Startovní listina Hruboskalský půlmaraton

21 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 473

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Zanozina Ekaterina KerteamZ30
Tručková Lenka Z30
Malir Richard PrahaM40
Pavlica Marek PrahaM30
Kulhánek Miroslav PrahaM30
Škvor Josef Praha 4M60
Rádr Jan M30
Páralová Markéta PRAHA 5Z40
Horáček Ondřej Sona Sól PrahaM30
Kára Vladimír AC-PatřínM50
Domalípová Eva Mladá BoleslavZ30
Veselková Helena Z20
Beneš Lukáš M20
Fryčová Lenka PsáryZ40
Slavíková Martina LiberecZ50
Valenta Jan Klánovické větryM50
Vrba Martin RUN magazine teamM40
Almasy Michael M30
Matthews Doug Terronska UTDM50
Würz Jiří Lokomotiva Teplice orientační běhM50
Medlik Jan NwowM20
Sazonova Anna Z30
Ševčík David Vltava Fund Craft TeamM40
Mezník Vláďa OB_LBEM50
Kettnerová Dana OK KameniceZ20
Ardamica David ARDY TEAMM40
Hájek Adam OK KameniceM20
Ardamica David ARDY-TEAMM20
Sova Jan MP PrahaM50
Lipińska Kinga BydgoszczZ30
Kukač Petr HO V. N. O.M50
Cernakova Lenka PrahaZ20
Jakoubek Bohumil PrahaM40
Čechová Karolína Z20
Kaněvová Eva Praha 4Z40
Koloc Pavel AC Total ZeroM50
Med Michal MadafakaM30
Paseka Štěpán M20
Hlava Milan Praha 12M60
Černá Daniela Z40
Skelton Jamie Adidas runnersM30
Votava Zdeněk OlomoucM30
Pashkova Veronika Z30
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad LabemZ40
Mešo Jana USK Provod Usti nad LabemZ40
Lžíčař Martin KOB DobruškaM30
Zlochová Simona TC DvořákZ20
Hron Jan Su.Tri PrachaticeM30
Honzáková Jiřina BřevnovZ50
Veselka Michal JičínM20
Horyna Daniel OpolanyM40
Šimková Alena VšechlapyZ30
Kovářová Jitka Praha HostivařZ50
Zelenka Petr PrahaM30
Lukášek Jiří PoděbradyM30
Bugno Tomáš Hrubá SkálaM40
Bugnová Jana Hrubá SkálaZ40
Podroužková Eva Z30
Valtrová Kateřina PrahaZ30
Rychlá Linda Joudrs PrahaZ40
Skalický Josef Activity Lanškroun / ŽichlínekM50
Havlíček Jaroslav Mírová pod KozákovemM40
Malý Martin M30
Škrleta Pavel TJ Nová VčelniceM50
Šmíd Martin ApolloM40
Toman Peter Hatatitla BradlecM40
Vilém Stanislav LiberecM40
Kubištová Lucie Z20
Říha Radek M20
Pilzová Mirka IThinkBeerZ40
Dědeček Jan M20
Andrade Telmo Terronská UTDM40
Dědečková Lucie Z20
Špínová Monika Z40
Kučera Václav ChomutovM30
Samšiňák Přemysl LiberecM40
Lachmann Matěj M40
Vágner David Jarošov nad NežárkouM20
Srb Jindřich Night Run TeamM30
Stocknerová Eliška SokolovZ20
Krýsová Eliška Havlíčkův BrodZ20
Hurbánková Romana KlecanyZ30
Bittner Miroslav TTTM40
Šeba Jan M20
Soukup Petr So Ráj Hrubá SkálaM50
Zajickova Barbora PrahaZ20
Souček Dominik PrahaM20
Šantrochová Martina Hrubá SkálaZ30
Pekárková Blanka Báječné ženy v běhuZ40
Pitthard Zdeněk STPA CZM50
Horová Pavla OK Lokomotiva PardubiceZ20
Vašek Libor Relative TeamM40
Zvolankova Tereza PrahaZ20
Pišvejc Lukáš Mariánské LázněM30
Kotrbancová Michaela swsl LucanyZ30
Krofta Jiří Liga 100 PrahaM60
Knébl Ondřej Malý RohozecM30
Volejník Martin DubáM40
Léharová Alžběta Z20
Šrámová Alena KřivoklátZ30
Kopecká Pavla KladnoZ30
Přech Aleš HO Alpin 4M30
Pípal Petr Kamenice nad LipouM30
Novotný Milan OK99 Hradec KrálovéM50
Weilguny Miroslav ARO JbcM20
Novotná Tereza OK99 Hradec KrálovéZ20
Novotná Markéta OK99 Hradec KrálovéZ20
Vaňková Anna Rungo pro ženyZ40
Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 PrahaZ30
Hájek Petr RadvánoviceM30
Moravcová Petra Roudnice nad LabemZ40
Doleček Dalibor Rožnov pod RadhoštěmM30
Klusák Lukáš Lu & LuM30
Huček Jakub M30
Novosvětský Pavel M30
Kotrošová Věra JinoliceZ40
Šlégl Jan Rumbo Team LiberecM30
Zuzánek Jiří M20
Zachova Dagmar PrahaZ30
Matas Radek M30
Havlínová Jana Run magazine teamZ30
Žmolil Richard BaVoKu JičínM40
Král Zdeněk Velké PřílepyM50
Malinský Václav Nalehko LiberecM20
Řípa Vladimír PrahaM40
Smolík Miloš Nové JirnyM40
Urban Lukáš Rungo.czM30
Babik Dominik Spišská Nová VesM20
Lorinc Matúš Spišská Nová VesM20
Kaděrová Petra BerounZ40
Vondrová Michaela Z30
Macek Martin SK FinisherM50
Kreuzer Jan ChomutovM30
Váňová Eliška Z20
Strejcovská Karolína Z20
Pešková Alena Hrubá SkálaZ50
Pešková Denisa Hrubá SkálaZ20
Rozsívalová Markéta Milovičtí běžciZ40
Karabinoš Tomáš M30
Berka Martin M30
Kaluzsná Blanka Běžecký klub SemilyZ30
Čermák Pavel JilemniceM50
Šrámková Zdeňka Ždírec nad DoubravouZ40
Mudra Karel FrýdlantM40
Kozák Pavel JinoliceM40
Bartáková Markéta Ždírec nad DoubravouZ30
Šiklová Edita Malý ÚjezdZ40
Sojka Lukáš Albrechtice nad OrlicíM30
Černý Jaroslav TT3 Sport Česká LípaM30
Jaroš Josef VrchlabíM30
Kadečka Petr ZaloňovM30
Veselý Tomáš Rozběháme PrahuM30
Haklova Renata MělníkZ40
Kupecký Josef PoděbradyM50
Tribučková Veronika Jablonecké MattonkyZ30
Mosiurczáková Jana Jablonecké MattonkyZ40
Novotná Gabriela MělníkZ30
Fidler Jan VšetatyM40
Morav Pavel Zlej senM40
Jindřich Josef Zlej senM40
Hon Frantisek NasedloviceM30
Vladyka Jaromír Studio POLE Velké PopoviceM60
Chochola Petr Praha 4M30
Matoušová Jitka Run magazine teamZ40
Edr Pavel Ledeč nad SázavouM40
Holá Barbora StodZ20
Suk Štěpán M30
Vlček Jiří M20
Blumentritova Simona Adventní běháníZ40
Nahodil Jiří PrahaM30
Kubista Josef Running lionsM30
Urban Vít Running lionsM40
Zděnková Zuzana Z30
Phillips Monika Běhat umí každý DavleZ30
Pearce Iva BuboviceZ30
Thoř Luděk TurnovM30
Vodička Vít Prosecké běhnyM20
Hladíková Barbora Prosecké běhnyZ20
Habart Petr KrasliceM50
Molda Milan PrahaM20
Líška Michal KošiceM20
Vlček Tomáš Lamy z BolkyM30
Čejková Magdalena Z30
Fraňková Alexandra HoroguruZ20
Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAMM30
Tušer Pavel TurnovM30
Matlocha Martin PrahaM40
Ivančáková Sabina BK KubánkovZ30
Kudrnáčová Aneta Z20
Redli David PrahaM20
Vejnar Jiří M30
Elisová Anna Z20
Oulehlová Jana Nadace na ochranu zvířatZ30
Oulehla Michal BerounM30
Matějka Ondřej M30
Hubená Eliška Rokytnice v Orlických horáchZ30
Růžičková Eva PředbojZ40
Bartoš Michal HK ÁDR ROCKM20
Vodvárková Eliška Báječné ženy v běhuZ50
Vodvárka Petr Báječné ženy v běhuM60
Rejman Josef OK Jiskra Nový BorM40
Faltysová Simona MiloviceZ40
Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAMM50
Egreši Stanislav LitoměřiceM50
Filip Petr FrýdlantM40
Hudec Jan PrahaM30
Smítková Karolína ChomutovZ20
Hýř Marek LitoměřiceM20
Sedláčková Martina Milovičtí běžciZ30
Brabcová Radmila PrahaZ40
Šebesta Jan Ústí nad LabemM40
Kulhavy Vaclav M40
Čermák Tomáš Prostřední LánovM40
Sklenár Ladislav Levínská OlešniceM30
Kocian David Praha 6M40
Kozelka Pavel M30
Černá Gabriela Z20
Bilíková Barbora Z20
Mareš Jaromír M40
Martišová Petra Z20
Loula Jan M20
Kašpar Olda KasparolliM30
Steiner Michal Kostecké panstvíM40
Stych Jan M20
Stehlík Ondřej LiberecM30
Karásek Zbyněk Jablonec nad NisouM30
Kinštová Marta Z40
Korbelová Blanka Z30
Pončová Eva RunSport TeamZ40
Machová Ivana KlatovyZ40
Urbanová Marcela Z30
Schorná Pavla Mizuno teamZ30
Janků Petr TJ LIGA 100 OLOMOUCM40
Kubeček Jáchym HK PardubiceM40
Rubick Jiří Hluboká nad VltavouM40
Tomíšek Michal Mladá BoleslavM40
Bartošová Andrea PrahaZ30
Hniličková Iveta Klášterec nad OhříZ30
Seidl Miroslav M40
Weidlich Tomáš USK PardubiceM40
Janku Ondrej OlomoucM40
Chovancová Veronika Z20
Antoš Jan PrahaM40
Lank Pavel M20
Karásek Jiří KartouzyM40
Matoušková Eva LiberecZ40
Moravec Karel M30
Dědek Miroslav C.C.KoupákM40
Dědek Kryštof A.C.PodskalaM20
Věchtová Kamila AC ČáslavZ40
Pavlíková Markéta OK ChrastavaZ20
Černohous Pavel Jablonné nad OrlicíM30
Cerman Radek M30
Fogl Marek Jablonská běžecká liga - Standa týmM40
Pondělíček Petr Jablonská běžecká liga - Standa tým, JaM40
Nováková Zuzana Kubáti teamZ20
Kubátová Dana Kubáti teamZ50
Kubát Lukáš Kubáti teamM20
Kubát Tomáš Kubáti teamM20
Novák Jiří Kubáti teamM40
Hrabě Vojtěch PrahaM20
Svoboda Daniel Ho NamcheM20
Pešta Lukáš RadvánoviceM30
Kotyk Jan M40
Koreček Petr JivanyM50
Klíma Jan Honza běžíM30
Hošková Annette Z20
Lábek Tomáš TurnovM20
Václavíková Hana Konverzační výběh na KlíčZ50
Daďourková Helena LiberecZ40
Pulda Štěpán LiberecM40
Ondruchová Adéla TurnovZ20
Dědek Milan Dědas team TurnovM50
Kubrt Petr Česká TřebováM30
Kazda Ondřej Sportcentrum JičínM30
Bláha Ivo pivní stíhačka Malý RohozecM30
Mikyska Michal Jablonská běžecká liga - Standa týmM40
Mikysková Tereza Jablonská běžecká liga - Standa týmZ20
Ewert Adam SzczecinM20
Bała Anna OlsztynZ20
Grygorov Kostiantyn PrahaM30
Zeman Jakub JesennýM20
Kosinová Kamila Tatran JablonecZ20
Pekařová Michaela TurnovZ30
Zvěřinová Martina OK Lokomotiva PardubiceZ30
Zvěřina Petr OK Lokomotiva PardubiceM30
Svobodová Barbora Janov nad NisouZ20
Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCKM20
Krejčí Lukáš Janov nad NisouM30
Zemanová Kateřina JesennýZ40
Zderadičková Lenka Jablonecké mattonkyZ50
Procházková Kateřina EPOZ20
Hlaváčková Hana PardubiceZ40
Valenta Karel Běžecký kroužek VarnsdorfM40
Opacká Tereza TepliceZ20
Opacki Matěj TepliceM20
Šantinová Gabriela SvijanyZ20
Asník Tomáš TTE RunnersM30
Muller Jan TanvaldM30
Soudný Vojtěch PrahaM30
Kučerová Veronika PrahaZ20
Pešek Adam M20
David Lubos STRG KolínM30
Laža Ondřej JičínM30
Vaňková Nikola Ústí nad OrlicíZ20
Langrová Simona Ústí nad OrlicíZ30
Wiesner Hajnová Kateřina LiveCross NeratoviceZ30
Novák Tomáš LiveCross NeratoviceM40
Šuma Petr PolepyM40
Chovaňák Petr M50
Šesták Jindřich ASPM60
Brožková Květa KOB Ústí nad OrlicíZ40
Brožek Tomáš KOB Ústí nad OrlicíM40
Pilz Pavel Rádlo runM40
Lněnička Jakub ROB PardubiceM20
Šolcová Romana Ventilek - Opatovice n/LZ30
Rittich Jan TravčiceM40
Šimáček Martin PardubiceM20
Nevoral Jiří cyklogalikM30
Matějů Luboš Sild teamM40
Bárta Jiří Praha 6M50
Nádherová Michaela Design4GardenZ30
Nový Pavel Triatlon Mladá BoleslavM40
Tesař Ivan Praha,LK BalvanM40
Paděra Martin Alpin 4M20
Markvart Jan ZEWLM30
Němeček Pavel PřepeřeM20
Ducháčková Kateřina Z20
Košina Martin TJ Jiskra TreboňM20
Mašín Petr Praha9 Czech RepublicM30
Motl Martin Loko TepliceM40
Kolesar Michal M30
Veselý Vladimír Hasiči NratoviceM40
Pekařová Jana TJ TurnovZ20
Černý Andrej MimoňM30
Vorlíčková Jana Karlovy VaryZ20
Sečkár Alois Svobodní Praha 4M30
Frič Ivo NeratoviceM50
Soukup Lukáš Praha 5 - HlubočepyM20
Čapek Petr Bob a BobekM30
Trešlová Hana Baláž EXTREME-TEAMZ20
Janoušek Jiří HONAHOR TurnovM40
Novotný Pavel BK Vysoká nad LabemM30
Moravcová Hana Bob a BobekZ30
Žák Jiří M40
Janegová Helena Jablonecké MattonkyZ50
Gregorová Kamila Mizuno team/PSK Olymp PrahaZ30
Plicka Jan ChomutovM30
Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972M40
Vecka Michal Báječné ženy v běhuM30
Radechovský Josef HO BohniceM30
Drapák Bohuslav Rovensko pod TroskamiM40
Drobník Miroslav HonahorM40
Valeš Jiří HONAHORM40
Kolář David M20
Nastoupil Zdeňěk M30
Kovář Myro BTM30
Vojtěchovský Martin M40
Prager Karel TJ Sokol SojoviceM20
Fellner Martin Fenix Ski Team JeseníkM50
Tomová Jarmila Z30
Laryšová Radka NeratoviceZ40
Boháček Milan M40
Baková Martina HejniceZ20
Marhoun Petr VSK MFF UKM30
Erben Jan M20
Brodský Vladimír Jičínští draciM50
Kadrmanová Lenka Z50
Dvořáková Petra AC ČáslavZ30
Temer Matúš KonvalinkyM40
Tachezyova Michaela KonvalinkyZ30
Ruttkay Libor KonvalinkyM40
Matúšková Natália KonvalinkyZ40
Ozaniak Lukáš KonvalinkyM20
Kovář Jan VyskeřM30
Hozdová Pavla Hodkovice nad MohelkouZ30
Švácha Luboš Sokol MšenoM50
Kudrová Nelly PrahaZ30
Léhar Adam ROB PardubiceM20
Kreuter Michal Freaky No PowerM40
Maceček Tomáš BUFFM20
Kavulová Iva PrahaZ30
Kratochvíl Martin JSDH Vysoký ÚjezdM20
Kynych Radek BradlecM30
Musilová Dáša JílovéZ30
Plaček Tomáš ASK DěčínM50
Sicard Olivier M30
Tichá Jana Z30
Korbel Daniel HO ŠkrovádM40
Pitelová Barbora Báječné ženy v běhuZ30
Kubasch Tomáš M30
Němečková Eliška Glede teamZ20
Hrstková Helena PrahaZ20
Groh Radoslav HUDY La SportivaM20
Zikmund Jan Orel TurnovM40
Čábelová Lenka PrahaZ40
Pasquier Guillaume DoubekM40
Komárková Tereza Nová PakaZ20
Erben Filip M20
Mařáček Zdeněk Hradec KrálovéM50
Kyselová Romana KněžmostZ30
Pelikan Karel TJ SOKOL PODLAZKY-DALOVICEM30
Čihák Tomáš DobříšM40
Lexmanová Marcela Jablonecké mattonkyZ40
Petřík Václav SudetenlandM30
Patočková Tereza ChebZ40
Letko Zbyněk running_sl0trM30
Křivka Martin LišovM30
Grunt Libor OlomoucM40
Renský Michal run4runM30
Zeman Aleš SSC Železný BrodM30
Meislová Tereza Jablonec nad NisouZ20
Spurný Juráš MotoDesnáM20
Renská Lenka Hvězda PardubiceZ30
Pavlíčková Šárka Kralupy nad VltavouZ20
Koubík Kamil PrahaM20
Sokol Lukas PrahaM20
Dlabolová Kateřina Svijanský ÚjezdZ30
Schejbal Jan RunSport TeamM40
Kollertová Eva Jezdecká stáj LuisaZ30
Šálek Marek PrahaM50
Vrba Petr Jablonecké MattonkyM40
Červenka Pavel musher club Český rájM30
Pavel Jiří SověticeM40
Věchet Ladislav Česká LípaM40
Uhlík Roman srtg kolínM30
Cincibus Ondřej ČáslavM40
Románková Kristina ZlínZ30
Svoboda Petr Sova SovoluskyM40
Cetlová Kateřina BrnoZ50
Lančarič Petr Praha 7M40
Gazda Vítězslav DivišovM40
Smitko Luboš Běžecký svaz republikM30
Jirásek Tomáš Running Stones PrahaM30
Wiesner Richard LiveCross NeratoviceM30
Wolf Tomáš Liberec 30M30
Remešová Kristýna PrahaZ30
Homolka Marek Liberec 14M30
Tobišková Veronika Jumping a Tabata Lučany nad NisouZ30
Kasa Martin M30
Jirásková Lucie Z20
Zeman Martin JesennýM40
Balcar Michal RunSport TeamM30
Matrasová Kateřina Salming running teamZ30
Ullrich Martin MiloviceM30
Rygál Libor SK MAXTRI LiberecM50
Štencl Václav M30
Grusz Filip Podej mi pivoM30
Louda David SKOKOVYM30
Šafránek Radek Sněbín2001M40
Leták Martin LiberecM30
Uzel Michal Fitness GalaxieM30
Ardamicová Radka Ardy TeamZ30
Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACEM30
Zapletal Petr PrahaM40
Kašpar Jan HoromericeM30
Knýřová Jitka SK MAXTRI LIBERECZ50
Kašpárek Radim M30
Bell Jason Praque 6M40
Antczak Adrian Bogatyńskie WodociągiM40
Varhaník Jan USK PrahaM20
Oriabinec Milan M30
Macák Jiří Hradec KrálovéM30
Jakubů Klára TurnovZ30
Fritz Robert Terronska UnitedM50
Koťátková Věra Z40
Döring Katarzyna Z30
Ksiazczak Eva Z50
Stezka Václav M40
Stezková Jana Z50
Kočárková Petra Z40
Kočárková Anet Z20
Kašpárková Marcela Z20