Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 473

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Zanozina Ekaterina Kerteam21 kmZ30
Tručková Lenka 21 kmZ30
Malir Richard Praha21 kmM40
Pavlica Marek Praha21 kmM30
Kulhánek Miroslav Praha21 kmM30
Škvor Josef Praha 421 kmM60
Rádr Jan 21 kmM30
Páralová Markéta PRAHA 521 kmZ40
Horáček Ondřej Sona Sól Praha21 kmM30
Kára Vladimír AC-Patřín21 kmM50
Domalípová Eva Mladá Boleslav21 kmZ30
Veselková Helena 21 kmZ20
Beneš Lukáš 21 kmM20
Fryčová Lenka Psáry21 kmZ40
Slavíková Martina Liberec21 kmZ50
Valenta Jan Klánovické větry21 kmM50
Vrba Martin RUN magazine team21 kmM40
Almasy Michael 21 kmM30
Matthews Doug Terronska UTD21 kmM50
Würz Jiří Lokomotiva Teplice orientační běh21 kmM50
Medlik Jan Nwow21 kmM20
Sazonova Anna 21 kmZ30
Ševčík David Vltava Fund Craft Team21 kmM40
Mezník Vláďa OB_LBE21 kmM50
Kettnerová Dana OK Kamenice21 kmZ20
Ardamica David ARDY TEAM21 kmM40
Hájek Adam OK Kamenice21 kmM20
Ardamica David ARDY-TEAM21 kmM20
Sova Jan MP Praha21 kmM50
Lipińska Kinga Bydgoszcz21 kmZ30
Kukač Petr HO V. N. O.21 kmM50
Cernakova Lenka Praha21 kmZ20
Jakoubek Bohumil Praha21 kmM40
Čechová Karolína 21 kmZ20
Kaněvová Eva Praha 421 kmZ40
Koloc Pavel AC Total Zero21 kmM50
Med Michal Madafaka21 kmM30
Paseka Štěpán 21 kmM20
Hlava Milan Praha 1221 kmM60
Černá Daniela 21 kmZ40
Skelton Jamie Adidas runners21 kmM30
Votava Zdeněk Olomouc21 kmM30
Pashkova Veronika 21 kmZ30
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem21 kmZ40
Mešo Jana USK Provod Usti nad Labem21 kmZ40
Lžíčař Martin KOB Dobruška21 kmM30
Zlochová Simona TC Dvořák21 kmZ20
Hron Jan Su.Tri Prachatice21 kmM30
Honzáková Jiřina Břevnov21 kmZ50
Veselka Michal Jičín21 kmM20
Horyna Daniel Opolany21 kmM40
Šimková Alena Všechlapy21 kmZ30
Kovářová Jitka Praha Hostivař21 kmZ50
Zelenka Petr Praha21 kmM30
Lukášek Jiří Poděbrady21 kmM30
Bugno Tomáš Hrubá Skála21 kmM40
Bugnová Jana Hrubá Skála21 kmZ40
Podroužková Eva 21 kmZ30
Valtrová Kateřina Praha21 kmZ30
Rychlá Linda Joudrs Praha21 kmZ40
Skalický Josef Activity Lanškroun / Žichlínek21 kmM50
Havlíček Jaroslav Mírová pod Kozákovem21 kmM40
Malý Martin 21 kmM30
Škrleta Pavel TJ Nová Včelnice21 kmM50
Šmíd Martin Apollo21 kmM40
Toman Peter Hatatitla Bradlec21 kmM40
Vilém Stanislav Liberec21 kmM40
Kubištová Lucie 21 kmZ20
Říha Radek 21 kmM20
Pilzová Mirka IThinkBeer21 kmZ40
Dědeček Jan 21 kmM20
Andrade Telmo Terronská UTD21 kmM40
Dědečková Lucie 21 kmZ20
Špínová Monika 21 kmZ40
Kučera Václav Chomutov21 kmM30
Samšiňák Přemysl Liberec21 kmM40
Lachmann Matěj 21 kmM40
Vágner David Jarošov nad Nežárkou21 kmM20
Srb Jindřich Night Run Team21 kmM30
Stocknerová Eliška Sokolov21 kmZ20
Krýsová Eliška Havlíčkův Brod21 kmZ20
Hurbánková Romana Klecany21 kmZ30
Bittner Miroslav TTT21 kmM40
Šeba Jan 21 kmM20
Soukup Petr So Ráj Hrubá Skála21 kmM50
Zajickova Barbora Praha21 kmZ20
Souček Dominik Praha21 kmM20
Šantrochová Martina Hrubá Skála21 kmZ30
Pekárková Blanka Báječné ženy v běhu21 kmZ40
Pitthard Zdeněk STPA CZ21 kmM50
Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice21 kmZ20
Vašek Libor Relative Team21 kmM40
Zvolankova Tereza Praha21 kmZ20
Pišvejc Lukáš Mariánské Lázně21 kmM30
Kotrbancová Michaela swsl Lucany21 kmZ30
Krofta Jiří Liga 100 Praha21 kmM60
Knébl Ondřej Malý Rohozec21 kmM30
Volejník Martin Dubá21 kmM40
Léharová Alžběta 21 kmZ20
Šrámová Alena Křivoklát21 kmZ30
Kopecká Pavla Kladno21 kmZ30
Přech Aleš HO Alpin 421 kmM30
Pípal Petr Kamenice nad Lipou21 kmM30
Novotný Milan OK99 Hradec Králové21 kmM50
Weilguny Miroslav ARO Jbc21 kmM20
Novotná Tereza OK99 Hradec Králové21 kmZ20
Novotná Markéta OK99 Hradec Králové21 kmZ20
Vaňková Anna Rungo pro ženy21 kmZ40
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha21 kmZ30
Hájek Petr Radvánovice21 kmM30
Moravcová Petra Roudnice nad Labem21 kmZ40
Doleček Dalibor Rožnov pod Radhoštěm21 kmM30
Klusák Lukáš Lu & Lu21 kmM30
Huček Jakub 21 kmM30
Novosvětský Pavel 21 kmM30
Kotrošová Věra Jinolice21 kmZ40
Šlégl Jan Rumbo Team Liberec21 kmM30
Zuzánek Jiří 21 kmM20
Zachova Dagmar Praha21 kmZ30
Matas Radek 21 kmM30
Havlínová Jana Run magazine team21 kmZ30
Žmolil Richard BaVoKu Jičín21 kmM40
Král Zdeněk Velké Přílepy21 kmM50
Malinský Václav Nalehko Liberec21 kmM20
Řípa Vladimír Praha21 kmM40
Smolík Miloš Nové Jirny21 kmM40
Urban Lukáš Rungo.cz21 kmM30
Babik Dominik Spišská Nová Ves21 kmM20
Lorinc Matúš Spišská Nová Ves21 kmM20
Kaděrová Petra Beroun21 kmZ40
Vondrová Michaela 21 kmZ30
Macek Martin SK Finisher21 kmM50
Kreuzer Jan Chomutov21 kmM30
Váňová Eliška 21 kmZ20
Strejcovská Karolína 21 kmZ20
Pešková Alena Hrubá Skála21 kmZ50
Pešková Denisa Hrubá Skála21 kmZ20
Rozsívalová Markéta Milovičtí běžci21 kmZ40
Karabinoš Tomáš 21 kmM30
Berka Martin 21 kmM30
Kaluzsná Blanka Běžecký klub Semily21 kmZ30
Čermák Pavel Jilemnice21 kmM50
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou21 kmZ40
Mudra Karel Frýdlant21 kmM40
Kozák Pavel Jinolice21 kmM40
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou21 kmZ30
Šiklová Edita Malý Újezd21 kmZ40
Sojka Lukáš Albrechtice nad Orlicí21 kmM30
Černý Jaroslav TT3 Sport Česká Lípa21 kmM30
Jaroš Josef Vrchlabí21 kmM30
Kadečka Petr Zaloňov21 kmM30
Veselý Tomáš Rozběháme Prahu21 kmM30
Haklova Renata Mělník21 kmZ40
Kupecký Josef Poděbrady21 kmM50
Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky21 kmZ30
Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky21 kmZ40
Novotná Gabriela Mělník21 kmZ30
Fidler Jan Všetaty21 kmM40
Morav Pavel Zlej sen21 kmM40
Jindřich Josef Zlej sen21 kmM40
Hon Frantisek Nasedlovice21 kmM30
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice21 kmM60
Chochola Petr Praha 421 kmM30
Matoušová Jitka Run magazine team21 kmZ40
Edr Pavel Ledeč nad Sázavou21 kmM40
Holá Barbora Stod21 kmZ20
Suk Štěpán 21 kmM30
Vlček Jiří 21 kmM20
Blumentritova Simona Adventní běhání21 kmZ40
Nahodil Jiří Praha21 kmM30
Kubista Josef Running lions21 kmM30
Urban Vít Running lions21 kmM40
Zděnková Zuzana 21 kmZ30
Phillips Monika Běhat umí každý Davle21 kmZ30
Pearce Iva Bubovice21 kmZ30
Thoř Luděk Turnov21 kmM30
Vodička Vít Prosecké běhny21 kmM20
Hladíková Barbora Prosecké běhny21 kmZ20
Habart Petr Kraslice21 kmM50
Molda Milan Praha21 kmM20
Líška Michal Košice21 kmM20
Vlček Tomáš Lamy z Bolky21 kmM30
Čejková Magdalena 21 kmZ30
Fraňková Alexandra Horoguru21 kmZ20
Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM21 kmM30
Tušer Pavel Turnov21 kmM30
Matlocha Martin Praha21 kmM40
Ivančáková Sabina BK Kubánkov21 kmZ30
Kudrnáčová Aneta 21 kmZ20
Redli David Praha21 kmM20
Vejnar Jiří 21 kmM30
Elisová Anna 21 kmZ20
Oulehlová Jana Nadace na ochranu zvířat21 kmZ30
Oulehla Michal Beroun21 kmM30
Matějka Ondřej 21 kmM30
Hubená Eliška Rokytnice v Orlických horách21 kmZ30
Růžičková Eva Předboj21 kmZ40
Bartoš Michal HK ÁDR ROCK21 kmM20
Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhu21 kmZ50
Vodvárka Petr Báječné ženy v běhu21 kmM60
Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor21 kmM40
Faltysová Simona Milovice21 kmZ40
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM21 kmM50
Egreši Stanislav Litoměřice21 kmM50
Filip Petr Frýdlant21 kmM40
Hudec Jan Praha21 kmM30
Smítková Karolína Chomutov21 kmZ20
Hýř Marek Litoměřice21 kmM20
Sedláčková Martina Milovičtí běžci21 kmZ30
Brabcová Radmila Praha21 kmZ40
Šebesta Jan Ústí nad Labem21 kmM40
Kulhavy Vaclav 21 kmM40
Čermák Tomáš Prostřední Lánov21 kmM40
Sklenár Ladislav Levínská Olešnice21 kmM30
Kocian David Praha 621 kmM40
Kozelka Pavel 21 kmM30
Černá Gabriela 21 kmZ20
Bilíková Barbora 21 kmZ20
Mareš Jaromír 21 kmM40
Martišová Petra 21 kmZ20
Loula Jan 21 kmM20
Kašpar Olda Kasparolli21 kmM30
Steiner Michal Kostecké panství21 kmM40
Stych Jan 21 kmM20
Stehlík Ondřej Liberec21 kmM30
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM30
Kinštová Marta 21 kmZ40
Korbelová Blanka 21 kmZ30
Pončová Eva RunSport Team21 kmZ40
Machová Ivana Klatovy21 kmZ40
Urbanová Marcela 21 kmZ30
Schorná Pavla Mizuno team21 kmZ30
Janků Petr TJ LIGA 100 OLOMOUC21 kmM40
Kubeček Jáchym HK Pardubice21 kmM40
Rubick Jiří Hluboká nad Vltavou21 kmM40
Tomíšek Michal Mladá Boleslav21 kmM40
Bartošová Andrea Praha21 kmZ30
Hniličková Iveta Klášterec nad Ohří21 kmZ30
Seidl Miroslav 21 kmM40
Weidlich Tomáš USK Pardubice21 kmM40
Janku Ondrej Olomouc21 kmM40
Chovancová Veronika 21 kmZ20
Antoš Jan Praha21 kmM40
Lank Pavel 21 kmM20
Karásek Jiří Kartouzy21 kmM40
Matoušková Eva Liberec21 kmZ40
Moravec Karel 21 kmM30
Dědek Miroslav C.C.Koupák21 kmM40
Dědek Kryštof A.C.Podskala21 kmM20
Věchtová Kamila AC Čáslav21 kmZ40
Pavlíková Markéta OK Chrastava21 kmZ20
Černohous Pavel Jablonné nad Orlicí21 kmM30
Cerman Radek 21 kmM30
Fogl Marek Jablonská běžecká liga - Standa tým21 kmM40
Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým, Ja21 kmM40
Nováková Zuzana Kubáti team21 kmZ20
Kubátová Dana Kubáti team21 kmZ50
Kubát Lukáš Kubáti team21 kmM20
Kubát Tomáš Kubáti team21 kmM20
Novák Jiří Kubáti team21 kmM40
Hrabě Vojtěch Praha21 kmM20
Svoboda Daniel Ho Namche21 kmM20
Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM30
Kotyk Jan 21 kmM40
Koreček Petr Jivany21 kmM50
Klíma Jan Honza běží21 kmM30
Hošková Annette 21 kmZ20
Lábek Tomáš Turnov21 kmM20
Václavíková Hana Konverzační výběh na Klíč21 kmZ50
Daďourková Helena Liberec21 kmZ40
Pulda Štěpán Liberec21 kmM40
Ondruchová Adéla Turnov21 kmZ20
Dědek Milan Dědas team Turnov21 kmM50
Kubrt Petr Česká Třebová21 kmM30
Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín21 kmM30
Bláha Ivo pivní stíhačka Malý Rohozec21 kmM30
Mikyska Michal Jablonská běžecká liga - Standa tým21 kmM40
Mikysková Tereza Jablonská běžecká liga - Standa tým21 kmZ20
Ewert Adam Szczecin21 kmM20
Bała Anna Olsztyn21 kmZ20
Grygorov Kostiantyn Praha21 kmM30
Zeman Jakub Jesenný21 kmM20
Kosinová Kamila Tatran Jablonec21 kmZ20
Pekařová Michaela Turnov21 kmZ30
Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice21 kmZ30
Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice21 kmM30
Svobodová Barbora Janov nad Nisou21 kmZ20
Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20
Krejčí Lukáš Janov nad Nisou21 kmM30
Zemanová Kateřina Jesenný21 kmZ40
Zderadičková Lenka Jablonecké mattonky21 kmZ50
Procházková Kateřina EPO21 kmZ20
Hlaváčková Hana Pardubice21 kmZ40
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf21 kmM40
Opacká Tereza Teplice21 kmZ20
Opacki Matěj Teplice21 kmM20
Šantinová Gabriela Svijany21 kmZ20
Asník Tomáš TTE Runners21 kmM30
Muller Jan Tanvald21 kmM30
Soudný Vojtěch Praha21 kmM30
Kučerová Veronika Praha21 kmZ20
Pešek Adam 21 kmM20
David Lubos STRG Kolín21 kmM30
Laža Ondřej Jičín21 kmM30
Vaňková Nikola Ústí nad Orlicí21 kmZ20
Langrová Simona Ústí nad Orlicí21 kmZ30
Wiesner Hajnová Kateřina LiveCross Neratovice21 kmZ30
Novák Tomáš LiveCross Neratovice21 kmM40
Šuma Petr Polepy21 kmM40
Chovaňák Petr 21 kmM50
Šesták Jindřich ASP21 kmM60
Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí21 kmZ40
Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí21 kmM40
Pilz Pavel Rádlo run21 kmM40
Lněnička Jakub ROB Pardubice21 kmM20
Šolcová Romana Ventilek - Opatovice n/L21 kmZ30
Rittich Jan Travčice21 kmM40
Šimáček Martin Pardubice21 kmM20
Nevoral Jiří cyklogalik21 kmM30
Matějů Luboš Sild team21 kmM40
Bárta Jiří Praha 621 kmM50
Nádherová Michaela Design4Garden21 kmZ30
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav21 kmM40
Tesař Ivan Praha,LK Balvan21 kmM40
Paděra Martin Alpin 421 kmM20
Markvart Jan ZEWL21 kmM30
Němeček Pavel Přepeře21 kmM20
Ducháčková Kateřina 21 kmZ20
Košina Martin TJ Jiskra Treboň21 kmM20
Mašín Petr Praha9 Czech Republic21 kmM30
Motl Martin Loko Teplice21 kmM40
Kolesar Michal 21 kmM30
Veselý Vladimír Hasiči Nratovice21 kmM40
Pekařová Jana TJ Turnov21 kmZ20
Černý Andrej Mimoň21 kmM30
Vorlíčková Jana Karlovy Vary21 kmZ20
Sečkár Alois Svobodní Praha 421 kmM30
Frič Ivo Neratovice21 kmM50
Soukup Lukáš Praha 5 - Hlubočepy21 kmM20
Čapek Petr Bob a Bobek21 kmM30
Trešlová Hana Baláž EXTREME-TEAM21 kmZ20
Janoušek Jiří HONAHOR Turnov21 kmM40
Novotný Pavel BK Vysoká nad Labem21 kmM30
Moravcová Hana Bob a Bobek21 kmZ30
Žák Jiří 21 kmM40
Janegová Helena Jablonecké Mattonky21 kmZ50
Gregorová Kamila Mizuno team/PSK Olymp Praha21 kmZ30
Plicka Jan Chomutov21 kmM30
Synek Jiří Uranové doly Hamr 197221 kmM40
Vecka Michal Báječné ženy v běhu21 kmM30
Radechovský Josef HO Bohnice21 kmM30
Drapák Bohuslav Rovensko pod Troskami21 kmM40
Drobník Miroslav Honahor21 kmM40
Valeš Jiří HONAHOR21 kmM40
Kolář David 21 kmM20
Nastoupil Zdeňěk 21 kmM30
Kovář Myro BT21 kmM30
Vojtěchovský Martin 21 kmM40
Prager Karel TJ Sokol Sojovice21 kmM20
Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník21 kmM50
Tomová Jarmila 21 kmZ30
Laryšová Radka Neratovice21 kmZ40
Boháček Milan 21 kmM40
Baková Martina Hejnice21 kmZ20
Marhoun Petr VSK MFF UK21 kmM30
Erben Jan 21 kmM20
Brodský Vladimír Jičínští draci21 kmM50
Kadrmanová Lenka 21 kmZ50
Dvořáková Petra AC Čáslav21 kmZ30
Temer Matúš Konvalinky21 kmM40
Tachezyova Michaela Konvalinky21 kmZ30
Ruttkay Libor Konvalinky21 kmM40
Matúšková Natália Konvalinky21 kmZ40
Ozaniak Lukáš Konvalinky21 kmM20
Kovář Jan Vyskeř21 kmM30
Hozdová Pavla Hodkovice nad Mohelkou21 kmZ30
Švácha Luboš Sokol Mšeno21 kmM50
Kudrová Nelly Praha21 kmZ30
Léhar Adam ROB Pardubice21 kmM20
Kreuter Michal Freaky No Power21 kmM40
Maceček Tomáš BUFF21 kmM20
Kavulová Iva Praha21 kmZ30
Kratochvíl Martin JSDH Vysoký Újezd21 kmM20
Kynych Radek Bradlec21 kmM30
Musilová Dáša Jílové21 kmZ30
Plaček Tomáš ASK Děčín21 kmM50
Sicard Olivier 21 kmM30
Tichá Jana 21 kmZ30
Korbel Daniel HO Škrovád21 kmM40
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhu21 kmZ30
Kubasch Tomáš 21 kmM30
Němečková Eliška Glede team21 kmZ20
Hrstková Helena Praha21 kmZ20
Groh Radoslav HUDY La Sportiva21 kmM20
Zikmund Jan Orel Turnov21 kmM40
Čábelová Lenka Praha21 kmZ40
Pasquier Guillaume Doubek21 kmM40
Komárková Tereza Nová Paka21 kmZ20
Erben Filip 21 kmM20
Mařáček Zdeněk Hradec Králové21 kmM50
Kyselová Romana Kněžmost21 kmZ30
Pelikan Karel TJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE21 kmM30
Čihák Tomáš Dobříš21 kmM40
Lexmanová Marcela Jablonecké mattonky21 kmZ40
Petřík Václav Sudetenland21 kmM30
Patočková Tereza Cheb21 kmZ40
Letko Zbyněk running_sl0tr21 kmM30
Křivka Martin Lišov21 kmM30
Grunt Libor Olomouc21 kmM40
Renský Michal run4run21 kmM30
Zeman Aleš SSC Železný Brod21 kmM30
Meislová Tereza Jablonec nad Nisou21 kmZ20
Spurný Juráš MotoDesná21 kmM20
Renská Lenka Hvězda Pardubice21 kmZ30
Pavlíčková Šárka Kralupy nad Vltavou21 kmZ20
Koubík Kamil Praha21 kmM20
Sokol Lukas Praha21 kmM20
Dlabolová Kateřina Svijanský Újezd21 kmZ30
Schejbal Jan RunSport Team21 kmM40
Kollertová Eva Jezdecká stáj Luisa21 kmZ30
Šálek Marek Praha21 kmM50
Vrba Petr Jablonecké Mattonky21 kmM40
Červenka Pavel musher club Český ráj21 kmM30
Pavel Jiří Sovětice21 kmM40
Věchet Ladislav Česká Lípa21 kmM40
Uhlík Roman srtg kolín21 kmM30
Cincibus Ondřej Čáslav21 kmM40
Románková Kristina Zlín21 kmZ30
Svoboda Petr Sova Sovolusky21 kmM40
Cetlová Kateřina Brno21 kmZ50
Lančarič Petr Praha 721 kmM40
Gazda Vítězslav Divišov21 kmM40
Smitko Luboš Běžecký svaz republik21 kmM30
Jirásek Tomáš Running Stones Praha21 kmM30
Wiesner Richard LiveCross Neratovice21 kmM30
Wolf Tomáš Liberec 3021 kmM30
Remešová Kristýna Praha21 kmZ30
Homolka Marek Liberec 1421 kmM30
Tobišková Veronika Jumping a Tabata Lučany nad Nisou21 kmZ30
Kasa Martin 21 kmM30
Jirásková Lucie 21 kmZ20
Zeman Martin Jesenný21 kmM40
Balcar Michal RunSport Team21 kmM30
Matrasová Kateřina Salming running team21 kmZ30
Ullrich Martin Milovice21 kmM30
Rygál Libor SK MAXTRI Liberec21 kmM50
Štencl Václav 21 kmM30
Grusz Filip Podej mi pivo21 kmM30
Louda David SKOKOVY21 kmM30
Šafránek Radek Sněbín200121 kmM40
Leták Martin Liberec21 kmM30
Uzel Michal Fitness Galaxie21 kmM30
Ardamicová Radka Ardy Team21 kmZ30
Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACE21 kmM30
Zapletal Petr Praha21 kmM40
Kašpar Jan Horomerice21 kmM30
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBEREC21 kmZ50
Kašpárek Radim 21 kmM30
Bell Jason Praque 621 kmM40
Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi21 kmM40
Varhaník Jan USK Praha21 kmM20
Oriabinec Milan 21 kmM30
Macák Jiří Hradec Králové21 kmM30
Jakubů Klára Turnov21 kmZ30
Fritz Robert Terronska United21 kmM50
Koťátková Věra 21 kmZ40
Döring Katarzyna 21 kmZ30
Ksiazczak Eva 21 kmZ50
Stezka Václav 21 kmM40
Stezková Jana 21 kmZ50
Kočárková Petra 21 kmZ40
Kočárková Anet 21 kmZ20
Kašpárková Marcela 21 kmZ20