Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 473

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Almasy Michael 21 kmM30
Andrade Telmo Terronská UTD21 kmM40
Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi21 kmM40
Antoš Jan Praha21 kmM40
Ardamica David ARDY TEAM21 kmM40
Ardamica David ARDY-TEAM21 kmM20
Ardamicová Radka Ardy Team21 kmZ30
Asník Tomáš TTE Runners21 kmM30
Babik Dominik Spišská Nová Ves21 kmM20
Baková Martina Hejnice21 kmZ20
Balcar Michal RunSport Team21 kmM30
Bała Anna Olsztyn21 kmZ20
Bárta Jiří Praha 621 kmM50
Bartáková Markéta Ždírec nad Doubravou21 kmZ30
Bartoš Michal HK ÁDR ROCK21 kmM20
Bartošová Andrea Praha21 kmZ30
Bell Jason Praque 621 kmM40
Beneš Lukáš 21 kmM20
Berka Martin 21 kmM30
Bilíková Barbora 21 kmZ20
Bittner Miroslav TTT21 kmM40
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha21 kmZ30
Bláha Ivo pivní stíhačka Malý Rohozec21 kmM30
Blumentritova Simona Adventní běhání21 kmZ40
Boháček Milan 21 kmM40
Brabcová Radmila Praha21 kmZ40
Brodský Vladimír Jičínští draci21 kmM50
Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí21 kmM40
Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí21 kmZ40
Bugno Tomáš Hrubá Skála21 kmM40
Bugnová Jana Hrubá Skála21 kmZ40
Cerman Radek 21 kmM30
Cernakova Lenka Praha21 kmZ20
Cetlová Kateřina Brno21 kmZ50
Cincibus Ondřej Čáslav21 kmM40
Čábelová Lenka Praha21 kmZ40
Čapek Petr Bob a Bobek21 kmM30
Čechová Karolína 21 kmZ20
Čejková Magdalena 21 kmZ30
Čermák Pavel Jilemnice21 kmM50
Čermák Tomáš Prostřední Lánov21 kmM40
Černá Daniela 21 kmZ40
Černá Gabriela 21 kmZ20
Černohous Pavel Jablonné nad Orlicí21 kmM30
Černý Andrej Mimoň21 kmM30
Černý Jaroslav TT3 Sport Česká Lípa21 kmM30
Červenka Pavel musher club Český ráj21 kmM30
Čihák Tomáš Dobříš21 kmM40
Daďourková Helena Liberec21 kmZ40
David Lubos STRG Kolín21 kmM30
Dědeček Jan 21 kmM20
Dědečková Lucie 21 kmZ20
Dědek Kryštof A.C.Podskala21 kmM20
Dědek Milan Dědas team Turnov21 kmM50
Dědek Miroslav C.C.Koupák21 kmM40
Dlabolová Kateřina Svijanský Újezd21 kmZ30
Doleček Dalibor Rožnov pod Radhoštěm21 kmM30
Domalípová Eva Mladá Boleslav21 kmZ30
Döring Katarzyna 21 kmZ30
Drapák Bohuslav Rovensko pod Troskami21 kmM40
Drobník Miroslav Honahor21 kmM40
Ducháčková Kateřina 21 kmZ20
Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACE21 kmM30
Dvořáková Petra AC Čáslav21 kmZ30
Edr Pavel Ledeč nad Sázavou21 kmM40
Egreši Stanislav Litoměřice21 kmM50
Elisová Anna 21 kmZ20
Erben Filip 21 kmM20
Erben Jan 21 kmM20
Ewert Adam Szczecin21 kmM20
Faltysová Simona Milovice21 kmZ40
Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník21 kmM50
Fidler Jan Všetaty21 kmM40
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem21 kmZ40
Filip Petr Frýdlant21 kmM40
Fogl Marek Jablonská běžecká liga - Standa tým21 kmM40
Fraňková Alexandra Horoguru21 kmZ20
Frič Ivo Neratovice21 kmM50
Fritz Robert Terronska United21 kmM50
Fryčová Lenka Psáry21 kmZ40
Gazda Vítězslav Divišov21 kmM40
Gregorová Kamila Mizuno team/PSK Olymp Praha21 kmZ30
Groh Radoslav HUDY La Sportiva21 kmM20
Grunt Libor Olomouc21 kmM40
Grusz Filip Podej mi pivo21 kmM30
Grygorov Kostiantyn Praha21 kmM30
Habart Petr Kraslice21 kmM50
Hájek Adam OK Kamenice21 kmM20
Hájek Petr Radvánovice21 kmM30
Haklova Renata Mělník21 kmZ40
Havlíček Jaroslav Mírová pod Kozákovem21 kmM40
Havlínová Jana Run magazine team21 kmZ30
Hladíková Barbora Prosecké běhny21 kmZ20
Hlava Milan Praha 1221 kmM60
Hlaváčková Hana Pardubice21 kmZ40
Hniličková Iveta Klášterec nad Ohří21 kmZ30
Holá Barbora Stod21 kmZ20
Homolka Marek Liberec 1421 kmM30
Hon Frantisek Nasedlovice21 kmM30
Honzáková Jiřina Břevnov21 kmZ50
Horáček Ondřej Sona Sól Praha21 kmM30
Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice21 kmZ20
Horyna Daniel Opolany21 kmM40
Hošková Annette 21 kmZ20
Hozdová Pavla Hodkovice nad Mohelkou21 kmZ30
Hrabě Vojtěch Praha21 kmM20
Hron Jan Su.Tri Prachatice21 kmM30
Hrstková Helena Praha21 kmZ20
Hubená Eliška Rokytnice v Orlických horách21 kmZ30
Huček Jakub 21 kmM30
Hudec Jan Praha21 kmM30
Hurbánková Romana Klecany21 kmZ30
Hýř Marek Litoměřice21 kmM20
Chochola Petr Praha 421 kmM30
Chovaňák Petr 21 kmM50
Chovancová Veronika 21 kmZ20
Ivančáková Sabina BK Kubánkov21 kmZ30
Jakoubek Bohumil Praha21 kmM40
Jakubů Klára Turnov21 kmZ30
Janegová Helena Jablonecké Mattonky21 kmZ50
Janku Ondrej Olomouc21 kmM40
Janků Petr TJ LIGA 100 OLOMOUC21 kmM40
Janoušek Jiří HONAHOR Turnov21 kmM40
Jaroš Josef Vrchlabí21 kmM30
Jindřich Josef Zlej sen21 kmM40
Jirásek Tomáš Running Stones Praha21 kmM30
Jirásková Lucie 21 kmZ20
Kadečka Petr Zaloňov21 kmM30
Kaděrová Petra Beroun21 kmZ40
Kadrmanová Lenka 21 kmZ50
Kaluzsná Blanka Běžecký klub Semily21 kmZ30
Kaněvová Eva Praha 421 kmZ40
Kára Vladimír AC-Patřín21 kmM50
Karabinoš Tomáš 21 kmM30
Karásek Jiří Kartouzy21 kmM40
Karásek Zbyněk Jablonec nad Nisou21 kmM30
Kasa Martin 21 kmM30
Kašpar Jan Horomerice21 kmM30
Kašpar Olda Kasparolli21 kmM30
Kašpárek Radim 21 kmM30
Kašpárková Marcela 21 kmZ20
Kavulová Iva Praha21 kmZ30
Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín21 kmM30
Kettnerová Dana OK Kamenice21 kmZ20
Kinštová Marta 21 kmZ40
Klíma Jan Honza běží21 kmM30
Klusák Lukáš Lu & Lu21 kmM30
Knébl Ondřej Malý Rohozec21 kmM30
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBEREC21 kmZ50
Kocian David Praha 621 kmM40
Kočárková Anet 21 kmZ20
Kočárková Petra 21 kmZ40
Kolář David 21 kmM20
Kolesar Michal 21 kmM30
Kollertová Eva Jezdecká stáj Luisa21 kmZ30
Koloc Pavel AC Total Zero21 kmM50
Komárková Tereza Nová Paka21 kmZ20
Kopecká Pavla Kladno21 kmZ30
Korbel Daniel HO Škrovád21 kmM40
Korbelová Blanka 21 kmZ30
Koreček Petr Jivany21 kmM50
Kosinová Kamila Tatran Jablonec21 kmZ20
Košina Martin TJ Jiskra Treboň21 kmM20
Koťátková Věra 21 kmZ40
Kotrbancová Michaela swsl Lucany21 kmZ30
Kotrošová Věra Jinolice21 kmZ40
Kotyk Jan 21 kmM40
Koubík Kamil Praha21 kmM20
Kovář Jan Vyskeř21 kmM30
Kovář Myro BT21 kmM30
Kovářová Jitka Praha Hostivař21 kmZ50
Kozák Pavel Jinolice21 kmM40
Kozelka Pavel 21 kmM30
Král Zdeněk Velké Přílepy21 kmM50
Kratochvíl Martin JSDH Vysoký Újezd21 kmM20
Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCK21 kmM20
Krejčí Lukáš Janov nad Nisou21 kmM30
Kreuter Michal Freaky No Power21 kmM40
Kreuzer Jan Chomutov21 kmM30
Krofta Jiří Liga 100 Praha21 kmM60
Krýsová Eliška Havlíčkův Brod21 kmZ20
Křivka Martin Lišov21 kmM30
Ksiazczak Eva 21 kmZ50
Kubasch Tomáš 21 kmM30
Kubát Lukáš Kubáti team21 kmM20
Kubát Tomáš Kubáti team21 kmM20
Kubátová Dana Kubáti team21 kmZ50
Kubeček Jáchym HK Pardubice21 kmM40
Kubista Josef Running lions21 kmM30
Kubištová Lucie 21 kmZ20
Kubrt Petr Česká Třebová21 kmM30
Kučera Václav Chomutov21 kmM30
Kučerová Veronika Praha21 kmZ20
Kudrnáčová Aneta 21 kmZ20
Kudrová Nelly Praha21 kmZ30
Kukač Petr HO V. N. O.21 kmM50
Kulhánek Miroslav Praha21 kmM30
Kulhavy Vaclav 21 kmM40
Kupecký Josef Poděbrady21 kmM50
Kynych Radek Bradlec21 kmM30
Kyselová Romana Kněžmost21 kmZ30
Lábek Tomáš Turnov21 kmM20
Lachmann Matěj 21 kmM40
Lančarič Petr Praha 721 kmM40
Langrová Simona Ústí nad Orlicí21 kmZ30
Lank Pavel 21 kmM20
Laryšová Radka Neratovice21 kmZ40
Laža Ondřej Jičín21 kmM30
Léhar Adam ROB Pardubice21 kmM20
Léharová Alžběta 21 kmZ20
Leták Martin Liberec21 kmM30
Letko Zbyněk running_sl0tr21 kmM30
Lexmanová Marcela Jablonecké mattonky21 kmZ40
Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM21 kmM30
Lipińska Kinga Bydgoszcz21 kmZ30
Líška Michal Košice21 kmM20
Lněnička Jakub ROB Pardubice21 kmM20
Lorinc Matúš Spišská Nová Ves21 kmM20
Louda David SKOKOVY21 kmM30
Loula Jan 21 kmM20
Lukášek Jiří Poděbrady21 kmM30
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM21 kmM50
Lžíčař Martin KOB Dobruška21 kmM30
Macák Jiří Hradec Králové21 kmM30
Maceček Tomáš BUFF21 kmM20
Macek Martin SK Finisher21 kmM50
Machová Ivana Klatovy21 kmZ40
Malinský Václav Nalehko Liberec21 kmM20
Malir Richard Praha21 kmM40
Malý Martin 21 kmM30
Mareš Jaromír 21 kmM40
Marhoun Petr VSK MFF UK21 kmM30
Markvart Jan ZEWL21 kmM30
Martišová Petra 21 kmZ20
Mařáček Zdeněk Hradec Králové21 kmM50
Mašín Petr Praha9 Czech Republic21 kmM30
Matas Radek 21 kmM30
Matějka Ondřej 21 kmM30
Matějů Luboš Sild team21 kmM40
Matlocha Martin Praha21 kmM40
Matoušková Eva Liberec21 kmZ40
Matoušová Jitka Run magazine team21 kmZ40
Matrasová Kateřina Salming running team21 kmZ30
Matthews Doug Terronska UTD21 kmM50
Matúšková Natália Konvalinky21 kmZ40
Med Michal Madafaka21 kmM30
Medlik Jan Nwow21 kmM20
Meislová Tereza Jablonec nad Nisou21 kmZ20
Mešo Jana USK Provod Usti nad Labem21 kmZ40
Mezník Vláďa OB_LBE21 kmM50
Mikyska Michal Jablonská běžecká liga - Standa tým21 kmM40
Mikysková Tereza Jablonská běžecká liga - Standa tým21 kmZ20
Molda Milan Praha21 kmM20
Morav Pavel Zlej sen21 kmM40
Moravcová Hana Bob a Bobek21 kmZ30
Moravcová Petra Roudnice nad Labem21 kmZ40
Moravec Karel 21 kmM30
Mosiurczáková Jana Jablonecké Mattonky21 kmZ40
Motl Martin Loko Teplice21 kmM40
Mudra Karel Frýdlant21 kmM40
Muller Jan Tanvald21 kmM30
Musilová Dáša Jílové21 kmZ30
Nádherová Michaela Design4Garden21 kmZ30
Nahodil Jiří Praha21 kmM30
Nastoupil Zdeňěk 21 kmM30
Němeček Pavel Přepeře21 kmM20
Němečková Eliška Glede team21 kmZ20
Nevoral Jiří cyklogalik21 kmM30
Novák Jiří Kubáti team21 kmM40
Novák Tomáš LiveCross Neratovice21 kmM40
Nováková Zuzana Kubáti team21 kmZ20
Novosvětský Pavel 21 kmM30
Novotná Gabriela Mělník21 kmZ30
Novotná Markéta OK99 Hradec Králové21 kmZ20
Novotná Tereza OK99 Hradec Králové21 kmZ20
Novotný Milan OK99 Hradec Králové21 kmM50
Novotný Pavel BK Vysoká nad Labem21 kmM30
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav21 kmM40
Ondruchová Adéla Turnov21 kmZ20
Opacká Tereza Teplice21 kmZ20
Opacki Matěj Teplice21 kmM20
Oriabinec Milan 21 kmM30
Oulehla Michal Beroun21 kmM30
Oulehlová Jana Nadace na ochranu zvířat21 kmZ30
Ozaniak Lukáš Konvalinky21 kmM20
Paděra Martin Alpin 421 kmM20
Páralová Markéta PRAHA 521 kmZ40
Paseka Štěpán 21 kmM20
Pashkova Veronika 21 kmZ30
Pasquier Guillaume Doubek21 kmM40
Patočková Tereza Cheb21 kmZ40
Pavel Jiří Sovětice21 kmM40
Pavlica Marek Praha21 kmM30
Pavlíčková Šárka Kralupy nad Vltavou21 kmZ20
Pavlíková Markéta OK Chrastava21 kmZ20
Pearce Iva Bubovice21 kmZ30
Pekárková Blanka Báječné ženy v běhu21 kmZ40
Pekařová Jana TJ Turnov21 kmZ20
Pekařová Michaela Turnov21 kmZ30
Pelikan Karel TJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICE21 kmM30
Pešek Adam 21 kmM20
Pešková Alena Hrubá Skála21 kmZ50
Pešková Denisa Hrubá Skála21 kmZ20
Pešta Lukáš Radvánovice21 kmM30
Petřík Václav Sudetenland21 kmM30
Phillips Monika Běhat umí každý Davle21 kmZ30
Pilz Pavel Rádlo run21 kmM40
Pilzová Mirka IThinkBeer21 kmZ40
Pípal Petr Kamenice nad Lipou21 kmM30
Pišvejc Lukáš Mariánské Lázně21 kmM30
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhu21 kmZ30
Pitthard Zdeněk STPA CZ21 kmM50
Plaček Tomáš ASK Děčín21 kmM50
Plicka Jan Chomutov21 kmM30
Podroužková Eva 21 kmZ30
Pončová Eva RunSport Team21 kmZ40
Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým, Ja21 kmM40
Prager Karel TJ Sokol Sojovice21 kmM20
Procházková Kateřina EPO21 kmZ20
Přech Aleš HO Alpin 421 kmM30
Pulda Štěpán Liberec21 kmM40
Radechovský Josef HO Bohnice21 kmM30
Rádr Jan 21 kmM30
Redli David Praha21 kmM20
Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor21 kmM40
Remešová Kristýna Praha21 kmZ30
Renská Lenka Hvězda Pardubice21 kmZ30
Renský Michal run4run21 kmM30
Rittich Jan Travčice21 kmM40
Románková Kristina Zlín21 kmZ30
Rozsívalová Markéta Milovičtí běžci21 kmZ40
Rubick Jiří Hluboká nad Vltavou21 kmM40
Ruttkay Libor Konvalinky21 kmM40
Růžičková Eva Předboj21 kmZ40
Rygál Libor SK MAXTRI Liberec21 kmM50
Rychlá Linda Joudrs Praha21 kmZ40
Říha Radek 21 kmM20
Řípa Vladimír Praha21 kmM40
Samšiňák Přemysl Liberec21 kmM40
Sazonova Anna 21 kmZ30
Sečkár Alois Svobodní Praha 421 kmM30
Sedláčková Martina Milovičtí běžci21 kmZ30
Seidl Miroslav 21 kmM40
Schejbal Jan RunSport Team21 kmM40
Schorná Pavla Mizuno team21 kmZ30
Sicard Olivier 21 kmM30
Skalický Josef Activity Lanškroun / Žichlínek21 kmM50
Skelton Jamie Adidas runners21 kmM30
Sklenár Ladislav Levínská Olešnice21 kmM30
Slavíková Martina Liberec21 kmZ50
Smitko Luboš Běžecký svaz republik21 kmM30
Smítková Karolína Chomutov21 kmZ20
Smolík Miloš Nové Jirny21 kmM40
Sojka Lukáš Albrechtice nad Orlicí21 kmM30
Sokol Lukas Praha21 kmM20
Souček Dominik Praha21 kmM20
Soudný Vojtěch Praha21 kmM30
Soukup Lukáš Praha 5 - Hlubočepy21 kmM20
Soukup Petr So Ráj Hrubá Skála21 kmM50
Sova Jan MP Praha21 kmM50
Spurný Juráš MotoDesná21 kmM20
Srb Jindřich Night Run Team21 kmM30
Stehlík Ondřej Liberec21 kmM30
Steiner Michal Kostecké panství21 kmM40
Stezka Václav 21 kmM40
Stezková Jana 21 kmZ50
Stocknerová Eliška Sokolov21 kmZ20
Strejcovská Karolína 21 kmZ20
Stych Jan 21 kmM20
Suk Štěpán 21 kmM30
Svoboda Daniel Ho Namche21 kmM20
Svoboda Petr Sova Sovolusky21 kmM40
Svobodová Barbora Janov nad Nisou21 kmZ20
Synek Jiří Uranové doly Hamr 197221 kmM40
Šafránek Radek Sněbín200121 kmM40
Šálek Marek Praha21 kmM50
Šantinová Gabriela Svijany21 kmZ20
Šantrochová Martina Hrubá Skála21 kmZ30
Šeba Jan 21 kmM20
Šebesta Jan Ústí nad Labem21 kmM40
Šesták Jindřich ASP21 kmM60
Ševčík David Vltava Fund Craft Team21 kmM40
Šiklová Edita Malý Újezd21 kmZ40
Šimáček Martin Pardubice21 kmM20
Šimková Alena Všechlapy21 kmZ30
Škrleta Pavel TJ Nová Včelnice21 kmM50
Škvor Josef Praha 421 kmM60
Šlégl Jan Rumbo Team Liberec21 kmM30
Šmíd Martin Apollo21 kmM40
Šolcová Romana Ventilek - Opatovice n/L21 kmZ30
Špínová Monika 21 kmZ40
Šrámková Zdeňka Ždírec nad Doubravou21 kmZ40
Šrámová Alena Křivoklát21 kmZ30
Štencl Václav 21 kmM30
Šuma Petr Polepy21 kmM40
Švácha Luboš Sokol Mšeno21 kmM50
Tachezyova Michaela Konvalinky21 kmZ30
Temer Matúš Konvalinky21 kmM40
Tesař Ivan Praha,LK Balvan21 kmM40
Thoř Luděk Turnov21 kmM30
Tichá Jana 21 kmZ30
Tobišková Veronika Jumping a Tabata Lučany nad Nisou21 kmZ30
Toman Peter Hatatitla Bradlec21 kmM40
Tomíšek Michal Mladá Boleslav21 kmM40
Tomová Jarmila 21 kmZ30
Trešlová Hana Baláž EXTREME-TEAM21 kmZ20
Tribučková Veronika Jablonecké Mattonky21 kmZ30
Tručková Lenka 21 kmZ30
Tušer Pavel Turnov21 kmM30
Uhlík Roman srtg kolín21 kmM30
Ullrich Martin Milovice21 kmM30
Urban Lukáš Rungo.cz21 kmM30
Urban Vít Running lions21 kmM40
Urbanová Marcela 21 kmZ30
Uzel Michal Fitness Galaxie21 kmM30
Václavíková Hana Konverzační výběh na Klíč21 kmZ50
Vágner David Jarošov nad Nežárkou21 kmM20
Valenta Jan Klánovické větry21 kmM50
Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf21 kmM40
Valeš Jiří HONAHOR21 kmM40
Valtrová Kateřina Praha21 kmZ30
Vaňková Anna Rungo pro ženy21 kmZ40
Vaňková Nikola Ústí nad Orlicí21 kmZ20
Váňová Eliška 21 kmZ20
Varhaník Jan USK Praha21 kmM20
Vašek Libor Relative Team21 kmM40
Vecka Michal Báječné ženy v běhu21 kmM30
Věchet Ladislav Česká Lípa21 kmM40
Věchtová Kamila AC Čáslav21 kmZ40
Vejnar Jiří 21 kmM30
Veselka Michal Jičín21 kmM20
Veselková Helena 21 kmZ20
Veselý Tomáš Rozběháme Prahu21 kmM30
Veselý Vladimír Hasiči Nratovice21 kmM40
Vilém Stanislav Liberec21 kmM40
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké Popovice21 kmM60
Vlček Jiří 21 kmM20
Vlček Tomáš Lamy z Bolky21 kmM30
Vodička Vít Prosecké běhny21 kmM20
Vodvárka Petr Báječné ženy v běhu21 kmM60
Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhu21 kmZ50
Vojtěchovský Martin 21 kmM40
Volejník Martin Dubá21 kmM40
Vondrová Michaela 21 kmZ30
Vorlíčková Jana Karlovy Vary21 kmZ20
Votava Zdeněk Olomouc21 kmM30
Vrba Martin RUN magazine team21 kmM40
Vrba Petr Jablonecké Mattonky21 kmM40
Weidlich Tomáš USK Pardubice21 kmM40
Weilguny Miroslav ARO Jbc21 kmM20
Wiesner Richard LiveCross Neratovice21 kmM30
Wiesner Hajnová Kateřina LiveCross Neratovice21 kmZ30
Wolf Tomáš Liberec 3021 kmM30
Würz Jiří Lokomotiva Teplice orientační běh21 kmM50
Zachova Dagmar Praha21 kmZ30
Zajickova Barbora Praha21 kmZ20
Zanozina Ekaterina Kerteam21 kmZ30
Zapletal Petr Praha21 kmM40
Zděnková Zuzana 21 kmZ30
Zderadičková Lenka Jablonecké mattonky21 kmZ50
Zelenka Petr Praha21 kmM30
Zeman Aleš SSC Železný Brod21 kmM30
Zeman Jakub Jesenný21 kmM20
Zeman Martin Jesenný21 kmM40
Zemanová Kateřina Jesenný21 kmZ40
Zikmund Jan Orel Turnov21 kmM40
Zlochová Simona TC Dvořák21 kmZ20
Zuzánek Jiří 21 kmM20
Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice21 kmM30
Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice21 kmZ30
Zvolankova Tereza Praha21 kmZ20
Žák Jiří 21 kmM40
Žmolil Richard BaVoKu Jičín21 kmM40