Startovní listina MTB Maraton Chýnov 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 343

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Rybařík Ivan GS cyklo team Jistebnice - Čistý sport47 kmB1
Bartáček Jarda Cykloklub Chýnov47 kmB1
Codl Lukáš Cykloklub Chýnov47 kmB1
Capouch David APEX-BIKE KLUB TÁBOR47 kmA1
Janů Václav Fitness Bikers Taem - Nuzbely47 kmC1
Hyšpler Robin PRODOLI Racing team47 kmB1
Eybert Daniel Cykloklub Chýnov47 kmC1
Novák Václav GW Jihotrans47 kmC1
Tomeček Zdeněk GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Prágr Michal Cykloklub Chýnov47 kmD1
Rada Milan Cykloklub Chýnov47 kmA1
Fišer Ondřej Cykloklub Chýnov47 kmB1
Ryjácek Filip Apex-Bike klub Tábor47 kmC1
Dolejš Miloš Žehuň47 kmC1
Kukla Jiří Praha 847 kmC1
Šorajová Eliška PRODOLI Racing team47 kmZ1
Babáček Martin Cykloklub Chýnov47 kmC1
Štedrý Adam Líp než fill47 kmC1
Recman Jan Tady a teď47 kmB1
Pejša Jiří GS cyklo team Jistebnice - Čistý sport47 kmB1
Lepič Martin PRODOLI Racing team47 kmD1
Doubek Miloš GS47 kmB1
Vopálenský Martin JH Cycling47 kmC1
Kraus Marek Podluhy Varta47 kmC1
Bláha Pavel Něměice47 kmB1
Němeček Aleš PROMPT 2 go! team47 kmA1
Bartoň Pavel Eurofoam47 kmC1
Jakeš Tomáš PRODOLI Racing team47 kmC1
Křížová Vlaďka Cykloklub Chýnov B47 kmZ1
Eliášek Martin Biketime Bulls Písek47 kmB1
Kudlák Tomáš Galaxy cyklošvec stevens47 kmA1
Koryťák Michal American Chenc Casino Team47 kmB1
Vácha Pavel CK chýnov47 kmC1
Filip Vojtěch Cyklo ATOM cycling team47 kmB1
Souček Jiří Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Zavadil Libor Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Vaněk Alan Cyklo ATOM cycling team47 kmD1
Štolcpartová Marta Cyklo ATOM cycling team47 kmH1
Bloch Filip Cyklo ATOM cycling team47 kmC1
Hynšt František GS cyklo team Jistebnice47 kmB1
Schiffer Michael bike altmann.at47 kmD1
Raba Tomáš PRODOLI Racing team47 kmD1
Juráň Karel TT Tálín47 kmC1
Kratochvíl Martin CK Chýnov and Bikespace47 kmC1
Princ Jan Apex-Bike klub Tábor47 kmA1
Šmejkal Jiří Kola BSP Planá nad Lužnicí47 kmC1
Smola Lukáš Galaxy Cyklošvec Stevens47 kmA1
Janura Jan Tábor47 kmA1
Džolič Ronald 197347 kmC1
Pisk Pavel Dobrobazar47 kmC1
Konhefr Matěj JH Cycling47 kmA1
Tancer Daniel JH Cycling47 kmB1
Bakus Tomáš ČEZ Cyklo team Tábor47 kmA1
Tybitancl Lukáš JH Cycling47 kmB1
Šeliga Jarda JH Cycling47 kmB1
Rohel Lukáš Měšice47 kmA1
Klusák Petr Měšice47 kmD1
Miňha Petr GS cyklo team Jistebnice47 kmC1
Beňo Ladislav Resolution team47 kmC1
Kubálek Filip Spitfire47 kmC1
Bambula Stanislav Táborský spitfirb47 kmB1
Bambula Ondřej ČEZ CT Tábor47 kmB1
Pohan Jan Táborský spitfire47 kmB1
Moláček Tomáš Tábor47 kmB1
Homolka Jiří Dům Barev47 kmD1
Grošek Filip PK sport47 kmA1
Koten Jiří ETV47 kmB1
Klamfl Roman Mišelínské hvězdy47 kmC1
Tichý Daniel Cykloklub Chýnov47 kmA1
Legát Martin Tábor47 kmC1
Legát David Karlovy Vary47 kmB1
Šitner Jaroslav GS cyklo team Jistebnice47 kmA1
Havránek Martin SK FIT Tábor47 kmC1
Lukš David Kostelní Radouň47 kmA1
Lintner Pavel G. Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmD1
Picha Josef G.Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmC1
Příplata Zdeněk Apex-Bike klub Tábor47 kmC1
Grošek Libor PK sport Otín47 kmC1
Kabeš Zdeněk Cykloklub Chýnov47 kmD1
Plitko Štefan Cykloklub Chýnov47 kmD1
Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec47 kmD1
Weber Pavel Hangover Sezimovo Ustí47 kmD1
Weber Jiří Hangover47 kmD1
Kraus Luděk Apex Bike MTB Tábor47 kmD1
Dvořák Zdeněk Apex Bike MTB Tábor47 kmC1
Kníže David PRODOLI Racing team47 kmB1
Caha Miloš Mimoňi47 kmB1
Krupka Libor Tábor47 kmB1
Šimeček Václav Cycling Academy Tábor47 kmC1
Michálek Stanislav Pacov47 kmB1
Janota Ondřej Galaxy cyklošvec stevens47 kmA1
Cichra Petr Vinohradské šlapky47 kmD1
Jedlička Michal SK Fit Tábor47 kmC1
Zeman Zdeněk SK FIT Tábor47 kmC1
Drtina Martin Radimovice u Želče47 kmB1
Reitinger Petr KTP Tábor47 kmD1
Staněk Pavel Apex-Bike Tábor47 kmB1
Jehně Václav Cykloklub Chýnov47 kmC1
Aujezdecký Pepa Stehýnka Planá nad Lužnicí47 kmC1
Laszák Vladimír Tábor Kotnov47 kmD1
Lebeda František Bikefactory Strakonice47 kmC1
Bílek Michal Uličník47 kmA1
Grunn Jan RBB Invest J. Hradec47 kmB1
Novák Václav Prompt 2 go team47 kmD1
Stádník Marek Dexter Cycling47 kmC1
Prouza Petr 47 kmB1
Míka Oldřich Galaxy CykloŠvec Stevens47 kmD1
Kvasnička Rastislav r47 kmC1
Bubla Ladislav Easybike47 kmB1
Ježek Martin 3M 47 kmD1
Smitka Libor Cykloklub Chýnov47 kmB1
Pexa Martin CYKLO JIŘIČKA47 kmC1
Novotný Petr CBC Team 47 kmC1
Dušek Radek Bajker.eu47 kmD1
Hemza Miroslav SÚ 247 kmC1
Chval Petr Kotnov Tábor47 kmD1
Křížovský Pavel Cyklo Team Krásná Lípa47 kmC1
Mráz Petr 47 kmB1
Šustr Pavel G.Benedikt Švec cykloteam Želeč47 kmD1
Knotek František CK Chýnov47 kmB1
Bezecný Robert 47 kmC1
Vítek Petr Sokol Ratibořské hory47 kmC1
Koubík Stanislav Pacov47 kmC1
Macháček Martin FÉNIX Drhovice47 kmB1
Kara-Ivanský Tomáš FÉNIX Drhovice47 kmC1
Budín Jan Bikespace47 kmC1
Šaroun Libor Premium Hotel Znojmo25 kmC2
Janů Petra Radenín25 kmH2
Janů Ladislav Cykloklub Chýnov25 kmB2
Janů Lukáš Cykloklub Chýnov25 kmM3
Eybertová Iva CK Chýnov25 kmH2
Eybert Tadeáš CK Chýnov25 kmM3
Václavík Jan Hinton Racing25 kmC2
Nováková Kristýna GW Jihotrans25 kmZ3
Kopecký Václav GS cyklo team Jistebnice25 kmD2
Kopecká Lenka GS cyklo team Jistebnice25 kmH2
Smrčka Jan Eurofoam Sport Team25 kmB2
Skala Matěj Cykloklub Chýnov25 kmM3
Švec Jan G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč25 kmC2
Krešáková Pavla Cykloklub Chýnov25 kmH2
Mráček Jan CYKLOKLUB CHÝNOV z.s.25 kmC2
Mráčková Denisa CYKLOKLUB CHÝNOV z.s.25 kmZ3
Morozov/charvátová Václav/jana Agro 2125 km tandem
Hrdina Pavel G.Benedikt ct .želeč25 kmB2
Berzsi Gabriel Praha25 kmA2
Mráčková Lenka CYKLOKLUB CHÝNOV z.s.25 kmH2
Rothbauer Stanislav Biketimebulls Písek25 kmB2
Horký Tomáš Biketimebulls Písek25 kmC2
Rijáčková Marie Apex-Bike Klub Tábor25 kmZ2
Klampfová Gabriela Mišelínské Hvězdy25 kmZ3
Straka Dušan Chýnov25 kmB2
Ludvíková Katarína WOLFMAN25 kmH2
Procházka Stanislav Bike Time Bulls Písek25 kmM3
Vlasatý Radek Biketime Bulls Písek25 kmC2
Vlasatý Jakub Biketime Bulls Písek25 kmM3
Vondruška Michal Srubec25 kmC2
Horáček Vojtěch Tábor25 kmM3
Lazy Miroslav Tábor25 kmC2
Horáček Josef Tábor25 kmC2
Fau Vlastimil Praha25 kmB2
Vyčichlová Lucie Tábor25 kmZ2
Pokorný Zdeněk Salačova Lhota25 kmE2
Babáčková Michaela Cykloklub Chýnov25 kmZ3
Babáček Martin Cykloklub Chýnov25 kmM3
Turnovský Štěpán Cykloklub Chýnov25 kmM3
Hruška Pavel SPLAŠENÝ HRUŠKY25 kmC2
Hruška Kryštof Splašené Hrušky25 kmM3
Polák Martin Cyklo Atom25 kmC2
Žarecký Martin Fitness Bikers Team25 kmA2
Kotlínová Simona Biketime Bulls Písek25 kmZ3
Kotlín František Biketimebuls Pisek25 kmC2
Suzan Michal Praha 925 kmM3
Hronek Jaroslav Biketime Bulls Písek25 kmB2
Minaříková Klára Biketimebulls Písek25 kmZ3
Vokatý David Biketime Bulls Písek25 kmC2
Šulc Petr Biketime BullsPísek25 kmD2
Bušek Lukáš BikeTime Bulls Písek25 kmA2
Witkowski Marek Biketime Bulls Písek25 kmM3
Košťál Tomáš Biketime Bulls Písek25 kmM3
Brandová Lada Hugo-team Strakonice25 kmH2
Hladík Pavel Tábor25 kmC2
Vácha Tomáš Tábor25 kmC2
Vácha Vojtěch Cykloklub Chýnov25 kmM3
Macháček Tomáš Cykloklub Chýnov z.s.25 kmM3
Stropnický Ondra PRODOLI Racing team25 kmB2
Zástěra Jan 25 kmC2
Lehocký Pavel GS CYKLO TEAM JISTEBNICE25 kmA2
Macková Pavlína Cykloklub Chýnov z.s.25 kmZ2
Rybařík Pavel GS cyklo team Jistebnice25 kmE2
Kovandová Tereza Chýnov25 kmZ2
Roubel Oldřich Chýnov25 kmB2
Hroniček Bohdan Bogi 325 kmC2
Khek Roman 25 kmD2
Kubů Pavlína GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Nováková Kristýna GS cyklo team Jistebnice25 kmZ2
Nováková Nikola GS cyklo team Jistebnice25 kmZ2
Dušek Martin GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Kučerová Hana TJ Sokol Maxičky25 kmH2
Kdýr Marian TJ Sokol Maxsičky25 kmC2
Másílko Martin Chýnov25 kmD2
Novák Vladimír GS Cyklo Team Jistebnice25 kmC2
Nováková Veronika Prompt 2 go! team25 kmZ2
Šalát Jiří Chýnov25 kmB2
Gráf Jiří PSK Znojmo25 kmC2
Klímková Kateřina Marco Sport25 kmH2
Schiffer Andrea Bike.altmann.at25 kmH2
Polanský Ondřej Bike Time Bulls Písek25 kmA2
Zavadil Petr Bechyně25 kmC2
Černý Vladimír Olymp Praha25 kmE2
Žák Jan Sport Žák Písek25 kmE2
Průšová Eva Sport Žák Písek25 kmH2
Dvořák Petr Fischer SKI Šumava25 kmE2
Šoula Tomáš Rallye Cross Lukavec25 kmC2
Mrázek Radovan G.Benedikt ct .želeč25 kmC2
Fous Jan Saunabar horní cerekev25 kmE2
Viktora Jan SB Cyklo Olympia25 kmC2
Lolacher Tomáš Lolacher CBC team25 kmM3
Žamboch Milan Apex-Bike25 kmE2
Soukelník Roman Tábor25 kmB2
Vošlajerová Jitka Cyklo ATOM cycling team25 kmH2
Zavadil Jiří Plná nad lužnicí25 kmB2
Jurča Josef Sudoměřice u Bechyně25 kmB2
Hynšt Štěpán GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Dvořák Karel Cyklo viřička/Čistý sport25 kmC2
Horký Miroslav Žďár25 kmC2
Adámková Dana TT Talín25 kmH2
Činčura Václav 2 Bike Team Třeboň25 kmM3
Koktavý Jiří ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR25 kmM3
Hanzel Petr KH Tour Stevens Bikes Team25 kmB2
Karhík Luboš Agro 2125 kmE2
Kovařík Luboš Cycling Academy Tábor25 kmC2
Švédová Jitka Kladno25 kmH2
Michálek Zdeněk Banner Pover For You25 kmC2
Syrovátka Matěj AC Sparta Praha25 kmA2
Filip Tomáš Cycling Academy Tábor25 kmC2
Písař Vojtěch JH Cycling25 kmA2
Mikula  Petr JH Cycling25 kmA2
Pešiška Michal Biketime Bulls25 kmM3
Tomeček Pavel Rexball.cz/Milevsko25 kmB2
Kubík Adam Cykling academy Tábor25 kmM3
Kareš František Praha25 kmM3
Šika Jan Milevsko25 kmB2
Janíček Martin Milevsko25 kmB2
Jelínek Jan cycling Academy Tábor25 kmM3
Hořejší Jana GS cyklo team Jistebnice25 kmH2
Petr Jan PRODOLI Racing team25 kmM3
Slabý Karel Biketime Bulls Písek25 kmC2
Krepela Luděk 25 kmD2
Novák Radek GS cyklo team jistebnice25 kmA2
Hrůza Jaromír Milevso25 kmA2
Zeman Ladislav Tábor25 kmB2
Novotný Michal Cyklo Klub Cyklon25 kmB2
Grym Tadeáš GS cyklo team Jistebnice25 kmM3
Grym Martin Nadějkov25 kmC2
Košťál Libor Pardubice25 kmC2
Švábenický Jan Cetoraz25 kmD2
Osadčí Pavel Galaxi Cykločubc Steuzhs25 kmE2
Šuhaj Jan 25 kmB2
Bubla Ladislav GS cyklo team Jistebnice25 kmD2
Hadáček František GS cyklo team Jistebnice25 kmC2
Zavadil Jan ČS specialized Senior Team25 kmC2
Procházka Jiří Planá Nad Lužnicí25 kmB2
Procházková Nika Planá Nad Lužnicí25 kmZ2
Pošmourný Ondřej Písek25 kmB2
Tvaroh Matěj Bike Team Chvalšiny25 kmM3
Antonín Florán SK Fit Tábor25 kmC2
Štula Daniel PSK Znojmo25 kmM3
Hlaváč Jan 25 kmB2
Florián Antonín SK FIT Tábor25 kmE2
Pešek Josef Tom Bike Servis Pacov47 kmD1
Štula Radek PSK Znojmo25 kmC2
Karhan Petr Alpa J.Čechy Z.Ú.25 kmB2
Zíka Roman Protivín25 kmC2
Košecová Miroslava CBC Team25 kmZ2
Havránek Jan sk fit Tábor25 kmA2
Hlinka Petr z Bike team Třeboň25 kmD2
Zelenka Vladimír Písek25 kmC2
Kiss Miroslav Písek25 kmD2
Ošmera Jan RoNaKol Pravíkov25 kmE2
Bartoň Jan Kola Bakus25 kmA2
Bartoň Václav kola Bakus25 kmA2
Mráčková Monika Vysoký Újezd25 kmZ2
Kamenický Radim Pacov25 kmC2
Bartůněk David CCS BIKE TEAM25 kmC2
Florián Petr SK FIT Tábor25 kmC2
Skipala Karel sk. k. Řečice25 kmB2
Benda Jan SK Fit Tábor25 kmC2
Feferce František čistý sport25 kmD2
Beznosov Iqor Beva bike Benešov25 kmD2
Mičan František Český Krumlov25 kmB2
Vališ Petr Beva bike Benešov25 kmC2
Morava Jan Kampac Lapierre Pacov25 kmD2
Tichý Lukáš Apex-Bike klub Tábor25 kmB2
Beran Oldřich biketeam Kunžak25 kmM3
Rozev Filip G. Benedikt Švec cykloteam Želeč25 kmC2
Šaman Milan stevenscyklošvec Vlašim25 kmD2
Vopálek Josef Rally Cross Lukavec25 kmC2
Fric František PRODOLI Racing team25 kmD2
Šoula Roman Rallye Cross Lukavec25 kmC2
Vlach Jiří Rallye Cross Lukavec25 kmC2
Růžek Jan Pacov25 kmE2
Zelenka Petr Tábor25 kmC2
Ježková Ivana Slapy25 kmH2
Jirsa Miloš Kamenice nad Lipou25 kmA2
Holý Ladislav CK Božejov25 kmC2
Vlachata Jiří Lopaty Chýnov25 kmC2
Tomíková Dagmar Řevnice25 kmH2
Kornalíková Ema Bajker.eu25 kmH2
Beták Rudolf Lopaty Chýnov25 kmD2
Laškajová Štepánka Lopaty Chýnov25 kmH2
Šíp David Cycling Academy Tábor25 kmB2
Gottwald Jaroslav PRODOLI Racing team25 kmC2
Bartůněk Tomáš CCS Bike team25 kmA2
Moravec Tomáš Oblajovice25 kmC2
Slezáček David Fitnes Bikers Team Nuzbely25 kmA2
Ebertová Linda Apex Bike MTB Tábor25 kmH2
Macháčková Barbora GS cyklo team Jistebnice25 kmZ3
Demuthová Vladimíra Apex Bike MTB Tábor25 kmH2
Bušo David AC Sparta Praha Radotín25 kmB2
Hernych Quido Apex-Bike klub Tábor25 kmC2
Sedláček Ondřej Hangover team25 kmC2
Kupka Radek Hangover team25 kmC2
Šašek Jindřich Kamenice nad Lipou25 kmB2
Šašková Silvie Kamenice nad Lipou25 kmZ3
Feml Daniel Fitness 1425 kmC2
Černý Jan Linde MH Team25 kmC2
Blecha Jan Jihope25 kmC2
Semotán Lukáš 25 kmA2
Susmilich Jiří Linde MH Team25 kmC2
Linhart Stanislav Bikespace25 kmC2
Bouchal Stanislav Záhostice25 kmD2
Koubík Daniel Pacov25 kmA2
Kolář Jiří Pacov25 kmC2
Moravec Roman Dobronice25 kmC2
Pech Roman šrouby a matice Bártová Prachatice25 kmD2
Svoboda Pavel CBCN25 kmD2
Valdauf Radim Hluboká nad Vltavou 25 kmD2
Janečková Jiřina Bulls team Písek25 kmH2
Knotek František CK Chýnov47 kmB1
Kozáková Lucie Galaxy CykloŠvec Stevens25 kmZ2
Laňka Karel Písek47 kmD1
Skalka Pavel CBC Team47 kmC1
Zíka Marek GS cyklo team Jistebnice25 kmA2