8 kmMano
329 Dvořáček Dan Cookies & Pancakes14 kmM30ano
330 Launder Enys Old Town Running14 kmM30ano
332 Stejskal Tomáš TJ Sokol Žižkov14 kmM20ano
334 Lankaš Jan Prokop4ever8 kmMano
335 Navrátil Šimon SK Praga14 kmM20ano
336 Růžičková Lucie 8 kmZano
337 Paulis Peter Praha 9 - Prosek14 kmM30ano
342 Pečenka Antonín 8 kmMano
343 Palír Vojtěch 14 kmM20ano
345 Pecoldová Pavlína Cookies & Pancakes14 kmZ30ano
346 Jirková Vendula Praha14 kmZ20ano
347 Körtingová Gabriela Praha14 kmZ20ano
348 Paszyc Matouš Čerčany8 kmMano
349 Kováč Pavol Praha14 kmM30ano
350 Gogová Darina Praha8 kmZano
351 Růžičková Adéla 8 kmZano
352 Bernklau Petra Praha8 kmZano
353 Rauscher Alex AXIS RUN TEAM14 kmM50ano
354 Palírová Tereza adidas Runners Prague14 kmZ30ano
356 Smutná Veronika Run Magazine Team8 kmZano
357 Bašusová Ivana Děčín14 kmZ50ano
358 Pautov Siarhey SK Rover Praha14 kmM40ano
359 Bašus Libor Děčín14 kmM50ano
361 Kotačka Vít Firefly14 kmM40ano
362 Márová Kristýna 14 kmZ30ano
363 Karas Milan Havlíčkův Brod14 kmM50ano
365 Culos Stefano Running Lions14 kmM40ano
366 Bari Filip Running Lions8 kmMano
369 Guilds Christopher Praha8 kmMano
370 Šimon Juraj Praha14 kmM30ano
371 Watzlová Elizaveta Praha 614 kmZ20ano
372 Andrade Telmo Terronská UTD14 kmM40ano
373 Vinc Michaela Praha14 kmZ20ano
374 Smutný Martin Run Magazine Team8 kmMano
375 Červenka Václav Praha 108 kmMano
378 Blahout Petr Louny8 kmMano
379 Müller Jan Praha14 kmM20ano
380 Grusz Filip Podej mi pivo14 kmM30ano
382 Zamecnik Rene bajker.eu8 kmMano
383 Nováková Věra VeGa14 kmZ40ano
384 Kršmaru Barbora 14 kmZ30ano
385 Karchňák Jan TJ MDDM Ostrov14 kmM20ano
386 Karas Adam Havlíčkův Brod14 kmM20ano
387 Věrčáková Martina Praha 1014 kmZ20ano
388 Janouchova Gabriela VeGa14 kmZ40ano
389 Svatoň Tomáš Neratovice14 kmM40ano
390 Skalický Josef ActivityLa.cz Žichlínek14 kmM50ano
391 Jabbour Rony Praha14 kmM40ano
392 Eis Miloslav Praha14 kmM40ano
393 Beneš Petr Praha14 kmM30ano
394 Klosová Milena Praha14 kmZ30ano
396 Hořejší David Praha8 kmMano
397 Benešová Jitka Vlašim8 kmZano
398 Pilař Oskar Praha8 kmMano
399 Rádr Jiří Praha 168 kmMano
400 Muras Petr MK Seitl Ostrava8 kmMano
401 Accardo Francesca AC Laura - Belgie14 kmZ40ano
403 Havlík Marek Rudolf Jemnice14 kmM20ano
404 Čermáková Anna 8 kmZano
405 Petlachová Zuzana Praha14 kmZ20ano
406 Voráček David Zlončice14 kmM30ano
409 Brejcha Michal Letňany8 kmMano
413 Procházka Jan Inov8 team14 kmM30ano
414 Jirásek Tomáš Running Stones Praha14 kmM30ano
415 Hanzal Chikako Praha8 kmZano
416 Kůstkoval Andrea TTT8 kmZano
417 Souček Jiří TTT14 kmM20ano
418 Tomeček Antonín KOBALT UHERSKÝ OSTROH14 kmM50ano
422 Vencová Magdalena Praha8 kmZano
423 Talaber Ian Praha14 kmM20ano
424 Semenchukov Maxim Running Cheff14 kmM30ano
426 Vacková Věra Děčín8 kmZano
428 Tomečková Jarmila KOBALT UHERSKÝ OSTROH8 kmZano
429 Havlín Antonín AC Obora Hvězda14 kmM60ano
430 Kostka Petr Praha!14 kmM40ano
431 Nepustilová Tereza Praha8 kmZano
432 Maděrová Mirka Běžci Most8 kmZano
434 Volfová Kateřina Praha8 kmZano
435 Popel Jiří Praha8 kmMano
436 Onskul Yana 14 kmZ20ano
437 Jakob Raphaela 14 kmZ20ano
438 Mužíček Pavel TTT14 kmM30ano
439 Kosinová Barbora 8 kmZano
440 Bruch Petr 8 kmMano
442 Stenart Eddie 14 kmM60ano
443 Kazda Ondřej SC Jičín14 kmM30ano
445 Kovář Myro SC Jičín14 kmM30ano
446 Haasová Kateřina Teplice8 kmZano
448 Mikulašová Lenka SRTG Čelákovice8 kmZano
449 Matousek Tomas 8 kmMano
451 Perrin Angelo FOX RUN8 kmMano
452 Hampl Štěpán Praha8 kmMano
454 Barochovská Andrea 8 kmZano
455 Gosling Steve DHL ITS Running club14 kmM50ano
456 Arnold Linda DHL ITS Running club14 kmZ30ano
457 Zaňková Věra Křesice14 kmZ40ano
458 Moravcová Petra Roudnice nad Labem 14 kmZ40ano
459 Jandová Lenka Most 8 kmZano
460 Beck Zdenek Aperol club14 kmM40ano
461 Krajhanzlová Martina Run For Fun8 kmZano
462 Lajtkepová Veronika Praha 14 kmZ30ano
463 Veselý Antonín Ostrava14 kmM40ano
464 Štěpánková Anna 8 kmZano
465 Zapletal Pavel Zlate hory14 kmM30ano
466 Gebhartova Jana 8 kmZano
467 Kořán Jiří Rogue8 kmMano
468 Perrin Thomas Fox run8 kmMano
469 Ciprová Tereza Praha8 kmZano
470 Sára Petr Roztoky u Prahy14 kmM30ano
471 Fišer Jan Praha 138 kmMano
472 Kopačka Martin Skp Sušice14 kmM40ano
473 Warnock Ben Prague8 kmMano
474 Mokranova Veronika Praha14 kmZ30ano
475 Meisslová Marcela 14 kmZ20ano
476 Růžek Pavel Chcete mě?14 kmM20ano
477 Růžek Vojtěch Chcete mě?14 kmM20ano
478 Péťová Jana 8 kmZano
480 Strnadová Lucie 8 kmZano
481 Hanyš Pavel FC Dynamit Výprachtice14 kmM30ano
482 Červenka Milan Pardubice8 kmMano
483 O Keeffe Bob Old Town Running14 kmM20ano
484 Sharda Harsh 14 kmM30
485 Fritz Robert Terranska United14 kmM50
486 Slancova Dita Praha 68 kmZne
487 Korvasová Tereza Vnorovy14 kmZ20ne
488 Beránek Simon Praha Koloděje14 kmM20
489 Walker Ian Warrington 14 kmM50ne
490 Kubik Jiri Morfeovy tenisky14 kmM40ne
491 Matoušek Václav TJ Stodůlky Praha8 kmM
492 Brejchová Barbora Beroun8 kmZ
493 Szabová Klára Králův Dvůr8 kmZ
494 Lazutkin Maxim Russia, Sankt-Peterburg14 kmM40ne
495 Tanov Marcel Stránčice14 kmM40