Startovní listina Prague Park Race - Prokopské údolí

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 319

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Almasy Michael 14 kmM30ano
Andres Jaromír Pečky14 kmM30ano
Antl Martin B4 - Běžecká škola Prahy 414 kmM30ano
Balák Jindřich Valeo8 kmMano
Balážová Sabina Mukačevo8 kmZano
Barouskaya Yuliya Medtronic8 kmZne
Bárta David Běžím jako o závod:)8 kmMano
Bartáková Markéta Ždirec nad Doubravou14 kmZ30ano
Bartek Zoran Praha 514 kmM30ano
Bartošová Kateřina 8 kmZano
Beňasová Veronika Tábor14 kmZ20ano
Beneš Michal Roztoky14 kmM30ano
Benešová Aneta Kutna Hora8 kmZano
Benešová Kamila Praha 58 kmZano
Benešová Kristýna Krakovské běhny14 kmZ30ano
Bešťáková Zuzana Praha14 kmZ20ano
Blahová Leontýna Praha8 kmZano
Blahutová Barbora SVVAT14 kmZ20ano
Blažej Kryštof Praha14 kmM30ano
Boček Matouš 14 kmM30ano
Brabcová Radmila 14 kmZ40ano
Brabec Jiří 14 kmM40ano
Braun David Kolín14 kmM20ano
Braun René SRTG Kolín14 kmM40ano
Brenišin Ivan Praha 414 kmM50ano
Brůček Jiří Praha14 kmM20ano
Brynda Petr Valeo8 kmMano
Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS14 kmM30ano
Břicháček Miloš Adidas Runners Prague14 kmM30ano
Buckley Mark Old Town Running14 kmM30ano
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa14 kmM60ano
Buchtová Tereza Praha14 kmZ30ano
Casal Alejandro valeo8 kmMano
Castro Garcia Pablo Medtronic14 kmM30ne
Celba Jiří Náchod14 kmM60ano
Celbová Petra 14 kmZ30ano
Cervena Vladimira Vienna House 8 kmZano
Ciarkowska Agnieszka Praha14 kmZ20ano
Čermáková Veronika Praha14 kmZ40ano
Červená Olga BK Elán Zruč14 kmZ50ano
Diblík Tomáš Praha8 kmMano
Ditrich Jiří 8 kmMano
Divišová Kristýna 14 kmZ20ano
Dogaru Vasil Česká Lípa14 kmM30ano
Dudášová Monika SK Vlaška Dobříš14 kmZ50ano
Ducháč Marek Valeo8 kmMano
Dyntarová Eva Karlovy Vary14 kmZ30ano
Eliáš Petr Praha14 kmM30ano
Ertelt Marek Sokol Kbely14 kmM30ano
Fabianova Melinda Medtronic8 kmZne
Fataciunová Jana Praha14 kmZ20ano
Fencl Radek SK Vlaška Dobříš14 kmM50ano
Fiedler Adam 14 kmM40ano
Filo Karol Valeo Praha8 kmMano
Galli Marco Prague14 kmM30ne
Galusová Marianna TJ Rapid Příkopy14 kmZ30ano
Goncalves Ricardo Medtronic14 kmM30ne
Gremlicová Lucie Olomouc14 kmZ40ano
Grulich Roman Praha14 kmM30ano
Hálek Roman Praha 414 kmM50ano
Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky8 kmMano
Hanuš Petr Hanušovi Pankáči14 kmM40ano
Hasanov Hasan Medtronic14 kmM30ne
Havlůjová Marcela Most 14 kmZ40ano
Hejtmánek Jan Valeo14 kmM20ano
Hemelík Jakub 14 kmM30ano
Hendrych Tomáš Horní Libchava14 kmM40ano
Hladík Ondřej Jablonec nad Nisou14 kmM20ano
Hladíková Barbora Jablonec nad Nisou14 kmZ20ano
Hlaváčová Lucie Praha8 kmZano
Hložková Monika Praha14 kmZ30ano
Hobža Radek Praha8 kmMano
Honzáková Jiřina Břevnov14 kmZ50ano
Horalík Ludvík Praha 58 kmMano
Horňáková Markéta Praha8 kmZano
Hoskova Kristyna Prague14 kmZ30ano
Hradičková Jana Praha8 kmZano
Hroníková Tereza 8 kmZano
Hujňáková Petra 8 kmZano
Hulinova Kateřina Praha14 kmZ30ne
Husáková Zuzana Běžecký klub České spořitelny8 kmZano
Husár Jozef 14 kmM50ano
Hybš Marek SRTG Kolín8 kmMano
Charvát Jiří Jilemnice14 kmM20ano
Illetško Petr Praha8 kmMano
Isaac Malcolm Praha14 kmM30ano
Jägerová Tereza 14 kmZ30ano
Jahelka Tomáš Praha8 kmMano
Jahn Pavel Praha14 kmM60ano
Jahodová Marie Jihlava14 kmZ50ano
Jamrichová Renata 8 kmZano
Janouš Jiří PRAHA14 kmM30ano
Javůrek Jan 14 kmM30ano
Jelínek Roman SK Rampouch14 kmM40ano
Jelínková Lucie Praha8 kmZano
Jenčík Petr Praha14 kmM40ano
Jilemnická Kateřina Praha8 kmZano
Jirásek Vít FBK Kobylisy8 kmMano
Jirošová Barbora Turnov14 kmZ20ano
Jírů Daniela Kouřim8 kmZano
Jírů David Kouřim8 kmMano
Jiřička Tomáš Praha14 kmM20ano
Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka14 kmM30ano
Jochovičová Irena Běhna ze Záběhlic8 kmZano
Jones Steve 14 kmM30ano
Juřicová Anna Praha14 kmZ20ano
Kalinin Evgeniy Praha14 kmM20ano
Kalužný Michal Praha14 kmM20ano
Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely14 kmM40ano
Karbulková Alice ŠAKAL Kbely14 kmZ40ano
Kašpar Jan Messer Runners14 kmM40ano
Kehárová Kateřina 14 kmZ50ano
Kettnerová Dana OK Kamenice14 kmZ20ano
Kingma Michiel Medtronic14 kmM30ne
Klementová Růžena Praha8 kmZano
Klomínský Václav SOOB Kralupy14 kmM30ano
Klusák Lukáš Jesenice14 kmM30ano
Klusáková Lucie Jesenice14 kmZ30ano
Knapová Kristýna Praha8 kmZano
Kobylkina Natalia Český běžecký klub14 kmZ20ano
Kocanda Martin Praha 914 kmM40ano
Kočí Petra Světice 8 kmZano
Kolářová Karolina B414 kmZ20ano
Korolev Aleksandr Praha8 kmMano
Koroleva Elena Praha8 kmZano
Kostková Anna Praha 138 kmZano
Kotlanova Veronika Praha14 kmZ30ano
Kováčová Helena Praha14 kmZ30ano
Krajčová Veronika Prague14 kmZ30ano
Králik Petr Praha14 kmM30ano
Kreidlová Lenka Aktis Praha14 kmZ40ano
Krejdl Michal Louny14 kmM30ano
Kroc Miloslav Brandýsek14 kmM50ano
Krofta Jiří Liga 100 Praha14 kmM60ano
Kruliš Petr Mintiny.cz14 kmM20ano
Krupka Jiří T.J. Sokol Jičín14 kmM30ano
Kruzik Ales Praha14 kmM40ano
Kubeš Jan Praha14 kmM50ano
Kučera Vojtěch Praha- 58 kmMne
Kunstátová Marie Zdiby8 kmZano
Kuropatnicka Zuzana Praha 14 kmZ30ano
Libovický Vít Superlife14 kmM50ano
Línek Lukáš Praha 98 kmMano
Linhart Václav 14 kmM30ano
Lisý Jindřich Praha 514 kmM40ano
Liška Samuel Sticky Blinders14 kmM20ano
Lorente Angel Valeo8 kmMano
Lososova Kristyna Medtronic14 kmZ20ne
Lubas Jaroslav Praha14 kmM20ano
Lucier Katie ISP14 kmZ30ano
Maddio Salvatore Valeo8 kmMano
Mahel Tadeáš Atletic Třebíč14 kmM20ano
Machová Ivana Klatovy14 kmZ40ano
Machová Ivana Klatovy14 kmZ40ano
Malinová Aneta Praha14 kmZ20ne
Malinová Katka Praha8 kmZne
Marek Rudolf 14 kmM60ano
Margetová Svetlana Praha14 kmZ20ano
Martin Dale Kamyk14 kmM50ano
Martinez Edgar Valeo8 kmMano
Martínez JOSE maria Madrid españa8 kmMano
Martínez pintado JOSE maria Madrid spain8 kmMano
Martinova Jitka Kamyk14 kmZ40ano
Máša Stanislav 8 kmMano
Mašek Jiří Hořín14 kmM30ano
Matalová Kateřina Praha 914 kmZ20ano
Matthews Doug Terronska UTD14 kmM50ano
Mecko Peter Elab Team14 kmM30ne
Mezník Vláďa Lokomotiva Beroun OB14 kmM50ano
Michal Daniel Rsaci Příbram14 kmM30ano
Miksová Pavla Chrudim8 kmZano
Miškanič Vladimír Praha8 kmMano
Mišovičová Kateřina Praha14 kmZ20ano
Mocek Jakub Praha 514 kmM30ano
Mocová Monika Šneci v běhu8 kmZano
Mojžíš Petr Hurikán Praha8 kmMano
Monaenkova Vlada Medtronic8 kmZne
Moravec Michal Praha14 kmM30ano
Murer Monica Prague14 kmZ30ano
Myšková Karolina Říčany14 kmZ40ano
Náprstek Michal Přestavlky u Čerčan 8 kmMne
Nasadilová Klára Šumperk8 kmZano
Nava Olivier Cesky Maraton Klub14 kmM40ano
Navrátilová Iveta 14 kmZ20ano
Nechvátal Tomáš Atletic Třebíč14 kmM20ano
Neubergerová Michaela 8 kmZano
Neubergová Pavlína Praha14 kmZ30ano
Nevečeřal David Praha14 kmM20ano
Niedoba Miroslav Lehká noha14 kmM30ano
Niklová Radomíra Valeo14 kmZ50ano
Novák Lukáš 14 kmM30ano
Novák Michal SK Babice14 kmM30ano
Novotná Kateřina Česká Lípa8 kmZano
Novotná Martina 8 kmZano
Novotný Jaroslav TEP Trutnov14 kmM60ano
Nykodym Josef Praha14 kmM40ano
Nykodým Richard Praha14 kmM40ano
O'Sullivan Thomas Beroun14 kmM30ano
Olšovský Vítězslav Báječné ženy v běhu/Sabzo8 kmMano
Oulehlová Jana Nadace na ochranu zvířat14 kmZ30ano
Palusekova Katarina Medtronic14 kmZ20ne
Pánek Jan 14 kmM40ano
Pappalardo Francois Medtronic14 kmM30ne
Pavlíček Matěj TJ Dukla Praha 8 kmMano
Pavlov Roman Praha8 kmMano
Pech Štěpán adidas Runners Prague14 kmM30ano
Pelc Josef Louny8 kmMano
Pelikánová Pavla Praha8 kmZano
Petrová Martina Praha 814 kmZ50ano
Pilát Tomáš I. PKO Praha14 kmM30ano
Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant14 kmM30ano
Plášilová Jindřiška Kraslice14 kmZ40ne
Plešková Lenka Hodkovičky14 kmZ40ano
Poláčková Ivana Praha 614 kmZ30ano
Politzer Tomas Praha Hlubocepy8 kmMano
Prager Karel TJ Sokol Sojovice14 kmM20ano
Pražáková Tereza Praha14 kmZ20ano
Pribylova Helena Medtronic14 kmZ30ne
Prskavcová Eva adidas Runners Prague14 kmZ30ano
Pudelková Vendula Kroměříž8 kmZano
Quintero Alexander Valeo8 kmMano
Rabochová Agáta Adidas Runners Prague8 kmZano
Racková Lenka praha 58 kmZano
Radil Tomáš Praha14 kmM40ano
Rádr Jan Hlubočepy14 kmM30ano
Rejcha Milan Velká Hleďsebe14 kmM60ano
Režná Hana Praha8 kmZano
Režný Lukáš Praha14 kmM30ano
Ruzicka Pavel Praha 414 kmM40ano
Růžek Martin Valeo14 kmM30ano
Růžička Lukáš Valeo8 kmMano
Růžička Šimon Praha14 kmM20ano
Růžičková Anna Svor8 kmZano
Říha Jan Praha 414 kmM30ano
Sečkár Alois Svobodní Praha 414 kmM30ano
Sedláček Jiří Třebíč8 kmMano
Schmoyer Vincent 8 kmMano
Schwarzova Romana Báječné ženy v běhu8 kmZano
Schybal Václav Valeo8 kmMano
Sieminski Rafal Medtronic14 kmM30ne
Sikora Hansa Tom RSSB ULTRA TEAM14 kmM40ano
Sikora Tomáš X-TRAIL ORLOVÁ14 kmM40ano
Sklenář Filip 14 kmM20ano
Skyba Matej Medtronic8 kmMne
Sláma Honza Třebonice8 kmMano
Sokol Lukas Praga14 kmM20ano
Spacek Martin Praha14 kmM20ano
Spurný Juráš 8 kmMano
Srb Jindřich Night Run Team14 kmM30ano
Stanková Martina Praha 514 kmZ40ano
Sticová Eva 14 kmZ40ano
Stránský Radek TJ Sokol Jestřabí Lhota14 kmM40ano
Strizova Zuzana 8 kmZano
Strnadová Karolína T4214 kmZ20ano
Struhárová Daniela Adidas runners8 kmZano
Szentkeresztiová Katarína Praha8 kmZano
Šámalová Aneta Praha 6 - Bubeneč8 kmZano
Šantinová Gabriela Svijany14 kmZ20ano
Ščurková Radka ŠK Iglovia SNV14 kmZ20ne
Šemotl Robin Mariánské Lázně14 kmM20ano
Ševčík David Tišnov14 kmM40ano
Šimonek Josef Mělník14 kmM40ano
Šlampová Kateřina Zlíneček8 kmZano
Šmídová Lucie Praha14 kmZ30ano
Šmídová Petra Bobši14 kmZ40ano
Šnokhousová Radka Praha14 kmZ30ano
Šrámková Zdeňka 14 kmZ40ano
Šrubař Zbyněk B4 - Běžecká škola Prahy 414 kmM30ano
Štefan Radek Praha14 kmM30ano
Štěpánková Veronika 14 kmZ40ano
Štěpánová Petra 14 kmZ20ano
Šup Radek Praha14 kmM40ano
Švagr Lukáš Mukačevo14 kmM20ano
Švomová Veronika Mukachevo14 kmZ20ano
Thoř Luděk Turnov14 kmM30ano
Tichý Stanislav Praha 1514 kmM50ano
Tlustá Jitka Fufíci14 kmZ30ano
Tomka Adam Medtronic14 kmM20ne
Toninger Jiří Zdiby14 kmM40ano
Trčka Jan 14 kmM50ano
Trepešová Monika Praha8 kmZano
Trková Marie Praha14 kmZ40ano
Trn Miroslav Ľadoví bežci Prievidza14 kmM30ano
Třešňák Petr Slanykobylky14 kmM30ano
Turner Phill Medtronic14 kmM40ne
Uhrová Kateřina Adidas Runners Prague8 kmZano
Urbanek Lukas Praha Hlubocepy8 kmMano
Urbankova Barbora Praha Hlubocepy8 kmZano
Urbanová Michaela Mníšek pod Brdy8 kmZano
Vábek Jaroslav Žďár nad Sázavou14 kmM60ano
Valihrachová Wanda Česká Lípa14 kmZ20ano
Vališ Radek Praha 1314 kmM30ano
Valouch Viktor Praha 514 kmM30ano
Vaněk Pavel Praha14 kmM50ano
Vaněk Petr Šneci v běhu 14 kmM50ano
Vavřík Petr Frýdek-Místek14 kmM20ne
Velehradský Petr Nučice14 kmM50ano
Veselková Kristýna Jičín14 kmZ20ano
Veselý Tomáš Valeo14 kmM30ano
Visek Tomas Praha 10 - Vršovice14 kmM40ano
Višněvská Pavla Zlín8 kmZano
Vítková Zuzana Rozbehame Most14 kmZ50ano
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice14 kmM60ano
Vlastnik Tomas Praha 58 kmMano
Vocásková Renata TJ Dukla Praha 8 kmZano
Vodička Vít 14 kmM20ano
Vojacek Lukas Praha 98 kmMano
Vostrá Mošovská Lucie Báječné ženy v běhu14 kmZ40ano
Vyskočilová Klára Sázava8 kmZano
Wahan Arshdeep Prague14 kmM30ano
Wiener Otakar Maratón klub Kladno14 kmM60ano
Wojcik Krystian Medtronic14 kmM30ne
Zachova Dagmar praha14 kmZ30ano
Zachová Hana Žďár nad Sázavou 8 kmZano
Zanozina Ekaterina Praha 314 kmZ30ano
Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK14 kmM30ano
Zelenka Petr Hurikán Praha8 kmMano
Zetková Mariana 8 kmZano
Zmidloch Jindřich Hurikán Praha8 kmMano