Startovní listina Janovský trhák

Jednotlivci

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 149

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 2PlatbaStart Čas
1 Kopecká Ivana MK - Cyklo Děčínženy I.ano 10:01:00
2 Nosek Daniel MK - Cyklo DěčínVeteráni II.ano 10:02:00
3 Řezníček Petr Děčín BikersVeteráni I.ano 10:03:00
4 Hasman Jiří Děčín BikersVeteráni I.ano 10:04:00
5 Krnáč Marcel DěčínVeteráni I.ano 10:05:00
6 Kopecka Jana JANOVženy I.Z domácíano 10:06:00
7 Suja David KrupkaVeteráni II.M domácíano 10:07:00
8 Kopecky Milan JANOVVeteráni II.M domácíano 10:08:00
9 Buchmann Jan DecinVeteráni I.ano 10:09:00
10 Zounek Petr KamenecVeteráni I.ano 10:10:00
11 Procházka Tomáš DěčínVeteráni I.ano 10:11:00
12 Daněk Jiří DěčínVeteráni I.ano 10:12:00
14 Juřička Petr Veteráni II.ano 10:14:00
15 Jeřábková Irena Děčínjuniorkyano 10:15:00
16 Zelinka Tomáš DěčínVeteráni II.ano 10:16:00
17 Vacek Martin JanovM60+M domácíano 10:17:00
18 Vacková Jaroslava Janovženy II.Z domácíano 10:18:00
19 Hlaváčková Jaroslava Kámenženy II.ano 10:19:00
20 Macán Karel Ústí nad LabemVeteráni III.ano 10:20:00
21 Vacek Radim Skoro Janovskej /DěčínM+Jano 10:21:00
22 Ticháček Jiří DěčínM+Jano 10:22:00
23 Kopecký Miloslav LibouchecM60+ano 10:22:00
24 Holub Jiří DěčínM60+ano 10:23:00
25 Blažek Jiří Ústí nad LabemVeteráni II.ano 10:24:00
26 Kučera Jan DěčínVeteráni I.ano 10:26:00
27 Muchna Vladimír Veteráni II.ano 10:27:00
28 Uhlíř František JanovVeteráni II.M domácíano 10:28:00
29 Krejčí Jakub DěčínM+Jano 10:29:00
30 Gut Vilém DěčínVeteráni II.ano 10:30:00
31 Gut Vilém Děčínst. chlapci a kadetiano 10:31:00
32 Rostislav Gut st. chlapci a kadetiano 10:32:00
33 Bulák Jan CANYON TOPEAK TEAM DěčínVeteráni II.ano 10:33:14
34 Michal Rosulek KursportVeteráni III.ano 10:34:00
35 Hajek Jan VarnsdorfVeteráni I.ano 10:35:00
36 Krejčí Ondřej Děčínst. chlapci a kadetiano 10:36:00
37 Pátek Marcel DěčínM60+ano 10:37:00
38 Šiller Jan Benešov nad PloučnicíVeteráni II.ano 10:39:00
39 Hájek Jiří CK 1967 Česká Kamenice, z.s.Veteráni II.ano 10:39:00
40 Šlechta Petr Veteráni II.ano 10:40:00
41 Šlechta Tomáš Veteráni I.ano 10:41:00
42 Friš Ladislav JanovM60+ano 10:42:00
43 Kadlec David ŽandovVeteráni I.ano 10:43:00
44 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeVeteráni II.ano 12:27:00
45 Skobla Jiří SCOTT OFBIKE teamM+Jano 10:45:00
46 Meisner Pavel Skalice u České LípyVeteráni III.ano 10:46:10
47 Koloc Jakub LudvíkoviceM+Jano 10:47:03
48 Bozsenik David DěčínVeteráni II.ano 10:48:00
49 Otřísal Václav Nový BorVeteráni III.ano 10:49:00
50 Bárta Luboš KL sport MostM+Jano 10:50:00
51 Vrtílková Jarmila Rumburkženy II.ano 10:51:00
52 Abtrachimov Zdenek ArnolticeVeteráni II.ano 10:52:00
53 Labo Miroslav TRKAČIM60+ano 10:53:00
54 Matoušek Zdeněk Veteráni III.M domácíano 10:54:00
55 Chládek Ondřej RD Velké BřeznoVeteráni I.ano 10:55:00
56 Hrouzek Karel Horní HabarticeVeteráni I.ano 10:56:00
57 Jírová Šárka Radejčínženy I.ano 10:57:00
58 Jíra Petr RadejčínVeteráni I.ano 10:58:00
59 Jana Ockova Janovženy I.Z domácíano 10:59:00
60 Erbanová Jolana Staré Křečanyženy I.ano 11:00:00
61 Parlesák Ota Bohemia Cargo BikeVeteráni II.ano 11:01:00
62 Křivan Miloš DěčínVeteráni II.ano 11:02:00
63 Strnad Miroslav PK Děčínst. chlapci a kadetiano 11:03:00
64 Strnad Miroslav DěčínVeteráni II.ano 11:04:00
65 Tonder Oliver OfbikeM+Jano 11:05:15
66 Wiedermann Jaroslav DěčínVeteráni II.ano 11:06:00
67 Felczán Tomáš DěčínVeteráni II.ano 11:07:00
68 Růžička Aleš Kolbenka bike teamVeteráni III.ano 11:08:00
69 Filípek Pavel Koloshop TeamVeteráni I.ano 11:09:00
70 Sak Miroslav ArnolticeVeteráni II.ano 11:10:00
71 Němec Tomáš Pepermint teamM+Jano 11:11:00
72 Bříško Antonín JanovM60+M domácíano 11:12:00
73 Košík Jan JanovVeteráni II.M domácíano 11:13:10
74 Trnka Martin DěčínVeteráni III.ano 11:14:00
75 Král Jaroslav BDSM&FETISH race teamVeteráni II.ne 11:15:00
76 Očí Vír BDSM&FETISH race teamVeteráni II.ne 11:16:00
77 Pampalini Paolo BDSM&FETISH race teamVeteráni II.ne 11:17:00
78 Peroutka Vojtěch Hřenskost. chlapci a kadetine 11:18:00
79 Peroutková Helena Hřenskojuniorkyne 11:19:00
80 Zrůstová Ivana Ludvíkoviceženy II.ne 11:20:00
81 Zrůst Miroslav LudvíkoviceVeteráni III.ne 11:21:00
82 Pajer Ivan Děčínst. chlapci a kadeti 11:22:00
83 Rulf Jakub DěčínM+J 11:23:00
85 Pajer Jan DěčínVeteráni II. 11:24:31
86 Číla Radek st. chlapci a kadeti 11:26:00
87 Košíková Anna Janovst. dívky a kadetkyZ domácí 11:25:40
88 Fišer Milan Děčín-AFSVeteráni III. 11:28:15
89 Malík Leoš Růžová 234Veteráni III. 11:29:00
90 Pros Jaroslav DěčínVeteráni II. 11:30:10
91 Polák David Veteráni II. 11:31:00
92 Bureš Lukáš CK KolokrámVeteráni I. 11:32:00
93 Matejicek Jaromír MTB Biolit - RůžováVeteráni II. 11:33:00
94 Sieler Miroslav MTB Biolit DěčínVeteráni II. 11:34:00
95 Vokůrka Pavel MTB Biolit - RůžováVeteráni II. 11:35:00
96 Seilek Václav MTB Biolit DěčínVeteráni II. 11:36:00
97 Fisek Roman MTB Biolit - RůžováM+J 11:38:00
98 Sebek Jaroslav MTB Biolit DěčínVeteráni II. 11:37:00
99 Svoboda Jakub CK KolokrámVeteráni II. 11:39:00
100 Valeš Jan Česká LípaVeteráni II. 11:40:00
101 Toráň Petr CK KolokrámVeteráni I. 11:41:10
102 Nádvorník Jan CK KolokrámVeteráni I. 11:42:00
103 Hrdličková Vendula Sršáni Sklepaženy I. 11:43:00
104 Hrdlička Pavel Sršáni SklepaM60+ 11:44:00
106 Schmidt Karsten RSV54 VenusbergVeteráni III. 11:46:00
107 Dej Daniel Arnolticest. chlapci a kadeti 11:47:10
108 Vlček Tomáš DěčínVeteráni II. 11:48:10
109 Struková Dana Děčínženy II. 11:49:00
110 Hrouda Matěj TJ Lokomotiva NymburkM+J 11:50:00
111 Haraskova Simona MK Cyklo DecinjuniorkyZ domácíne 11:51:00
112 Knicky Milan MK Cyklo DecinVeteráni I.M domácíne 11:52:00
113 Prášek Jiří Ofbike Scott TeamVeteráni III. 11:53:00
114 Trnka Ondra Reality - Širokýst. chlapci a kadeti 11:54:00
115 Hula Martin CK Vinohradské ŠlapkyM+J 11:55:15
116 Závodnice Bejvalá Polipsyženy I. 11:56:15
117 Vopice Nachmelená ČurandaVeteráni II. 11:57:20
118 Seifert Jan DěčínVeteráni I. 11:58:00
119 Mikl Jindřich DěčínVeteráni I. 11:59:00
120 Rothe Matěj Bohemian Coffee HouseM+J 12:00:03
121 Pöche Mario Petz RacingVeteráni II.ne 12:01:00
122 Schinköthe Ralt Petz RacingVeteráni II. 12:02:00
123 Burgi Arno Veteráni III. 12:03:00
124 Linack Alexander Petz RacingVeteráni I. 12:04:00
125 Porstmann Vincenz Petz Racing-Team DresdenM+J 12:05:00
126 Šťastný Václav M+J 12:06:10
127 Ječmínek Tomáš PrahaVeteráni I. 12:07:13
128 Ječmínková Klára Prahajuniorky 12:08:00
129 Bouška Karel Magic VeteransVeteráni III. 12:09:00
130 Boušková Eliška juniorky 12:10:00
131 Privara Vít Veteráni I. 12:11:10
132 Metela Ondřej DěčínVeteráni I. 12:12:00
133 Ehrlich Václav Veteráni II. 12:13:00
134 Slaměná Ivana juniorky 12:14:00
135 Temeschinková Petra Děčínjuniorky 12:15:00
136 Slavíček Jan Forbidden TeamVeteráni I. 12:16:00
137 Ondečko Jiří Veteráni II. 12:17:00
138 Vokoun Petr KC Sport DěčínVeteráni III. 12:18:00
139 Hanuš Miroslav SK MS Auto Česká LípaM60+ 12:19:00
140 Musil David Bitters Superior Cycling TemM+J 12:20:00
141 Gruhl Holger Petz RacingVeteráni II. 12:21:00
142 Petzold Robert Petz RacingM+J 12:22:00
143 Beil Henriette Picardellics Velo Teamjuniorky 12:23:05
145 Vála Miroslav RůžováVeteráni II. 12:25:00
182 Ondečková Klára juniorky 12:26:00
0 Hubka Dušan DěčínVeteráni II.ne
0 Koloc František DěčínM60+ne
0 Koloc Vladimír LudvíkoviceVeteráni II.ne
0 Krausová Jaroslava Děčínženy I.ne
0 Pacovský Josef SoukromníkVeteráni I.ne
0 Täubrich Rajko Petz RacingVeteráni II.ne
0 Vlček Karel Eleven Mercedes Mitas teamVeteráni I.ne