Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 197

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Míková Viktorie HýskovžáciD
Alfery Matouš VinaricežáciD
Pixa Martin žáciD
Kafka Michal TK Zdicežácižáci 6 - 7 let
Alfery Kryštof Vinaricežácižáci 6 - 7 let
Knoblochová Lucie Litenžácižákyně 8 - 9 let
Pazderová Anna Hatěžácižákyně 8 - 9 let
Valuchová Julie ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 8 - 9 let
Pixová Natálie SK Vlčáci Mníšek pod Brdyžácižákyně 8 - 9 let
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůržácižáci 8 - 9 let
Huml Filip Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Kafka Lukáš TK Zdicežácižáci 8 - 9 let
Jandal Petr farma Bělečžácižáci 8 - 9 let
Jandal Pavel farma Bělečžácižáci 8 - 9 let
Krtková Michaela TJ LOKOMOTIVA Berounžácižákyně 14 – 15 let
Smetana Michal AFK Loděnicežácižáci 14 – 15 let
Smetanová Aneta TJ Loko Berounžácižákyně 12 – 13 let
Švarcová Terezka Střela žebrákžácižákyně 12 – 13 let
Huml Jan Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
Míková Barbora Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Humlová Eliška Střela Žebrákžácižákyně 10 – 11 let
Pazderová Kristýna Hatěžácižákyně 10 – 11 let
Valuchová Veronika ZŠ Bratří Venclíkůžácižákyně 10 – 11 let
Pokorná Tereza Hlásná Třebaňžácižákyně 10 – 11 let
Krtek Ondřej TJ LOKOMOTIVA Berounžácižáci 10 – 11 let
Mališová Karla SabzohlavníZ55plus
Svobodová Dana Pivovar ZlosynhlavníZ55plus
Smetanová Monika BerounhlavníZ45-54
Řechková Svatava PříbramhlavníZ45-54
Sirůčková Jana PříbramhlavníZ35-44
Kafková Lucie ZdicehlavníZ35-44
Petráčková Jana DobřichovicehlavníZ18-34
Uxová Anett URT BerounhlavníZ18-34
Kroupova Petra PribramhlavníZ18-34
Svoboda Jan Pivovar ZlosynhlavníM70plus
Filip Karel Nové StrašecíhlavníM60-69
Ungr Antonín KozojedyhlavníM60-69
Minchev Ivan PrahahlavníM60-69
Dítě Martin ŠtěchovicehlavníM50-59
Basel Miroslav Kralupy nad VltavouhlavníM50-59
Turek Jiří ChaloupkyhlavníM50-59
Uxa Tomáš URT BerounhlavníM50-59
Škarda Milan AC Falcon RokycanyhlavníM50-59
Pavlišen Alexandr Drtič BezděkovhlavníM40-49
Votava Martin Králův DvůrhlavníM40-49
Sládeček Jakub hlavníM40-49
Batulka Martin PunkTrailhlavníM40-49
Kupidlovský Daniel StodůlkyhlavníM40-49
Vykysalý Petr Lokomotiva BerounhlavníM40-49
Král Václav Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Kupka Libor Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Bělohlávek Karel PodluhyhlavníM18-39
Sirůček Kamil PříbramhlavníM18-39
Štěrba Pavel hlavníM18-39
Čanda Jan SK TochovicehlavníM18-39
Sedláček Miroslav Rozběháme ČeskohlavníM18-39
Ryvola Vojtěch KarlštejnhlavníM18-39
Kolařík Lukáš KarlštejnhlavníM18-39
Matějka Dušan Sparta PodluhyhlavníM40-49
Třísková Katarína Praha 6hlavníZ45-54
Somrová Tereza běh pro zdraví
Brož Lubomír NarysovhlavníM18-39
Burianová Andrea Rybářské potřeby BurianhlavníZ18-34
Černá Tereza Bios FitžáciD
Černý Martin SK Spartak Příbramžácižáci 6 - 7 let
Doležal Jaromír Praha 8 - Bohniceběh pro zdraví
Fencl Radek SK VlaškahlavníM50-59
Flachs Michal PRAHA ZLICINhlavníM18-39
Franěk Ondřej PrahahlavníM18-39
Hájková Tereza Loko BerounhlavníZ35-44
Hodač Vladimír Králův DvůrhlavníM40-49
Hodačová Dominika Králův Dvůržácižákyně 6 - 7 let
Hodačová Natálie LOKO Berounžácižákyně 8 - 9 let
Hofman Jiří SK HalounyhlavníM18-39
Janový Petr AC- TRIAL PLZEŇhlavníM70plus
Karlík Tomáš SK HalounyhlavníM18-39
Klementová Anna Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
Klementová Olivie Loko Berounžácižákyně 6 - 7 let
Kovář Jenda Diana Sport Teamžácižáci 10 – 11 let
Kovář Toník Sparta Prahažácižáci 6 - 7 let
Lucie Tereza Valachová TJ Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
Mach Tomáš Ztělesněné ZlohlavníM18-39
Medová Ivana ZbečnohlavníZ35-44
Pejša Jan smí být prázdnéhlavníM40-49
Povalová Eva PrahahlavníZ18-34
Rosol Jiří Loko BerounhlavníM40-49
Skalický Jan TJ JincehlavníM18-39
Sojka Karel ZbečnohlavníM40-49
Sojková Anežka Loko Berounžácižákyně 10 – 11 let
Sojková Dorota Loko Berounžácižákyně 8 - 9 let
Stříbrná Veronika Rebels O.K.žácižákyně 10 – 11 let
Stříbrná Zuzana ČSOB Na zdravíhlavníZ35-44
Širanec Peter KoněprusyhlavníM18-39
Škrlant Martin ŽebrákhlavníM18-39
Šneberger Jan RokycanyhlavníM18-39
Šnebergerová Lucie RokycanyhlavníZ35-44
Urban Kryštof Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Urban Matyáš Střela Žebrákžácižáci 12 – 13 let
Vlček Jiří Mníšek pod BrdyhlavníM50-59
Vlk Pavel PříbramhlavníM18-39
Vykysalá Anna Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vykysalá Barbora Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Bartošová Milada PříbramhlavníZ55plus
Jámborová Daša Dukla PrahahlavníZ35-44
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamžácižákyně 8 - 9 let
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicežácižáci 8 - 9 let
Sehnal Adrien Dukla PrahahlavníM60-69
Vávra Pavel VorvanihlavníM50-59
Rada Vojtěch Bikeclinic junior teamžácižáci 8 - 9 let
Radová Eliška Bikeclinic junior teamžáciD
Seidl Filip Berounžácižáci 10 – 11 let
Bubníková Šárka Střela Žebrákžácižákyně 6 - 7 let
Bubník Lukáš Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
Kučera Sebastian Lokomotiva Berounžácižáci 8 - 9 let
Sůra Martin Hostomicežácižáci 10 – 11 let
Ptáčková Anna Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Palivcová Terka Hostomicežácižákyně 12 – 13 let
Budil Petr Hostomicežácižáci 12 – 13 let
Sůrová Monika Hostomicežácižákyně 8 - 9 let
Pešek Dominik Střela Žebrákžácižáci 10 – 11 let
Synek Vojta BK Berounžácižáci 8 - 9 let
Nesvačil Tomáš PříbramhlavníM50-59
Arnošt Mikuláš Berounžácižáci 8 - 9 let
Arnoštová Simona Berounžácižákyně 10 – 11 let
Konopáč Vojtěch Lokomotiva Berounžácižáci 12 – 13 let
Konopáč Matěj žácižáci 8 - 9 let
Pečenka Vojtěch Pečenka Adventure Teamžácižáci 6 - 7 let
Konopáčová Magdalena žácižákyně 10 – 11 let
Hradečná Nela Lokomotiva Berounžácižákyně 6 - 7 let
Hradečná Sofia Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Štěňo Filip Liteňžácižáci 6 - 7 let
Krtková Eliška Tetínžácižákyně 10 – 11 let
Jandová Sofie Anna Tetínžácižákyně 10 – 11 let
Jandalová Hana Bělečběh pro zdraví
Batulková Eliška Dobřichovicežácižákyně 8 - 9 let
Maryšková Terezka Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Malčeková Sofie Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Nejedlá Lucie Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Szabo David SK Nové ZámkyhlavníM40-49
Špírková Karolína Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Fraňková Michaela Franěk Team VysokáhlavníZ45-54
Fraňková Natálie žácižákyně 14 – 15 let
Franěk Tomáš Franěk Teamžácižáci 10 – 11 let
Skála Adam Svinařežácižáci 8 - 9 let
Pešicová Sára Dobřichovicežácižákyně 10 – 11 let
Svoboda Filip Střela Žebrákžácižáci 6 - 7 let
Svoboda Josef Střela Žebrákžácižáci 8 - 9 let
Krtková Michaela běh pro zdraví
Duchoslav Jakub SK Sporting Příbramžácižáci 6 - 7 let
Krob Vojta SK Halounyžácižáci 6 - 7 let
Čanda Vojtěch žácižáci 6 - 7 let
Čepek Martin Dukla Prahažácižáci 10 – 11 let
Šamanová Markéta Lokomotiva Berounžácižákyně 10 – 11 let
Vinšová Kristýna Hodyněžácižákyně 8 - 9 let
Schusová Marie Řevnicežácižákyně 6 - 7 let
Marešová Linda Lokomotiva Berounžácižákyně 8 - 9 let
Mareš Štěpán Berounžácižáci 6 - 7 let
Geist Patrik žácižáci 10 – 11 let
Bramborová Anna Lokomotiva Berounžácižákyně 12 – 13 let
Horník Marek Lokomotiva Berounžácižáci 10 – 11 let
Šamanová Simona Lokomotiva BerounhlavníZ18-34
Hošek Ondřej SK Sporting Příbramžácižáci 12 – 13 let
Pavlišenová Markéta SK Sporting Příbramžácižákyně 14 – 15 let
Pavlišenová Kateřina SK Sporting Příbramžácižákyně 12 – 13 let
Bonk Roman Tri Klub PříbramhlavníM18-39
Zdeňovcová Aneta Příbramžácižákyně 10 – 11 let
Brož Vojtěch žácižáci 8 - 9 let
Pejša Jan Sedlčanyžácižáci 12 – 13 let
Horník Martin hlavníM50-59
Schütz Petr OrlováhlavníM50-59
Ryvola Martin žácižáci 12 – 13 let
Krob Jiří SK Halounyběh pro zdraví
Krob Vojtěch SK Halounyběh pro zdraví
Krobová Jitka SK Halounyběh pro zdraví
Bauer Martin ChlustinahlavníM40-49
Valuchová Veronika ZŠ Bratří Venclíkůběh pro zdraví
Valuchová Julie ZŠ Bratří Venclíkůběh pro zdraví
Gregorová Daniela KomárovhlavníZ35-44
Gregor Martin KomárovhlavníM40-49
Smetana Ondřej Vyběhej se hlavníM18-39
Jung Roman Karlštejnběh pro zdraví
Řápek Václav Praha AVChlavníM70plus
Hubička Filip hlavníM40-49
Smetana Michal běh pro zdraví
Pazdera Lukáš TT PříbramhlavníM18-39
Vacarda Vladimír Eleven Run TeamhlavníM50-59
Vykysalá Hana Lokomotiva Berounběh pro zdraví
Konopáčová Kateřina HO Mimalběh pro zdraví
Mareš Martin Zruč - SenechlavníM50-59
Hofmanová Markéta SK HalounyhlavníZ18-34
Masák Lukáš Praví KokotihlavníM40-49
Tuháček Milan SK PrdlavkyhlavníM50-59
Humlová Eliška Střela Žebrákběh pro zdraví
Dražan Michal Žárovka VranovicehlavníM18-39
Riegerová Michaela Vyběhej se PříbramhlavníZ35-44
Marsa Martin hlavníM40-49