Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 197

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Alfery Kryštof Vinaricežácižáci 6 - 7 let
Alfery Matouš VinaricežáciD
Arnošt Mikuláš Berounžácižáci 8 - 9 let
Arnoštová Simona Berounžácižákyně 10 – 11 let
Bartošová Milada PříbramhlavníZ55plus
Basel Miroslav Kralupy nad VltavouhlavníM50-59
Batulka Martin PunkTrailhlavníM40-49
Batulková Eliška Dobřichovicežácižákyně 8 - 9 let
Bauer Martin ChlustinahlavníM40-49
Bělohlávek Karel PodluhyhlavníM18-39
Bonk Roman Tri Klub PříbramhlavníM18-39
Bramborová Anna Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
Brož Lubomír NarysovhlavníM18-39
Brož Vojtěch žácižáci 8 - 9 let
Bubník Lukáš Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
Bubníková Šárka Střela Žebrákžácižákyně 6 - 7 let
Budil Petr Hostomicežácižáci 12 – 13 let
Burianová Andrea Rybářské potřeby BurianhlavníZ18-34
Čanda Jan SK TochovicehlavníM18-39
Čanda Vojtěch žácižáci 6 - 7 let
Čepek Martin Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Černá Tereza Bios FitžáciD
Černý Martin SK Spartak Příbramžácižáci 6 - 7 let
Dítě Martin ŠtěchovicehlavníM50-59
Doležal Jaromír Praha 8 - Bohniceběh pro zdraví
Dražan Michal Žárovka VranovicehlavníM18-39
Duchoslav Jakub SK Sporting Příbramžácižáci 6 - 7 let
Fencl Radek SK VlaškahlavníM50-59
Filip Karel Nové StrašecíhlavníM60-69
Flachs Michal PRAHA ZLICINhlavníM18-39
Franěk Ondřej PrahahlavníM18-39
Franěk Tomáš Franěk Teamžácižáci 10 – 11 let
Fraňková Michaela Franěk Team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie žácižákyně 14 – 15 let
Geist Patrik žácižáci 10 – 11 let
Gregor Martin KomárovhlavníM40-49
Gregorová Daniela KomárovhlavníZ35-44
Hájková Tereza Loko BerounhlavníZ35-44
Hodač Vladimír Králův DvůrhlavníM40-49
Hodačová Dominika Králův Dvůržácižákyně 6 - 7 let
Hodačová Natálie LOKO Berounžácižákyně 8 - 9 let
Hofman Jiří SK HalounyhlavníM18-39
Hofmanová Markéta SK HalounyhlavníZ18-34
Horník Marek Lokomotiva Berounžácižáci 10 – 11 let
Horník Martin hlavníM50-59
Hošek Ondřej SK Sporting Příbramžácižáci 12 – 13 let
Hradečná Nela Lokomotiva Berounžácižákyně 6 - 7 let
Hradečná Sofia Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Hubička Filip hlavníM40-49
Huml Filip Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Huml Jan Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
Humlová Eliška Střela Žebrákžácižákyně 10 – 11 let
Humlová Eliška Střela Žebrákběh pro zdraví
Jámborová Daša Dukla PrahahlavníZ35-44
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamžácižákyně 8 - 9 let
Jandal Pavel farma Bělečžácižáci 8 - 9 let
Jandal Petr farma Bělečžácižáci 8 - 9 let
Jandalová Hana Bělečběh pro zdraví
Jandová Sofie Anna Tetínžácižákyně 10 – 11 let
Janový Petr AC- TRIAL PLZEŇhlavníM70plus
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Jung Roman Karlštejnběh pro zdraví
Kafka Lukáš TK Zdicežácižáci 8 - 9 let
Kafka Michal TK Zdicežácižáci 6 - 7 let
Kafková Lucie ZdicehlavníZ35-44
Karlík Tomáš SK HalounyhlavníM18-39
Klementová Anna Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
Klementová Olivie Loko Berounžácižákyně 6 - 7 let
Knoblochová Lucie Litenžácižákyně 8 - 9 let
Kolařík Lukáš KarlštejnhlavníM18-39
Konopáč Matěj žácižáci 8 - 9 let
Konopáč Vojtěch Lokomotiva Berounžácižáci 12 – 13 let
Konopáčová Kateřina HO Mimalběh pro zdraví
Konopáčová Magdalena žácižákyně 10 – 11 let
Kovář Jenda Diana Sport Teamžácižáci 10 – 11 let
Kovář Toník Sparta Prahažácižáci 6 - 7 let
Král Václav Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Krob Jiří SK Halounyběh pro zdraví
Krob Vojta SK Halounyžácižáci 6 - 7 let
Krob Vojtěch SK Halounyběh pro zdraví
Krobová Jitka SK Halounyběh pro zdraví
Kroupova Petra PribramhlavníZ18-34
Krtek Ondřej TJ LOKOMOTIVA Berounžácižáci 10 – 11 let
Krtková Eliška Tetínžácižákyně 10 – 11 let
Krtková Michaela TJ LOKOMOTIVA Berounžácižákyně 14 – 15 let
Krtková Michaela běh pro zdraví
Kučera Sebastian Lokomotiva Berounžácižáci 8 - 9 let
Kupidlovský Daniel StodůlkyhlavníM40-49
Kupka Libor Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Lucie Tereza Valachová TJ Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
Mach Tomáš Ztělesněné ZlohlavníM18-39
Malčeková Sofie Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Mališová Karla SabzohlavníZ55plus
Mareš Martin Zruč - SenechlavníM50-59
Mareš Štěpán Berounžácižáci 6 - 7 let
Marešová Linda Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Marsa Martin hlavníM40-49
Maryšková Terezka Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Masák Lukáš Praví KokotihlavníM40-49
Matějka Dušan Sparta PodluhyhlavníM40-49
Medová Ivana ZbečnohlavníZ35-44
Míková Barbora Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Míková Viktorie HýskovžáciD
Minchev Ivan PrahahlavníM60-69
Nejedlá Lucie Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Nesvačil Tomáš PříbramhlavníM50-59
Palivcová Terka Hostomicežácižákyně 12 – 13 let
Pavlišen Alexandr Drtič BezděkovhlavníM40-49
Pavlišenová Kateřina SK Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 let
Pavlišenová Markéta SK Sporting Příbramžácižákyně 14 – 15 let
Pazdera Lukáš TT PříbramhlavníM18-39
Pazderová Anna Hatěžácižákyně 8 - 9 let
Pazderová Kristýna Hatěžácižákyně 10 – 11 let
Pečenka Vojtěch Pečenka Adventure Teamžácižáci 6 - 7 let
Pejša Jan smí být prázdnéhlavníM40-49
Pejša Jan Sedlčanyžácižáci 12 – 13 let
Pešek Dominik Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicežácižáci 8 - 9 let
Pešicová Sára Dobřichovicežácižákyně 10 – 11 let
Petráčková Jana DobřichovicehlavníZ18-34
Pixa Martin žáciD
Pixová Natálie SK Vlčáci Mníšek pod Brdyžácižákyně 8 - 9 let
Pokorná Tereza Hlásná Třebaňžácižákyně 10 – 11 let
Povalová Eva PrahahlavníZ18-34
Ptáčková Anna Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Rada Vojtěch Bikeclinic junior teamžácižáci 8 - 9 let
Radová Eliška Bikeclinic junior teamžáciD
Riegerová Michaela Vyběhej se PříbramhlavníZ35-44
Rosol Jiří Loko BerounhlavníM40-49
Ryvola Martin žácižáci 12 – 13 let
Ryvola Vojtěch KarlštejnhlavníM18-39
Řápek Václav Praha AVChlavníM70plus
Řechková Svatava PříbramhlavníZ45-54
Sedláček Miroslav Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Sehnal Adrien Dukla PrahahlavníM60-69
Seidl Filip Berounžácižáci 10 – 11 let
Schusová Marie Řevnicežácižákyně 6 - 7 let
Schütz Petr OrlováhlavníM50-59
Sirůček Kamil PříbramhlavníM18-39
Sirůčková Jana PříbramhlavníZ35-44
Skála Adam Svinařežácižáci 8 - 9 let
Skalický Jan TJ JincehlavníM18-39
Sládeček Jakub hlavníM40-49
Smetana Michal AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetana Michal běh pro zdraví
Smetana Ondřej Vyběhej se hlavníM18-39
Smetanová Aneta TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Smetanová Monika BerounhlavníZ45-54
Sojka Karel ZbečnohlavníM40-49
Sojková Anežka Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Sojková Dorota Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
Somrová Tereza běh pro zdraví
Stříbrná Veronika Rebels O.K.žácižákyně 10 – 11 let
Stříbrná Zuzana ČSOB Na zdravíhlavníZ35-44
Sůra Martin Hostomicežácižáci 10 – 11 let
Sůrová Monika Hostomicežácižákyně 8 - 9 let
Svoboda Filip Střela Žebrákžácižáci 6 - 7 let
Svoboda Jan Pivovar ZlosynhlavníM70plus
Svoboda Josef Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Svobodová Dana Pivovar ZlosynhlavníZ55plus
Synek Vojta BK Berounžácižáci 8 - 9 let
Szabo David SK Nové ZámkyhlavníM40-49
Šamanová Markéta Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Šamanová Simona Lokomotiva BerounhlavníZ18-34
Širanec Peter KoněprusyhlavníM18-39
Škarda Milan AC Falcon RokycanyhlavníM50-59
Škrlant Martin ŽebrákhlavníM18-39
Šneberger Jan RokycanyhlavníM18-39
Šnebergerová Lucie RokycanyhlavníZ35-44
Špírková Karolína Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Štěňo Filip Liteňžácižáci 6 - 7 let
Štěrba Pavel hlavníM18-39
Švarcová Terezka Střela žebrákžácižákyně 12 – 13 let
Třísková Katarína Praha 6hlavníZ45-54
Tuháček Milan SK PrdlavkyhlavníM50-59
Turek Jiří ChaloupkyhlavníM50-59
Ungr Antonín KozojedyhlavníM60-69
Urban Kryštof Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Urban Matyáš Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
Uxa Tomáš URT BerounhlavníM50-59
Uxová Anett URT BerounhlavníZ18-34
Vacarda Vladimír Eleven Run TeamhlavníM50-59
Valuchová Julie ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 8 - 9 let
Valuchová Julie ZŠ Bratří Venclíkůběh pro zdraví
Valuchová Veronika ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 10 – 11 let
Valuchová Veronika ZŠ Bratří Venclíkůběh pro zdraví
Vávra Pavel VorvanihlavníM50-59
Vinšová Kristýna Hodyněžácižákyně 8 - 9 let
Vlček Jiří Mníšek pod BrdyhlavníM50-59
Vlk Pavel PříbramhlavníM18-39
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůržácižáci 8 - 9 let
Votava Martin Králův DvůrhlavníM40-49
Vykysalá Anna Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vykysalá Barbora Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Vykysalá Hana Lokomotiva Berounběh pro zdraví
Vykysalý Petr Lokomotiva BerounhlavníM40-49
Zdeňovcová Aneta Příbramžácižákyně 10 – 11 let